Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Günaydın canım yol arkadaşlarım. Bugün 13.gün ve erken gebelik testim negatif. Zerre bulanıklık yok tertemiz sağ hat. Şimdi insan ne kadar kesin adet olacam dese ve belirtilerini yaşasa da içinde ki umut dönüp kafasını tekrar tekrar teste baktırıyor. Belki olur, belki vardır diye. Sağlık olsun diyelim. Önümüzdeki aylara devam eden arkadaşlarla birlikte devam edeceğim 😊🎈
Allah gönlüne göre versin canım🙏🏻 Üzüldüm gerçekten😔 ama pes etmek yok dewammm✌🏼

Çok yoruldum artık yedi yıl oldu ama yapacak bişe yok bizde tüp bebek düşünüyoruz artık bu ay dinleniriz inşallah sizin tedavinizde güzel sonuçlanır 🤲
Amin inşallah canim Allah razı olsun.bir bakmışsın ki kendiliğinden olur Allah inşallah mucizlerini bize yaşatsın ❤❤🌹🌹🧿🧿

Canım eşine keçi boynuzu özüde kullanabilirsiniz. Sabah akşam yemeklerden önce 1 yemek kaşığı, çok faydası var
Ben hep onu ham haliyle alıyorsun kaynatıyorsun suyunu içiriyorsun diye biliyordum. Şimdi özü diye arattım meğer hazırmış kutulu 😁 sağol canım onu da alacağım 😊❤️

Ben hep onu ham haliyle alıyorsun kaynatıyorsun suyunu içiriyorsun diye biliyordum. Şimdi özü diye arattım meğer hazırmış kutulu 😁 sağol canım onu da alacağım 😊❤️
Senin dediğin gibi olan şekliylede içilebiliyor, ama biz hazır şişede olandan aldık eşimde bende kullandık canım. Kansızlığada iyi geliyor, sperm değerlerinede.

Senin dediğin gibi olan şekliylede içilebiliyor, ama biz hazır şişede olandan aldık eşimde bende kullandık canım. Kansızlığada iyi geliyor, sperm değerlerinede.
Farketmiyor değil mi hangi marka olduğu. Mesela soğuk sıkım olan var vs. 🙄

Kızlar bu çatlatma iğneleri kanda beta hcg yi ne kadar yükseltir fikriniz var mı??ben dün kan verdim 50 çıktı oviterellenin 5.günündeydim

Aslında doğal bir şekilde hepsi vücudumuz da oluyor ama yeterli olmadığı zamanlarda klomen çatlatma iğnesi aşılama vb yollarla hepsini destekliyorlar belki de yumurta tembelliğine en iyi gelen gonal f iğne olur diye düşünüyorum
Merhaba Erzurum da aşılama yaptıran var mı , özel buhara mı üni mi tavsiye de bulunabilecek birileri var mı

Merhaba Erzurum da aşılama yaptıran var mı , özel buhara mı üni mi tavsiye de bulunabilecek birileri var mı

İnşallah hamişizdir ama hiçbir belirti olmayınca insan umutsuzluğa kapılıyo açıkçası. Sizin neden aşılama yapıldı Bi sorununuz var mı

Bende aynı durumdayım canım hiçbir fikrim yok benimde sadece ama son günlerde çok hafif bir adet ağrısı gibi bir ağrı girip çıkıyor gün içinde 2-3 sn o kadar onun dışında bende de hiç bir şey yok
İnşallah hamişizdir canım ama hiçbir belirti olmayınca umutsuzluğa kapılıyorum 3,5 yılı aşkın süredir bekliyoruz biz. Sizin neden aşılama yapıldı herhangi bir nedeni var mı acaba

Günaydın canım yol arkadaşlarım. Bugün 13.gün ve erken gebelik testim negatif. Zerre bulanıklık yok tertemiz sağ hat. Şimdi insan ne kadar kesin adet olacam dese ve belirtilerini yaşasa da içinde ki umut dönüp kafasını tekrar tekrar teste baktırıyor. Belki olur, belki vardır diye. Sağlık olsun diyelim. Önümüzdeki aylara devam eden arkadaşlarla birlikte devam edeceğim
13.gün daha erken değil mi canım Bi umut vardır belki. İnşallah hamilesindir test yanılmıştır🤲

İnşallah hamişizdir canım ama hiçbir belirti olmayınca umutsuzluğa kapılıyorum 3,5 yılı aşkın süredir bekliyoruz biz. Sizin neden aşılama yapıldı herhangi bir nedeni var mı acaba
Pcos var canım bende de daha önce bir doğal gebeliğim oldu 8. Hafta kanamayla düştü öyle olunca doktorum direk tüp yapmayalım aşılama deneyelim dedi denedik bakalım ne olacak

bugün benim adet ağrıları aşırı arttı kızlar progestan yüzünden mi adet olamıyorum ki 3-4 gün önceden adet ağrım olmaz benim normalde tuvalete gidiyorum afedersiniz adet oldum diye bembeyaz losyon gibi bişeyler geliyor başka hiç bişeyim de yok normalde böyle olup ne zaman adet görmem gerekiyor
Canım adet ağrıların için bşey söyleyemem ama losyon gibi gelen şeyler progestan etkisi ben vajinal kullanıyorum progestanı doktorum öyle önerdiği için çamaşırıma krem sürmüşsün gibi lekeler oluyo

Pcos var canım bende de daha önce bir doğal gebeliğim oldu 8. Hafta kanamayla düştü öyle olunca doktorum direk tüp yapmayalım aşılama deneyelim dedi denedik bakalım ne olacak
İnşallah güzel haberlerini alırız🤲inşallah tutmuştur. Doğal gebeliğin olmuş bence bu Bi artı senin için

X