Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG_20211122_102859.jpg

Olur canım niye olmasın bi cocugun var yani üstünde keciboynuzu özü soguk sıkım yazıyo öyle cok bısey de degıl yarım kiloluk kavanoz da 40 lira keciboynuzu da bir kilosu 30 lira her hafta sonu keçiboynuzu muhakkak alıyorum ogluma da içiriyorum keciboynuzu özünden sıcak suyla sulandırıp cay diye hem kan yapıyomus faydalı bi sey
Alorim canım ins olurrr

Bunu Antalya'dan biliyordum can çok olurdu orda. Hiç yemezdik 😀
Orda bolmus her hafta bir kilo alıyorum anca dönüyo sabah aksam içince yetistirmek mesele 😅 yarım litre su 9 10 tane keçiboynuzunu ben bi sise yapmak için 18 19 tane kırıp bi litre su da yapıyorum tencere de anca cıkıyo cam sise

Orda bolmus her hafta bir kilo alıyorum anca dönüyo sabah aksam içince yetistirmek mesele 😅 yarım litre su 9 10 tane keçiboynuzunu ben bi sise yapmak için 18 19 tane kırıp bi litre su da yapıyorum tencere de anca cıkıyo cam sise
Himm burda her hafta bilamayabilirim bı bakiyimmm canimm.

Himm burda her hafta bilamayabilirim bı bakiyimmm canimm.
AKtar da bulursun canım sımdı mevsimi yeni ürün cıktı aktarlara bak hem keciboynuzu özüne soguk sıkım hem kendine yani keçiboynuzuna yada alırken bir degıl iki kilo alcaksın az kalmaya baslayınca cıkıp bi 2 daha alacaksın ayarlıycan iste bi sekil de ama 3 ay duzebli kullananların verdiği sperm testi baya cosmus yani burda okudum ben de

AKtar da bulursun canım sımdı mevsimi yeni ürün cıktı aktarlara bak hem keciboynuzu özüne soguk sıkım hem kendine yani keçiboynuzuna yada alırken bir degıl iki kilo alcaksın az kalmaya baslayınca cıkıp bi 2 daha alacaksın ayarlıycan iste bi sekil de ama 3 ay duzebli kullananların verdiği sperm testi baya cosmus yani burda okudum ben de
Ooo üç ay sonraki etki edecek desene bı üç ay daha atacaz geriye

Ben bu tür ilaçları pek istemiyorum canım. Normal ilaçlar gibi sağlık Bakanlığı'nın tam kontrolunde gecmiyormus.
Burda okudum içeriğini arastırmıslar bunun temizmiş ne kadar dogru bilmiyorum hiç kullanmadık biz de olursam almayı dusundum hep dogal seyden yanayız zaten e vitamini havuc da da var eşim alır yer dolapdan sever de ne bilim artık esim de diyo surda ne okusan bana deniyosun diye 😅 hayırlısı olsun hakkımız da

Ooo üç ay sonraki etki edecek desene bı üç ay daha atacaz geriye
DÜzenli kullanım da baya cosmus burda okudum sperm sayısı dusuk morfolojisı bozuk haraketlilik az hepsine etki etmiş ben ondan basladım öyle eşim de alışınca içmeye ne bırakması devam diyo dün de dıyo ki hemen olmasın ya iyiyiz Boyle oldu canım tabi bakım iyi keyif iyi adamın derdi şeyi 😅😂 hemen olmasın ben ölüyorum burda dedim senin derdine bak gülüyo öyle iyi tabi işler güçler 😂

Burda okudum içeriğini arastırmıslar bunun temizmiş ne kadar dogru bilmiyorum hiç kullanmadık biz de olursam almayı dusundum hep dogal seyden yanayız zaten e vitamini havuc da da var eşim alır yer dolapdan sever de ne bilim artık esim de diyo surda ne okusan bana deniyosun diye 😅 hayırlısı olsun hakkımız da
😀😀Deneme tahtası olacak çocuk olana kadar ins ol ur artikk senin canimmm.

DÜzenli kullanım da baya cosmus burda okudum sperm sayısı dusuk morfolojisı bozuk haraketlilik az hepsine etki etmiş ben ondan basladım öyle eşim de alışınca içmeye ne bırakması devam diyo dün de dıyo ki hemen olmasın ya iyiyiz Boyle oldu canım tabi bakım iyi keyif iyi adamın derdi şeyi 😅😂 hemen olmasın ben ölüyorum burda dedim senin derdine bak gülüyo öyle iyi tabi işler güçler 😂
😀benim eşimde oylebirak yemeyi içmeyi başka şeyler yapcaz öyle olur çocuk diyooo.valla bilmiyom canimm ben çok yoruldum bu ay bunlarında denicem sonra doktor yoksa birakcam artik nezamn olursaaa

Nasip canimm. Bu ay keçiboynuzu yapacam bende. Bugün Alaçam yarın baslicak eşim hergunde muz bitter cikolota yedircem.adetliyken keki cayi icecem belki yine erken yumurtlarim. Eşimle bende tekrar doktora gitcez bu ay yumurtlamadan sonra gideriz ins bibrandevu aliyimda
Kekik çayı ne işe yarıyor ablam benim adetim 4 cü günü bugün şimdi içsem bende olur mu

😀😀Deneme tahtası olacak çocuk olana kadar ins ol ur artikk senin canimmm.
Sorma ya ama olsun faydalı bi sey sonuc da kotu bi sey yapmadım 😂🤗
😀benim eşimde oylebirak yemeyi içmeyi başka şeyler yapcaz öyle olur çocuk diyooo.valla bilmiyom canimm ben çok yoruldum bu ay bunlarında denicem sonra doktor yoksa birakcam artik nezamn olursaaa
Erkeklerin kafa oraya basıyo ya hoslarına gıdıyo ya yine yapardık biz de hafta da 3 kere olurdu yine ama bu iş için sıkı calısmaya basladık ya ondan bu tempo devam diyo ya olursa olmayacak bu kadar sık derdi o 😂 kendi topuguma sıkıyorum ya diyo bide ikimizin de olsun canım bütün isteyenlerin olsun insallah rabbim aratmasın

X