Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İlaçlar hariç 9000 TL dediler bize 400 TL de muayene ücreti. İlaçlara da 3000-4000 gider dedi doktor
20210423_201833.jpg
canim bende İrenbe tüp bebek merkezine sordum boyle dediler

Valla canim biz çocukken sır kapısı vardı anneannemle bakardık o günleri anımsıyorum gercekten.ben evlat derdindeyim oglu benden beter yanıp tutuşuyo.ilk evlendiğimizde de torununa aratip ninem öldü deditmişti eşim o panikle kaza yapmıştı. Allah ömür versin yaşasın ama eger ölürse günaha girip hiç üzülmeyecegim😞
şaka gibi gerçekten kaç yaşında ya yaşlı mı genç biri düşünür çünkü babannem gibi davranıyor oda annemle yengeme eziyet olsun diye hasta numarası yapardı o geldi aklıma 😂😂

şaka gibi gerçekten kaç yaşında ya yaşlı mı genç biri düşünür çünkü babannem gibi davranıyor oda annemle yengeme eziyet olsun diye hasta numarası yapardı o geldi aklıma 😂😂
70 yaşında canim ama ruhu genç çılgın ve enteresan 🙈😊 anneni ve yengeni cok iyi anlıyorum 🙏

70 yaşında canim ama ruhu genç çılgın ve enteresan 🙈😊 anneni ve yengeni cok iyi anlıyorum 🙏
Yolun sonunda gelinlerden kıymetli kimse olmuyor canım için ferah olsun şimdi o beğenmediği gelinleri bakıyor yedirip giydirip bakımını yapıyor düşmez kalkmaz bir Allah bu dünya kimseye kalmaz

Canım çok teşekkür ederim paylaştığın için. Sanki yumurta takibi muayene her gel git de bol bol alacaklar fatura Bayaa kabaracak desene 🤢
Rica ederim canim 🙏 benim asilama okadar tuttu.600 olmus muayene ücreti. Hic bukadar kararsiz kalmamıştım Allahım bize hayirli yollar çizsin inşallah 🤲🤲🤲

Kızlar tutmazsa yada aşılaması tutmayanlar tüp bebek düşünen var mı ve nerde düşünüyorsunuz ?
Benim yarın aşılamamın 12.günü kan vereceğim pek birşey hissetmiyorum büyük ihtimal olmadı😔 doktorum direk tüp bebek demişti ben aşılamada şansımızı denemek istedim. Doktorum zaten tüp bebek uzmanı medicana bahçelievler düzgün korkmaz yine aynı yerde tüp bebek denemeyi düşünüyorum bir kaç gündür başka yerlerde araştırıyorum yarın sonucumdan sonra doktorumla görüşüp karar vereceğiz bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun🙏🏻

Yolun sonunda gelinlerden kıymetli kimse olmuyor canım için ferah olsun şimdi o beğenmediği gelinleri bakıyor yedirip giydirip bakımını yapıyor düşmez kalkmaz bir Allah bu dünya kimseye kalmaz
Demekki denenmiş bir tecrübe var canim ne mutlu oyle gelinlere🤲🤲🤲🤲dedim yine diyorum canim elden ayaktan düşerse sonuna kadar bakarim her türlü Allah bilsin.

Benim yarın aşılamamın 12.günü kan vereceğim pek birşey hissetmiyorum büyük ihtimal olmadı😔 doktorum direk tüp bebek demişti ben aşılamada şansımızı denemek istedim. Doktorum zaten tüp bebek uzmanı medicana bahçelievler düzgün korkmaz yine aynı yerde tüp bebek denemeyi düşünüyorum bir kaç gündür başka yerlerde araştırıyorum yarın sonucumdan sonra doktorumla görüşüp karar vereceğiz bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun🙏🏻
Seninde sonucunu umutla duayla bekliyoruz canim. Insallah sende bizi teyze yaparsin🤲🙏🙏

Bugün de kayinvalideme gitmisti eşim ihtiyaçları için.bundan sonra bizimle yasamaya karar vermiş artık bizle kalacakmış oyle soylemis beni sizin eve taşıyacaksin demiş.esim geldi soyledi hemen ara dedim gidelim alalım.esim telefon etti anne geliyoruz senı toplayalım gidelim bize diye. Bu arada eşim asla annemle yaşamam memleketi terkederim diyo😊 mikrofon açık kayinvalidem karin kabul ettimi dedi.evet dedi eşim.ben az sizi birbirinize karıştırayım diye dedim gelmeyin dedi kapatti🤣🤣🤣🤣 3 4 defa aradık telefonu açmıyo. Ben nelerle uğraşıyorum millet neler düşünüyo el insaf ya
Allah senin yardımcın olsun canım benim 🤲

Bugün de kayinvalideme gitmisti eşim ihtiyaçları için.bundan sonra bizimle yasamaya karar vermiş artık bizle kalacakmış oyle soylemis beni sizin eve taşıyacaksin demiş.esim geldi soyledi hemen ara dedim gidelim alalım.esim telefon etti anne geliyoruz senı toplayalım gidelim bize diye. Bu arada eşim asla annemle yaşamam memleketi terkederim diyo😊 mikrofon açık kayinvalidem karin kabul ettimi dedi.evet dedi eşim.ben az sizi birbirinize karıştırayım diye dedim gelmeyin dedi kapatti🤣🤣🤣🤣 3 4 defa aradık telefonu açmıyo. Ben nelerle uğraşıyorum millet neler düşünüyo el insaf ya
Tövbeler olsunn😂😂 allah sana sabır versin canım benim🙏🏻🙏🏻

Ben 20 bin gider diye düşünmüştüm 🙄 acaba Dieğr merkezlerrle arasında çok fark var mı. Hem kalite hem fiyat olarak
20 bin değil de 15 bini bulur çünkü sperm testini de irenbe de yapmak şartmış. Muayene ücreti bir aylık her gittiğin de ödemiyorsun aylık ödüyorsun o 400 TL'yi

20 bin değil de 15 bini bulur çünkü sperm testini de irenbe de yapmak şartmış. Muayene ücreti bir aylık her gittiğin de ödemiyorsun aylık ödüyorsun o 400 TL'yi
Canim ben yumurta takibi ve gittigim her muayenede ücret ödedim. Eger ki irenbe de bilgin varsa böyle aylik 400 se bir dakika düşünmem oraya giderim. Ama her gidişte veriliyor😞

X