Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben 7 haftalık hamileyim. Herşeyden tiksiniyorum hic bir şey yiyemiyorum. Nasıl geçer bu tiksinti, agzinin tadının kacmasi durumu
Tam bulantı zamanlarındasın sıkma canını doktorum bana için ne alıyorsa onu ye demişti. Bulantın oluyorsa çubuk kraker vs ye.. Tiksindiğin şeyleri yeme..

Bulantı gibi değil de çok tiksinti yaşadım çok bir şey yiyemiyorum. Mide de küçüldü sanırım bundan dolayı..
2-3 hafta içinde daha iyi hissedeceksin büyük ihtimal☺️ Bende aynıydım 20.haftalara girdiğimden beri daha rahatım canım çok iştahım yok ama tiksinme ve her şeyi yiyememe durumu bitti en azından😅 biraz sabret geçiyor merak etme🤗

Tam bulantı zamanlarındasın sıkma canını doktorum bana için ne alıyorsa onu ye demişti. Bulantın oluyorsa çubuk kraker vs ye.. Tiksindiğin şeyleri yeme..
Yemeye çalışıyorum ama yedikten sonra ağzımda iğrenç bir tat kaliyor. Ne yersem yiyim ayni tat. O tat yuzunden midem de bulanıyor. İnşallah duzelirim. Duzelirsiniz

2-3 hafta içinde daha iyi hissedeceksin büyük ihtimal☺️ Bende aynıydım 20.haftalara girdiğimden beri daha rahatım canım çok iştahım yok ama tiksinme ve her şeyi yiyememe durumu bitti en azından😅 biraz sabret geçiyor merak etme🤗
Ayyyy gerçekten mi valla benim uzun oldu diye düşünüyordum ben 🙈 yiyememekte çok zor ya.. Harekette çok edemiyorum dinlenmem gerekiyor riskli zamanlar geçene kadar darlanıyorum yiyemeyince 🙈

Yemeye çalışıyorum ama yedikten sonra ağzımda iğrenç bir tat kaliyor. Ne yersem yiyim ayni tat. O tat yuzunden midem de bulanıyor. İnşallah duzelirim. Duzelirsiniz
Alla alla bende çok tat değimi yoktu direkt kokudan midem almıyordu. Ama eskisi gibi zevkle yiyemiyorum yediklerimi de.. geçecek diyorlar inşallah

Ayyyy gerçekten mi valla benim uzun oldu diye düşünüyordum ben 🙈 yiyememekte çok zor ya.. Harekette çok edemiyorum dinlenmem gerekiyor riskli zamanlar geçene kadar darlanıyorum yiyemeyince 🙈
Benimde uzun sürmüştü hiç geçmeyecek sanmıştım ama geçti çok şükür🥰 gerçekten çok zor yaşamayan bilemez.
Sen bol bol dinlen hem yiyemiyor olmanın güzel yanıda var, hem dinlenip hem yiyebiliyor olsaydın alacağın kilolar kaçınılmaz olcaktı😅 bu sayede kiloda almamışsındır diye düşünüyorum. Ben 22.hafta bittiğinde kilo almaya başlamıştım.

Bir tuhaf ya kimisi çok güzel geçiriyor kimisi sıkıntılı.. çok yemeği sevdiğim şeylerden soğudum 🙈 hayırlısı ya inşallah yemekten kendimi durdurmaya çalıştığım zamanlarda olur ☺️
Amin inşallah 😂😂ben sıkıntı yaşamadığım için habire yedim gittim 22 kilo aldım bide 16 saat suni sancı çekip acil sezeryana alındım o yüzden vermek biraz daha sıkınti ama bı 10 kilo rahat gitti fazlasını bilmiyom tartılmaya korkuyorum 😁😁

Benimde uzun sürmüştü hiç geçmeyecek sanmıştım ama geçti çok şükür🥰 gerçekten çok zor yaşamayan bilemez.
Sen bol bol dinlen hem yiyemiyor olmanın güzel yanıda var, hem dinlenip hem yiyebiliyor olsaydın alacağın kilolar kaçınılmaz olcaktı😅 bu sayede kiloda almamışsındır diye düşünüyorum. Ben 22.hafta bittiğinde kilo almaya başlamıştım.
Aç kaldığım için biraz korkuyorum. Çok bir şey almadım zaten 🙈 saoalsın verdiğin bilgiler için ☺️

Amin inşallah 😂😂ben sıkıntı yaşamadığım için habire yedim gittim 22 kilo aldım bide 16 saat suni sancı çekip acil sezeryana alındım o yüzden vermek biraz daha sıkınti ama bı 10 kilo rahat gitti fazlasını bilmiyom tartılmaya korkuyorum 😁😁
Eneeee maşallah ☺️ Şu an baya uzak bir kilo miktarı bana.. Ama artık düzelsin istiyorum bu dönemde artık bebek direkt benden besleneceği için ☺️

Sağol canım🥰 iyiyim iyiyim 2-3 gün zordu onun dışında rahat geçirdim çok şükür😌 psikolojik olarak zor oluyor bebeğime üzülmüştüm ama geçti gitti neyse ki🙏🏻
Çok sevindim.. Ya hamilelik çok farklı kendinden çok insan bebeği için endişe ediyor. Allahım kimseyi zor duruma düşürmesin 🙏

Selam kızlar bebeğini kucağına alanlarına gözün aydın 😍ben gibi yolunu bekleyenlere hayırlısı ile sağlıkla kucağına Almayı nasip etsin inşallah ❤️ve tedavi görüp bu yolda olanlara da Rabbim kolaylıklar versin ve en güzel sonuçlarla dönsünler inşallah 😍♥️❤️benim hamileliğin ilk zamanları kolaydı ikinci zamanlar tiksinmeler başladı ve maalesef şeker yüksekliğinle herşey alt üst oldu şeker yüklemesi yaptırmak istemeyip kendim takip ettim ama yükseğe yakın çıktığı için zor oldu benim açımdan. Hala ölçmeye dikkat etmeye devam hamilelikte özgürce yiyeceğim sanıyordum yanılmışım 😒🤔😁neyse ki buna da çok çok şükür

Selam kızlar bebeğini kucağına alanlarına gözün aydın 😍ben gibi yolunu bekleyenlere hayırlısı ile sağlıkla kucağına Almayı nasip etsin inşallah ❤️ve tedavi görüp bu yolda olanlara da Rabbim kolaylıklar versin ve en güzel sonuçlarla dönsünler inşallah 😍♥️❤️benim hamileliğin ilk zamanları kolaydı ikinci zamanlar tiksinmeler başladı ve maalesef şeker yüksekliğinle herşey alt üst oldu şeker yüklemesi yaptırmak istemeyip kendim takip ettim ama yükseğe yakın çıktığı için zor oldu benim açımdan. Hala ölçmeye dikkat etmeye devam hamilelikte özgürce yiyeceğim sanıyordum yanılmışım 😒🤔😁neyse ki buna da çok çok şükür
Aminnnn inşallah tüm dileklerin için 🤲 Şeker zor canım Allah herkese kolaylık versin. Maşallah az kalmış senin sağlıcakla kucağına alasın ☺️ Tiksinme ne biçim iş benim arkadaşlarım homini gırtlak yiyordu (1 i hariç). 🙈

Ayy 37. Haftaaa bitmiş bitmiş çok az kalmış yaa daha dün gibiydi valla burda hamileliğini söylemen falan 🥰🥰

Sen ne yaptın canım doğum oldu mu ? ☺️

Evet kızlar sonucum negatif okadar düşük ki kandaki değer 0.100 den bile kücük, ve aynı zamanda eşimin şirketten en yakın arkadaşının 5,5 haftalık hamile oldugunu öğrendik. En garip yanıda şubat ayında görüştüğümüzde bebek düşünmediklerini söylemişlerdi. İnsanlar neden saklar ki anlam veremiyorum..
Ailem ve arkadaşımın olmadıgı şu koca şehirde birtek onlarla görüşüyordum onların adına sevinirken bile içim buruldu biraz..
Bende herkese söylemek istiyorum mesela ama değerim şu anda 120 hâlâ dış gebelik riski var nasıl soyliyim doktor tamam hamilesin diyene kadar 6 haftalık oluveriyor zaten

Cicekciteyze Cicekciteyze kuzum Mart annelerinde denk geldim çok şükür doğumun gerçekleşmiş hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün 😊 iyisindir inşallah 🙏 Haziran olarak bizde tek tek her ayı takip etmeye başladık 🙈

Ben 7 haftalık hamileyim. Herşeyden tiksiniyorum hic bir şey yiyemiyorum. Nasıl geçer bu tiksinti, agzinin tadının kacmasi durumu
Canım sen naptın nasıl gidiyor tiksintilerin ne durumda daha geçmemiştir büyük olasılık ama baya yol almışsındır 😊

X