Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
doktorlar hep öyle diyor zaten canım ama ben inanıyorum.bende doktora sorduğumda ne yiyeyim ne içeyim diye sorduğumda; yapabileceğin hiç bir şey yok dedi. benim 1 tane yumurtam oluyordu her ay ve kalitesi düşük olduğu için hamile kalamıyordum. bende kendime 2 aylık bir kür uyguladım kendimce tabiki çok kilo aldım bu arada ama işe yaradı bence hem yumurta sayım arttı, hem kalitesi iyileşti ki hamile kaldım. bende arı sütü yedim, keçi boynuzu özü içtim, hayıt otu çayı yaptım, bolca incir havuç tükettim. d vitamini folik asit omega 3 içtim.badem ceviz fındık tükettim düzenli olarak. ve her gün taze süt aldım içine bal/arı poleni koyup içtim. bence etkili oldu.
Rabbım sağlıcakla kucağına almayı nasıp etsın inşallah bende hiç bi sorun olmuyordu hersey olması gerektıgı gibiydi

Seni o kadar iyi anlıyorum ki aynısını yaşadım hatta benim ki 8haftalikti çok zor ne olur metanetli eğer kanama yoksa da umudu bırakma lutfeny
Evet canım başladı bugün ama üzülmüyorum nasipten ötesi yok gerçekten en azından hamile kalabildiğimi gördüm o bile o kadar iyi geldi ki bana gelecek daha çok umutluyum 🌼

hakkında hayırlısı olsun inşallah diğer aylara umudunu kaybetme canım evet canım biz hastahane ile görüştüğümüzde hiç bir farkı olmadığını tek farkı maliyet olduğunu söyledi para tuzağı dedi düşün bunu hastahanenin kendisi söylüyor ama yinede tercih sizin dedi bizde istemedik tabiki mikroçip denilen şey ösadece bir cihazmış spermin ayıklanması için ama zaten normal aşılamadada ayıklama yapıyolar hep en iyisi seçiliyor
Bana da öyle geldi biliyor musun bildiğin para tuzağı 900 lira verecekken verdik 1600 biraz daha ekleyip ikinci aşılamayı da yapardım ben

Maalesef ben de adet oldum tutmadı:KK43: 14nisan aşılama olmuştum adetim de 2gün erken gedli ve koyu kahve renginde boyle olanlar varmı?

hakkında hayırlısı olsun inşallah diğer aylara umudunu kaybetme canım evet canım biz hastahane ile görüştüğümüzde hiç bir farkı olmadığını tek farkı maliyet olduğunu söyledi para tuzağı dedi düşün bunu hastahanenin kendisi söylüyor ama yinede tercih sizin dedi bizde istemedik tabiki mikroçip denilen şey ösadece bir cihazmış spermin ayıklanması için ama zaten normal aşılamadada ayıklama yapıyolar hep en iyisi seçiliyor
Aynen tek fark ıste dna larıyla oynanmıyor dendı denedık gorduk aynı amın cmm hepımız ıcın hayırlısı ıns🤲

Canimsin ya hakkin ödenemez canim Allah razı olsun. Aslında bu fiyatlar da en azından diğer özellere göre cok iyi.bu perşembe nasipse dokuz eylül le görüşeyim medikalpark da aklıma yattı cok cok çok teşekkür ederim 🌹🌹❤❤
En azından raporu kendileri veriyor hakları var o fena değil. Ama benim için iğneli şart koyuyor bana gitmez. Şuan benim için de 9 Eylül favori ❤️ hele sen Bi git gel bakalım ne diyecek

Evet canım başladı bugün ama üzülmüyorum nasipten ötesi yok gerçekten en azından hamile kalabildiğimi gördüm o bile o kadar iyi geldi ki bana gelecek daha çok umutluyum 🌼
Evet zaten kardeşlerinin yolunu açar düşükler derler inşallah çok beklemez kavuşursun sağlıklı olacak bebişine🤲🙏

Sende pco var mıydı? Canim benim doktorum bu ay vere verelim dedi. Kendiliğinden olabilir bu ay dedi. Ama benim eşim 20gun eve gelemeyecekmiş. Yanı bu ay kendiliğinden olacaklara olamaz. Bir sonraki adette tekrar asilama yapacaz.
Pco yok canim bende ama Amh azalmaya baslamis 1.00 sen de pco var mi ?
. aşılama tekrar denesem mi bu ay klomen mi yapsam cok karar sizim.. önceden olsa direk tup bebek koşardım ama içimden gelmiyor bilmiyorum ... 😔

Pco yok canim bende ama Amh azalmaya baslamis 1.00 sen de pco var mi ?
. aşılama tekrar denesem mi bu ay klomen mi yapsam cok karar sizim.. önceden olsa direk tup bebek koşardım ama içimden gelmiyor bilmiyorum ... 😔
Canım bende polikistik var ama bende bu ay ara vereceğim tüp bebek sürecini biraz araştırdım ve psikolojik olarak kendimi hazır hissetmediğimi farkettim. Sende düşün kendini dinle psikolojik olarak hazırsan devam et ki içinden gelmiyorsa değilsindir ve değilsen bu süreçler ekstra yıpratıyor😔 bu ay hastane, doktor araştırması yapacağım kendimi rahat bırakacağım bakalım

X