Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben kimyasal gebelik yaşıyorum maalesef bana nasip olmadı😢adet de olamadım korkuyorum çarşamba gideceğim bakalım doktor çarşambaya kadar olmazsan gel dedi
İnşallah güzel sonuç alırsın rabbım yüzünü güldürsün 🤲Bende bugün gittim kan tahlili yapdı yıne 2631 cıkdı karından ultrasonla baktı ama göremedi vajinal ultrasonla baktı bıde bı kese daha oluşa bılır dedı

Canim maşallah subhanallah 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿değerin 4 gün gecikmeye göre cok cok güzel. Ikiz olma şansı var demişmiydi doktorun
İlk aşılamamda demişti ama bu 2. Aşılamamda tek yumurtam gelişti sanırım öyle bi ihtimal yok. Kuzum zaten bitane kızım var, eşiminde 1 kızı var bide ikiz olursaaa 🙈🙈🙈düşünemiyorum🥰

İnşallah güzel sonuç alırsın rabbım yüzünü güldürsün 🤲Bende bugün gittim kan tahlili yapdı yıne 2631 cıkdı karından ultrasonla baktı ama göremedi vajinal ultrasonla baktı bıde bı kese daha oluşa bılır dedı
Ay ikiz mi olabilirmişş😍😍😍😍 değeriniz çok yükselmiş neden olmasın😍😍 ne kadar güzeelll hayırlısı olsun inşallah sağlıkla🥰🥰

E peki kontrol altında çatlatma yapanlar? Yani herşeyi kontrol edebiliyor hekimler. Tam büyüklükte mi çatladı mı atıldımı vs vs. Ne bileyim bahtsız bedevi gibi hissediyorum bazen kendimizi 🤷‍♀️
Bende kontrol vs etmedi çatlatma iğnesinden sonra zamanı gelince işlem uygulandı o kadar. Çatlayınca yumurta ile sperm buluşacak diye bir kaide yok maalesef.. yüzde 14 ihtimal.. bana mesela aşılama değil kendiniz denerseniz yüzde 1 ihtimal demişti.

İlk aşılamamda demişti ama bu 2. Aşılamamda tek yumurtam gelişti sanırım öyle bi ihtimal yok. Kuzum zaten bitane kızım var, eşiminde 1 kızı var bide ikiz olursaaa 🙈🙈🙈düşünemiyorum🥰
Allahım en hayırlısını versin hepiniz için canim❤❤❤🧿🧿🧿

Arkadaşlar bu ay benim de aşılama maalesef olumsuz sonuçlandı Ankara’da tedavi gören var mı aranızda tüp bebek için görüştüğünüz hastane falan

14 nisanda aşılama oldum ilk aşılamam ve bugün kan testi yaptırdım negatif çıktı:KK43: aşılama olumsuz olursa kist oluşabiliyormuş bunu kontrol ettirmek için ne zaman doktora gitmeliyim yine reglin 2. Günü mü yoksa regl bittikten sonra da gitsem olur mu? Doktor da bir bilgi vermedi ne yapıcağımı bilemiyorum bilgisi olan yazabilir mi?
Nasıl yani ben bunu hiç duymamıştım. Nasıl kist olusuyor ki. Adet olunca kist oluşur mu? Bilen birisi bize cevval verebilir misiniz🥺

Nasıl yani ben bunu hiç duymamıştım. Nasıl kist olusuyor ki. Adet olunca kist oluşur mu? Bilen birisi bize cevval verebilir misiniz🥺
Ben şöyle biliyorum; ilk aşılamam olumsuz olup 2. Aşılamamı hemen yaptırmak isteyince Dr adetimin 2. Günü çağırdı kontrol edelim, kist fln oluşmuşmu dedi. Sonuçta iğne yada ilaçla yumurtalarımız uyarılıyor ce büyüyor kimisi çatlıyor kimisi çatlamıyor. İşte bu çatlamayan yumurtalar bazen bazı kişilerde kist yapabiliyormuş

Benim hikayem☺️Ben 24 yaşındayım 10 aydır evlıyım ilk günden berı çocuk istiyorduk 10 ay boyunca normal yollardan denedık olmadı sonra doktora gittik hormon testi yapıldı tüplerime bakıldı hiç bi sorun yoktu klomen omepa q10 folibol kullandım olmadı yıne eşime sperm testi yapıldı onunda sadece sperm hızında dusukluk vardı vitamin kullandı sadece sonra aşılamaya karar verıldı aşılamaya kadar hersey yolundaydı sağda 2 solda 2 yumurta vardı ve aşılamaya 3-4 gün vardı aşılama günü geldı çattı hiç acı hıssetmedım ve ilk aşılamamdı 20 dk uzandım sonra eve geldım 14 günlük süre zarfında dıkkat ettım ve bugün o mükemmel haberi aldım Allah’ın izniyle rabbim isteyen herkese nasip etsin rabbim hepinizin yüzünü güldürsün bu mübarek günde 🤲🤲🥰♥️♥️
Canım selamm eşim vitamin olarak ne kullandı acaba ve nasıl bir etkisi oldu? 2.aşılamamızda eşimin değeri %40 düşmüş 1.aşılamaya göre. Bu ay dinlenme modunda iken ne kullanabilir önerin nedir?

Tabi olabilir. Rahim tabakası incelip ve yıkılır kanama ile sonuçlanır. Genelde sökülürken küçük mistik yapılarda beraberinde gider ve temizlenir. Ancak bazen 14.gün geçtiği halde küçülmeyen, aksine çapı büyüyen yumurtalar oluyor kist e dönüyor. Oyüzden tedaviden sonra adetli iken doktorun yumurtaları kontrolde temennisi kistim oluşmamış olmasıdır. Yoksa önemli bir kistik yapı mevcut ise o ay onu atmak için tedavi belirler vs.

Benim ilk aşılamamda yumurta çatlamadı ve kist oldu. Ve adette gördüm. Zaten adetin 2. Veya 3. Günü muayne isteniyor. Ondan bahsetmek istemiştir bence doktor. Kist olma ihtimali var. Ama kendi kendine geçebilen bir şey o.. Bana doğum kontrol hapı vericekti aynı ay ama göğsümde kitle çıktı daha da büyümesin diye hiçbir şey vermedi. Ameliyat vs oldum zaten bi 5 ay sonra gidebildim. Kendiliğinden geçmiş. Korkulcak bişi değil.

Canım selamm eşim vitamin olarak ne kullandı acaba ve nasıl bir etkisi oldu? 2.aşılamamızda eşimin değeri %40 düşmüş 1.aşılamaya göre. Bu ay dinlenme modunda iken ne kullanabilir önerin nedir?
Canım benim eşimde sorun yoktu ama ben yinede destek olsun diye araştırmıştım. Keçi boynuzu çok etkiliymiş. Biz özünü alıp ikimizde içmiştik, ben kan değerim yükselsin diye içtim. Eşimde destek olsun diye, keçi boynuzunu bi araştır derim bir çok yöntemi var

X