Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlarrrr..... Biliyorsunuz ben salı günü kan testi verdim negatif çıktı dün ve bugün yerleşme kanamasına benzeyen lekelenme yaşıyorum peçeteye sildiğimde geliyor sadece sizce şüpheli bir gebelik yaşıyor olabilir miyim ? Geç döllenme olabilir mi ? Normalde adet olmam lazım ama kanamam gelmiyor lekelenmeleri görünce şüpheye düştüm ve kan testini salı günü tekrarlamayı düşünüyorum adet kanaması yaşamazsam eğer

Tutup tutmaması için belirti olması önemli değil canım, bu belirti olayı tamamen psikolojik bence☺️ İlk aşılamamda hamileliğin tüm belirtilerini yaşadım, kesin hamileyim diyordum🙈 test yapıp negatifi görünce bütün belirtiler gitti birden😂 ama 2. Aşılamamda hiç belirtim olmadı ilk zamanlar hatta çokta üzerinde durmadım bile, çok fazla dinlenemedim bile ama tuttu ve hamileyim çok şükür🙏🏻 Belirtilere çok kafanı takma, düşünmemeye çalış ama olumsuz da olma moralini yüksek tutmaya çalış canım, hakkında hayırlısı olsun 🥰
Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin 😍 tesekkurler cevap için🌸

Merhabalar Allah hayırlı etsin inşallah sonucunun ne oldu .Ben de ilk defa. Dün yaptırdım ama eve geldiğimde akıntıyla kan pirti bulaşmış bir şey geldi normal midir sizde de böyle şeyler yaşandı mı
Benim maalesef negatif canım. Spekulum takıldığı için akinti kan vs olabiliyor hic güzel canını sıkma sen arkadaşım 🤗 inşallah pozitif sonucu alip cok güzel bir anne olursun 🤲🌹

Kızlarrrr..... Biliyorsunuz ben salı günü kan testi verdim negatif çıktı dün ve bugün yerleşme kanamasına benzeyen lekelenme yaşıyorum peçeteye sildiğimde geliyor sadece sizce şüpheli bir gebelik yaşıyor olabilir miyim ? Geç döllenme olabilir mi ? Normalde adet olmam lazım ama kanamam gelmiyor lekelenmeleri görünce şüpheye düştüm ve kan testini salı günü tekrarlamayı düşünüyorum adet kanaması yaşamazsam eğer
Canım bence sali gününü beklemeden yaptır bi an önce 🙏 hamilelik varsa ve riskliyse bildiğim kadarıyla igne yapiyorlar tutunması için gec kalma yaptır kafanda soru işareti kalmasin🙏

Canım eğer progestron kullandıysan ben kullandım ondan olabilir benimde 2 gün gecikti sonra ilk gün pembe akıntı olarak geldi çok az ben de umutlandım ama sonra 2 gün içinde tam sökülme oldu. İnşallah senin geç döllenmedir ve yerleşmedir :KK43:

Selam aranıza hem yeni katıldım hem de nişanın son günlerine doğru 29 nisanda ilk aşılamamı yaptırdım.Ama içimde bir korku var eve geldiğimde bulanık kanlı leke ve pirti parçası vardı ne anlama geliyor en ufak bilgim yok umarım güzel haberler alırız...

Bugün aşılama olalı 10, günüm adet sancısı gibi sancım oldu hastamı olacağım diye üzülüyorum normal mi acaba
İki kere aşılama olmuş biri olarak kesinlikle hiç bir belirti hamilesiniz yada değilsiniz demiyor. Sabırla test gününüzü bekleyin benden size tavsiye 🌸

Selam aranıza hem yeni katıldım hem de nişanın son günlerine doğru 29 nisanda ilk aşılamamı yaptırdım.Ama içimde bir korku var eve geldiğimde bulanık kanlı leke ve pirti parçası vardı ne anlama geliyor en ufak bilgim yok umarım güzel haberler alırız...
İlk önce hayırlı olsun güzel haberler almanız dileğiyle 🌸sonuçta bir işlem yapılıyor doktor demişti hafif kanamalar olabilir endişe etme diye o yüzden şimdiden daha strese girip kendinizi yıpratmayın elinizi karnınıza koyup bol bol dua edin tesbih çekin

Bugün aşılama olalı 10, günüm adet sancısı gibi sancım oldu hastamı olacağım diye üzülüyorum normal mi acaba
Canim adet sancısı yaşayıp asilamasi tutan arkadaşlarimiz var. Mesela benim hiç öyle bir sancim olmadi. Halbuki adeti sancısını cok çeken biri olarak söylüyorum. İnsallah tutunduğuna işarettir seninde🤲🤲🤗 mutlaka sonucu bizimle de paylaş İnsallah hayırlı haberlerini bekliyoruz 🌸🌸🌹🌹🤗

Hanimlar gecen pazar catlama ignemi vuruldm pazartesi asilama oldu ovulasyon testi vardi evde yapiyodum dune kadar t cizgisi cok koyuydu bugn siliklesti normal mi yoksa kötuye mi yormaliyim 😊

Evet aşılamadan 6 gün sonra sağ kadigimda 3 dk süren ve canımı baya acıtan bi kasık batması oldu 10. Gün göğüs ucumda sizi 11. Gün göğsümde de ağrı oldu birde hafif sarıya dönük akıntım vardi
Merhaba bende yeni hamile olduğumu öğrendim. Haftaya keseyi görmeye gideceğim. Yorumunuzu görünce yazmak istedim. Sizinde gebeliğiniz hayırlı olsun. Keseyi kalp atışını falan duydunuz mu acaba ? Çok endişelerim var biraz içimi rahatlatmak için yazmak istedim. 🙏🥰

X