2021 Gelinleri

Hazırlıklar nasıl :))

• süper

OY: 17 40,5%
  • kötü

OY: 26 61,9%

• Ankete Katılan
    42
Eh işte. Biraz bocalıyorum ben, pek bilmediğim bir yere taşındığım için. İstanbul'da bir yakadan ötekine taşınınca sanki şehir değiştirmiş gibi oluyormuşsun çok garip. Sıkılıyorum, dışarı çıksam burada pek gezilecek yer de yok.. Aileme gitsem epey uzak, eşim işteyken olmaz bu sefer ona yetişemem diye gidemiyorum sürekli.

Ev işleriyle oyalanıyorum, bu defa da bomboş bir gün geçirmiş gibi hissediyorum falan değişik bir ruh halim var iki gündür. Umarım bir çözüm bulurum yoksa anksiyete hali başlıyor ufaktan, ruhum daralıyor bazen.
Bende Samsun'dan İstanbul'a taşındım ve çok garip geliyor. Maalesef benimde evimin yakınında gezebileceğim bir yer yok çok sıkılıyorum evde. Sürekli temizlik ve yemek yapmaktan psikolojim bozulacak 🙇🏻‍♀️
Hangi semtte yaşıyorsunuz ?

alışma sürecidir kızlar belki böyle hissetmeniz. Yeni ev yeni düzen falan
Evet büyük ihtimalle🙈
Bende Samsun'dan İstanbul'a taşındım ve çok garip geliyor. Maalesef benimde evimin yakınında gezebileceğim bir yer yok çok sıkılıyorum evde. Sürekli temizlik ve yemek yapmaktan psikolojim bozulacak 🙇🏻‍♀️
Hangi semtte yaşıyorsunuz ?
Ay hiç sorma akıl sağlığımı kaybedeceğim gibi geliyor bazen😂
Hoşgeldin İstanbul'a🌺 Ben malesef Gaziosmanpaşa'dayım.🙄 Anadolu Yakası'nın güzide yerlerinden buraya geldim diye de alışamıyor olabilirim🤦🏻‍♀️ yoksa İstanbul yorucu olduğu kadar güzel de bir şehir... Sen ne taraftasın?

Evet büyük ihtimalle🙈

Ay hiç sorma akıl sağlığımı kaybedeceğim gibi geliyor bazen😂
Hoşgeldin İstanbul'a🌺 Ben malesef Gaziosmanpaşa'dayım.🙄 Anadolu Yakası'nın güzide yerlerinden buraya geldim diye de alışamıyor olabilirim🤦🏻‍♀️ yoksa İstanbul yorucu olduğu kadar güzel de bir şehir... Sen ne taraftasın?
Teşekkür ederim. Evet İstanbul'u seviyorum ama yaşamaya henüz alışamadım 🙂
Bende Tuzla da yaşıyorum.

Hoşgeldin umarım kolaylıkla ve güzel bi şekilde atlatırsın bu süreci
Hoşbuldum teşekkür ederim ☺️
merhabaa :KK25: bende kasım gelini olacağım inşallah. Nasıl gidiyor hazırlıkların ? Benidee aldı bir stres
Sen düğün mü yapacaksın nikah mı canım
Hazırlıklara yavaş başlamıştım ama bi anda hızlanınca şu an çoğu ihtiyacımın bittiğini farkediyorum halı perde tarzı ev eşyaları kaldı. Gelinlik dikim aşamasında. Senin nasıl gidiyor? Sene sonuna bi ben kaldım gibi gelmişti 😂
Nikah yapıcaz inşallah, şu an en büyük eksiğim nikah günüm 😅

Hoşbuldum teşekkür ederim ☺️

Hazırlıklara yavaş başlamıştım ama bi anda hızlanınca şu an çoğu ihtiyacımın bittiğini farkediyorum halı perde tarzı ev eşyaları kaldı. Gelinlik dikim aşamasında. Senin nasıl gidiyor? Sene sonuna bi ben kaldım gibi gelmişti 😂
Nikah yapıcaz inşallah, şu an en büyük eksiğim nikah günüm 😅
bizim ev hazır canım. Eksikler var tabi ama ben çok sallamıyorum :KK70: temel şeyler olsun gerisini zamana yayarak ihtiyaç doğrultusunda alma taraftarıyım yoksa ev çok gereksiz şekilde doluyor diğer kuzenlerimden falan gördüğüm kadarıyla.

Gelinlikte bakmadım daha hazır almak istiyorum son 1 ay kala halledilir herhalde :KK70: bizde nikah yapacağız canım bu arada belki nikah sonrası bir eğlencede olabilir ama emin değilim.

Sen hangi şehirde yaşıyordun?

bizim ev hazır canım. Eksikler var tabi ama ben çok sallamıyorum :KK70: temel şeyler olsun gerisini zamana yayarak ihtiyaç doğrultusunda alma taraftarıyım yoksa ev çok gereksiz şekilde doluyor diğer kuzenlerimden falan gördüğüm kadarıyla.

Gelinlikte bakmadım daha hazır almak istiyorum son 1 ay kala halledilir herhalde :KK70: bizde nikah yapacağız canım bu arada belki nikah sonrası bir eğlencede olabilir ama emin değilim.

Sen hangi şehirde yaşıyordun?
Evet bencede temel şeyler olması yeterli
Tabi hazır almayı düşünüyosan 1 ay kala da halledilir en fazla 1-2 hafta etek boyu falan için tadilata gider eğer uzun boyluysan ona bile gerek kalmaz 😄 benim bedenden dolayı her türlü dikime gidiyor
Ben Ankara’da yaşıyorum sen?

Evet bencede temel şeyler olması yeterli
Tabi hazır almayı düşünüyosan 1 ay kala da halledilir en fazla 1-2 hafta etek boyu falan için tadilata gider eğer uzun boyluysan ona bile gerek kalmaz 😄 benim bedenden dolayı her türlü dikime gidiyor
Ben Ankara’da yaşıyorum sen?
istanbuldayım ben .
Aynen sadece ufak tadilatlar olacak diye düşünüyorum . Çok uzun değilim ama boy ayarlama kısmı en kolay olur heralde :)
Bir kısıtlama erteleme falan gelir diye korkuyorum ben sadece corona nedeniyle

istanbuldayım ben .
Aynen sadece ufak tadilatlar olacak diye düşünüyorum . Çok uzun değilim ama boy ayarlama kısmı en kolay olur heralde :)
Bir kısıtlama erteleme falan gelir diye korkuyorum ben sadece corona nedeniyle
İnşallah gelmez ya vakalar artıyor ama aşı kartı gösterme ve pcr testi kurallarından dolayı kapanma gibi bişey olmaz diye düşünüyorum artık. Belki kişi sayısıyla ilgili bişeyler olabilir yine ama inşallah o da olmaz

Merhaba Kızlar,
9 günlük evliyim :KK24: Şükürler olsun ki her şey yolunda gitti.. Düğünüm sorunsuz ve kusursuz geçti. Herkes eğlendi ben daha çok eğlendim. Hiçbir şeyi kafamıza takmadık. bir iki ufak gerginlik atışmaları yaşadık ama yaşar yaşamaz bile el ele tutup çok gerginiz deyip sarıldık.
Çok güzel tatlı anılar kaldı geride. Balayı bitti. Baya bir üşütmüşüm. Evimde 1 gün zaman geçirebildim ve bugün iş başıyım.

Evimde ilk gün çok değişikti :KK24: Kendi evimin misafiri gibiydim. Umarım her şey herkesin gönlünce olur..

evet arkadaşlar 2021 geliniyim hazırlıklarıız nasıl merak ettim :)))
Walla canım benjm aksiyonlu geçti 23yaşındayım mart ayında tanıstık arkdas ortamında sevgılı bıle olmadık dırek açıldık bırbırımıze aileler tanıstı nisanda yüzük taktık mayısta nikah temuzda düğün oldu sorarsan mutluyum evet ama bekarlık gıbısı yok evet o telaş o heycan guzel ama herşey cok hızlı gelısıyor ınsan o gunlerı özluyor benım bu hayatta kursagımda kalan tek şey ben babamın bricik en kucuk kızıydım evımden tellı duvaklı cıkamadım belim bağlanmadı içim buna çok yanıyor annemle konsuuyorz ama babamla hala konusmuyoruz nişanlıyken aileler tartısdı istenmedık bende kaçtım ama ne olursa olsun eşimden allah bınkere razı olsun ama hıcbır erkegı babamın tırnağına degısmem insan o bıktıgı cekıp gıtmek ıstedıgı evı zamanı gelınce mumla arıyor ama geri donusu olmuyor annem hep derdı evlenınce anne olunca anlarsın cahıldım dinlenezdım ama şimdi babamın kapısında bı köpek olmaya bıle razıyım

X