Gebeliğe Hazırlık 2021 de çocuk isteyen pkolular denediğiniz bitkisel kürler hakkında bilgi verirmisiniz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hay Allah.. bende içiyorum simdi ancak pco oldugum için ne zaman yumurtluyorum ni fikrim yok. Simdi 28 günden hesaplarsam adetimi, 15 şubatta olmam lazım. Dünden beri de içmeyi başladım. Günde bir kez deniyorum bendE, umarım sorun teşkil etmez ✌🙏🏻🌸
İnslalah hayırlı sonuçlar alirsiniz

Canım naptın varmı hiç belirtin falan
Bugun kadın doğuma randevum var. Cumartesiden beri kahve lekelenme yaşıyorum, adet tarihin 15 şubat( 28 günlük donguyu baz alırsam) arada pembe de geldi dün sabah. Soğan suyu içiyordum, korktum acaba mı deyip bıraktım. Bugun bi göstereceğim. Fakat hamilelik oldugunu düşünmüyorum ya😞

Bugun kadın doğuma randevum var. Cumartesiden beri kahve lekelenme yaşıyorum, adet tarihin 15 şubat( 28 günlük donguyu baz alırsam) arada pembe de geldi dün sabah. Soğan suyu içiyordum, korktum acaba mı deyip bıraktım. Bugun bi göstereceğim. Fakat hamilelik oldugunu düşünmüyorum ya😞
İnşallah vardır canim şimdi Kur'an okicam sana da dua ederim Rabbim hayırlı Salih evlatlar versin inşallah🤲🏻🥰

Soğan kürünün nasıl bir etkisi oluyor kadınlarda?

Soğan kürünün nasıl bir etkisi oluyor kadınlarda?
Ben kullanmadim hiç
Çıktı, adet dönemindeyim gözüküyor ancak adet gibi kırmızı kırmızı değil. Hormonlarım bozuk çıktı, geciktirici verdi. Onu kullanıp adet gördükten 10 gün sonra gidip yumurtlama için gün verecek 🙏🏻 Hayırlısı olur herşeyin umarım🌸
Hakkında hayırlısı olsun canım ama adet gibi değil diyosun biraz daha mı beklesen bide sen soğan suyunu neden yumurtlama olduktan sonra biraksaydin keske

Kızlar pko hamile kalmaya net bir şekilde engel değil. Çikolata kisti vs gibi.

Bende de pko var, belirtim saç dökülmesi dışında yok. Kilo yok adet duzensizligi yok.

Evlendikten sonra 2 yıl doğum kontrol hapı kullandım korunma amaçlı. Bıraktığım ay hamile kaldım.

Umutsuz olmayın diye yazdım.

Kızlar pko hamile kalmaya net bir şekilde engel değil. Çikolata kisti vs gibi.

Bende de pko var, belirtim saç dökülmesi dışında yok. Kilo yok adet duzensizligi yok.

Evlendikten sonra 2 yıl doğum kontrol hapı kullandım korunma amaçlı. Bıraktığım ay hamile kaldım.

Umutsuz olmayın diye yazdım.
Herşey bir imtihan canim buda bizim imtihanımiz yoksa herşey Allah'ın emrinde ol derse olur tıpkı senin ifade ettigin sekinde bak biz pkoya bağlıyoruz olmuyor die ama senin ilk ay olmuş İnşallah evladın salihlerden olur Rabbim saklikla kucağına almayı nasip etsin canimm❤️🤗

Herşey bir imtihan canim buda bizim imtihanımiz yoksa herşey Allah'ın emrinde ol derse olur tıpkı senin ifade ettigin sekinde bak biz pkoya bağlıyoruz olmuyor die ama senin ilk ay olmuş İnşallah evladın salihlerden olur Rabbim saklikla kucağına almayı nasip etsin canimm❤️🤗
İnşallah canim.
Bende iyi örnekler gösterip size unut olmak için yazdım.

X