Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Stres yapmayın. Rabbimden hayırlısı olur ve olmaz diye düsünmeyin. Sadece biraz dikkat ederek normal hayatiniza devam edin bana kalırsa. Evet 2.aşılamayı yaptirdim bugün 3.günüm 😄 ben şuan ne durumda olduğumu bile bilmiyorum. Sadece hayatı fonksiyonlarımı sürdürüyorum. Kısmet insallah
Aaa yakınız 🤩❤️😍yani stresliyim kısmı bekleme kısmı olumlu olumsuz alıştım artık 😁😊Allahım hayırlısını nasip etsin bu sefer tek yumurtam vardı bakalım nasip olavak mı 😍

Selamlar canım kızlar özlemişim sizi, birlikte geçirmiştik süreci.. Haziran ayı uğur getirsin hepimize.. bu ay bizim bebek deneyeli tam 1 yıl oluyor dile kolay.

Reglim hayatımda ilk defa 3 gün gecikti test yaptım negatif moralim bozuldu bir sıkıntı mı var acaaba diye ooof 😭

Amaca giden her yol mübahtır diyip maddiyati gözümüz görmüyor zaten. Fizyolojik, psikolojik olarak da anne ve baba adayı kendini hiç düşünmüyor olsun yeter ki diye bakıyor. Belki de hatayı burda yapıyoruz bilemiyorum. Doktor cidden çok önemli. Benim test günü bayrama denk geliyordu bayram iznine girmeden bı telasla aradım tutmazsa 2. Aşılama nasıl olacak bayramda calismiyorsunuz diye. Öncelikle sakin ol telaş yapma diye girdi konuya. Sen sakin ol ki 2. Aşılamaya gerek kalmasın dedi. Ne kadar güzel bir mantık. Çoğu zaman farketmiyoruz neleri gözümüzde büyüttüğümüzü. Sorun olmayacak şeyleri bile sorun yapıyoruz. Bu dinlenme aralıklarında Rabbim nasip etse de şaşkınlıkla kutlasak anneliğimizi 🤗 tedavi olurken bekleme aşamasında stres yapıyoruz. Düşünmeden olsa da gerçekten aaa hamileyim! şeklinde tepki verebilsek 😅 kurban bayramına inşallah 🥰🥰
Ya şuan bende bı strest yaptım kendimce bu ay aşılamaya baslancak adetin 3. Gitcktm geçti bi gün zaten düzensizde hap içip olsam 10 gün gider tam bayrama denk geliyor napcam bilemedim devlet hastanesi bide açık olmaz 🤔

Kızlar bende salı günü oldum aşılamamı 3 tane yumurtam oluşmuştu büyük olan sağ taraftaydı sağ kasığım ağrıyor iyi bişeymi acaba bu geçen aylarda da çok ağrım olmuştu sonrası hüsran ağrıması mı iyi ağrımamasımı bilemedim

Bende pazartesi tekrar gideceğim, Nisan ayı olumsuz aşılamadan sonra ilk defa gideceğim, hayırlısıyla tekrar aşılama başlayacağız

Kızlar bende salı günü oldum aşılamamı 3 tane yumurtam oluşmuştu büyük olan sağ taraftaydı sağ kasığım ağrıyor iyi bişeymi acaba bu geçen aylarda da çok ağrım olmuştu sonrası hüsran ağrıması mı iyi ağrımamasımı bilemedim
Bu kişiden kişiye değişiyor canım benim ilk zamanalr hiç ağrı yoktu 10 11 12 günleri ağrı oldu. Sen iyi düşün hiç ağrılara takılma

Selamlar canım kızlar özlemişim sizi, birlikte geçirmiştik süreci.. Haziran ayı uğur getirsin hepimize.. bu ay bizim bebek deneyeli tam 1 yıl oluyor dile kolay.

Reglim hayatımda ilk defa 3 gün gecikti test yaptım negatif moralim bozuldu bir sıkıntı mı var acaaba diye ooof 😭
Üzülmek yok sadece sabır ve umut lazım bize ❤️

Bu kişiden kişiye değişiyor canım benim ilk zamanalr hiç ağrı yoktu 10 11 12 günleri ağrı oldu. Sen iyi düşün hiç ağrılara takılma
Demi canım stres yaptıkça belkide olmuyor çok haklısın herkesin bünyesi farklı ağrı olup hamile olanda var hiç ağrısı olmayıp hamile olanda hayırlısı olsun inşallah 🤗🌹

Kızlar benim de nisan ayı olumsuz aşılama tecrübem vardı. Bu sefer üniversite hastanesine gittim ve beni tüp bebeğe yönlendirdiler rapor için hazırlık yaparken kurulun eylül ayında toplayacağini söylediler. Bana biraz daha beklemek düştü:) herkesin hakkında hayırlısı olsunn en kısa zamanda bebeklerimize kavusurz inşallah

Kızlar benim de nisan ayı olumsuz aşılama tecrübem vardı. Bu sefer üniversite hastanesine gittim ve beni tüp bebeğe yönlendirdiler rapor için hazırlık yaparken kurulun eylül ayında toplayacağini söylediler. Bana biraz daha beklemek düştü:) herkesin hakkında hayırlısı olsunn en kısa zamanda bebeklerimize kavusurz inşallah
A. Selam inşallah o süreçte hamiş kalırsınız gerek kalmaz eylüllere. 👍 Merak ettiğim rapor ne kadar sürede çıkıyor ki?

Merhaba, Diyarbakır da değil mi ?

A. Selam inşallah o süreçte hamiş kalırsınız gerek kalmaz eylüllere. 👍 Merak ettiğim rapor ne kadar sürede çıkıyor ki?
Insallah oyle olur :) Malesef bende bilmiyorum henüz kurula çıkmadım. Eşimden test iştendi 15 gün ara ile 3 kez. Üçüncü testi verdigimiz zaman eylül u beklememizi kurulun şu an olmadığını söylediler ama çok uzun surecegini de sanmıyorum

Insallah oyle olur :) Malesef bende bilmiyorum henüz kurula çıkmadım. Eşimden test iştendi 15 gün ara ile 3 kez. Üçüncü testi verdigimiz zaman eylül u beklememizi kurulun şu an olmadığını söylediler ama çok uzun surecegini de sanmıyorum

Biraz farklı işliyor orası neresiyse dmek ki bana rapor çıkacartacağız adetten önce gelin dediler bende bekliyorm yarın gideceğim büyük ihtimal. Çok sürmüyor çıkması bnim bildiğim Eylül baya uzun zamana atmışlar. 😏 Devlette olmak bu açıdan yorucu süreç oluyor. Bende çok mağdur oldum özellikle pandemi bizleri çok yordu. 👍 Doktor yok oluyor bazen adetim denk gelmedi tam 3 aydan fazla sürünüyorum bir gayret. Adet olmasam keşke hamiş olsam diyorm ama hayırlısı yinede bu yolları geçmemiz gerekiyormuş demek ki.

Biraz farklı işliyor orası neresiyse dmek ki bana rapor çıkacartacağız adetten önce gelin dediler bende bekliyorm yarın gideceğim büyük ihtimal. Çok sürmüyor çıkması bnim bildiğim Eylül baya uzun zamana atmışlar. 😏 Devlette olmak bu açıdan yorucu süreç oluyor. Bende çok mağdur oldum özellikle pandemi bizleri çok yordu. 👍 Doktor yok oluyor bazen adetim denk gelmedi tam 3 aydan fazla sürünüyorum bir gayret. Adet olmasam keşke hamiş olsam diyorm ama hayırlısı yinede bu yolları geçmemiz gerekiyormuş demek ki.
Ben daha önce hiç devlete gitmemiştim ki diyarbakırda da değildim. Özel hastanede çok doktora gittim hatta bir kez de aşılama oldum ama başarısız malesef. Mayis ayında adetliyken dicle uni ye gittim inanının özelden daha cok ilgilendi notlar aldı ve uzunca muayene etti aşılama degil de tüp bebek olmasını söyledi tahlillerimi aldı. Eşimin testleri haziran 15 de bitti zaten ben de rapor çiksa bile yaz dönemi tüp bebek önerilmiyor diye beklicektm o yüzden ertelenmesine çok takılmadim tek korkum tekrar test istemeleri o süreç zaten 1 buçuk Ayi buluyor. Sizin rapor aşılama için mi çıkacaktı ikisi farklidir

X