Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar ben 3 nisanda aşılama yaptırdım 16 nisanda test günümdü negatif çıktı. 21 nisanda adet oldum.rengi pembeydi hic kırmızıya dönmedi. 26 nisanda bitti. Ama simdi iki gündür baya pespembe akintim vardı.bugünde kahverengiye döndü rengi. Siz yaşadınız mı böyle bir şey
tekrar gebelik testi yapsana olur mu olur

Amin inşallah hepimiz için dualarımız hayalkerimiz gerçek olur .sonraki günlerde yanma icten ateş kaşık bel ağrısı karında gerginlik oluyor bekliyorum bakalım yedi gün sonra arife günü test vereceğim inşallah bayram hediyemiz Mevladan gelir ne diyim
Amin canımmm inşallah bende tam kadir gecesi günü teste gideceğim cumartesi günü Allahım yüzümüze güler inşallah yaaa

Vardı canım aşılamanın 4.ve 5 .günü kasık ağrım vardı.sonra geçti o 10. gün adet ağrkm vardı ona rağmen test yaptım poztf çıktı ama ilaç etksiidir diye konuştuk burda çünkü 4 5 gün öncesinde ben yine çatlatma iğnesi olmuştum ..kan testini yapmadan 2 gün önce 2 gün süren adet ağrım oldu her zmanki bildiğim ağrı moral gitti benim sökülme ağrısı gibi aynı ama testler yine pozitif çıkıyor ama ağrım aynı ağrı testkere bile inanmadım ağrıdan.. gögüs hassasiyeti hiç olmadı hala daha yok yanlız sağ kasığımda bacağımada vuran bi ağrı oluyodu diğer hamileliklerimdede vardı bu belirti ordan bi acaba diyordum benim adet belirtilerinden tek farkli belirtim buydu diğer belirtilerim adet belirtisi gibiyidi canım
Bakalım ben hiç yapmadım kuzum test inşallah meleğim benimledir mübarek gün yüzü hürmetine bize bayram sevincini yaşatır inşallah çok stresliyim ya akşam ağladım olmadı gibi geliyor hiç bişi hissedemiyorum ya akşam ağrım oldu biraz adet olcam sandım sonra geçti gitti şimdi bişey yok yine

Kizlar selam 11.gun lekelenme olmustu 12. Gun yani bugün adete döndü. Doktora gittim hemen, muayene etti bu ay ara verelim dedi. Birdahaki aya adet olunca gidicem büyük ihtimal tüp bebege baslayacagim. Doktorum asilama icin 2. Denemede de ayni basari orani dedi. Tup bebek tavsiye etti. Yalniz kızlar ben ozel hastaneye gidiyorum sizce tup bebek icin tup bebek merkezine mi gitmeliyim bu doktorumu da cok seviyorum yine burada devam etsem mi?
Hayırlısı olsun canım bence memnundan orayla ilerle ama ben aşılama için tüp bebek merkezine gitmiştim çokda memnunum

Merhaba aşılama günü lekelenmeniz oldu mu bugün ikinci gün hala devam ediyor lekelenme ve hatta pıhtı şeklinde bu normal mi sizce. Bir de ilk gün lekelenme az da değildi iki günlük ped doldu. Bugün daha az ama bugün de pıhtı geldi. Korkmaya başladım.
Merhaba canım benim ilk gün birkere geldi sonrada gelmedi doktoruna danış istersen devam ediyorsa sorun olabilir bana devamı gelmediyse sıkıntı yok beklenen durum demişti

Arkadaşlar merhaba, 2.aşılama sonrası bugün adetimin 3.günü kontrole gittim doktor kist vs olmadığını söyledi. Eylüle kadar akışına bırak dinlen sonra devam edelim dedi. Rutin hormon istedi. Ve ilk defa E2 (estradiol) 111 çıkmış 😲 fsh, tsh, lh, prolaktin herşey normal ve kist yok dedi. Niçin yükselmiş olabilir sizce yarın sabah gideceğim tekrar ama endişeliyim :KK43:

Kızlar bugün 7.günüm telefonda konuşurken nefes nefese kalıyorum ilk defa böyle birşey oluyor aldığım nefes yetmiyor sanki duphaston kullanıyorum düşük önleyici onun etkisi mi ki yaşadınız mı hiç böyle birşey

Kızlar bugün 7.günüm telefonda konuşurken nefes nefese kalıyorum ilk defa böyle birşey oluyor aldığım nefes yetmiyor sanki duphaston kullanıyorum düşük önleyici onun etkisi mi ki yaşadınız mı hiç böyle birşey
Ben geçen ay kullandım duphastan ama bende bi yan etkisi olmadı canım

Arkadaşlar merhaba, 2.aşılama sonrası bugün adetimin 3.günü kontrole gittim doktor kist vs olmadığını söyledi. Eylüle kadar akışına bırak dinlen sonra devam edelim dedi. Rutin hormon istedi. Ve ilk defa E2 (estradiol) 111 çıkmış 😲 fsh, tsh, lh, prolaktin herşey normal ve kist yok dedi. Niçin yükselmiş olabilir sizce yarın sabah gideceğim tekrar ama endişeliyim :KK43:
Canım çok yüksek değilki 400 kadar sınırı var senin kötü değil sanmıyorum 2.aşılamanı 1.den sonra hemen mi yapmıştı canım

Sonucu pozitif olan arkadaşlar, cumartesi günü aşılamam oldu bugün ayaklarım ve ellerim buz gibi oluyor hava 30 derece biraz garip geldi böyle belirtisi olan var mı acaba

X