2021/2022 Kasım Transfer Olacaklar 🕊️💉 (Tüp Bebek)

Embriyo Kaliteniz Nedir ?

• Ankete Katılan
    14

cgdm5525

Tüp Bebek Serüvenim🥚💜🤲🏻🕊️🌸Şişli Memorial🏨
Kayıtlı Üye
15 Mart 2021
1.729
2.875
Herkese Merhabalar ,
Emek vererek, Rabbimizin izniyle zorlu aşamaları aşmış ve kilit noktaya gelmiş bayanlar adına açtım..
Tüp Bebek tamamen sırlı bir dünya benim gözümde ...
Mucize olanı gözle görmek, şahit olmak...
Özel anınızı paylaşın , birbirimize tanımadan dualar edelim ,vesile olalım ,karışalım ...
Kasım'da Aşk Başkadır olsun 🕊️💜

Merhabalar bende Ocak ayında opu olacağım Şubat ayında da rahim filmi cektirecegim Mart'ta da transfer eğer nasipse tabiki önerilerinize talibim hanımlar bu sürece nasıl hazırlanabilirim 🌸 kilom var diyet yapıyorum şuan

Merhabalar bende Ocak ayında opu olacağım Şubat ayında da rahim filmi cektirecegim Mart'ta da transfer eğer nasipse tabiki önerilerinize talibim hanımlar bu sürece nasıl hazırlanabilirim 🌸 kilom var diyet yapıyorum şuan
Hiç dert etme , kendini kontrol ettiğin ve gün içerisinde aktif olduğun sürece verirsin inşAllah...
Umarım tüm sürecin beklentilerini karşılar ..

Hiç dert etme , kendini kontrol ettiğin ve gün içerisinde aktif olduğun sürece verirsin inşAllah...
Umarım tüm sürecin beklentilerini karşılar ..
Amin güzel dilekleriniz için teşekkür ederim şuan eğri çayır dan arı sütü polen bal vs alsam mı diye düşünüyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim

Amin güzel dilekleriniz için teşekkür ederim şuan eğri çayır dan arı sütü polen bal vs alsam mı diye düşünüyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim
Ben tedaviye başlamadan 1 ay önce Beeo Propolis ,Ham Bal , Arı Sütü kullandım . Bende iştah açtı , bıraktım bende tabi çoğunu tükettim .. Aç karnına deneyin bence ..

Herkese Merhabalar ,
Emek vererek, Rabbimizin izniyle zorlu aşamaları aşmış ve kilit noktaya gelmiş bayanlar adına açtım..
Tüp Bebek tamamen sırlı bir dünya benim gözümde ...
Mucize olanı gözle görmek, şahit olmak...
Özel anınızı paylaşın , birbirimize tanımadan dualar edelim ,vesile olalım ,karışalım ...
Kasım'da Aşk Başkadır olsun 🕊️💜
Mrb abla tedavinizde kalan ilaçlar varmi

X