2021 ocak ayı aşılama ve sonuç

Hamide06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
46
22
33
Aynen canım araştırıyoruz bakalım, eşim ve kayınvalidem tüp bebek koyduralim geçelim diyor, ben bir kere daha aşılama diyorum , tüp bebek doktorlarını araştırıyorlar, herşey yolundayken niye olmadı niye olmadı diyorlar, beni daha da strese sokuyorlar
Sagol canim ben trabzondayim ozele gitttim
Anladım canım inşallah hayırlı sonuçlar alisin, bana da yazmayı unutma canım Allah gönlüne göre versin canım

Hamide06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
46
22
33
Merhaba arkadaşlar, ben 32 yaşındayım, 4.5 yıllık evliyim benim eşimde de varikosel vardı geçen sene ameliyat oldu, değerleri 80 milyona ulaştı, benim bütün tahliller oldu herşey normal, doktor eşimden dolayı aşılama tavsiye etti, yumurta büyütme ilaçları ve çatlatma ilaçları kullandım ocağın 23 de aşılama oldum, fitil kullandim maalesef tutmadı, adetim geldi, bugün doktora gittik, doktor aşılama ya devam mı yoksa tüp Bebek mi isterseniz dedi, hiç bilmiyoruz dedik, tüp bebek pahali dedi bütçeniz varsa tüp bekbek deneyin dedi yoksa 2 aşılama devam, düşünün taşının dedi, sizce ne yapmaliyim,bu arada İzmir Torbalıda yazıyorum, İzmir'de olan arkadaşlarım hangi hastene ve doktora özelle mi devlette mi gittiniz?

Seco1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
93
58
32
Ben Ankara’da Yusuf Aytaç Tohma doktor beyde tedavi gördüm. İlk denememde sonuç pozitif şu an 18 haftalık hamileyim allah ondan razı olsun gözüm kapalı tavsiye ediyorum herkese ilgisi uğraşı motive edişi herşeyeee değerdi. Herkesin hakkında hayırlısı olsun
Maliyetimi ogrenebilirmiyim

Seco1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
93
58
32
Merhaba. Benim bir sorum olucaktı. Şuan kimyasal gebelik yaşıyorum ve adetim. Fakat şubat ayında ilk aşılamam yapılcaktı. Bu durumda gitmeli miyim yoksa gitmesem mi aşılamaya karar veremedim ?
Kimyasal g3beligin sonlandirilmasi gerekmiyormu asilama icin.. tehlike bir durum diye biliyorum

Nur9554

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
173
93
26
Aynen asilama yaptirdim. 19 Subatta yaptim. Doktor boyutlarini soylemedi ama ultrasonda ebe de vardi. Cikinca 6 yumurtan var 2 si golgeli bagirsak arkasinda 2 si cok gelismis 2 si de orta duzeyde dedi 🤷🏽‍♀️
Orta duzeydekilerde dollenme olursa olur canim çok gelisenler dollenemiyor gecen ay benimkiler dollenemedi o yüzden

hndmce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2021
29
7
29
Orta duzeydekilerde dollenme olursa olur canim çok gelisenler dollenemiyor gecen ay benimkiler dollenemedi o yüzden
Aynen muhtemelen doktor da o yuzden bu ikisi isimi gorur gibisinden birsey dedi 🤭
Ama gunler gecmiyo ya nerdeyse birinci gun bile saglik ocagina gidip kan vericektim o derece 😂