Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İnşallah Kızlar ya keşke fitil verseydi ama iğne mahvetti beni eşim yapıyor iğnemi çocuğun da artık morali bozuluyor ben ağlamaklı oldukça gece sağıma soluma dönerken bile canım yanıyor

İnşallah Kızlar ya keşke fitil verseydi ama iğne mahvetti beni eşim yapıyor iğnemi çocuğun da artık morali bozuluyor ben ağlamaklı oldukça gece sağıma soluma dönerken bile canım yanıyor
Benim de eşim hep gözlerinden yaşlar gelerek yaptı. Iyiki bize her konuda destek olan eşlerimiz var

Negatif alan canım kızlar siz regl oldunuz mu ?

canım ya pozitif olsunda kapıda beklemesende oluur Enn mantıklısı rapor almak zaten tüp bebekte tutma ihtimali aşılamaya göre yüksek olsada kesin değil belki ilk tüpte tutmayacak 2.yi denemek isteyeceğiz maddiyatta bir yere kadar düşünmeden olmuyor canım illa ki düşünüyoruz

R rcannnn benim aşılama Hazirana kaldı burayı görüyorum ama gelemedim üzülüyorum inşallah haziran nasip olur. Kapanma vurdu beni doktor zaten adetin ne zamana gelir girmeyelim dedi bende girmedim eşim yok ya zorlanır gelmeye yasak da zaten dedim. Geç olsun temiz olsun diyorm. Adet görmem için ilaç verdi bana şimdi başladım bir yandan da adet söktürücü masajı yapıyorum. Seni merak ediyorm bir yandan naptın nasılsın durumun? Girip okuyamadım msjları hastanedeydim kaç gündür ondan tüpe geçiyor musun şimdi sen?

Merhabalar hiçç üzülmeyin 1 ay geç olsun güç olmasın inşallah Zaten aşılama olacak düşüncesiyle bu ay kendiliğinden oluverir belki belli mi olur

Merhabalar hiçç üzülmeyin 1 ay geç olsun güç olmasın inşallah Zaten aşılama olacak düşüncesiyle bu ay kendiliğinden oluverir belki belli mi olur
Çok teşekkür ederim belki de hayırlısıyla adet olsaydım ohh be diyecektim nasibimizin peşinde koşuyoruz bakalım nasıl eder rabbim güzel şeyler olsun bizler için aşılama azda tutma var deseler o azların içine girenler oluruz inşallahh

Benim bat 26sıydı canım 25i akşamı lekelenme yaşadım pembe kahve karışık daha sonra 1 gün sonra bugün gündüz tamamen sökülmeye başladı
Canım peki sen progestron fitil ya da estrofem hap kullanmış mıydın

Benimde 3 yumurtam vardı canım ama olmadı maalesef olmayacağı varsa hiçbir şekilde olmuyor olacağı varsa 1 tanede bile oluveriyor canını sıkma lütfen seninde dediğin gibi nasip kısmet‍♀

Canım sen hangi şehirdesin rapor almanım şartları nedir biliyor musun?

Benimde 3 yumurtam vardı canım ama olmadı maalesef olmayacağı varsa hiçbir şekilde olmuyor olacağı varsa 1 tanede bile oluveriyor canını sıkma lütfen seninde dediğin gibi nasip kısmet‍♀
Öyle miii , insan işte hep ya şöyle olsaydı diyor . Akıl sır ermiyor gerçekten rabbim yüzünü güldürsün. Eşinde her hangi bir sorun var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…