2021 ağustos ayı Klomen ve ovitrelle çatlatma iğnesi olanlar toplanınnn

Birde yaptığın gebelik testlerinin fotoları varmı 🌸 benimde bugün 13.gün daha hiç yapmadım
Cnm var ama dosya ekleden yükleyemedim ama silik çizgi tam net çizgi değil net te baktım bi doktor 10.gun iğnenin etkisi geçiyor tebrikler hamilesin yazmış nurdan birisi de bnm 15.gun bile silik çıktı iğne etkisi ymis kanda negatif çıktı yazıyor kimiside bn 13. Gün silik çizgiyle öğrendim yazıyor o yüzden kafam baya karıştı bence en güvenilir 15.gun kan vermek ben kan vericem yarin

İnşallah güzel haberler alırsın cnm 😊
Canım adetime 4 gün var 😔 bugün çatlatma iğnesinin 13.günü leke gelmiş benden kırmızıda değil kahverengide değil peçeteye siliyorum yok ya adet olacam ya yerleşme kanaması 😔 bu seferde olmazsa daha ben napıyım bilemedim 😔

Ne kadar zamandır deniyorsunuz canım kaç yaşındasın
1 yıldır evliyim canım 9 aydır istiyoruz 28 yaşındayım, pcos var ama bende o biraz olmasını engelliyor sanırım, ama hormonlarda sıkıntı yok eşim de sperm testi yaptırdı onda da sıkıntı yok, ilk defa bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum ama nasip olmadı, bu ay da ovulasyon testi ile deneme yapıcam bakalım artık yine olmazsa tekrar doktor yolu görünecek mecburen

1 yıldır evliyim canım 9 aydır istiyoruz 28 yaşındayım, pcos var ama bende o biraz olmasını engelliyor sanırım, ama hormonlarda sıkıntı yok eşim de sperm testi yaptırdı onda da sıkıntı yok, ilk defa bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum ama nasip olmadı, bu ay da ovulasyon testi ile deneme yapıcam bakalım artık yine olmazsa tekrar doktor yolu görünecek mecburen
😔 ben galiba adet oluyorum peçeteye sildikçe leke geliyor kafayı yemek üzereyim bağıra bağıra ağlamak istiyorum 1.5 yılı geçti çocuk istemim 2 yıllık evliyiz 24 yaşındayım napacağımı inan bilmiyorum 😔

😔 ben galiba adet oluyorum peçeteye sildikçe leke geliyor kafayı yemek üzereyim bağıra bağıra ağlamak istiyorum 1.5 yılı geçti çocuk istemim 2 yıllık evliyiz 24 yaşındayım napacağımı inan bilmiyorum 😔
İnşallah yerleşme kanamasıdır ya.. Ama olmazsa da üzülme elbet vardır bir hayır gerçi ne kadar üzülme desem de insan üzülüyor elde değil ama sabırlı olmaktan başka çaremiz yok malesef, senin eşin de test verdi mi canım

Canım adetime 4 gün var 😔 bugün çatlatma iğnesinin 13.günü leke gelmiş benden kırmızıda değil kahverengide değil peçeteye siliyorum yok ya adet olacam ya yerleşme kanaması 😔 bu seferde olmazsa daha ben napıyım bilemedim 😔
İnşallah yerleşme kanamasidir cnm Bnmde 7. Gün peceteye pembe bir leke gelmişti ama sadece bikere başka gelmedi

İnşallah yerleşme kanamasıdır ya.. Ama olmazsa da üzülme elbet vardır bir hayır gerçi ne kadar üzülme desem de insan üzülüyor elde değil ama sabırlı olmaktan başka çaremiz yok malesef, senin eşin de test verdi mi canım
Adet oldum maalesef 😔 evet test verdi morfoloji 3 çıktı sperm sayısıda 68 milyon doktor morfoloji biraz düşük ama gebeliğe engel değil dedi 😔

Merhaba arkadaşlar,
1 Yıllık evliyim, 9 aydan fazla çocuk istiyoruz ama bir türlü olmuyor, bende pcos var. Adetin 3. Günü hormon testi yaptırdım sıkıntı çıkmadı, eşim de sperm testi verdi onda da sıkıntı çıkmadı, çok stres yapıyoruz diye mi olmuyor anlamıyorum ama doktorum bu ay adetin 5. Günü kullanmam için klomen verdi günde 2 defa 5 gün boyunca kullandım. 28 ağustos cumartesi saat 12.00 de karından ovitrelle çatlatma iğnemi oldum. 36 saat sonra yani 29 ağustos pazar gece 00.00 da, sonrasında 30 ağustos 1 Eylül ve 3 Eylül de ilişki önerdi doktorum. Şimdi 10. Gün deyim. Bekliyorum ama iğnenin etkisindn mi bilmiyorum karnım çok şiş göğüs uçlarım çok belli ve ağır acıyor geceleri üşüme geliyor özellikle ve uykum geliyor sürekli, iğneden sonra kasıklarıma iğne batar gibi sancılar oluyordu şimdi o yok ama. Acaba adet mi olucam bilmiyorum :KK43:( yoksa iğnenin etkisi mi, test de yapmak istemiyorum iğne etkisinden yalancı pozitif çıkabilir diyorlar ne yapsam bilemedim, sizde durumlar nasıl
Sonuc ne acaba

X