2021 mart ayında hamile kalıp cinsiyetini öğrenen var mı

Yok yazdığım günden sonra kontrole gitmedim daha yarın detaylı ultrasona giricem ama kesin olana kadar sormayacağız sanırım. Cinsiyet partisi planlamayı düşünüyoruz☺️ Ama belli oluyor mu diye sorar yazarım sana :)
Senin tam kaç haftalık.benim 13 hafta 5 günlük.detaylı ultraysonda hemen hemen kesi keisn sonuç çıkıyor yüzde 95.Sen mi istedün detaylı ultrasyonu

Sormadın mı aynı mı cinsiyetleri farklı mı😍😂hayırlı sı olsun canım bende 2 hafta sonra gideceğim.🙏
Yok sormadım, nasıl dayanabildim bilmiyorum ama 😂
Bana bir kız bir erkek gibi geliyor hatta çok emin gibiyim o yüzden merak etmiyorum sanırım aslında çok meraklı biriyimdir 😂

Ben bir ay sonra gideceğim tekrar o zamana netleşir sanırım, sen ne hissediyorsun bebeğinin cinsiyetini?🥰

Bana bir kız bir erkek gibi geliyor hatta çok emin gibiyim o yüzden merak etmiyorum sanırım aslında çok meraklı biriyimdir 😂

Ben bir ay sonra gideceğim tekrar o zamana netleşir sanırım, sen ne hissediyorsun bebeğinin cinsiyetini?🥰
Keşke bende emin olsam .çok merak ediyorum.erkek hisediyorum

Seninki sadece hisiyatmı.nasıl emin olabiliyorsun merak ettim...

Seninki sadece hisiyatmı.nasıl emin olabiliyorsun merak ettim...
Hissediyorum sadece yanlış da çıkabilir ☺️Yani bazen kızım diye seviyorum, bazen oğlum diye seviyorum karnımı. Rüyamda da görmüştüm. Ultrasonda da hep biri çok hareketli diğeri hareketsiz olunca biri kız biri erkekmiş gibi geldi ama nasip, sağlıklı olsunlar da cinsiyet önemli değil :)

Hissediyorum sadece yanlış da çıkabilir ☺️Yani bazen kızım diye seviyorum, bazen oğlum diye seviyorum karnımı. Rüyamda da görmüştüm. Ultrasonda da hep biri çok hareketli diğeri hareketsiz olunca biri kız biri erkekmiş gibi geldi ama nasip, sağlıklı olsunlar da cinsiyet önemli değil :)
Hareketliler erkek oluyor.kızlarda hareketsiz utangac oluyor derler.Herşeyin hayırlısı olsun 😍😍

X