Doğuma Hazırlık 2021 Anadolu yakası kadın doğum doktoru ve hastanesi tavsiyesi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

promesse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
169
86
39
Merhaba arkadaşlar . Anadolu yakasında iyi
Bir kadın doğum doktoru tavsiyeniz var mı? Araştırdığım herkese çok güzel yorumlar da var çok kötü yorumlar da var... hangi doktora devam ediyorsunuz ? Yazarsanız paylaşırsanız sevinirim

Bir kadın doğum doktoru tavsiyeniz var mı? Araştırdığım herkese çok güzel yorumlar da var çok kötü yorumlar da var... hangi doktora devam ediyorsunuz ? Yazarsanız paylaşırsanız sevinirim
Vm medikal Park hastanesi Pendik Hastanesi doktor Halide yüksel
Kozyatağı central hospital Hastanesi doktor Cengizhan kolata
Medipol Pendik Hastanesi saadet soyadı Ünsal sanırım emin değilim bu saydığım hastanelerde kuzenim görümcem arkadaşım doğum yaptı

Ümraniye afiyet hastanesi fazilet görgülü. Hastane değil doktor çok çok önemli. Özel sağlık sigortam olduğu galde fazilet hanıma ücret ödeyerek gidiyorum.

3 doktordan sonra çamlıca erdem hastanesi asuman sevük e çok ısındım konuşkan rahat hissediyorum kendimi istediğimi sorup söylüyorum. Gebelikte sürekli test yaptırma tarama yaptırmak saçma geliyor her hafta başka bişey çıkartıyorlar sadece ikili yaptırdım diğerlerini yaptırmak istemiyorum deyince bana pinti muamelesi yapıyor doktorlar asuman hanım gayet normal karşıladı orda ısındım doktora. Medipol çamlıca da zeynep akçöltekine gittim kontrol sırasında 5 kez ayrıntılı ultrason cümlesi geçti daraldım. Zorla değil ya istemiyorum

Pendik kaynarca yüzyıl hastanesşnde serap simavlı hocaya gittik biz. Tavsiye üzerine gitmiştik ve çok memnun kaldık. Normql gebelikdi bizimki sırf serap hoca ordq diye tüp bebek servisine gittik.

X