Çapa’nın Gururu Sendromu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben babama güvenmediğim için hepsinin vergisini tek tek ödeyip kontrol ettiriyorum merak etmeyin. Kullanmamayı seçtiğim paranın vergisini kaçıracal değilim. Devletimi sevmesem çoğu yeni mezun gibi yurtdışına giderdim
ben yine bu ülkenin şerefli bir hakimi olarak üzerime düşeni yapayım da 🥰

Ben babama güvenmediğim için hepsinin vergisini tek tek ödeyip kontrol ettiriyorum merak etmeyin. Kullanmamayı seçtiğim paranın vergisini kaçıracal değilim. Devletimi sevmesem çoğu yeni mezun gibi yurtdışına giderdim

Neden kontrol ettiriyorsun? Ve nasıl kontrol ettiriyorsun?

Mesela bir belediye sınırlarında evin var, zaten bunların hepsi e devlet üzerinden yapılıyor. Vergi borcu belediye borcu hepsi zaten e devlette var. Eğer ödemeyi sen yapıyorsan, kontrole ne gerek var?

Kullanmamayı seçmemişsin. Kullanıyorsun.

Devletini seviyorsan, türkiye'de dernek aç. Okullara düzenli maaş yap, hatta okul inşa ettir.

Yazdığınız aşırı çirkindi ama kadınlardan nefret etmenizi anlıyorum ama çok ağırdı. Size önerim psikanalizden geçmeniz, kadın düşmanlığı baba ile olan bağ vs anne ortada hiç yok bunlarn değerlendirilse çok daha mutlu olursunuz
Ye ne nefreti Allah aşkına Minerva?
Şurayı ergenliğimden beridir bilirim 12 seneyi geçti. Bir sürü üyeyle takışmışımdır. Hala da oluyor. Anlık kızıyorum sonra geçiyor, kime niye kızdığımı unutuyorum.
Koskoca platformun anonim üyelerine nefret duymak aşırı yani.
Bilmiyorum kızlar, siz birbirinizden nefret ediyor musunuz ya? Ben etmiyorum.
Hepinizden nefret ediyorum, bugün o yüzden kadın hasta almadım falan ne? Ne yapıyorsunuz siz ya? Bir insan niye her şeyi büyük büyük yaşar?

Neden kontrol ettiriyorsun? Ve nasıl kontrol ettiriyorsun?

Mesela bir belediye sınırlarında evin var, zaten bunların hepsi e devlet üzerinden yapılıyor. Vergi borcu belediye borcu hepsi zaten e devlette var. Eğer ödemeyi sen yapıyorsan, kontrole ne gerek var?

Kullanmamayı seçmemişsin. Kullanıyorsun.
Ya birde baba zorla mı üstüne yaptı, tapuya gidip üstüne almış.

50. Dönem/ 51. Dönem mezunuyum gibi bir şey söylemeniz gerekiyordu. Lise mezuniyeti gibi 2022 mezunuyum değil. Sizin polarlarınızda bir sayı yazar. O döneminiz demek. 75+ alan zibilyon tane arkadaşım var. Hatta birisi etlik dermatolojide.

Söylediğiniz şeyler birbiri ile tutmuyor ona takılmış olabilir miyiz? Sizinle aynı sene mezun olmuşuz. Biz Eylülün ikisinde atandık doktor hanım. Tusumuzda atamamızdan bir hafta sonrasıydı. Bu ne demek biliyor musunuz? Altı ay zorunlu görev yapamazsınız demek. Çünkü diğer tustan önce görev yerinize başlamanız gerekirdi. Tus da malum senede iki kere yapılıyor.

İnternler şubat/mart tusuna giremez. Girse de tercih yapamaz diplomaları olmadığı için. Girdikleri ilk tus Eylül tusudur. Eylül tusunda her zaman daha fazla kadro açılır birkaç istisna dışında. Bizim girdiğimiz hiçbir tusta da bu istisna olmadı. Siz ilkbahar tusunda dermatolojiye yerleşirken ben aile hekimliğine başladım. O yüzden bana bilmiyormuşum gibi akıl vermeye kalkmayın. Aynı dönem mezunuyuz. Ben size sonuç belgelerimi atabilirim? Siz benimle paylaşabilir misiniz?
Sizin doktor olup olmadığınızdan emin olmadığım için genel geçer kuralı olan ağustos atamasını söyledim. Dönem değil yıl söyledim diye yine sahte doktor oldum iyi mi 😂 şubat tusu dediğim eylülden sonraki ilkbahar tusuydu?

Burada ne sahte diplomam kaldı ne de vergi kaçırdığım. O yüzden kişisel bilgilerimi paylaşacak değilim. Keşke yapıcı olabilseydiniz

Benim de derdim var dermagolog hanım çikolata yiyince sivilce çıkıyor nabıcam ya ergen ergen kaç tane doktora gittim çözüm bulmadı kapatıcı ile kapatıyorum

Şurayı ergenliğimden beridir bilirim 12 seneyi geçti. Bir sürü üyeyle takışmışımdır. Hala da oluyor. Anlık kızıyorum sonra geçiyor, kime niye kızdığımı unutuyorum.
Hepinizden nefret ediyorum, bugün o yüzden kadın hasta almadım falan ne? Ne yapıyorsunuz siz ya? Bir insan niye her şeyi büyük büyük yaşar?
Geçen like’ını görünce sevindim kız buzlar eridi diye 🤣

İşte burda toksik şeyler var çok net yazamıyorum etik değil ama kadın hasta görmeyecek kadar yükselmek vs okadar paranın içinde çok rahat toparlanacak şeyler.

Ya birde baba zorla mı üstüne yaptı, tapuya gidip üstüne almış.
Babasında çocuklarının kendisine verdiği tam vekalet vardır. Onlar adına tapu devri de yapar, şirkette açar.

Sahi D draslisutcuoglu babanızın sizin ve kardeşinizin üzerine açtığı şirketler var mı ?

Sizin doktor olup olmadığınızdan emin olmadığım için genel geçer kuralı olan ağustos atamasını söyledim. Dönem değil yıl söyledim diye yine sahte doktor oldum iyi mi 😂 şubat tusu dediğim eylülden sonraki ilkbahar tusuydu?

Burada ne sahte diplomam kaldı ne de vergi kaçırdığım. O yüzden kişisel bilgilerimi paylaşacak değilim. Keşke yapıcı olabilseydiniz
Doktor hanım ispatlamanız çok kolay? Zorunluya atandığınız yeri söyleyin Dhy kurasından bakayım sonuç belgesi gösteremiyorsanız?

İşte burda toksik şeyler var çok net yazamıyorum etik değil ama kadın hasta görmeyecek kadar yükselmek vs okadar paranın içinde çok rahat toparlanacak şeyler.
Ben histerik tepki verdiğimin farkındayım o nedenle tekrar konu açtım ama insanlar negatif yazmaya devam etti ben asıl bu düşmanlığı anlayamıyorım ben konu açarken de kötü düşünmek istemiyorum dedim ama bu öfkeyi anlayamıyorum gerçekten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X