Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İnşallah herkese dua ediyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin önce gebelik sonra sağlıkla kucağına almayı sadece gebe kalmakla da bitmiyor çünkü çok korkuyorum yine bişey olur diye
Aminn inşallah rabbim sağlıkla birbirinize kavuşmak koklaşmak nasip eder💞🤗✨✨🤲

Çok şükür.Benim belimde ve kasıklarımda ateş ağrı ara ara gelen bıçak batığı gibi sancılar oluyor şuan beşinci günüm inşallah arife günü test yapacağım inşallah bayram hediyemiz bebiş olur🥰🤲✨
Benim test günüm de bayramın 2. Günü yani bayramdan sonraya kalacak benim kan testi. Aşılama günü hariç 3. Gün bugün. Bu sefer tuttu gibi hissediyorum ya da sadece bir umut

İşte sorun orda böyle bir şey kafadan nasıl çıkarılabilir. Takmayalım diyorsun pozitif olmaya devam ediyorsun. Çıkmış mı oluyor acep 😀 Ben kışa kadar bıraktım kendi akışına bakalım 🎈
İşte ben de bugün bunu doktoruma ve eşime anlatmaya çalışıyordum. Bilgisayar gibi ctrl delete yapınca silinmiyor kafadan :) ne diyim arkadaşım Allah yardım etsin bize inşallah 😅😊

Canımmmm arkadaşımmm❤doktor da ister yaptığı işlemi başarılı olsun.benim doktorum da aaa nasil olur tutmamasi için hiç bir sebep yoktu demişti degerlerim harikaydı ama iste nasip. Herseyin iyisini güzelini sen bilirsin ama keske ara vermesen.ben ara veririm demiştim ama yana yakila seninde araştırman sayesinde hemen gittim doktora.belki kendiliğinden olur beklerken ama benim doktora giderken ayaklarim yere basmıyordu sanki sevinçten. Gönlünden geçeni yap. En hayırlı yollar serilsin önüne 🤲🤲🤲❤❤
Benim de içimdeki ses devam et diyor. En azından doktorum dan Başak yüz görmüş olmanın ve duyacaklarımın önemi de önemli ve iyi hissettirecek sanırım. Hepimiz için en hayırlısı olsun isterim demetim ya gerçekten zor süreç :KK43:

Tüp bebeğe baslamak için değerlerin uygun ne mutlu canim. Aylarca değerleri müsait olmayıp baslayamayanlar parasını denkleştiremeyenler eşlerinde sperm olmayıp ameliyat olmak zorunda olanlar var canim.hic üzülme. Her türlü müsaitsin şükür Allaha. Anne olma şansın kat ve kat arttı 🤲🤲🌹🌹 en yakın zamanda inşallah bizlere de hayirli güzel haberlerini verirsin dilerim ki❤
Ne kadar güzel konuşuyorsun Allah razı olsun herkesin direk olurken böyle olunca üzüldüm çok ağladım eşime bile istersen devam etmeyelim yoluna bak bile dedim😭 çok şükür ki bana çok düşkün hiç önemli değil sen iyi ol yeter dedi

Hayırlısı olsun inşallah rabbim boş döndürmesin.aşılama iki kere mi yaptırıp tüp bebeğe geçtiniz olmama nedeni ne gösterilmişti ben de beş gün önce ilk aşılamamı oldum yol biraz uzun galiba🤲✨
Bir kez klomen ve çatlatma iğnesi ile gebe kaldım boş gebelik çıktı kürtaj oldum sonra olmayınca 1 kere aşılama yaptırdım oda olmayınca doktor tüp bebeğe geçelim dedi 2,5cm ilk çikolata kistim varmış yumurtalarım azalmaya başlayınca doktor tüp bebek yapalım dedi

Ne kadar güzel konuşuyorsun Allah razı olsun herkesin direk olurken böyle olunca üzüldüm çok ağladım eşime bile istersen devam etmeyelim yoluna bak bile dedim😭 çok şükür ki bana çok düşkün hiç önemli değil sen iyi ol yeter dedi
Allah senden de razı olsun canım benim.
bizim sorunumuz eşimden kaynaklı.sperm sayısı az. Ama inan bana okadar cok seviyorum ki Allahim iki dünyada da bizi ayırmasın birde beni onun arkasına bırakmasın.

bana da beni birak dediğinde ben o an ölmek istedim.hala daha aklıma geldikçe ağlıyorum.sakın öyle şeyler soyleme.biz derdimize canımızın yarisi olan eşlerimizle deva arıyoruz.zaten onlardan destek almadan yola çıkmayı bırak, bi adım atamayız.onlar bize en büyük güç
İnanıyorum siz cok güzel anne baba olacaksınız hemde en yakın zamanda. Hislerime güveniyorum 🤲❤❤❤

Bir kez klomen ve çatlatma iğnesi ile gebe kaldım boş gebelik çıktı kürtaj oldum sonra olmayınca 1 kere aşılama yaptırdım oda olmayınca doktor tüp bebeğe geçelim dedi 2,5cm ilk çikolata kistim varmış yumurtalarım azalmaya başlayınca doktor tüp bebek yapalım de

Bir kez klomen ve çatlatma iğnesi ile gebe kaldım boş gebelik çıktı kürtaj oldum sonra olmayınca 1 kere aşılama yaptırdım oda olmayınca doktor tüp bebeğe geçelim dedi 2,5cm ilk çikolata kistim varmış yumurtalarım azalmaya başlayınca doktor tüp bebek yapalım dedi
Çok geçmiş olsun şu mübarek ayda Rabbim inşallah sevindirsin🤗✨🤲herbirimizi

Vardı canım aşılamanın 4.ve 5 .günü kasık ağrım vardı.sonra geçti o 10. gün adet ağrkm vardı ona rağmen test yaptım poztf çıktı ama ilaç etksiidir diye konuştuk burda çünkü 4 5 gün öncesinde ben yine çatlatma iğnesi olmuştum ..kan testini yapmadan 2 gün önce 2 gün süren adet ağrım oldu her zmanki bildiğim ağrı moral gitti benim sökülme ağrısı gibi aynı ama testler yine pozitif çıkıyor ama ağrım aynı ağrı testkere bile inanmadım ağrıdan.. gögüs hassasiyeti hiç olmadı hala daha yok yanlız sağ kasığımda bacağımada vuran bi ağrı oluyodu diğer hamileliklerimdede vardı bu belirti ordan bi acaba diyordum benim adet belirtilerinden tek farkli belirtim buydu diğer belirtilerim adet belirtisi gibiyidi canım
Neden 2 defa catlatma ignesi uygulandi acaba ögrenebilirmiyim. Hayirli olsun bu arada Rabbim kucaginiza almayida nasip eder insallah,🤲🏻

Arkadaşlar bende 10.gün test yaptım tek cizgi cıktı neyse bir umut belki erkendir dedim bugun 14.gündü 2 saat once test yaptm busefer 15 damla damlattim hangi kafaya güvenerekten artikk neyse buda tek cizgi cikti yarin yinede kan vericem Rabbimden ümit kesilmez çok üzgünüm ama napmam gerekiyo hic bilmiyorum kafam allak bullah 😓😓

İşte ben de bugün bunu doktoruma ve eşime anlatmaya çalışıyordum. Bilgisayar gibi ctrl delete yapınca silinmiyor kafadan :) ne diyim arkadaşım Allah yardım etsin bize inşallah 😅😊
Aminnn 🙏 Doktorlar aynı şeyi söylüyor onlarıda anlamaya çalışıyorum ne diyecek başka 🙈 Doktorlar için en zor hasta biçimi bizler gibi ya da benim gibi diyeyim 😁 sanırım okuyup bişiler araştırıp olumlu olumsuz bir fikir edinmek zorluyor bizide 😆

Yikama sonrasi 5 milyon 800, ill aşılamamda 4.5 milyondu tutmadi.
Ayni durumu yaşamışız canım😞 bizimde 5 milyondu.5 milyomu Tamamlamak için 2 defa örnek verdik. Adet olunca yine gideceğim doktora 2.asilama için.bende üzüntün bi an önce geçsin insallaj ikinciye başlarsın.bizim gibi anne olma aile olma isteğiyle ugras veren çabalayan anne adaylarına ümit bitmez❤❤ bizde en yakın zamanda anne "aile " olacağız Allahın izniyle 🤲🤲🌸

Neden 2 defa catlatma ignesi uygulandi acaba ögrenebilirmiyim. Hayirli olsun bu arada Rabbim kucaginiza almayida nasip eder insallah,🤲🏻
Doktor bana da aynı gece 2 tane catlatma iğnesi vurdurdu.cogu kisi bir tane vuruyor ama neden bana 2 tane arka arkaya vuracaksın dedi bende anlamadım.

X