Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba canım benim ilk gün birkere geldi sonrada gelmedi doktoruna danış istersen devam ediyorsa sorun olabilir bana devamı gelmediyse sıkıntı yok beklenen durum demişti
Merhaba bugün ikinci gün bayağı azaldı ancak şimdi lekelenme gibi. Teşekkür ederim devam ederse danışacağım.

Sonucu pozitif olan arkadaşlar, cumartesi günü aşılamam oldu bugün ayaklarım ve ellerim buz gibi oluyor hava 30 derece biraz garip geldi böyle belirtisi olan var mı acaba
Benim arada soğuk oluyo canım ama sonrasında ateşler basıyo çok fena benim 10. Günüm daha ama ayaklarımın altı yanıyor

Canım çok yüksek değilki 400 kadar sınırı var senin kötü değil sanmıyorum 2.aşılamanı 1.den sonra hemen mi yapmıştı canım
Evet sınır 400 ama ovulasyon döneminde artış oluyor. Adetli iken ortalama aralıkta olması bekleniyor diye biliyorum. Kist durumunu düşündürdü ama birşey yo k dedi Dr., evet 1 den hemen sonra yaptı 2.yi

Bugün doktora gittim tüp bebeğe başlıyoruz😔
Hayırlısı olsun inşallah rabbim boş döndürmesin.aşılama iki kere mi yaptırıp tüp bebeğe geçtiniz olmama nedeni ne gösterilmişti ben de beş gün önce ilk aşılamamı oldum yol biraz uzun galiba🤲✨

Bugün doktora gittim tüp bebeğe başlıyoruz😔
Tüp bebeğe baslamak için değerlerin uygun ne mutlu canim. Aylarca değerleri müsait olmayıp baslayamayanlar parasını denkleştiremeyenler eşlerinde sperm olmayıp ameliyat olmak zorunda olanlar var canim.hic üzülme. Her türlü müsaitsin şükür Allaha. Anne olma şansın kat ve kat arttı 🤲🤲🌹🌹 en yakın zamanda inşallah bizlere de hayirli güzel haberlerini verirsin dilerim ki❤

Arkadaşlar merhaba, 2.aşılama sonrası bugün adetimin 3.günü kontrole gittim doktor kist vs olmadığını söyledi. Eylüle kadar akışına bırak dinlen sonra devam edelim dedi. Rutin hormon istedi. Ve ilk defa E2 (estradiol) 111 çıkmış 😲 fsh, tsh, lh, prolaktin herşey normal ve kist yok dedi. Niçin yükselmiş olabilir sizce yarın sabah gideceğim tekrar ama endişeliyim :KK43:
Hic bir sorun yoktur Allahin izniyle. Zaten doktorlar az bi sıkıntı olsa bile bize dann diye söylüyorlar 🤗 hiç güzel canını sıkma canım.insallah hayirli güzel haberlerle yeni umutlarla bize de güzel gelişmelerinin haberleri verirsin🌸🌸🌸

Sonucu pozitif olan arkadaşlar, cumartesi günü aşılamam oldu bugün ayaklarım ve ellerim buz gibi oluyor hava 30 derece biraz garip geldi böyle belirtisi olan var mı acaba
Benim test günümden 2 gün önce adet ağrısıyla beraber ayaklarım buz gibiydi patikle bile ısınmadı ve hamileyim inş seninde öyledir canım🙏🙏💕

Hic bir sorun yoktur Allahin izniyle. Zaten doktorlar az bi sıkıntı olsa bile bize dann diye söylüyorlar 🤗 hiç güzel canını sıkma canım.insallah hayirli güzel haberlerle yeni umutlarla bize de güzel gelişmelerinin haberleri verirsin🌸🌸🌸
Muayeneden sonra kan verip eve geldim demetim sonuç çıkınca mesai bitmişti :KK43: moralim bozuldu ya. Doktorda diyor alla alla şaşırdım tutmamasına aşılamaların. Ara verelim önerisinde bulundu. Kafadan at çıkar tatile gidin unutun dedi. Eşimde hem fikir ama yine gözümün içine bakıyor ne istiyorsan o olsun diyor. Bir yanım dinlen diyor, öbür yanım devam et diyor. Çok karışığım :KK43:

Allah sevincinizi tamam etsin inşallah sağlıkla kucağa almak nasip olsun✨🤲🥰ilk aşılama mıydı asılmadan sonra ne gibi değişiklikler hissetiniz vücudunuzda
İlk aşılamam ama daha önce ben tedavisiz de gebe kalmıştım pko olduğu için yumurta takibi yapamıyordum 😊 adet olacak gibi ufak sancılar geliyordu 1-2 sn sürüp geçiyordu bide göğüs uçlarım ağrımaya başladı son günlerde onun dışında başka belirtim olmadı hele ilk 5-6 gün hiç bişey olmadı tutmadı sandım ben

Keseye baktirdiniz mi acaba?ikiz olabilir mi benim sizin kadar yuksek degil ama dr ikiz de olabilir dedi
Yok daha çok küçük kese belli olmaz ki 9 nisan benim son adet tarihim 2 yumurtayla oldum aşılamayı ama bilmiyorum hiç aklıma gelmedi burda bir arkadaş daha söyleyince düşündüm ama kese görünmeden belli olmaz galiba 🤷‍♀️

İlk aşılamam ama daha önce ben tedavisiz de gebe kalmıştım pko olduğu için yumurta takibi yapamıyordum 😊 adet olacak gibi ufak sancılar geliyordu 1-2 sn sürüp geçiyordu bide göğüs uçlarım ağrımaya başladı son günlerde onun dışında başka belirtim olmadı hele ilk 5-6 gün hiç bişey olmadı tutmadı sandım ben
Çok şükür.Benim belimde ve kasıklarımda ateş ağrı ara ara gelen bıçak batığı gibi sancılar oluyor şuan beşinci günüm inşallah arife günü test yapacağım inşallah bayram hediyemiz bebiş olur🥰🤲✨

Çok şükür.Benim belimde ve kasıklarımda ateş ağrı ara ara gelen bıçak batığı gibi sancılar oluyor şuan beşinci günüm inşallah arife günü test yapacağım inşallah bayram hediyemiz bebiş olur🥰🤲✨
İnşallah tutar canım benim çok belirtili olmadı belirti olmasa bile korkma ben giriyordum bu sayfaya herkes aşılama sonrası bir çok şey yazıyordu hiç biri bende olmayınca çok üzülüyordum benim niye bi yerim ağrımıyor diye 😅 hatta tüp düşünmeye başlamıştım öyle söyleyim aşırı sürpriz oldu

Muayeneden sonra kan verip eve geldim demetim sonuç çıkınca mesai bitmişti :KK43: moralim bozuldu ya. Doktorda diyor alla alla şaşırdım tutmamasına aşılamaların. Ara verelim önerisinde bulundu. Kafadan at çıkar tatile gidin unutun dedi. Eşimde hem fikir ama yine gözümün içine bakıyor ne istiyorsan o olsun diyor. Bir yanım dinlen diyor, öbür yanım devam et diyor. Çok karışığım :KK43:
Canımmmm arkadaşımmm❤doktor da ister yaptığı işlemi başarılı olsun.benim doktorum da aaa nasil olur tutmamasi için hiç bir sebep yoktu demişti degerlerim harikaydı ama iste nasip. Herseyin iyisini güzelini sen bilirsin ama keske ara vermesen.ben ara veririm demiştim ama yana yakila seninde araştırman sayesinde hemen gittim doktora.belki kendiliğinden olur beklerken ama benim doktora giderken ayaklarim yere basmıyordu sanki sevinçten. Gönlünden geçeni yap. En hayırlı yollar serilsin önüne 🤲🤲🤲❤❤

İnşallah tutar canım benim çok belirtili olmadı belirti olmasa bile korkma ben giriyordum bu sayfaya herkes aşılama sonrası bir çok şey yazıyordu hiç biri bende olmayınca çok üzülüyordum benim niye bi yerim ağrımıyor diye 😅 hatta tüp düşünmeye başlamıştım öyle söyleyim aşırı sürpriz oldu
Ayyy çok güzel inşallah biz de bu duyguyu yaşarız🥰🤲✨

Yok daha çok küçük kese belli olmaz ki 9 nisan benim son adet tarihim 2 yumurtayla oldum aşılamayı ama bilmiyorum hiç aklıma gelmedi burda bir arkadaş daha söyleyince düşündüm ama kese görünmeden belli olmaz galiba 🤷‍♀️
Benimde en son regl tarihim 30 martti tam belli olmadi ama sanki ikiz olabilir dedi hayirlisi olsun ins allahim isteyen herkese nasip etsin ins🤲🤲

İşte sorun orda böyle bir şey kafadan nasıl çıkarılabilir. Takmayalım diyorsun pozitif olmaya devam ediyorsun. Çıkmış mı oluyor acep 😀 Ben kışa kadar bıraktım kendi akışına bakalım 🎈

X