Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canim Allah bilir en hayırlısını en doğrusunu ama benim içime oğlun olacakmış gibi geldi.taa ki testin pozitif çıkmadan önce oglu olacak diyorum kendi kendime.
Valla duyan herkes erkek diyor eşimde az önce erkek değilse bende adımı değiştirecem dedi hislerinde yanılmaz genelde

Canim bence yükselir, nerdeyse 5 gün kala test yapmışsın ve deger gayet cikmis 😍
Adetime daha 1 hafta var ama bugün cok üzüldüm Acaba Bi umut varrmıdır diye düşündüm en son buraya yazayım dedim yoksa kendimi mi kandırıyorum 😐 Bide 5in altında olunca negatif oluyor ama ondan cok üzüldüm

6. Gün 3 dk kaadar aşırı kasık ağrım oldu aslında o günden sonra hep hamile olduğumu anladım ama kendime konduramadim iki buçuk senedir negatif olunca inanamiyir insan hayla inanamıyorum 8 yada 9. Gün gaz başladı ve 10. Gün göğüs ucum da hafif sızlama hissettim bir sonraki gün arttı ve bugün göğsümde ağrı hissediyorum kolum üstüne falan gelince bu şekilde oldu
Hayırlı olsun sizin tutmuş sanırım ilk öğrendiğinizde değeriniz kaçtı bide kaçıncu gün test yaptınız

Adetime daha 1 hafta var ama bugün cok üzüldüm Acaba Bi umut varrmıdır diye düşündüm en son buraya yazayım dedim yoksa kendimi mi kandırıyorum 😐 Bide 5in altında olunca negatif oluyor ama ondan cok üzüldüm
Canim hic üzülme 1.20 nin üzerinde bir deger varsa cok güzel umut var demektir. Benim ve çoğu kadının değeri hep 1.20😞 içini ferah tut inşallah hayırlı haberlerini alacağız seninde🙏🌹

Kızlar bende yeniyim nerden yazacağımı bilemedim bende 7 nisanda aşılama yaptırdım bugün 9 Günğm dayanamadım test yaptım 3 62 cıktı sizce bu değer yukselir mi 😥
Hoşgeldin canım aramıza, 9. Gün daha çok erken canım, çatlatma iğnesinin etkisi geçmemiştir bence daha, tabiki gönlüm değerin yükselmesinden yana🙏🏻 Ama erkenden ümide kapılıp sonradan üzülmeni istemem canım

I Love You beslenmende özellikle dikkat ettiğin birşey oldumu canım, yada kullandığın takviye vitamin falan
Aşılamadan sonra 3 gün hep yattım iki gün asla duş yok sonra 6 gün yarım avakado yedim canım ozellikle o altı gün çok dikkat ettim sonra bı kere adet ağrısı geldi bana ve bende olmadı sandım iş yaptım o gün ondan sonra çikolatar mi dersin cipslermi noodle mi dersin neler neler ama avakadonun çok faydası olduğunu düşünüyorum bana da başka birisi söylemişti oda aşılama ile hamile kalmış ve avakado yemiş tadı yok ama yemek zorundaydim

Aşılamadan sonra 3 gün hep yattım iki gün asla duş yok sonra 6 gün yarım avakado yedim canım ozellikle o altı gün çok dikkat ettim sonra bı kere adet ağrısı geldi bana ve bende olmadı sandım iş yaptım o gün ondan sonra çikolatar mi dersin cipslermi noodle mi dersin neler neler ama avakadonun çok faydası olduğunu düşünüyorum bana da başka birisi söylemişti oda aşılama ile hamile kalmış ve avakado yemiş tadı yok ama yemek zorundaydim
Anladım canım, Rabbim nasip etmiş olmuş
Yani sonuç olarak biz ne yaparsak yapalım Allah ne derse o olur! Bende çok dikkat ettim beslenmeme hem aşılama öncesi hemde şimdi ediyorum ama nasip🙏🏻

Hoşgeldin canım aramıza, 9. Gün daha çok erken canım, çatlatma iğnesinin etkisi geçmemiştir bence daha, tabiki gönlüm değerin yükselmesinden yana🙏🏻 Ama erkenden ümide kapılıp sonradan üzülmeni istemem canım
Hoşbuldum yani en azından tek değilmişim onu öğrendim 🤗 İnsan Bi umut işte bekliyor aslında yapmayacaktım ama Bi kaç arkadasım cok ısrar etti sonuç böyle cıkıncada üzülme belki yukselir dediler ama bende catlatma iğnesi in etkisi olduğunu düşünüyorum ya 😥

Bu arada şimdi biraz avokadoyu araştırdım; E vitamini yönünden çok zenginmiş, rahim zarının gelişimine ve embriyo implantasyonuna yardımcı oluyormuş.

Hoşbuldum yani en azından tek değilmişim onu öğrendim 🤗 İnsan Bi umut işte bekliyor aslında yapmayacaktım ama Bi kaç arkadasım cok ısrar etti sonuç böyle cıkıncada üzülme belki yukselir dediler ama bende catlatma iğnesi in etkisi olduğunu düşünüyorum ya 😥
Gönlünü ferah tut, üzülüp düşünüp strese sokma kendini 🥰

X