Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi yapmıssın canım aldın mı ben bugün son incir havuc içtim bıraktım yeni okuyorum yazdıklarınızı 🥰 insallah olur canım olmazsa da öbür aya kafamı illa oldu olcak seyıne sokmak istemiyorum sonra yıkımı agır oluyo üzülüyorum ister istemez daha basında boyleyim sonun da dusunemedım hayırlısı olsun insallah rabbim zamanımızı bılıyordur ama bi seyim yok her sey temiz benlik bi sey yok yani
Bugün alcam ins. Dün çok yogundum çıkamadım bugün gidip alcam baslucazz bu ay.

Okyanus sen naptın ovulasyon yaptinmi.kacinci gundesin
Yapmadım canım salıya kadar hiç bi sey yapmıycam salı sabah gebelik yapcam önümüzdeki salı 22 gunum bugun ama yumurtlamadan sonrabyani pazartesi olduysa 9 günüm eger salı catladıysa 8 günüm örgü falan oyalanıyorum oyle bide esime keciboynuzu kaynattım öyle olmadın mı bugun yarın bi daha yap test gelen giden olmazsa hıç sesiniz cıkmadı bugun ben de yazayım dedim

Yapmadım canım salıya kadar hiç bi sey yapmıycam salı sabah gebelik yapcam önümüzdeki salı 22 gunum bugun ama yumurtlamadan sonrabyani pazartesi olduysa 9 günüm eger salı catladıysa 8 günüm örgü falan oyalanıyorum oyle bide esime keciboynuzu kaynattım öyle olmadın mı bugun yarın bi daha yap test gelen giden olmazsa hıç sesiniz cıkmadı bugun ben de yazayım dedim
Salı mı adetin günü

Dün yogundum akşamda geç geldik eve ogretmenler günü kutlamamiz vardı..anca bakabildim canimm.23kasimda test yaptım yine çıkmadı bişey stresten olmadim heralde. Yada belki 27sinde olacağıdır. Adet tarihim zaten buydu ya.

Dün yogundum akşamda geç geldik eve ogretmenler günü kutlamamiz vardı..anca bakabildim canimm.23kasimda test yaptım yine çıkmadı bişey stresten olmadim heralde. Yada belki 27sinde olacağıdır. Adet tarihim zaten buydu ya.
Yumurtlamadan 14 gün sonra olursun normalde sabit bu bugun de olmazsan yarın yine test yap sitres de etkiler tabi bu arada ögretmenler gunün kutlu olsun canım 🥰

Yumurtlamadan 14 gün sonra olursun normalde sabit bu bugun de olmazsan yarın yine test yap sitres de etkiler tabi bu arada ögretmenler gunün kutlu olsun canım 🥰
Teşekürler canimm 😍😍buginde adet olacagimi düşünmüyorum canım ama hamile olduğumu da dusunmuyorum . Stresten oldu bence

Teşekürler canimm 😍😍buginde adet olacagimi düşünmüyorum canım ama hamile olduğumu da dusunmuyorum . Stresten oldu bence
Belli olmaz olmadığın sürece umut var sitres de etkiler niye sitres yapıyosun canım dünyanın sonu değil tmm kafaya takıyoruz ben de oyleyim ben normal de progesteron falan ugrasmazdım sırf su cok koyu cıkcak muhabbeti kafamı kurcaladı o gün bi test yaptım ben aksama yapsam belki daha koyu çıkacaktı eşim yok diye ümüdi kesince bi daha yapmadım ama yumurtlamısım yani kızarıyosa koyuysa o iş oluyo illa cok koyu cıkcak diye bi sey yok bence yükselmeye başladı mı ilişki olmalı illa cok koyu olcak öyle olsun diye beklememek lazım cok ince hesap yapıyoruz (kendi adıma diyorum bunu) ama diyip akısına bırakamıyorum cunku o ara degısık bi his oluyo sen de de oluyo mu illa dedıgım gıbı olcak adama dur oynama bosaldı mı öyle kal sonra aklıma geldi mi kendime gülüyorum ya zaten gıder gidecekse niye o kadar hesap ediyosun diyorum

X