2021 Ocak ayı burç yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043
tumblr_pleu5hE7s81wdnxxyo1_1280.jpg


KOÇ

Vah Koç’um vaaahhh!

Merhaba sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar. Her açıdan hayli zor geçen 2020 yılını bir daha hatırlamamak üzere geride bıraktığımız bu günlerde 2021’in şans, bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Bu ay güneşiniz 20’sine kadar sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan Oğlak burcunda ve kariyer, iş, ebeveynler, meslek gibi konuları içeren 10. evde ilerleyecek. Ayın 20’sinden sonra ise güneş bağımsız, orijinal, yerinde duramayan, isyankâr özellikler de gösteren Kova burcunda, sosyal hayat, dernekler, organizasyonlar vb. konuları anlatan 11. evde yoluna devam edecek. Bu bilgiyi cebimizde tutarak şimdi ocak ayına daha detaylı bakalım.

Sevgili Koçlar, yılın bu ilk ayında biraz hareketli bir başlangıç yapacakmışsınız gibi durmakta. Özellikle ay başında iş, kariyer, para konularıyla ilgili zorlansanız da ilerleyen günlerde güzellik, sağlık, aşk ve parayı anlatan Venüs size biraz soluk aldıracak gibi görünüyor.

Ayın 13'ünde saat 08:00 de gerçekleşecek olan Yeniay; statü, toplumun sizi nasıl algıladığı, patronlarınız, patronlarla ilişkileriniz, iş yapış şekliniz, başarı, herkesin gözü önünde olma, yükselme çabası, yaşam hedefleri, ebeveyn ile ilgili konular, mesleğimiz, kariyer alanlarımız, şan, şöhretimiz gibi konular hakkında fikir veren 10. evinizde gerçekleşecek.

Evlat olsa eldivenle sevilir tadındaki sevimsiz Plüton’un da eşlik ettiği bu yeniayda, sizin yönetici gezegeniniz olan, hayatla nasıl mücadele verdiğinizi gösteren savaşçı Mars ve sanki çok gerekliymiş gibi sizi ani sürpriz gelişmelerle olumlu olumsuz şaşırtan Uranüs el ele, sarmaş dolaş Boğa burcunda sinirli gezinmekteler. Yetmedi üstüne bulundukları yerde mutsuz, Satürn, Jüpiter, Merkür üçlüsüyle de pek bir olay çıkarmaya hazır. Yani bu fotoğrafta yeni bir başlangıç yapabilirseniz buyurun.

Ay sonuna doğru ise; 28’inde saat 22:16 da aşk hayatınız başta olmak üzere, tutkular, eğlence yaşamınız, kısa süreli ilişkiler, borsa, kumar, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve moda gibi konular hakkında bize fikir veren 5.evinizde dolunay gerçekleşecek.

“Olmasa da olurmuş” dedirtecek bu dolunay da, bu kadar pozitif etkilerdeki 5. evinizdeki Ay’a, kapalı bilinmezlikler evi 12. evde ki Satürn ve Güneş’in dibinde yanıp kavrulan şans gezegeni Jüpiter, o masum Ay’ınızı aşağılayan bakışlarla süzecekler. Şans bu ya! Ayın başındaki o iki sinirli çift Uranüs ve Mars yine para evinizden Ay’ınıza ve Güneş’inize sert bir açı yapacak. Bu tabloyu, kısıtlı parasıyla sevgilisini yemeğe çıkarıp menüye hicranlı gözlerle bakan biri gibi de ifade edebiliriz.

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bu ay özellikle ekonomik konular ve ilişkiler sizin üzerinde düşüneceğiniz konuların başında geleceği çok açık. Sizin için zor olsa da daha diplomatik, daha soğuk kanlı olduğunuz takdirde bu ayı çok daha mutlu geçireceğinizi söylemek mümkün. Bu ay öyle sağa sola sinirlenip toslamak yok!

Koçlar aslında gülümsediğinde gerçekten yüreğinin en saf haliyle gülümser, o nedenle sizin için keyifsiz bir aymış gibi görünse de bunun üstesinden gelmek bir gülümsemenize bakar.

Bu arada, haylaz Merkür’ün Retro’sundan şubat ayında zaten uzun uzun söz edeceğim o nedenle bu ayın 29’una kadar elektronik aletlerinizi değiştirecekseniz değiştirin, önemli başlangıçlarınız varsa başlayın ve atmanız gereken imzalar varsa bu tarihe kadar atın derim.

BOĞA

Eh, ne de olsa sizler tanrıçanın çocuklarısınız.

Merhaba sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar.

Berbat geçen 2020 yılını mümkünse hafızlarımızdan silmek üzere geride bıraktığımız bu günlerde 2021’in şans, bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Bu ay güneşiniz 20’sine kadar sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan Oğlak burcunda, dış ticaret, yabancı ülkeler, uzun yollar, inanç, akademi gibi konuları içinde barındıran 9.eviniz de ilerleyecek. Ayın 20’sinden sonra ise güneş bağımsız, orijinal, yerinde duramayan, isyankâr özellikler de gösteren Kova burcunda kariyer, iş, ebeveynler, meslek gibi konuları içeren 10. eviniz de yoluna devam edecek. Bu bilgiyi cebimizde tutarak şimdi ocak ayına daha detaylı bakalım.Sevgili Boğalar, yılın bu ilk ayına biraz stresli gireceksiniz gibi görünmekte. Bize sürekli elinde cetvel öğretmenlik yapan Satürn, koluna taktığı laf cambazı Merkür ve sözde şans gezegeni Jüpiter ile birinci evinize, yükseleninize sert bir açı yapacak. Yükselen çizgisinin hemen üzerinde yer alan kavuşumdaki savaş gezegeni Mars ve insanı çarpan Uranüs kariyer eviyle mücadele içinde olacak. Eh, birinci evde böyle bir maceranın olması hoş mu? Yok değil. Doğal olarak bu sizin biraz başınızı ağrıtabilir.

Ayın 13'ünde saat 08:00 de gerçekleşecek olan Yeniay; dış ticaret, yabancı ülkeler, uzun yollar, inanç, akademi gibi konuları içinde barındıran 9. eviniz de gerçekleşecek. Bu yeniay etkisinde gayet güzel başlangıçlar, öyle bomba gibi fırsatlar beklemeyin. Çünkü Ay ve Güneş’in kavuşumuna eşlik eden nursuz, sevimsiz Plüton’un kime ne faydası görünmüş? Sonuçta iyi bir başlangıç, tazelenme olacaksa da bunun da biraz olması gerektiği için yapacağınız çok açık.

Yani işin gerçeği sevgili Boğalar; ocak ayı sizin için biraz kendinizi baskılanmış hissederek başlayacak. Bu da siz PTT (pijama, terlik, televizyon) düşkünleri için pek bir rahat kaçırıcı duruyor.

Ay sonuna doğru ise; 28’inde saat 22:16 da Aslan burcunda, gayrimenkul, korunma, kök aile, ebeveynler, örf, adet ve kişisel bağlılıkları anlatan 4. evinizde bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaylar artık tamamlanışı, doygunluk noktasını gösterdiği için bu konularda sizi şaşırtacak, çabuk hareket almanız gereken “Yetti gayri, artık tamam” diyeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Yani durduk yerde taşınmaya, tadilata, arsa ev alıp satmaya kalkışmayın. Rahat durun, kış ortası böyle şeylere yeltenmeyin.

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, 2021 yılının ilk ayında özellikle kariyer ile ilgili konular para gibi meseleler biraz ay ortasına kadar canınızı sıkacak gibi görünmekte. Ama asıl radikal olumlu gelişmeler, başlangıçlar daha çok yurtdışı, akademik hayatınız ve ruhsal gelişiminizle ilgili konularda yakalayacak gibi duruyor.

Bu anlamda ocak ayı hayatı bir kere daha öğrenmek için size adeta hızlandırılmış bir kurs gibi işleyecek. Ve her şeyden önemlisi kök ailenizle, evinizle ve özellikle iş, koşuşturma, gündelik hayatınızda bu ocak ayı sizi geliştirecek diyebiliriz.

Hah, bunca olumsuzluğu sıralayıp son paragrafta olumlu üç cümle etmeye çalışmamı sizi avutuyorum olarak görmeyin. Evet, az biraz haklılık payınız olabilir. Ama sizin tanrıça Venüs’ünüz, bu ay ne olursa olsun size aşk ve iş konularında öyle ya da böyle yardım edecek. Eh ne de olsa sizler bir tanrıçanın çocuklarısınız.

Bu arada, haylaz Merkür’ün Retro’sundan şubat ayında zaten uzun uzun söz edeceğim o nedenle bu ay 29’una kadar elektronik aletlerinizi değiştirecekseniz değiştirin, önemli başlangıçlarınız varsa başlayın ve atmanız gereken imzalar varsa bu tarihe kadar atın derim.

İKİZLER

İkizlerin gıybeti, gıybet değil candır!

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar.

Pek de hatırlamak için çaba sarf etmeyeceğiniz 2020 yılını artık geride bıraktığımız bu günlerde 2021’in şans, bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Bu ay güneşiniz 20’sine kadar Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan Oğlak burcunda, başkalarının parası, miraslar, nafaka, cinsellik, eşin parası, ameliyatlar, sigortalar, resmi işler vb. gibi konuları anlatan 8.evde ilerleyecek. Ayın 20’sinden sonra ise güneş bağımsız, orijinal, yerinde duramayan, isyankâr özellikler de gösteren Kova burcunda; dış ticaret, yabancı ülkeler, uzun yollar, inanç, akademi gibi konuları içinde barındıran 9. evde yoluna devam edecek. Bu bilgiyi cebimizde tutarak şimdi ocak ayına daha detaylı bakalım.

Dünya tatlısı İkizler, yılın bu ilk ayın da manasızlıklar ve absürt olaylar elbette yine sizinle olacak.

Uzun süredir bilinç altını, hayalleri ve rüyaları bunun yanında ruhsal ihtiyaçları anlatan bir ev olan 12.evde hareket eden Uranüs size hayatın aslında gerçek yüzünü “vay beee!” dedirterek yaklaşık 1,5- 2 yıldır göstermekte. Bunun son bulmasına daha yıllar var, alışın bu duruma.

Ayın 13'ünde saat 08:00 de gerçekleşecek olan yeniay sizin, pekte sevgiyle anılmayan 8.eviniz de gerçekleşecek. Bu yeniay a eşlik edecek olan Plüton ise size çok mu şefkatli davranacak? Üstelik aynı anda 12.evdenilen o hapishanede cirit atan Uranüs, Mars kardeşlerin aldığı olumsuz açı sizi daha mı huzurlu bir aya hazırlıyor? Yok öyle bir şey. Ama şu var ki, resmi daireler büyük kurum ve kuruluşlarda yeni işler içine girmeniz veya maddi konularda yeni atılımlarda bulunmanız da mümkün.

Bu yeniay etkisinde Merkür’ün Jüpiter ile kavuşumunda işin gerçeği siz çok tatlı İkizler, biraz içe dönük, çıtı pıtı ve hatta biraz mahcup, kendi halinde, ama asla suskun kalmayacağınız bir ay geçirebilirsiniz. Sonuçta, susmak size göre değil! Çeneniz kapansa iç sesisiniz durmaz, dayanamayıp kalem kâğıt alır yazarsınız. Ha o da olmadı çizersiniz. Ne olursa olsun bir şekilde kendinizi ifade etmeden duramazsınız. Ama siz böyle güzelsiniz.

Ay sonuna doğru ise; 28’inde saat 22:16 da Aslan - Kova akslarında; yakın çevreniz, kardeşler, arkadaşlarınız, kardeş ilişkileri, yakın çevre ile olan iletişim, arkadaşlık ilişkileri, kısa yolculuklar, komşularınız, uzun vadeli olmayan plan ve projeleri anlatan 3.eviniz de gerçekleşecek ve yöneticiniz olan ayakları kanatlı fır fır Merkür tam tepe noktada maddi anlamda size hoş yardımlarda bulunabilir.

Ama sonuçta dolunayın etkisi genelde tamamlamak, bitirmek ve gizli saklı şeylerin ifşasıyla da ilgili olduğundan sevgili İkizler özellikle arkadaş, kardeş, kolu komşudan birileriyle konuşurken “gıybet adabı ve etiğine” riayet edin. Bir ikizlere ikizler olarak “Yok biz gıybet yapmayız!” demeyin öyle, çünkü ikizlere- İkizler den biri olarak kendimden biliyorum.

Sevgili ikizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, ocak ayını şöyle bir toparlarsak, bu ay maddi konularda şaşkınlık yaşasanız da hoş gelişmeler olabilir. Kardeşler arkadaşlar vb. yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizde gereğinden fazla eleştirel ve kalp kırıcı olma durumunuz söz konusu olabilir dikkatli olun olur mu?

Bu arada, haylaz Merkür’ün Retro’sundan şubat ayında zaten uzun uzun söz edeceğim o nedenle bu ay 29’una kadar elektronik aletlerinizi değiştirecekseniz değiştirin, önemli başlangıçlarınız varsa başlayın ve atmanız gereken imzalar varsa bu tarihe kadar atın derim.
YENGEÇ

“İndirimde ama!” diyerek tencere, tava almanın zamanı değil.

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar.

“Bitti çok şükür!” dediğimiz 2020 yılını artık geride bıraktığımız bu günlerde 2021’in şans, bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Bu ay güneşiniz 20’sine kadar sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan Oğlak burcunda ortaklıklar, evlilik, uzun süreli birliktelikleri anlatan 7. evde ilerleyecek. Ayın 20’sinden sonra ise güneş orijinal, yerinde duramayan, isyankâr özellikler de gösteren Kova burcunda başkalarının parası , miraslar, nafaka, sigorta, cinsellik, eşin parası, yeniden doğum, ameliyatlar, rüyalar, sigortalar, resmi işler vb. gibi konuları anlatan 8. ev de yoluna devam edecek . Bu bilgiyi cebimizde tutarak şimdi ocak ayına daha detaylı bakalım.Sevgili Yengeçler, yılın bu ilk ayında yeni insanlarla tanışmak konusunda enteresan bir ay olabilir. Çünkü Mars bu ay sizin sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar varılacak hedefleri, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler ve hayır işlerini ve insanlara faydalı olabileceğiniz konuları anlatan 11. evinizde bulunuyor. Üstüne ani sürpriz gelişmelerle olumlu olumsuz bizi şaşırtan Uranüs ile yan yana hareket halindeler. Bu anlamda Mars dinamit, Uranüs kıvılcım Aman konulara dikkat!

Ayın 13'ünde saat 08:00 de Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniay sizin evlilik, uzun süreli ilişkiler ortaklık gibi konuların yanı sıra mahkeme ve avukatları açık düşmanları anlatan 7.evinizde gerçekleşecek. Malum bizi her koşulda acı tatlı değişip dönüştüren Plüton’un da eşlik ettiği bu yeniay da sizin için uzun süreli ilişkiler konusunda hoş gelişmeler olabilir mi? Bence olur. Ve hatta Plüton’a rağmen olsun diye diliyorum.

Özellikle sosyal alanda tanışacağınız biri, bekarsanız hayatınıza girebilir. İşin içinde nursuz Plüton da olduğu için bu ay iletişiminizde daha özenli ve gerekli mesafeyi vererek davranmanızı öneririm. “Ah canım…” diyerek koşup hemen birine sarılmamanızda fayda var. Hele üstünden bir hafta geçmeden “hadi evlenelim” de demeyin. Evliyseniz veya ilişkiniz varsa olabildiğince yapıcı olun ve karşınızdakinin de özel bir hayatı olabileceğini unutmayın.

Fedakâr burç listesinin en başlarında yer alan burçlardan biri olan siz yengeçler, ay sonuna doğru ise; 28’inde saat 22:16 da Aslan- Kova akslarında; gerçekleşecek yeniay sizin tam para aksınızda gerçekleşecek. Alacak verecek konularının para mevzularının içine düşeceksiniz de diyebiliriz. Bu nedenle para, iş konularında çok dikkatli olun, harcamalarınıza dikkat edin. Sizin elinizin lezzetli olduğunu herkes bilir. O nedenle “indirimde ama!” diyerek tava, tencere, süzgeç toplamanın hiç zamanı değil.

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu yengeçler, “aşkta kaybeden, parada kazanır.” ikilemi sanki ocak ayı için sizde geçerli olmayacak gibi duruyor. Zaten siz âşık olduğunuzda hücrenize kadar âşık olduğunuz için ve sizden olana para harcarken rahat olduğunuzdan. Bu Ay cüzdanınıza ve yüreğinize hâkim olmanızda fayda var.

Ocak ayı bir bakıma siz güzel yengeçler için Çin usulü tatlı ekşi soslu tavuk çorbası tadında dememiz uygun düşer. Ama sonuçta çorba çorbadır. Siz neler tattınız şu hayatta, hiç merak etmeyin bu Ocak ayı sizin için çıtır çerez.

Bu arada, haylaz Merkür’ün Retro’sundan şubat ayında zaten uzun uzun söz edeceğim o nedenle bu ay 29’una kadar elektronik aletlerinizi değiştirecekseniz değiştirin, önemli başlangıçlarınız varsa başlayın ve atmanız gereken imzalar varsa bu tarihe kadar atın derim.

ASLANİş yerindekilere veya ev halkına olur olmadık kükremeyin.Merhaba sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar.

“Deneyimlemesek de olurdu” dediğimiz 2020 yılını artık geride bıraktığımız bu günlerde 2021’in şans, bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Bu ay güneşiniz 20’sine kadar sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan Oğlak burcunda 6.ev iş arkadaşları, iş atmosferi, hizmet aldığınız verdiğiniz alanlar ve sağlığınız konularında ilerleyecek. Ayın 20’sinden sonra ise güneş bağımsız, orijinal, yerinde duramayan, isyankâr özellikler de gösteren Kova burcunda ortaklıklar, evlilik, uzun süreli birliktelikleri anlatan 7.evde yoluna devam edecek. Bu bilgiyi cebimizde tutarak şimdi ocak ayına daha detaylı bakalım.Sevgili Aslanlar, ocak ayı ve hatta neredeyse bütün bir yıl boyunca sizi genelde evlilik, mahkemeler, avukatlar, iş ortakları ve Kariyer, iş, ebeveynler, meslek gibi konuları içeren durumlarla ilgili tatlı tatsız birçok şeyle karşılaşacaksınız gibi görünmekte. Çünkü evlilik, ortaklık evinizde bulunan Satürn bu evde ilerlerken diğer yandan kariyer evinizdeki ani sürpriz gelişmelerle olumlu olumsuz bizi şaşırtan Uranüs’e sert bir açı yapacak ve bu da çok doğal olarak bu ay itibariyle sizin bu başlıklarda hareketlendirecek gibi duruyor.

Ayın 13'ünde saat 08:00 de gerçekleşecek olan Oğlak yeniayı sizin sağlık evinizde ve aynı zamanda iş arkadaşları iş atmosferi ve hizmet alıp verdiğiniz konuları anlatan 6. Evinizde gerçekleşecek. Ve tabi bu yeni Ay size bu alanda yeni başlangıçlar, enteresan atılımlar getirebilir mi? Tabi getirir ama işin içinde bizi her koşulda acı tatlı değişip dönüştüren Plüton olduğu için bu anlamda bu yeniliklerde, bu hareketlilikte çok da gülümseyeceğinizi söyleyemeyeceğim. Ama diğer taraftan yine bu evde para, sağlık, aşk gezegeni Venüs, oğlakta bile olsa özellikle kariyer iş konularında size yardım edebilir.

Bu yeniay etkisinde siz kral aslanlar, elbette çevrenizde size hizmet edecek, size el bebek gül bebek servis verecek birilerini mutlaka bulursunuz. Ama bu ocak ayında açıkçası sizi sarayınızın koridorlarında “hizmetçiler, uşaklar, tebaam nerede?” diyerek homur homur dolandığınızı görür gibiyim. O nedenle bu ay iş başa düşecek gibi görünmekte.

Ay sonuna doğru ise; 28’inde saat 22:16 da Aslan- Kova akslarında bir dolunay yaşayacaksınız. Bu sizin doğal olarak birinci evinizi yani başkalarının bizi nasıl gördüğü kısaca dışa açık olan yönlerinizi anlatan konuları içerecek. Ve tam karşısında da Güneş olduğu için yine evlilik, uzun süreli ilişki, mahkemeler konusunda da “eh! Yetti arttık ben gidiyorum…” diyebilir veya “ne yapayım ben de kendimi böyle biraz tombul, kaz ayaklarımla mutlu severim.” desenizde diyete, cilt bakımına kendinizi vurmanız çok mümkün. Tabi yapın, sevin kendinizi. Keza kendini sevmek konusunda sizlerden daha iyi kim olabilir şu hayatta?

Sevgili aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, ocak ayı görülen o ki; hem kendinizle, hem de en yakınınızdakilerle tatlı tatlı didişeceksiniz. İki ara bir derede kariyer işleri hayatınıza meşgul edecek. Unutmamanızda fayda var. “Öfkeyle kalkan zararla oturur” diye bir atasözümüz var. İş yerindekilere veya ev halkına olur olmadık kükremeyin olur mu?

Bu arada, haylaz Merkür’ün Retro’sundan şubat ayında zaten uzun uzun söz edeceğim o nedenle bu ay 29’una kadar elektronik aletlerinizi değiştirecekseniz değiştirin, önemli başlangıçlarınız varsa başlayın ve atmanız gereken imzalar varsa bu tarihe kadar atın derim.

BAŞAK

Çamaşır suyunu kullanma alışkanlığınız DNA diziliminizde mevcut!

Merhaba sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar.

Siz şu 2020 yılında neler çektiniz, bunu bir siz bir de Allah biliyor. Etraf mikrop, millet aksırıp öksürüyor, üstüne sizin bulunduğunuz mekanlarda soluk alıp verenler bile oldu. Ama şükür sizin kolonya ve çamaşır suyunu kullanma alışkanlığınız DNA dizilimlerinizde mevcut. Ama artık geçti gitti bitti diyelim. Ve size 2021’in şans, bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Bu ay güneşiniz 20’sine kadar Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan Oğlak burcunda aşk evinizde ilerleyecek. Ayın 20’sinden sonra ise güneş bağımsız, orijinal, yerinde duramayan, isyankâr özellikler de gösteren Kova burcunda 6.ev iş arkadaşları, iş atmosferi, hizmet aldığınız verdiğiniz alanlar ve sağlığınız gibi başlıklarda yoluna devam edecek. Bu bilgiyi cebimizde tutarak şimdi ocak ayına daha detaylı bakalım.Yürekleri de elleri gibi tertemiz Başaklar; ocak ayı sizin için her şeyden önce 6.evinizde bize dersler vererek bizi yer yer bunaltan zamanın efendisi Satürn bulunmakta. Sekizinci evdeki elektrikli bomba Uranüs ve atarlı savaşçı Mars kavuşumuna yapacağı sert açı; miras, vergi ödemeleri ve iadeleri, prim, komisyon, telif, nafaka, ipotek, kredi, borç, yatırım sermayesi gibi konularda sıkıştırabilir. Zaten Satürn, Uranüs arasındaki bu tatsızlık bir yıl boyunca da sizinle olacak. Ama siz bütün bunların altından kalkacak kadar ne yapacağını bilenlerdensiniz. Bu konuda hiç kuşkum yok.

Ayın 13'ünde saat 08:00 de gerçekleşecek olan Oğlak yeniayı sizin 5.evinizde gerçekleşecek. Aşk hayatınız, romantizm, eğlence ve zevkli mevzuular, Çocuklar, hamilelik, yaratıcılık, yeni fikirler, hobi ve sporla çok alakalıdır.

Bu evde yaşanacak yeniayınızda üstelik şans talih tanrıçası Venüs tarafından da desteklenmekte. E, daha ne olsun! Şimdi koşa koşa borsada bir şeyler yapmaya kalkışmayın ya da ilk gördüğünüz insana kapılıp öyle yeşil panjurlu ev, ipek çarşaf hayallerine dalmayın. Çünkü işin içinde karalar bağlamış “ah bir felaket olsa da izlesem” diyen Plüton var. O nedenle bu ve buna benzer konularda heyecan verici bir şeyler yaşasanız da siz siz olun temkinli olmayı elden bırakmayın.

Ay sonuna doğru ise; 28’inde saat 22:16 da Aslan- Kova akslarında bir dolunay yaşayacaksınız. Bu dolunay sizin bilinç altını korkuları, endişeleri, duyduğunuz güvensizlikleri, sırları, darlık ve kısıtlanmaları, aynı zamanda bilinmeyenleri de bize anlatan 12.evde. Ve hemen karşısında 6.evinizde bulunan Güneş de elbette sizi 6.ev konularında artık nihayetlendirmeniz gereken konularda hareketlendirecekmiş gibi görünüyor. Bu süreçte maskenizi çıkarmamaya ve psikolojinizi korumaya çalışmanızda fayda var.

Sevgili başak ve yükselen burcu Başak olanlar, ocak ayında görülen o ki; Öncelikle dikkat etmeniz gerekenlerin başında ruh sağlığınız, beden sağlığınız ve iş çalışma koşullarınızdaki durumlar. Siz ayrıntılarında güzelleşen insanlarsınız, o nedenle karşınızdaki insanlara dünyanızı, kendinize sakladığınız o güzel ayrıntıları göstermeyi lütfen ihmal etmeyin.

Bu arada, haylaz Merkür’ün Retro’sundan şubat ayında zaten uzun uzun söz edeceğim o nedenle bu ay 29’una kadar elektronik aletlerinizi değiştirecekseniz değiştirin, önemli başlangıçlarınız varsa başlayın ve atmanız gereken imzalar varsa bu tarihe kadar atın derim.


TERAZİ

Almodovar filmlerinde yaşıyor gibi hissettirebilirsiniz?

Merhaba sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar.

Hayattan bizi soğutan 2020 yılını artık geride bıraktığımız bu günlerde 2021’in şans, bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Bu ay güneşiniz 20’sine kadar Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan Oğlak burcunda gayrimenkul, korunma, kök aile, ebeveynler, örf, adet ve kişisel bağlılıkları anlatan 4.evde ilerleyecek. Ayın 20’sinden sonra ise güneş bağımsız, orijinal, yerinde duramayan, isyankâr özellikler de gösteren Kova burcunda aşk evinizde yoluna devam edecek. Bu bilgiyi cebimizde tutarak şimdi ocak ayına daha detaylı bakalım.

Sevgili Teraziler, yılın bu ilk ayında ve yılın genelinde 5.ev konularında baş öğretmen Satürn sizi sınayacak. Peki genel olarak hayatın hangi dersleri bunlar? Hisler, ifadeler, öz güven duygusu, kendi tecrübelerimiz, çocuklar, kısa süreli aşklar, flörtler, şans ve şansla ilgili işler, hobilerimiz gibi konular. Bu anlamda bu ve bunların bağlı olduğu konular sizi hem gülümsetebilir, yer yer üzebilir de.

Ayın 13'ünde saat 08:00 de Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniay siz canım Terazilerimin en karanlık evi olan dördüncü evde gerçekleşecek. Bu ev aile köklerimizi ve onlardan gelen taşıdığımız yükleri, aile büyüklerimizi, alışkanlıklarımıza olan bağlılığımızı ve taşınmaz gayrimenkul değerlerimizi anlatır bu noktada sizin bu ve buna bağlı olaylar yaşamanız, yeni başlangıçlar içinde kendinizi bulmanız olası. Ve yeni aya eşlik eden Plüton baba size büyük olasılıkla “eh, tamam yap başla ama, başaramazsan sonra ağlama karşımda…” diye nasihatler da bulanacak ve muhtemel hayat enerjinizi sıfırın altında bir yerlere çekecektir. Buna kesinlikle müsaade etmeyin!

Evet Plüton haklı mıdır? Kesinlikle haklı. Ama bu negatif uyaranlarla da hayatın süremeyeceğinin bilincinde olan sizler, eminim bu anlamda gerekli tedbiri elden bırakmadan hareket alacaksınızdır. O nedenle özellikle gayrimenkul işleriyle ilgili bir şeylere kalkışacaksanız lütfen iki kere daha dikkatli davranın. Gerekeni olması gerektiği gibi yaparsanız bu konularda yeni bir başlangıç içine girdiğinizde elbette ödülünüzü fazlasıyla alırsınız.

Nezaket ve diplomasinin gözbebeği ama bir o kadarda kararsızlık abidesi olan siz tatlı teraziler; ay sonuna doğru ise; 28’inde saat 22:16 da Aslan- Kova akslarında; gerçekleşecek olan dolunay sizin sosyal hayatınız, arkadaş guruplarınız, sosyal hizmet kuruluşları, partiler, yeni tanışacağınız insanlar ve tabi yasalara kurulu düzene isyanla da ilgili olan 11. evinizde gerçekleşecek. Hemen karşısında bulunan aşk evinizde ise güneş bir kolunda aksi Satürn dede, diğer kolunda ise şişko iyimser Jüpiter o narin cici bici Ay’ınıza nispet yaparak dolaşmakta olacak.

Şimdi sorarım canım terazilerim, böyle bir fotoğraftan kime ne fayda gelir? Biliyorum içinizden “hiç mi bu gökyüzü bize iyi davranmayacak?” Diye soruyorsunuz. Evet davranıyordur da belki biz yeterince farkına varamıyoruzdur, olamaz mı?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, işin özeti Ocak ayı sizin kök aile meseleleri, üstüne aşk, iş, sosyal hayat konularıyla sizi bir Almodovar filmindeymişsiniz gibi hissettirebilir. O nedenle siz en güzeli rol aldığınız bu hayat filminde rolünüzü layıkıyla oynamaya bakın.

Bu arada, haylaz Merkür’ün Retro’sundan şubat ayında zaten uzun uzun söz edeceğim o nedenle bu ay 29’una kadar elektronik aletlerinizi değiştirecekseniz değiştirin, önemli başlangıçlarınız varsa başlayın ve atmanız gereken imzalar varsa bu tarihe kadar atın derim.

AKREPBazı astrologlar ve onların örgüt üyeleri sizleri pek sevmezler!Merhaba sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar.

Nihayet 2020 yılını artık geride bıraktığımız bu günlerde, 2021’in şans, bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Bu ay güneşiniz 20’sine kadar Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan Oğlak burcunda Yakın çevremiz, kardeşler, arkadaşlarımız, Kardeş ilişkileri, yakın çevre ile olan iletişim, kısa yolculuklar, uzun vadeli olmayan plan ve projeleri anlatan 3.evde ilerleyecek. Ayın 20’sinden sonra ise güneş bağımsız, orijinal, yerinde duramayan, isyankâr özellikler de gösteren Kova burcunda; Gayrimenkul, korunma, kök aile, ebeveynler, örf, adet ve kişisel bağlılıkları anlatan 4.evde yoluna devam edecek. Bu bilgiyi cebimizde tutarak şimdi ocak ayına daha detaylı bakalım.

Sevgili Akrepler, yılın bu ilk ayında ve 2021 yılın genelinde sizi etkileyecek önemli faktörlerin başında “dikkat et, disiplinli ol, şu işi de bir doğru düzgün becer be kardeşim!” diyen Satürn ün 4. Evdeki etkileri gelecek. Baba evimizi, aile büyüklerinizi, kültürel alt yapınızı, genetik miraslarımızı, taşınmaz malları ve kendi kendinizle kaldığınızda öz halinizi anlatan 4.evde Satürn bir ileri bir geri sizi sınayacak.

Bunun yanında ocak ayında Mars ve Uranüs kavuşumu da sizin evlilik, uzun süreli ilişkiler ve ortaklık evinizde ilerleyeceği için aman dikkat!

Ayın 13'ünde saat 08:00 de Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniay sizlerin 3.evinizde gerçekleşecek. Bu da sizin; yakın çevremiz, kardeşler, arkadaşlarımız, kardeş ilişkileri, yakın çevre ile olan iletişim, arkadaşlık ilişkileri, kısa yolculuklar, uzun vadeli olmayan plan ve projeler konusunda yeni güzel başlıklar atmanıza neden olabilir. Diğer burçlarda “bu yeni başlıklarda aman dikkat Plüton, Ay ve Güneş ile kavuşuyor bu başlangıç zor olabilir.” demem sizin için geçerli değil.

Sizler Plüton ile başa çıkabilen, onun konuştuğu dilden gerektiğinde konuşmayı en iyi bilen burçların başında geliyorsunuz. Evet bazı astrologlar ve onların örgüt üyeleri sizleri seks düşkünü, paragöz, fitne fesat, sinsi, intikamcı gibi gibi tanımlasalar da ben sizin ne kadar tatlı ve hayata dirençli insanlar olduğunuzu çok iyi bilenlerdenim. O nedenle meyve veren ağaç taşlanır ata sözünü sizlere adamak gerektiğini düşünüyorum. Diğer burçların sizden öğreneceği çok şey var.

Yaşam ustası siz akrepler, ay sonuna doğru ise; 28’inde saat 22:16 da Aslan- Kova akslarında; gerçekleşecek olan dolunay sizin tam olarak, kariyer, iş, ebeveynler, meslek gibi konuları içeren 10. evinizde gerçekleşecek. Bu anlamda bir iş değişikliğine patronlarınızla veya iş bağlantınızın olduğu insanlarla çözülememiş sorunlar üzerinde bir sonuca varabilirsiniz veya iş değişikliğiniz bile gündeme gelebilir. O nedenle bu konularda dikkatli olmanızda fayda var. Ve tabi çekirdek ailenizle ilgilide meselelere daha aklıselim yaklaşmanız gerekecek.

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, ocak ayı sizin için biraz ana, baba, biraz kariyer iş güç ve ilişkiler konusunda tatlı sert geçecek gibi görünmekte. Ama merak etmeyin siz son 2- 2,5 yılda ne badireler atlattınız ocak ayında gezegenlerin bu ekşi açıları size çocuk oyuncağı.

Bu arada, haylaz Merkür’ün Retro’sundan şubat ayında zaten uzun uzun söz edeceğim o nedenle bu ay 29’una kadar elektronik aletlerinizi değiştirecekseniz değiştirin, önemli başlangıçlarınız varsa başlayın ve atmanız gereken imzalar varsa bu tarihe kadar atın derim.

YAY

Sensörlerinizi kedi geçse viyaklayacak şekilde ayarlamayın…

Merhaba sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar.

2020 yılını artık geride bıraktığımız bu günlerde 2021’in şans, bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Bu ay güneşiniz 20’sine kadar Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan Oğlak burcunda, parayı nasıl kazanacağımız, taşınabilir mal mülk, ve para akışı konularını anlatan 2. evde ilerleyecek. Ayın 20’sinden sonra ise güneş bağımsız, orijinal, yerinde duramayan, isyankâr özellikler de gösteren Kova burcunda yakın çevremiz, kardeşler, arkadaşlarımız, Kardeş ilişkileri, yakın çevre ile olan iletişim, kısa yolculuklar, uzun vadeli olmayan plan ve projeleri anlatan 3.evde yoluna devam edecek . Bu bilgiyi cebimizde tutarak şimdi ocak ayına daha detaylı bakalım.

Sevgili Yaylar, yılın bu ilk ayında ve 2021 yılının genelinde sizi etkileyecek en önemli faktör, 3.evinizdeki sıkıcı Satürn’ün 6. Evinizdeki Uranüs denilen çarptımı iki seksen yere uzatıveren gezegenle yapacağı zorlu açı olacak. Yani açılarını da işin içine katarsak iş, günlük koşturmalar, sağlık, servis verip aldığınız konular ve iş arkadaşlarınız yakın arkadaşlarınız, kardeşler iletişim, kısa vadeli planlar, kısa yolculuklar başlıklarında yer yer zorluklar yaşamanız mümkün.

Ayın 13'ünde saat 08:00 de Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniay sizlerin parayı anlatan 2.eviniz de gerçekleşecek. Çoğu zaman iyilik melekliğine soyunan Venüs size bu yeniay da iş ve gündelik hayat koşullarınızda yardım edermiş gibi dursa da Mars ve Uranüs ün haylazlıklarına ne kadar engel olabilir?

O nedenle üstelik bir de bu yeniaya asık suratlı Plüton’da eşlik edeceği için maddi konularda başlangıçlara, fırsatlara kapınızı açarken çok sağlam zeminde olduğunuza emin olun. Sonra Plüton “Gördün mü bak ben demiştim, pis fakir…” diyerek sizinle eğlenmesin.

Deterjan etiketlerini ve ilaç prospektüslerini bile sonuna kadar okumayı seven siz Yaylar, ay sonuna doğru ise; 28’inde saat 22:16 da Aslan- Kova akslarında; gerçekleşecek olan dolunay sizin 9.evinizde gerçekleşecek. Bu da sizi totalde, felsefe, astroloji, uzak akrabalar, hukuk, akademik kariyer, yabancı diller, uzak yollar ve medya ilişkileri, yazarlık, kardeşler, yakın arkadaşlar gibi konular üzerinde değişikliklere ve gönüllü, gönülsüz bitişlere neden olacakmış gibi görünüyor.

Özellikle Ayın yine sonlarına doğru bu yeniay etkisinde yazının başında sözünü ettiğim, Sıkıcı Satürn aktive olacağından özellikle yakın arkadaş ve iş arkadaşlarınız konusunda bir kere daha dikkatli olmanızda fayda var. Çevrenizi dinleyin ve ben okudum biliyorum benim düşüncem doğrudur inatçılığından da vazgeçin olur mu? Çünkü her zaman çok okuyan, çok gezen her şeyi bilemeyebilir. Bazen hissetmek karşınızdakinin kalbini okumakta önemlidir. Daha esnek, daha iletişime açık olduğunuz taktirde ocak ayı emin olun sizin için çok da zor geçmeyecektir.

Sevgili Yay ve yükselen burcu Yay olanlar, sizler bilgeliğinizle, derinliğinizle hayatı anlayan ve algılayan insanlarsınız. O nedenle bu ay alarm sensörlerinizi kedi geçse viyaklayacak şekilde ayarlamazsanız daha hoş olur.

Bu arada, haylaz Merkür’ün retrosundan şubat ayında zaten uzun uzun söz edeceğim o nedenle bu ay 29’una kadar elektronik aletlerinizi değiştirecekseniz değiştirin, önemli başlangıçlarınız varsa başlayın ve atmanız gereken imzalar varsa bu tarihe kadar atın derim.

OĞLAK

Sizlerden her eve lazım.

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar.

Zor, çok zor bir yıl olan 2020’yi ömür boyu unutmak üzere geride bıraktığımız bu günlerde 2021’in şans, bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Bu ay güneşiniz 20’sine kadar sizin burcunuzda ve başkalarının bizi nasıl gördüğü yani kısaca dışa açık olan yönlerimizi anlatan 1.evinizde ilerleyecek. Ayın 20’sinden sonra ise güneş bağımsız, orijinal, yerinde duramayan, isyankâr özellikler de gösteren Kova burcunda, parayı ve doğal olarak ekonomik sorunları anlatan 2.eviniz de yoluna devam edecek . Bu bilgiyi cebimizde tutarak şimdi ocak ayına daha detaylı bakalım.

Sevgili Oğlaklar, yılın bu ilk ayında sizin için biraz enteresan bir ay olacakmış gibi durmakta, özellikle birinci evinizde nursuz, sevimsiz Plüton’un, ay sonuna doğru güzeller güzeli Venüs ile kucak kucağa olması dikkat çekici. Bu ne demek mi? Gencecik kızın, çirkin mafya babasıyla evlenmesi gibi bir şey demek.

Üstelik haritanıza da şöyle bir baktığımda en olmaması gereken güzelim aşk evinizde savaş gezegeni Mars ve her an her yerde insanı çarpmaya muktedir bir Uranüs’ün olduğunu görüyorum. Siz en iyisi bu ay bir iyilik yapın, hava burcu bir arkadaş bulun ve ona yaşadıklarınızı anlatın. Emin olun onların gözünde deniz derya bir gıybet membaı gibi görünürsünüz.

Ayın 13'ünde saat 08:00 de gerçekleşecek olan Yeniay sizin malum birinci evinizde gerçekleşecek. Başkalarının sizi nasıl gördüğü yani kısaca dışa açık olan yönlerinizi anlatan 1.ev, temelde bir olay ve durum karşısında nasıl davrandığımızla, görünüşünüzle, hayata dair nasıl konumlandığınızla çok ilgilidir. O nedenle bu dolunay size bir yenilenme, bir ferahlama getirir mi? Hiç sanmam işin içinde Plüton var. Bir şeyler yapacaksanız o da “eh, bir yenilik yapayım bari” diye dudak bükerek yapacağınız çok belli. Gerçi siz bir işe el attınızmı o iş en iyi ve mükemmel bir şekilde nihayetlenir, tabi bu da sizin için her zaman iyi midir, kötü müdür başka mesele.

Ay sonuna doğru ise; 28’inde saat 22:16 da Aslan- Kova aksında yani sizin para ve resmi kurumlarla ilgili konuları içeren evinizde olacak. Özellikle bu dolunayda Satürn ve Güneş’in dibinde yanıp kavrulan hafif şuursuz şans gezegeni tombul Jüpiter, karşıt açıda masum Ay’ınıza muhalefet ediyor olacak.

Şans bu ya! Uranüs, Mars da aynı zamanda birinci evinizden kariyer evinizdeki bu tuhaf üçlüye sert bir açı yapacak. Bu durum “nüfus idaresinde bir işim var abi, birazdan geleceğim.” diyerek sevgilisiyle parkta buluşan birinin işyerinden birileri tarafından basılması gibi de tanımlanabilir. Aslında bu yanlış örnek oldu, siz işten kaytarmazsınız ki.

Yani işin gerçeği sevgili Oğlaklar, bu ay siz şöyle bir kendinize çeki düzen verin, (evli ve çocukluysanız zaten bir yıldır zavallılara ne kışla hayatı yaşattınız kim bilir?) hiç değilse ocak ayında salın palamarları. Kontrol kontrol nereye kadar? Ay sonuna doğru biraz hesap kitap yapın, vergi, sigorta işlerini kontrol edin, eksik gedik kurum ve kuruluşlarla bitirilmesi gerek konular varsa bitirin. İşin gerçeği 11 burç için sıkıcı ne iş varsa, parmağınızın ucunda gülümseyerek yapacağınızdan eminim.

İşte bu nedenle ben Oğlak burçlarına bayılırım. Sizlerden her eve lazım.

Bu arada, haylaz Merkür’ün Retro’sundan şubat ayında zaten uzun uzun söz edeceğim o nedenle bu ay 29’una kadar elektronik aletlerinizi değiştirecekseniz değiştirin, önemli başlangıçlarınız varsa başlayın ve atmanız gereken imzalar varsa bu tarihe kadar atın derim.


KOVAZaten tuhaftınız, olsun daha da tuhaflaşacaksınız!Merhaba sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar.

2020 yılını artık geride bıraktığımız bu günlerde 2021’in şans, bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Bu ay güneşiniz 20’sine kadar Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan Oğlak burcunda ruhsal ihtiyaçları, korkuları, kişinin duyduğu güvensizlikleri, sırları, maddi ve manevi hapisleri, darlık ve kısıtlanmaları, bilinmeyen bir ev olan 12.eviniz de ilerleyecek. Ayın 20’sinden sonra ise güneş sizin burcunuza geçerek “işte bu ben” dediğiniz 1.evde yoluna devam edecek. Bu bilgiyi cebimizde tutarak şimdi ocak ayına daha detaylı bakalım.Yaklaşık 2,5 yıl boyunca güneşinizin tepesinde bir ileri bir geri hareket ederek hayatınıza sınırlamalar, kontrol ve yer yer de güzel gelişmelere kapı açabilecek olan zamanın efendisi Satürn artık sizin bahçede. Korkmayın, şans ve talih gezegeni de sizde. Yani ağlasanız mı, gülseniz mi pek belli olmayan bir yıl ve ocak ayı sizi beklemekte.

Ayın 13'ünde saat 08:00 de Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniay sizin 12.evinizde gerçekleşecek. Bu ev insanın en karanlık, en mahrem yanıdır. Başkalarından ve kendimizden sakladığımız hem bizi huzursuz eden hem de hayatımızı zenginleştiren bilinç dışı, şeyleri anlatır. Peki bütün bunlar yeniay da size ne yapacak? Ne olacak?

Şimdi canımdan çok sevdiğim sevgili kovalar; Eğri oturup doğru konuşmakta fayda var. Size bakanların makul, halim selim, sıradan bir tip olarak sizi görmediğini herkes çok iyi biliyor. Hiçbir Kova burcu insanı işin enteresanı bir diğerine benzemez. Her biriniz özgün bir yapıdasınızdır. Ne yapalım evren de sizi böyle şekillendirmiş, yapılacak hiçbir şey yok. Bu anlamda bu yeniayı açıkçası “tuhaftınız, daha da tuhaflaşacaksınız” diye açıklamak bana pek makul geldi.

O nedenle aybaşın da iç sesinizi ıslah edebilir, iç görünüzü arttırabilir, meditasyon yapabilir, enerji çalışmaları yapıp çakralarınızın tozunu falan şöyle bir alabilirsiniz. Bu anlamda iyi bir fırsat sunuyor gökyüzü size. İç dinginlik kendini bulma ve huzuru keşfetme yolculuğunda konsantre olabiliyorsanız buyurun yol sizin.

Ve bu ayın 28’inde saat 22:16 da Aslan- Kova akslarında; gerçekleşecek olan dolunay ise sizin ilişkiler, mahkemeler, ortaklıklar ve uzun süreli birliktelikleri, evliliği anlatan 7 eviniz ve dolayısıyla birinci evinizle de alakalı olacak. Artık sizden herkes gibi olmanızı isteyen sevgilinizden, eşinizden biraz uzaklaşmak, soluk almak isteyebilirsiniz. Her ne kadar bu sizin için pek doğal ve tekrarlanır bir davranış kalıbı olsa da, aman ya hu boş verin sizi seven böyle sevsin. Sıkmayın şu iki günlük dünyada beyhude yere gönlünüzü, canınız ne istiyorsa onu yapın.

Bunun yanında Ay sonuna doğru çekirdek ailenizle, baba eviniz, büyükleriniz, gayrimenkul, taşınmaz mallar ve yer değiştirme ile ilgili olan evinizdeki Mars Uranüs ikilisini bu dolunay tetikleyecek gibi görünüyor. O nedenle bu konularda da hassasiyetinizi ve dikkatinizi en üst noktada tutmanızda fayda var.

Sevgili kova ve yükselen burcu kova olanlar, sizlerin bütün burçlar içinde parlayan bir mücevher olduğunuzu bilmeyenler, fark edemeyenler utansın. İşin gerçeği siz böyle, olduğunuz gibi çok güzelsiniz.

Bu arada, haylaz Merkür’ün Retro’sundan şubat ayında zaten uzun uzun söz edeceğim o nedenle bu ay 29’una kadar elektronik aletlerinizi değiştirecekseniz değiştirin, önemli başlangıçlarınız varsa başlayın ve atmanız gereken imzalar varsa bu tarihe kadar atın derim.

BALIK

Boşverin, üzülürseniz ağıt yakmak zaten sizin bildiğiniz bir şey.

Merhaba sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar.

Hiç de kolay olmayan bir 2020’yi geride bırakırken, 2021’in şans, bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum.

Bu ay güneşiniz 20’sine kadar Sabırlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluk alan Oğlak burcunda sosyal hayat, dernekler, organizasyonlar vb. konuları anlatan 11.evde ilerleyecek. Ayın 20’sinden sonra ise güneş aynı bağımsız, orijinal, yerinde duramayan, isyankâr özellikler de gösteren Kova burcunda bilinçaltını, hayalleri ve rüyaları bunun yanında ruhsal ihtiyaçları anlatan 12. evde yoluna devam edecek. Bu bilgiyi cebimizde tutarak şimdi ocak ayına daha detaylı bakalım.Çok sevgili balıklar, ocak ayı sizin için her şeyden önce Satürn’ün ve Jüpiter’in 12. evinize girmesiyle başladı bile. Özellikle sıfırcı başöğretmen Satürn’ün bu evde yapacağı yolculuk boyunca kendinizi geliştirmek, disipline etmek ve artık sonlandırmayı, tadında bırakmayı öyle ya da böyle sizlere öğretecek gibi görünüyor.

Ayın 13'ünde saat 08:00 de gerçekleşecek olan Oğlak yeniayı sizin sosyal hayat, dernekler, organizasyonlar, kariyerden kazandığınız paralar, kalabalık çevreler, yabancı yeni tanışılan arkadaşlar gibi konuları anlatan şanslı evlerden biri olan 11. evinizde gerçekleşecek. Eh, daha ne olsun? Kendinizi ocak başında çift kat maskenizi takmış bir şekilde orası senin burası benim bir halde bulabilirsiniz.

Gerçi bu pandemi günlerinde zor olsa da olsun, olmadı kendinizi dijitalin sosyal ağlarında gezdirin. Yeni yeni dostluklar, arkadaşlıklar yeni başlangıçlara atın kendiniz. Ve hatta âşık olun, uçun havalarda. Nasıl olsa bu yeniaya eşlik eden karanlık ruh emici Plüton sizi yere indirmesini bilir.

Ay sonuna doğru ise; 28’inde saat 22:16 da Aslan- Kova akslarında bir dolunay yaşayacaksınız. Bu dolunay sizin 6-12 aksınızda gerçekleşecek ve üstüne Mars ve Uranüs denilen iki hayırsıza da oldukça sert bir açı yapacak. Bu da sizin iş, çalışma çevresi, iş arkadaşlarınız, sağlığınız, evcil hayvanlarınız konusunda sizi biraz zorlayacak gibi duruyor. Çünkü bir şekilde bu ve buna bağlı konularda işleri bitirmek, sonlandırmak sizin ellerinizden öpecek gibi. O nedenle ay sonuna doğru angarya işlerin içinde kendinizi bulmanız olası.

Ah, benim canım balıklarım, sizin yüzünüz zaten ne zaman güldü ki? O güzel gözlerinizden süzülmeye hazır bekleyen gözyaşlarınız… durun hemen inmesin yanaklarınıza. Bakın Ocak ayın da sizin için para konusuna, kariyer, vergi ve ödemeler mevzuna hele uzun süreli ilişkiler konusuna hiç girmedim bile neden? Çünkü bu konularda ocak ayında öyle büyük felaketler sizin için öngörmüyorum. Bardağa dolu tarafından bakmayı, kendinizi mağdur psikolojisinden biraz sıyırabilseniz aslında sizler harikasınız.

Sevgili balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, ocak ayında görülen o ki; Öncelikle dikkat etmeniz gerekenlerin başında ruh sağlığınız, beden sağlığınız gelmekte. Gerisi sizin için zaten çok kolay.

Ha, bir de ne şekilde olursa olsun bu ay insanların arasına karışın, yaşayın, şefkatli yüreğinizi açın insanlara korkmayın zaten üzülürseniz ağıt yakıp, karalar bağlamak bildiğiniz bir şey. Artık tamam, risk alın ve kendinizi mutlu edin.

Bu arada, haylaz Merkür’ün Retro’sundan şubat ayında zaten uzun uzun söz edeceğim o nedenle bu ay 29’una kadar elektronik aletlerinizi değiştirecekseniz değiştirin, önemli başlangıçlarınız varsa başlayın ve atmanız gereken imzalar varsa bu tarihe kadar atın derim.Murat İpek
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043
tumblr_pjz0dkVIWX1wdnxxyo1_1280.jpgKOÇ BURCU


Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar, planlı ve düzenli ilerlemelisiniz. Artık bir kurulum içine giriyorsunuz.

Bu ay yönetici gezegeniniz Mars’ın sizden ayrılarak Boğa burcuna geçiyor. Bu durum sizi 2020 Haziran ayından bu yana oldukça yormuştu. Artık daha rahat nefes aldığınız bir süreç içine giriyorsunuz.

13 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile iş görüşmeleri ya da iş değişimleri söz konusu olabilir. İş hayatınızda yeni bir atılım içine giriyorsunuz. Bu atılım, kariyerinizde önemli ve kalıcı bir etkiyi de beraberinde getiriyor. 24 Ocak haftasında bu durumu daha iyi idrak edeceksiniz. Mars’ın Boğa burcunda ilerlemesi ve Uranüs’ün de burada ileri hareketine geçmesi, sizi finansal konularda daha fazla meşgul edecek. Para kazanma ve hayatınızı yapılandırma noktasında başarılı bir sezonun kapılarını aralıyor ve bu alanda bazı değişimlere doğru ilerliyorsunuz.

Dernekler, kulüpler ya da yaptığınızı işleri onaylayan yerlerle iş birliği yapmanız gibi bir durum söz konusu olabilir. 24 Ocak’ta Güneş ve Satürn’ün Kova burcunda kavuşması, iradenizi, yaratıcılığınızı ve kendinize olan güveninizi ifade etmek için güzel fırsatları önünüze getirebilir. Bu kavuşumla birlikte, bu ay toplum statünüzü farklı anlamlar kazandırarak görünür kılmak da mümkün hale gelecektir.
BOĞA BURCU
Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar, inisiyatif almalı ve değişimden korkmamalısınız.

2021 yılının ilk günlerinde, uzun süredir kendi evinde seyreden Mars, sizin burcunuza geçiyor. Bu durum sizi inisiyatif almanızı gerektiren durumlarla karşılaştırabilir. Evlilik ve ilişkilerde bir karara varmanız ya da bu konuda bir zorunluluğun içinde olmanız söz konusu olabilir. Uzun süredir istediğiniz terfi ya da iş ortamınızdaki farklı bir geçiş fırsatı yakalamanız mümkün. Hayat hikayeniz nasılsa o yönde ilerleyecektir. Ama bilmelisiniz ki, sizi coşkulu ve hiç alışık olmadığınız kadar hareketli günler bekliyor.

13 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek ve Plüton ile kavuşacak yeniay, yurtdışı bağlantılı işler ya da eğitimle alakalı konularınız varsa bu alanda yeni ve kalıcı bir yöne doğru evrilebileceğinizi, geçmiş yıllarda verdiğiniz mücadelenin ardından fikirlerinizden doğan bir zaferle kucaklaşacağınızı ifade ediyor. İletişim ve medya sektörüyle ilginiz varsa bir hobi edinebilir ya da kendinize bir iş kaynağı oluşturabilirsiniz.14 Ocak’ta burcunuzda ileri hareketine başlayacak olan Uranüs, aniden gelişen her şeyi hayatınıza yeniden dahil etmeye hazırlanıyor. Buradaki Mars’la bir kavuşum olması, size öfke ve hız getirebilir. Tepkilerinizi hem ilişkileriniz hem de fiziğiniz için kontrol altında tutmalısınız.


İKİZLER BURCU

2021 yılının ilk günlerinde yakın çevre ile iletişiminiz önem kazanabilir. Duygusal yaşanmışlıklarınızla ilgili arada kalma hissiyatı içerisinde olabilirsiniz. Aile ortamında sergilediğiniz sakin tavırlarınız oldukça beğeni toplayacaktır. Yorulduğunuzu anlatmalısınız.

6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte grup arkadaşlarınızla aranızdaki tartışmaları geride bırakmaya başlıyorsunuz. Bazı gizli olayları öğrenmeniz ve hayatınızı yeniden yapılandırmanız söz konusu olabilir. İçe çekilme ve gizli konuların ortaya çıkabileceği bu gibi durumlar için kendinizi biraz daha doğru savunmayı öğrenmelisiniz. Açıklayıcı olmak bu noktada kurtarıcınız olacaktır. Bazı gizli olayları öğrenmeniz ve hayatınızı yeniden yapılandırmanız söz konusu olabilir.

8 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte daha fazla bireysel sorgulama yapabilirsiniz. Bir arayış içerisinde olmadan önce gerçek düşüncelerinizi tartarak kendi yaşam felsefenizden emin olmalısınız.13 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay, kontak kurduğunuz ilişkileriniz vasıtasıyla sizlere dönüşümü yaşatacaktır. Plüton ile kavuşan bu yeniay, sancılı bir sürecin ardından yeniden yapılanmanın mutluluğunu deyim yerindeyse iliklerinize kadar size hissettirecektir.


YENGEÇ BURCU


Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar, ilişkilerde, parasal anlamda ya da ortaklarınız ile ilgili devrim niteliğinde yapılanma içine ilerliyorsunuz.

Yorucu bir yılın ardından 2021 yılına girerken öz değeriniz ile akıl ve beden arasında bir ikilemde kalabilir, neden sonuç ilişkisi kurabilirsiniz. Sahip olduklarınızı yitirmemek adına harekete geçtiğiniz günlere uyanıyorsunuz.

6 Ocak’ta Mars’ın Koç burcundan çıkarak Boğa burcuna geçişi ile, çalışma alanınızda derin bir nefes alabileceksiniz. 6 aydır sinirsel gerilimlerin çok olduğu kariyer hayatınız yerini daha sakin döneme bırakıyor. Sizi olumsuz etkileyen herkesten ve her şeyden uzaklaşmaya başlıyorsunuz.

8 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle başkalarıyla düşüncelerinizi, maddi olanaklarınızı paylaşabilirsiniz. Bu sizin, daha özgür hareket edeceğiniz yeni alanınızın zeminini oluşturabileceğiniz anlamını taşıyor.

13 Ocak’ta Oğlak burcundaki yeniay ile ikili ilişkilerinizde ve -hikayenize göre- ekonomik koşullarınızla ilgili yeni bir denge oluşturmak için harekete geçiyorsunuz. Plüton ile kavuşum halinde olacak bu yeniay bütün ilişkilerinizin muhteşem dönüşümüne zemin hazırlayacaktır.


ASLAN BURCU

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar, kariyerinizde zirveye doğru yürüyorsunuz.

2021 yılına kendinize güvenerek ve gücü hücrelerinizde hissederek giriş yapıyorsunuz.

2020 yılı çok yorucuydu, iş hayatınızda belirsizler vardı ama şimdi ciddi sorumluluklarınızın olması söz konusu. Ay sonuna doğru Kova burcundaki Merkür Retrosu, ilişkiler konusunda geçmişteki bazı zorlukları yeniden gündeminize getirebilir. Bu durumu, çözülmemiş her şeyi yeniden çözülme fırsatı olarak düşünebilir ve öfke duymak yerine yapıcı şekilde değerlendirmelisiniz.

6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte, çalışma alanınızda eksik hissettiğiniz hareket enerjinizi yeniden kazanabileceksiniz. 6 aydır içsel sorgulamalarınız sizi fazlasıyla yıprattı. Ama bu durum size yeni bir yol haritası oluşturma fırsatı da sunduğu için, şu anki konumuzdan daha iyi yerlere doğru rahatlıkla ve hatta keyifle yol alabilirsiniz.

8 Ocak’ta Merkür Kova burcuna geçişi ile ikili ilişkilerinizde daha özgür bir zihinle hareket etmek isteyebilirsiniz. Bu da özgüveninizi oldukça yükseltecektir. Bunun çabasından geri durmayın.


BAŞAK BURCU

2021 yılına girerken, kendinizi ve birçok zorluğu aştığınız 2020 yılındaki tamamlanma enerjinizle eski döngünüzü bitirip yeni bir döngüye hazırlık yaparak giriyorsunuz.

6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile korkularınızı sonlandırıyor ve hayata umutla bakmaya başlıyorsunuz. 6 aydır yaşadığınız kaybetme korkusu yüzünden özgürce harekete edemediniz. Bu da dönüşümü tam anlamıyla yaşamanıza engel oldu. Yalnızlığa sürüklendiğiniz zamanlar geride kaldı, artık her şeyin üstesinden geldiniz ve bundan sonra da gelebileceksiniz.

8 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcu geçişi ile çalışma hayatınızda özgür bir düşünce yapısına kavuşuyorsunuz. Bilimsel verilerin ışığında hareket etmeniz günlük rutinlerinize yeni bir boyut kazandıracak ve bu da zamana ve kendinize daha iyi yatırım yapmanızı sağlayacaktır. Süreç yorucu olabilir ama finalinde buna değdiğini görebilirsiniz. Çünkü artık hiçbir emeğiniz karşılıksız kalmayacak.

13 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile kendinizi ifade etme şeklinize odaklanabilir, Plüton’un da katkılarıyla tutumlarınız ve ortaya koyduklarınızla ilgili tepeden tırnağa bir değişik yapabilirsiniz. Görünenden ziyade görünmeyenin yaşayacağı bir değişim, en çok sizin fark edeceğiniz ve yine en çok sizi mutlu edecek bir şekilde gelecek.


TERAZİ BURCU


Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar, geçmişi düşünmeyi bırakıp mutlu olmaya hazırlanmalısınız.

2021 yılına toplumsal bir sistemin parçası olarak giriş yapıyorsunuz. Olmak istediğiniz yer ve bulunduğunuz yer arasında fark olması, planlarınızı uygulamaya koymanız için tetiklenme görevi üstleniyor. Bunu iyi değerlendirin ve yeni yılda kendinize güvenerek yeni organizasyonlar yapın. Bu size her zaman hitap ettiğiniz kitlelere yeni ve farklı katkılar sağlamanız için yardımcı olacaktır.

6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile, ikili ilişkilerde zorlandığınız 6 aylık sürecin de sonuna gelmiş bulunuyorsunuz. Sizin ben ve sen dengesinde zorlandığınız her an aslında gelecek açısında sizlere bir iç görü kazandırmış olacaktır. Yapılan her davranış hatası ve doğrusu ile sizin yaşam amacınız da bir yer edinmeniz için kavganızı yansıtmaktadır.

8 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçişi zihninizi özgürleştirerek şans ve mutluluk açısından daha rahat bakış açısına sahip olmanızı sağlayacaktır. Yaratıcılığınızın ödüllerini toplamak için Kova'nın kolektif sevgi anlayışını benimsemeye çalışın.AKREP BURCU

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar, ne istediğini bilmeyen insanlarla daha fazla vakit kaybetmemelisiniz.

Yönetici gezegeniniz Mars 6 aylık Koç burcundaki yolculuğunu sonlandırıyor ve Boğa burcuna geçiyor. Bu durum evlilik ve ilişkilerde çok önemli bir noktaya geleceğinizin göstergesi. Yolunda gitmeyen konularda bir kopuş söz konusu olabilir. Üstü örtülen, görmezden gelen konularda kararsızlık yaşasanız da daha fazla direnmemelisiniz. Sağduyulu ve dikkatli bir tutum sergilemeniz sizin hayrınıza olacaktır.

13 Ocak’ta Oğlak burcundaki yeniay, kurduğunuz iletişim ağının Plüton etkisiyle yeni bir dönüşüme gireceğinin sinyallerini yakıyor. Şimdiye kadar topladığınız verilerin ışığında bilgi düzeyiniz yeni ufuklara doğru bir arayış içerisinde olacaktır. Bu arayışı yeni bir fikir seremonisi ile tamamlayacaksınız.

14 Ocak’ta Uranüs’ün Boğa burcunda ileri hareketine dönmesi ile birlikte, daha gerçek ve net kararlar alma yoluna gidebilirsiniz. Akrabalarınız ya da eşinizle aranızda maddi gündemler oluşabilir. Buradaki stresi iyi yönetmeli ve hamlelerinizi kendi geleceğinizi düşünerek atmalısınız.YAY BURCU

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar, bu yıl sizin için seçimsel ve özel bir yıl.

Hayatınızla ilgili çok önemli adımlar atmaya hazır olun. Özellikle iş konusunda oldukça radikal değişimlerle karşılaşabilirsiniz. 6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna geçmesi ile aşk ve yaratıcılık temalı bazı fırsatlar kapınızı çalabilir. Yeni bir işe girebilir, çalışma ve özel hayatınızı etkileyecek ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. Ay sonunda Merkür’ün Kova burcunda retro yapacak olması, duygusal ilişkiler konusunda bir geri dönüş hikayesiyle sizi karşılaştırabilir. Ne istediğinizden ve hissettiğinizden emin olmalısınız. Hikayenize göre şekillenecektir ama bu konuda var olan adımlarınız varsa bahsettiğimiz detayları göz ardı etmeniz size hayal ettiğinizden daha iyisini getirecektir.

14 Ocak’ta Uranüs’ün ileri hareketine başlamasıyla iş hayatınızda daha önünüzü daha rahat görebileceğiniz olaylar gerçekleşecektir. Gün artık inisiyatif alma günüdür. Ekonomik koşullarınız konusunda özellikle kredi ve borçlanmalarla ilgili aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Ocak ayının ortaları burada bir denge sağlamanız için oldukça önemli olabilir.OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar, yaşamınızda kalıcı bir model belirliyorsunuz.

Mezuniyetinizin ilk ayı olması sizi oldukça mutlu ediyor. Ama her şeyin tam anlamıyla yerine oturması için 13 Ocak’ta burcunuzda gerçekleşecek yeni ayın yeni umutları ve başlangıçları destekleyen enerjisine ihtiyacınız var. Yeni hayatınızın ilk kararlarını burada alabilirsiniz. Değişen bu düzende yenilikleri görüyor, iş hayatınız ve ilişkilerinizi daha iyi bir düzende devam ettireceğiniz planlar yapıyorsunuz. Bu emekleriniz ve sevginiz karşılıksız olmayacaktır.

13 Ocak’ta Güneş ve Plüton’un Oğlak burcunda kavuşması, burada bir yeniay gerçekleşmesiyle 2020 yılından beri yarım ve eksik kalan işlerinizi tamamlayabileceksiniz. Bunun sizin için yeni bir zirve olduğunu söyleyebiliriz.

14 Ocak’ta Uranüs’ün ileri hareketine başlamasıyla toplumda daha görünür hale gelebilirsiniz. Bu sayede işinizi ve hedeflerinizi daha iyi ve daha geniş kitlelere duyurmanız mümkün olacaktır.KOVA BURCU

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, yeni bir dönemin kapısını aralıyorsunuz.

Gökyüzünün iki önemli gezegenini burcunuzda ağırladığınız bir yıla başlıyorsunuz. Satürn ve Jüpiter’in bu kavuşumu dünya için olduğu kadar sizin için de önemli ve daha marjinal bir sürecin başladığını anlatıyor.

İlişkiler anlamında bir yol ayrımına varıyorsunuz. Hayat içinde güçlü nedenler kurmak isteyebilirsiniz. Hedefler, inançlar, yaşama duyduğunuz bağlılıklarınızda bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Savaş gücünüzü göstereceğiniz bir yer olabilir ama aynı zamanda hasar alacağınız yerin ta kendisidir. Ay sonunda Merkür’ün sizin burcunuzda gerileyecek olmasını düşünürsek, bu yol ayrımının sizi bir rekabete ve güç savaşına sürüklememesine dikkat etmeli, sakin ve makul şekilde hareket etmelisiniz.

6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile değişime zorlanacağınızı düşündüğünüz zamanlar başlayabilir. Ve 8 Ocak’ta Merkür’ün de Kova’ya geçmesi buradaki hareketliliği fazlasıyla arttıracaktır. Kariyeriniz ile ilgili vereceğiniz kararlar daha görünür hale gelebilir. Var olan işinizi geliştirebilir ve farklı çalışmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Zihninizi açık tutun.BALIK BURCU


Yönetici gezegeniniz Jüpiter, Satürn ile birlikte Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu durum sizi özellikle sorumluluk alanınızda büyütmeye ve hamle yapmaya götürüyor. İş hayatınızda uzun süredir susmak zorunda kaldığınız konularda bazı açıklamalar yapmak ya da bazı haklılıklarınızı almak durumu söz konusu olabilir.

6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna geçmesi ve 13 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte kariyerinizle ilgili çok önemli ve yeni bir başlangıca doğru ilerleyebilirsiniz. Bu durum terfi etmek, iş değiştirmek gibi konuları da gündeminize getirebileceği için toplumsal statünüz, itibarınız ile ilgili konularda bir değişime doğru ilerlediğinizi söylemek yerinde olacaktır.

14 Ocak’ta Uranüs’ün ileri hareketine başlamasıyla yakın çevre ilişkileriniz ve geçmişte reddedilen projeleriniz tekrar gündeminizde olabilir. İletişimsel tüm sorunları çözüme götürüyorsunuz ve tüm yanlış anlaşılmaları düzeltecek fırsatlar yakalıyorsunuz. Bazı şeyleri toparlamak için bunu iyi değerlendirin ve kendinizi anlatmaktan asla çekinmeyin.

24 Ocak’ta Güneş ile Satürn Kova burcunda buluşması içsel olarak sizi biraz geri plana çekebilir ve sizi duygusal bir türbülansın içine çekebilir. Ruhsal sağlığınıza dikkat etmeli ve asla arka planda gizli işler yürütmemelisiniz. Kartlarınızı açık oynamak ve dürüst kalmak, sizi bu dönemin kazananı yapacaktır.
Aygül Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043
tumblr_pltfp6JnoL1wdnxxyo1_1280.jpg

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Kasım ve Aralık aylarında biraz fazla dert dinlediğinizi, insanların tüm sorunlarını sırtlanmak zorunda kaldığınızı hissetmiş olabilirsiniz. 2021 yılında bundan kurtulacağınızı düşünseniz de Ocak ayı da aynı ruh haliyle geçmeye devam edecek. Sadece bu ay sevdiğiniz insanların da hiç olmadığı kadar desteğini göreceksiniz. Uzun süreli oturmamaya ve hareketsiz kalmamaya dikkat edin; omurganızla, boyun ve bel bölgenizle ilgili zayıflıklar ve buna bağlı olarak ağrılar yaşayabilirsiniz. Ocak ayının son haftasından itibaren beklenmedik bir yerden gelen para sizi mutlu edecek. Madem bu parayı beklemiyordunuz, harcamamaya da gayret edin. Mart ayında ekonomik zorluklar yaşayabilirsiniz.BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)


Hayatta en önem verdiğiniz konulardan biri olan güven duygusunu zedeleyecek konuşmalara ve hatta dedikodulara tanık olabilirsiniz. Herkesle dost olmanızı gerektirecek bir durum olmasa da 18 Ocak’tan sonra gökyüzünün sizin üzerinizde bırakacağı gergin etkiler nedeni ile konuşmalarınızda gereksiz yaralayıcı bir tavır içinde olabilirsiniz. Şubat’ın ikinci haftasından itibaren bu gerginlik kaybolacak. Önemli görüşme ve kararlarınızı 18 Ocak – 8 Şubat arasında yapmamaya çalışın.İKİZLER (22 Mayıs – 22 Haziran)


Herkesin “İki karakterlisin” demesine bazen siz de hak veriyorsunuz ama 2021 yılının özellikle Ocak ayında hiç olmadığı kadar “Az değişken” olacak ve düşüncelerinizdeki / ruh halinizdeki sabitliğe kendiniz de şaşıracaksınız. Mide ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz; midenizle ilgili bir şey hissettiğinizde tıbbı danışmanlık almakta gecikmemenizde fayda var. Komşularınızla ilgili bazı huzursuzluklar olabilir, ayın olumlu etkilerini bozmasına izin vermeyin… Kendinizi mutlu ve huzurlu iç dünyanıza kaptırıp sevdiğiniz insanları boşlamayın…YENGEÇ (23 Haziran – 22 Temmuz)


İletişimin yoruculuğuna katlanacağınız bir aydasınız. Telefondan, sosyal medyadan derken iş harici iletişimden uzak durmanız kendinizi daha iyi hissettirecek. Uzun sohbetler etmeye meyilli olduğunuz ayın ikinci yarısında, yazışmalarla ilgili yanlış anlaşılmalara dayalı kırgınlıklar yaşayabilirsiniz… Önemli konuları WhatsApp’tan ya da sosyal medyadan yazışarak, telefonla görüşerek değil, yüz yüze yapmaya önem verin… Şubat ayındaki güzel günleri, Ocak’ta yaşadığınız yanlış anlaşılmaların kırgınlıklarını düzeltmeye çalışarak geçirmeyin…ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)


Mart ayına kadar sürecek üç aylık bir döneme giriyorsunuz… İş hayatınızdaki olumlu gelişmeleri bu dönemden sayabileceğimiz gibi, uzun süredir gördüğünüz sağlığınızla ilgili bir tedavinin olumlu sonuçlanma aşamaları da olabilir. Kendinizi fazlasıyla huzurlu hissedeceğiniz 2021’in ilk üç ayında, bu ay için huzura bağlı olarak biraz da tembellik etmek isteyebilirsiniz. Sabahları erken kalkmakta zorlanacağınızı bilsek de işlerinizi boş vermemeye, mümkün olduğunca uzun süreli planlar yapmaya çalışın…BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)


16 Ocak’ta ay sonuna kadar olan dönemde hayatınıza keyif ve enerji verecek bir olay yaşayacaksınız… Bu olay alışveriş yapıp hayatınıza mutluluk getirecek bir şey ya da aile içinde duyacağınız bir çocuk haberi olabilir… Çocuklarla ilgili mutluluklara açık olduğunuz bu günlerde müsrif davranışlar sergilememeye ve ailedeki / yakın çevrenizdeki çocuklara, ileride bütçenizi sarsacak hediyeler almamaya dikkat edin. Ocak ayında, özellikle Perşembe geceleri haberci rüyalar görebilirsiniz, dikkate almanızda fayda var…TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)


Hayatınızdaki konforunuzu artıracak alışveriş eğiliminde olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu alışveriş kadınlarda ev eşyaları ve özellikle mutfak eşyaları / tadilatı olabileceği gibi erkeklerde de otomobil alımı olacaktır. Uzun süredir düşündüğünüz bir değişiklikse bunu uygulamanız için tam zamanı ama bu ayın etkisi sizi biraz müsrifliğe, eski olanı değerlendirmeden çöpe atmanıza ve yenisini almanıza neden olabilir. Bunu göz önünde bulundurarak paranızı harcamadan önce iki defa düşünmenizde fayda var.AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)


Kişisel gelişiminizle ilgili, iş hayatınızda size faydası olacak, terfi etmenizi / zam almanızı / daha iyi bir iş bulmanızı sağlayacak ya da kendi işinizi yapıyorsanız gelirinizi artıracak bir girişim yapmak isteyeceksiniz. Bu girişim işinizle ilgili bir yatırım olabileceği gibi, yeni bir şeyler öğrenmek ya da kişisel becerilerinizi geliştirmek gibi bir şey de olabilir. Bir an mantıksız gelse de bu yenilikçi fikrin peşini sakın bırakmayın… Yılın ilk iki ayının tüm burçlara getireceği gerginliği, siz daha çok hissedebilirsiniz; geçici duygular olduğunu ve gökyüzünün size bir oyun oynadığını bilmenizde fayda var…YAY (22 Kasım – 21 Aralık)


Akraba ya da yakın arkadaşlarınızın sorunlarıyla uğraşmaktan zihinsel yorgunluklar ve unutkanlıklar yaşayabilirsiniz. Bu unutkanlıklar sonucu devlet daireleriyle ya da ödemelerinizle ilgili bir sorun yaşamamak için bu ay içerisinde her şeyi not etmenizde fayda var. Mükemmeliyetçi ruh halinizi bu ay için de olsa bir kenara bırakmanız, yorgunluk neticesinde kendinizi baskı altında hissetmenizin önüne geçecek. Uykusuzluk nedeni ile baş ağrıları hissedebilirsiniz… Uyku düzeninize dikkat edin…OĞLAK (22 Aralık – 21 Ocak)


2020 yılı içerisinde en çok yorulduğunu ve hayatın üstüne geldiğini hisseden burçtunuz. 20 Ocak sonrasında rejime başlamak, giyim tarzınızı değiştirmek, spora başlamak gibi bir karar verebilir ve daha önceki benzer dış görünüşünüzü değiştirme girişimlerinden çok daha başarılı olabilirsiniz. Kalpleri boş olan Oğlak burçları için yakın arkadaş çevresinde bir tanışma ihtimali söz konusu; karşınıza çıkan bu kişiyle çok uzun süredir birbirinizi tanıyor gibi hissedebilirsiniz… Gelişmeler olumlu olacak olsa da siz yine de yeni bir ilişkiye başlarsanız biraz ağırdan alın ve ilişkiyi zamana bırakın…KOVA (22 Ocak – 19 Şubat)


2021 yılıyla birlikte, geçtiğimiz yıldan çok daha şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Ev değişikliği ya da taşınma ile ilgili fikirleriniz, sosyal çevre değişikliği ya da yeni bir arkadaş ortamına dahil olmak için katılmayı düşündüğünüz bir toplantı / oluşum varsa 10 Ocak’tan sonra tam zamanı… Daha önce hiç olmadığı kadar fırsatların gözünüzün önüne geldiğini hissedeceğiniz bu dönemde kalp ve damar sağlığınızla ilgili sıkıntılara da açıksınız. Ağır sporlar ve ağır işler yaparak kalbinizi yormaktan kaçının…BALIK (20 Şubat – 20 Mart)

Hepimizin olduğu gibi sizin de hayatınız boyunca maddi ya da manevi çok istediğiniz bir şeyler olmuştur. Uzun zamandır istediğiniz bu şey ise bugüne kadar sahip olduklarınızdan çok farklı ve 13 Ocak’tan sonra bu istediğiniz şeye ya da başarıya çok yaklaştığınızı hissedeceksiniz. Yılın ilk ayı size gerginlik hissedeceğiniz enerjiler getirebilir. Sakin olmanız ve kalabalık çevrelerde pozitif görünmeniz, önünüzdeki süreçte işinize yarayacak insanlarla tanışmanızın kapısını açacak… Bu ay ortasından itibaren oluşacak hayatınızdaki yenilikler, uzun süre hayatınıza etki etmeye devam edecek.

Kalust Şalcıoğlu
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043
tumblr_plpam17GVb1wdnxxyo1_1280.jpg

Koç Burcu,Yükselen Koç,Ay Burcu Koç olanlar
Sevgili Koç burclari,Ocak ayi gündeminizin basinda maddi konular maddi gelirler ve giderleriniz olacak.Maddi konulardaki beklentilerinizde bu ay iyilesmeler soz konusu olacak gibi gozukuyor.calisan bir koç burcuysaniz,zam,terfi,pirim,miras nafaka,tazminat gibi alanlardan elinize para gecebilr yada geliriniz artabilir.Çalismayan koc burclarina ise yeni is firsatlari,bekledikleri bir is basvurusunun olumlu sonuclanmasi gibi etkiler soz konusu.Maddi konularda sansiniz bu ay acik.bunu iyi degerlendireli ve firsatlari kacirmamalisiniz.Duygusal konularda ise malesef ayni etki altinda degilsiniz.ikili iliskiler,arkadasliklar ve aile alanlarinizda bazi problemler yasanabilir yada hala hazirda devam eden bir probleminiz varsa bu problem bir sure daha devam edebilir.bu inis cikisli iliski ve duygu durumlarindan bir hayli yoruldugunuzu ve artik ne yapsam olmuyor diyor olabilirsiniz.hatta duygusal yada fiziksel olarak bu alanlardan uzaklasmis yada uzaklasmak istiyorda olabilirsiniz.bir sure daha duygusal alandaki beklentilerinizi durdurmaniz ve sabir gostermeniz gerekir.zira bu sabrin sonunda mukafatinizi alacaksiniz.sizlere yeni baslangiclar yada iliskilerinizde yenilenme tazelenme soz konusu.herseyin daha guzel ilerledigine sahit olabilirsiniz.yanlizca sabirli olmali ve bu sureci en sakin sekilde atlatmalisiniz.2021in sizler icin iyi bir yil olmasini diliyorum.hosca kalin😊


Boğa Burcu,Yükselen Boğa,Ay Burcu Boğa Olanlar
Sevgili Boğa burçlari,bu ay gündemizi olusturan en onemli faktör gecmisinizde yasadiginiz olaylar durumlar yada iliskileriniz olabilir.Bu ay gecmisinizle yüzlesmek zorunda kalabilirsiniz.birden bire gecmis iliskilerinize ozlem duyabilir ve bu durum kafanizi duygusal durumunuzu karismasina sebep olabilirken bir taraftanda gecmisten birileri hayatiniza dahil olabilir.yada gecmiste biraktiginiz bir is bir proje hayata gecirmek istediginiz bir planiniz vardiysa bu gundeme gelebilir.Yogun olarak bu durumlarin uzerine dusuneceginiz muhakeme edeceginiz bir surec yasabilirsiniz.Tüm bu konulari kapsayan konularla ilgili bir eyleme gecmeli ve bu eylemi gerceklestirirken kendinizden ve duygularinizdan ödun vermeniz gerekebilir. Eylemsel olarak hatekete gecmenizi engelleyen bazi sucluluk duygularina kapilabilirsiniz.fakat bunu gerceklestirirken iyi dusunur ve analiz etmeyi basarabilirseniz bu duygunuzu bastira bilirsiniz.cunku hersey aslinda sizin zannettiginiz gibi olmayabilir.bos bir sucluluk duygusuna kapilip kararlarinizin etkilenmesine izin vermeyin.Sizler icin2021 in iyi bir yil olmasini diliyorum.hosca kalin.😊
İkizler Burcu,Yükselen İkizler,Ay Burcu İkizler olanlar
Sevgili ikizler burcu,bu Ay sizlerin bir takim sorunlarla mucadele etmek zorunda kalacaginiz bir ay olabilir.Belkide bu mucadeleyi uzun zanandir vermeyi dusunuyor fakat erteliyor olabilirsiniz.sonuc olarak elde etmek istediginiz bazi kosullara kavusmak icin bu mucadelenin sart oldugunu sizlerde fark edecek ve eyleme gececeksiniz.Maddi konularda ise gelirlerinizin artisiyla ilgili bir planiniz projeniz isle ilgili yeni firsatlar karsiniza cikabilir.maddi konularda sansiniz donecek gibi gozukuyor.ertelediginiz her ne konu varsa bunlari ortaya koymak adina onunuze bazu firsatlar cikabilir.Öte yandan ikili iliskilerinizde su yuzune cikmayan,ustu ortulmus,gizlenen yada saklanan durumlarin ortaya ciknasi muhtemel gibi gozukuyor.Ayrica yasanilan problemlerin kaynaginda üçüncü kisilerin etkisi oldugunu ogrenebilirsiniz.Bu sürecte fevri davranislar sergilemek yerine olaylarin ic yüzünü ogrenmenerek harekete gecmenizde fayda var gibi gorunuyor.Sevgili ikizler 2021 yili sizlere mutluluk ve sevgi getirmesi dilegimle,hosca kalin.😊


Yengec Burclari,Yükselen Yengec,Ay Burcu Yengec olanlar
Sevgili yengecler ocak ayi iliskilernizin gundemde olacagi bir ay olacak.sure gelen mutlu bir birlikteliginiz yada evliliginiz vardiysa bu tarafta isler pek yolunda gitmiyor yada gitmicek olabilir.birlikteliginizin bir adim oteye gitmesini yada bu iliskinin toparlanmasini istiyor olabilirsiniz.fakat siz yada partneriniz isleri zoruna sokmaya devam edecege benziyor.yaptigi bazi hatalar soyledigi soz yada davranislarla sizleri buyuk olcude hayal kirikligina ugratmis yada ugratacak.belkide iliskiniz suan bitme asamasinda yada bitmis olabilir.partneriniz size yasattikleri icin onumuzdeki surecte uzulecek ve herseyi nasil bu hale getirdigine dair bir pismanlik yasayabilir.duygularini,ilgisini,alakasini sizlere gosterme konusunda cimri davrandiginin yeterli olmadiginin farkina varip melenkolik tavirlara burune bilir.partnerinizin bu durumu cevresiyle ve arkdslariyla paylasip destek alacagi ve bu konuda sizlere buyuk bir teklifle geri donecegi gozukuyor.beklediginiz mutlu birliktelige bu teklifi degerlendirip tekrar yasama firsatiniz elinize gececek gibi.herseyin hayriniza olmasini diliyorum.2021 yili sizlere mutluluk getirsin.😊Aslan Burclari,Yükselen Aslan,Ay Burcu Aslan olanlar
Sevgili Aslan burclari Ocak ayinda iliskilerinizle ilgili bazi kalp kirikliklari,aldatilmaya yada aldanmaya maruz kalabilirsiniz.bu durum sizi cok fazla öfkelendirebilir ve duygusal bazi karmasalara maruz kalabilirsiniz.yasayacaginiz bu durum zihninizin bulanmasina dogru dusunup karar vermenize engel olabilir.bu surecte kaybetmek istemediginiz maddi yada manevi dururumlara karsi ne yapacaginizi bilemiyor olabilirsiniz.bu durum ilk etapta sizleri sarsabilir fakat zaman gecip biraz sakinlestiginizde olaylarin hayriniza oldugunu fark edeceksiniz.hatta bu durum size kendi hayatinizla ilgili karar almaya ozgurlesmenize ve baska kapilarin acilmasina vesile olacak gibi gozukuyor.uzun zamandir iliskinize verdiginiz toleranslari emekleri hatta kendinizi bu iliskiyi surdurmek adina baskiladiginiz o kaliplardan kurtulacaksiniz.Rahat bir zihne sahip oldugunuzda kendinizle ilgili kararlar alip basariya ulasacaksiniz.gidenleri gitmesi gerekenleri serbest birakin herseyin hayriniza sonuclanacagini unutmatin.2021 sizlere mutluluk getirmesi dileginle.hosca kalin😊


Başak Burçlari,Yükselen Başak,Ay Burcu Başak Olanlar
Sevgili basak burclari yasadiginiz bazi iliki iliskiler,aile yada is iliskileri zaman zaman size kendinizi degersiz hissetirmis olabilir.Partnerinizle iliskiniz uzun suredir inisli cikisli olabilir parneriniz kalbinizi cok fazla kirmis olabilir,yada iliskinizde 3.kisilerin etkisi baskisi soz konusu olabilir.sizlerdede bir aldanma aldatilma durumu bu surede ortaya cikabilir.tum bunlarla bas etmeye calismaktan vazgecebilir bu durum yada kisilerden uzaklasa bilir ayrilabilirsiniz.odak noktanizi kendinize cevirebilirsiniz.kendinizi iyi hissedebilmek adina sanki herkese kendimi ispatlamaliyim cabasi icerisine girebilirsiniz yada ispatlamaya calisiyorsunuz.bu sayede yeniden dogacaginizi ayaga kalkicaginizi dusunuyorsunuz.Evet sevgili basaklar karsiniza oyle bir firsat cikacakki yeniden ayaga kalkmayi basaracaksiniz.hayatinizin kontrolunu elinize alacak ve uzun zamandir almak istediginiz kararlari hayata bir bir gecireceksiniz.duygusal durumunuzu,is yada aile iliskilerinizin toparlanmasini yoluna girmesini istiyorsaniz sayet yapmaniz gerekenleri ertelemeyin oturup uzaktan hayatinizin akip gittigini seyretmeyin olaylara mudahale edin ne istediginize karar verin.Aksi halde hayat sizin yerinize olacak olanlari tayin edecektir.hayatinizin kontrolunu ele almaniz gereken bir surec.2021in sizlere mutluluk getirmesi dilegimle hosca kalin.😊


Terazi Burcu,Yükselen Terazi,Ay Burcu Terazi olanlar
Sevgili terazi burclari,Uzun suredir icinde bulundugunuz karmaşik durumlarin artik netlik kazanmasi adina atmaniz gereken adimlarin onunuze gelmesi buyuk bir ihtimal.Sizi uzen suruncemede birakan,oyalayan,bir adim oteye tasimayan yada surekli sorun cikaran konulari ele almaniz net kararlar vermeniz gereken durumlarla yuz goz olacaksiniz.bu kararlar ikili iliskiler aile arkdaslik ve is cevresinden bir tanesini muhakkak kapsiyor olacak.sinirlarinizi siz belirleyeceksiniz ya tamam ya devam karari alacaksiniz.cunku yasadiginiz durumlarin kisir bir dongu gibi surekli basa sarmasi iliskilerinizde artik sizi ustalastirmis,bir sonraki adimin ne olabilecegini artik tahmin ediyorsunuz.Ve bunun degismesi icin yeni kararlar alip bu kararlarla yeniden ayaga kalkmaniz gerekecek.Bu surecte bitmesi gereken bazi iliskiler ortakliklar soz konusu olabilir,yada hala hazirda bitirilmis fakat kafa kurcalayan iliskileriniz söz konusuysa bunlarin tamam mi devammi noktasinda karar vermeniz gereken durumlar karsiniza cikabilir.bu ocak ayinda en cok dikkat etmeniz gereken konulardan biri ise biten is ortaklik yada iliskilerinizde yalanlara iftiralara,ahlak disi bazi konulara yada ortbas edilmeye calisilan bazi durumlara maruz kalabilirsiniz.dikkatli ve temkinli oldugunuz surece bunlari hafif sekilde atlatabilirsiniz.tum bu durumlari yasamaniz sizlere yeni bir vizyon,yeniden dogma,hayata farkli bir pencereden bakabilme sansi verecek.2021 in sizlere mutluluk getirmesi dilegimle.hosca kalin 😊


Akrep Burcu,Yükselen Akrep,Ay Burcu Akrep olanlar
Sevgili akrep Burclari,sizleri ikilemde birakan net bir karara varmanizi engelleyen durumlarin sinir sisteminizi alt ust edecek gibi gozukuyor.Netlesmeyen isler,iliskiler caninizi bir hayli sıkabilir ve ofkelenmenize sebep olabilir.ote yandan maddi durumlarinizin istediginiz olculere gelmesi acisindan guzel firsatlar yakalayacaginiz bir surec olacak.gecmiste deger verip onemsediginiz, biraktiginiz yada birakmak zorunda kaldiginiz aranizin bozuk oldugu bir kisiye dair asiri merak ve ozlem duyabilirsiniz.yada bazi kosullarinizdan kaynakli sosyal cevrenizdeki yasamdan uzak kalabilir ve o tarafta neler yasandigi konusunda merak ve ozlem duyabilirsiniz.orada olamamak veya o kisiye yakin olamamak bu yuzdende sizden uzaklasiyorlar hissine kapilmak sizi kisi yada durumlara karsi asiri ofkelendirebilir icsel olarak bir catisma yasabilirsiniz.bu surecte bir yolculuga cikmak yada yolculuk yapma isteginizde gundeminizde olabilir.hosvca kalin sevgiyle kalin 2021 in sizlere mutluluk getirmesi dilegimle
Yay Burclari,Yükselen Yay,Ay Burcu Yay olanlar
Sevgili Yay burclari,bu dönemde hayalini kurdugunuz bazi konularla ilgili hizli kararlar almak,bazi iliski veya sosyal cevrenizdeki diger iliskilerle ilgili net olmak ve olumlu yada olumsuz bir karara varmak isteyeceginiz bir surece gireceksiniz.Uzun zanamdir bu konuya odakli olabilir ve bunlar uzerine cok dusunmus olabilirsiniz,artik herseyin netlesme zamani gelecek.Size aci veren bazi durumlari bastirmaktan kendi icinizde bunu yasamaktan yoruldugunuz ve bunlarin su yuzune cikarmak konusunda cesaretleneceginiz,bitmesu gerekeni bitirip,konusmaniz gereken kisilerle artik konusup bir orta yol bulmaya calisacaginiz her ne varsa bunlari gerceklestirmek adina cesaretlenip onemli adimlar atacaksiniz.geleneksel bir yapiya sahip olabilir geleneklerinize atalariniza bagli olabilirsiniz.bu konuda ise bazi degisimler soz konusu olabilir.bastirilmis olan duygu dusunce ve inanc kaliplarinizi sorgulayabilir karsilastirabilir ve bunlarla ilgili sizi memnun etmeyen durumlari ayristirabilirsiniz.Ocak ayinda kendi vizyonunuzu belirleyip bunlari yeniden insa etmek icin bir baslangic yapabilirsiniz

Oğlak Burclari,Yükselen Oğlak,Ay Burcu Oğlak olanlar
Sevgili Oğlak burclari,gectiginiz iki iki bucuk yil sizleri zorlayici durumlarla karsi karsiya getirmis olabilir,gerek ikili iliskiler gerek is ve maddi konular gerekse hayatinizin diger alanlarinizda.Artik ocak ayiyla birlikte bazi durumlarin ufak ufak yoluna girmeye basladigini hissedeceksiniz.bu durum size yeni baslangiclarla birlikte iyilesmeyi vaad ediyor.gectigimiz yillarda cok tutkulu bir iliskiniz sona erdiyse sayet bu ayrilik surecinde biten iliskinizle ilgili bazi farkindaliklar yasamis olmalisiniz hem sizler hemde gecmisten gelecek olan bu kisi ayrilik suresi boyunca bazi aydinlanmalar yasamis olacak.bu sayede kisinin sizlere tekrar dönüşü mumkun olacak gibi.size adim atabilmek tekrar bulusup konusmak adina bir takim adimlariyla karsilasabilirsiniz.boyle bir iliskiniz soz konusu degilse ikili iliskilerde kapinizi calacak bazi kisilerle olabilir.Gecmiste yasamis oldugunuz tum sıkıntilar hayatiniz hangi alaninda olursa olsun bir şifalanmaya, iyilesmeye baslayacak.sevgili Oğlak burclari yasadiginiz hic bir sey bosuna degildi bazi döngülerin sona erebilmesi ruhsal büyümeye erisebilmek cok sancili bir surectir ve sizler bu sureci artik atlatiyorsunuz,hersey daha guzel gunlerin dogmasi icin bir vesileydi.hayatiniza her alanda mutlulugun akmasi icin tum sans kapilariniz acik bu firsatlari yakalamanizi temenni ediyorum.yenilik dönüsüm dolu bir yil diliyorum 2021 yili sizlere mutluluk getirsin hosca kalin.

Kova Burcu ,Yükselen Kova,Ay Burcu Kova Olanlar
Sevgili kova burclari,2021 yilinin ilk aylarindan itibaren aile,ikili iliskiler bulundugunuz ortamlarla ilgili bir degisim,donusum,karar verme evresine gireceksiniz.Sizleri yoran,sıkan, uzerinize gereksiz yük yükleyen, oldugunuz kisi disinda davranmaniza sebep olan, bastirilmis duygulariniz,hayata dair istekleriniz,hedefleriniz,elinizi kolunuzu baglayan tum etkenler, sıkısmıs hissetmenize neden olan durumlar her ne varsa bunlarla ilgili artik yeter ben bu degilim ben bunlari istemiyorum kendim olmak ve bu yolda ilerlemek istiyorum özgür olmak istiyorum artik diyerek zincirlerinizi kirmak adina onemli kararlar alabileceginiz sinirlarinizi yeniden cizebileceginiz bir noktaya geleceksiniz.bu konuda onunuze cikabilecek tum engellemeler kisiler ne olsa bu durumla artik savasmaya hazir olacak ve savasacaksinizda.bu kesin kararlilik durumunu kabul etmeyen onunuze tas koyan kisi yada durumlarla karsilasacak fakat artik ne istediginizi bildiginiz icin bu durumlarla adeta savasa girmis gibi mucade vereceksiniz.bu surec subat ayinida kapsaya bilir pes etmemenizi ve savasirken elmayla armudu ayirt ediyor olmaniz gerekiyor.sevgili kova burclari şayet bu savastan yanliz ayrilmamaniz adina sizleri gercekten seven deger veren kisilere karsi daha dikkatli olmaniz gerekebilir,bu hengamede onlarida gormezden gelmemelisiniz.iste sizin dönusumunuzun basladigi ve ozgurlesebilmeniz icin yilin ilk ayi buna hizmet etmeye baslayacak.hic birsey artik eskisi gibi olmaya bilir.dikkati ve tedbiri elinizden birakmayin.sevgiyle kalin 2021 sizlere mutluluk getirsin hosca kalin 😊
Balik Burcu,Yükselen Balik,Ay Burcu Balik Olanlar
Sevgili balik burclari,hayatinizin her alaninda yasamis oldugunuz bu kararsizlik,surekli ikilemlerde kalma,karar vermede zorluk yasama durumu sanki sizlerin ilerlemesini hayatin akmasini engelliyor ve yollarinizi tikiyor gibi hissediyor olabilirsiniz.tespitiniz kesinlikle dogru mantiginiz sizlere adim atmaniz gerektigini soylesede ic gudusel olarak o adimi atmakta bir tereddut yasiyorsunuz adimi atip atmamakta karar verene kadar zaman geciyor ve o firsatlar elinizin altindan kayip gidiyor ve siz buna demekki nasip degilmis demekki olmamasi gerekiyomus diyerek kendinizi rahatlatmaya calisiyor olabilirsiniz.bu durum artik size hayattan bir zevk almamaya memnuniyetsiz olmaniza yasama sevincinizi kaybetmenize sebep olacak yada olmus olabilir.cunku sizler hayatin sundugu firsatlari goremicek kadar tedbirli ve dikkatlisiniz.bu gecmis yasamlarinizda aldiginiz bir yaradan kaynikli olmasi cok yuksek.Ocak ayinda yeni bir vizyon edinebilir tum bu olumsuzluklarin uzerine gidebilirsiniz.bu ay onunuze bazi firsatlar serilecek ve bu defa kararinizi almak konusunda tereddut yasasanizda bu karari vereceksiniz cunku artik kader carkiniz devrede olacak.ilahi sistem sizleri şifalandirmak adina bu durumlara el aticak gibi gozuluyor.yeni bir yil yeni firsatlar bir bir karsiniza cikacak yeterki o adimi atmayi basarin.sevgili balik burclari iikili iliskilerle ilgili ise gecmiste yasamis oldugunuz buyuk bir ask sizlere göz kirpabilir.boyle bir iliskiniz yoksa sayet yeni bir iliski hatta askla dolu gececek bir iliskinin ayak seslerini duymaya baslayabilirsiniz.2021 yili sizlere mutluluk getirmesi dilegimle.hosca kalin😊


tarot okur
 

Shusui

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
2.650
7.841
YENGEÇ

“İndirimde ama!” diyerek tencere, tava almanın zamanı değil.


Ahahahshshhs tamam be almıyorum. Ben buraya Trendyoldan gelmiştim, gideyim de favorilerimden kaldırayım bari Karaca'nın 3lü tava takımını 🤣
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043
Binnur Zaimler'den Ocak'21 Astroloji Bültenikk kadın7.jpg

Koç​

7 Ocak gününe dek yine hareketli, dinamik günler içindesiniz. Geçtiğimiz senenin son aylarından bu yana Koç burcunda olan Mars, 7 Ocak gününe dek sizinle birlikte. Yılın ilk haftasını spor yaparak, hedeflerinize doğru adım atarak değerlendirin. Bu tarihten itibaren maddi birikimleriniz önem kazanıyor. Mart’ın ilk haftasına dek kazancınızı artırmak, birikim yapmak için aksiyon almanızda fayda var. Sahip olduklarınızın değerini daha iyi bileceğiniz, geleceğe dönük maddi ve manevi güvencenizin ne kadar önemli olduğunu anlayacağınız bir dönem başlıyor. İdealleriniz, gelecek planlarınıza tam olarak uymasa da para konusunda temkinli olmak durumundasınız. 13 Ocak günü kariyer alanınızda oluşan Yeniay sayesinde yeni görevler, unvan değişiklikleri söz konusu olabilir. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız bu tarihten sonra başlayın. Görevlendirmeler, terfiler, farklı kariyer açılımları bu tarihten sonra gündeminizde olacak. Beklediğiniz bir haber var ise 10 gün içinde belli olabilir. 28 Ocak tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay ise sosyal alanda size yeni kapılar açabilir. STK lar, kulüp, dernek ve mesleki oluşumlarda görevler alabilirsiniz. Gelecek planlarınızı, emellerinizi somut hale getirmeye çalışıyorsunuz.Boğa​

Uzun zamandır beklediğiniz büyük projeler kapınızda. 6 Ocak sonrasında Boğa burcuna geçen Mars, Uranus ile birlikte sizi harekete geçiriyor. Fiziksel olarak hareketli olmanızda fayda var. Kariyer anlamında hedeflerinizi somutlaştırabildiğiniz önemli bir dönem içindesiniz. Aşırı temkinli olmak yerine, konfor alanınızdan çıkmaya ve biraz risk almaya çalışın. Her zaman kontrol edeceğiniz, ölçebileceğiniz şekilde risk alma eğilimindesiniz. Şimdi hayat sizden yana. Yeni projelere doğru adım atabileceksiniz. İştahınızı kontrol etmeye çalışın. Ocak ayının ortasından itibaren yurt dışı, yabancılar ve medya konularında destek görmeniz mümkün. Uzaklarla ilgili planlara yapabilir, kendinizi geliştirmek için kapılar açılıyor. Ufkunuzu genişletebilirsiniz. Yeni bir proje, akademik ortamla bağlantılı olarak da kapınızı çalabilir. 28 Ocak günü gerçekleşen Dolunay, iş hayatınızda her şeyi aydınlatıyor. Farklı manevralarla iş değişikliği veya unvan değişikliği de olabilir. Yine de 29 Ocak sonrasında iş hayatınızı etkileyecek şekilde karışık bir dönem geliyor. İletişim gezegeni Merkür geri harekete geçecek.İkizler​

Ayın ilk haftasında geleceğe dönük ideallerinizi, planlarınızı gerçeğe dönüştürme gücünüz var. Sosyal alanda hareketlisiniz. Dijital ortamda da olsa başkalarıyla tanışma, grup çalışmaları yapma şansınız var. 6 Ocak – 7 Mart tarihleri arasında hedeflerinizi net bir şekilde belirlemeniz zor olabilir. İçinizde bazı planlar yapmanızda fayda var. Ne istediğinizi tam olarak bilip üzerine gidecek havanız yok. İstekleriniz Mart ayında daha iyi bir şekilde belirleyebileceksiniz. 13 Ocak sonrası ortağınız, eşiniz veya en yakın çalışma arkadaşlarınız ile ortaklaşa yatırımlar yapabilir, uzun dönemli olarak paralarınızı bir proje için birleştirebilirsiniz. 28 Ocak günü Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay hayata olan inancınızı artırıyor. Hayata geniş açıdan bakın. Uzaklarla ilgili projeler, yabancıların size destek olması gibi temalar var. Özellikle 29 Ocak sonrası eskiden tanıdığınız ve uzaklarda olan kişilerden destek görmeniz mümkün. Yurt dışından beklediğiniz haberler ise bir süreliğine gecikebilir. 2021 yılında tüm yıl boyunca yabancılarla bağlantılı konularda önemli, şanslı olaylar yaşayabilirsiniz.Yengeç​

Kariyeriniz, dış dünyadaki konumunuz, ünvanınızla ilgili 2020’nin son aylarında hareketlilik yaşadınız. Aynı şekilde eforunuzu yılın ilk haftası da iş hayatınıza vermeye devam ediyorsunuz. Emeğinizin karşılığını ise 6 Ocak sonrasında almaya başlıyorsunuz. 6 Ocak – 7 Mart tarihleri arasında işyerinden gelen para daha iyi bir noktaya gelecektir. Sosyal alanda, başkalarıyla paylaştığınız fikirlerde kendinizi iyi hissedeceğiniz, hayata ve ideallere katılım sağlayacağınız bir dönem geliyor. Aktif olarak gelecek planlarını paylaştığınız, sizinle aynı iş kolunda olan kimselerle dirsek temasında çalışacağınız fırsatlar var. İş çevreniz genişliyor. 8 Ocak sonrasında birkaç hafta boyunca ilişkilerimizin yumuşadığını, işyerinde ve özel hayatımızda ikili ilişkilerimizin geliştiği günler geliyor. Ortaklıklar yapmak, farklı projelerde işbirlikleri içine girmek için harika bir zaman içindesiniz. 13 Ocak sonrası yepyeni kişilerle tanışmak, iş görüşmeleri yapmak da mümkün olacak. İş görüşmelerinde karşınızdaki ciddi insanlar, sizden de aynı ciddiyeti ve ağırbaşlılığı bekliyor olabilir.Aslan​

Astrolojide ortaya çıkan en önemli transitlerden biri 2021 yılını derinden etkiliyor. Kova burcundaki Jüpiter Satürn kavuşumu tam karşınızda olacak. Özel ve iş hayatınızda ilişkilerinizde büyük bir değişim söz konusu. Yabancılarla işbirliği yapmak, ortaklıklar söz konusu. İş teklifleri, iş görüşmeleri peşinizi bırakmayacak. 6 Ocak günü Mars Boğa burcuna geçiyor. Bu konum kariyerinizde büyük bir sıçrama da getirebilir. Hem altından kalkmakta zorlanacağınız büyük bir proje, hem de terfiler beraber gelecek. Görevinizde, unvanınızda değişiklikler olabilir. 8 Ocak sonrasında günlük hayatınızda, ofis ortamında, yaptığınız işlerde ve ürettiğiniz her şeyde daha keyifli bir hava var. Venüs, yaptığınız işten keyif almanızı, ekiple birlikte çalışmalardan memnun olmanızı sağlayacak. Ofisinizi güzelleştirmek, yeni projeler almak için 13 Ocak sonrasını seçin. Bu tarihten sonra ofiste, size bağlı çalışanlarda değişiklikler olabilir. 29 Ocak sonrası karşıt burcunuzda geri harekette olacak iletişim gezegeni Merkür, 20 gün boyunca ilişkilerinizde etkili oluyor. Verilen sözlere körü körüne güvenmeyin.Başak​

Boğa burcuna geçen Mars, 6 Ocak sonrasında tüm ay boyunca yurt dışı, yabancılar ve kendinizi geliştirme imkanlarında size güç veriyor. Risk alabilme potansiyeliniz artıyor. Yabancılardan gelen projeler, medya konuları ve akademik projeler için kapılar sonuna kadar açılıyor. Sizin de bu konularda harekete geçmenizle birlikte o çok istediğiniz projeler gerçekleşebilir. 8 Ocak sonrası kendinizi sahnede bulabilirsiniz. Keyifle yaptığınız işler, hobiler, ilgi alanlarınız devreye giriyor. Eğitim verebilir, önemli sunumlar rahatlıkla yapabilirsiniz. Hatta 13 Ocak sonrasında kendinizi ifade etmenizle, hobilerinizle ilgili yeni olanaklar da var. Bugüne dek yapmış olduğunuz çalışmaları, size ait ‘eserleri’ başkalarıyla paylaşabilme, işinizin en sevdiğiniz taraflarıyla ilgilenme şansınız var. 28 Ocak sonrası geri harekete geçecek olan Merkür ofis ortamında işlerin gecikebileceğini, düşündüğünüz planların bir parça şaşabileceğini söylüyor. Sağlığınıza bu tarihten sonra dikkat etmeniz çok önemli. 28 Ocak günü gerçekleşecek Dolunaya doğru giderken, size verilen görevlerin sonuçları, projelerin nereye doğru gittiğini daha iyi anlayacaksınız.Terazi​

Ağustos 2020 tarihinden beri karşıt burcunuzda olan Mars, sizi hep karşı tarafa karşı sorumlu hissetmeye zorluyor. Bir yandan zorlayan ilişkiler, diğer taraftan ise olumlu iş birlikleri, ortaklıklar belki de gerçekleşti bile. Mars 6 Ocak tarihine dek karşıt burcunuz Koç’ta olmaya devam edecek. Eşiniz veya ortağınızın hayatındaki hareketlilik de sizi bu dönemde biraz yormuş olabilir. 6 Ocak sonrası gelen dönemde ortaklaşa maddi birikimlerin yönetimi önem kazanacak. Ortağınız veya eşinizle yaptığınız yatırımların gündeme gelmesi mümkün. Miras konuları, başkalarından gelen paranın da peşinden koşmanız gereken bir dönem içinde olacaksınız. Eviniz, özel hayatınızın aydınlandığı, güzelleştiği günler kapınızda. 8 Ocak günü ve sonrası Venüs aile düzeni, ev, özel hayat alanını etkiliyor. Evden rahatça çalışabilir, kendinizi keyifli hissedebilirsiniz. Eve yenilik yapmayı, taşınmayı, ev planlarını değiştirmeyi düşünüyorsanız 13 Ocak sonrası birkaç hafta boyunca tam zamanı. Aile düzeninde değişiklikler yapabilirsiniz. Eve gelenler, evden gidenler de mümkün. 28 Ocak günü gerçekleşecek Dolunaya doğru giderken, bir hafta boyunca keyifli konular çevrenizi sarıyor. İletişim sanatları, hobileriniz, ilgi alanlarınız, sahneye çıktığınız ortamlar ön planda olacak. Aşk, tatil, yaratıcılık fırsatlarını kaçırmayın.Akrep​

Şartlar sizi günlük işlerinizden çekip ilişkiler alanına doğru götürüyor. İş, ofis, üretkenlik temaları bir kenarda dursun, 6 Ocak sonrası ilişkileriniz öne çıkıyor. Özel hayatınızdaki ilişkilerin yanı sıra işyerindeki ilişkilerinizle de ilgili hareketli bir dönem geliyor. Özel hayatınızda, aile içinde, evinizde büyük bir değişim başladı. Bu ay olmasa da bu sene taşınmanız, evinizde büyük değişimler yaşamanız mümkün. İş teklifleri gelebilir, yeni insanlarla tanışma imkanları çıkabilir. Ortaklıklar yapmak için belki de yılın en iyi ayının içindesiniz. İşbirliklerinde baskın karakterinizle olayları çok kolayca yönlendirebilirsiniz. 13 Ocak sonrası en yakınlarınızdan gelen destek söz konusu. Yazılı sözlü iletişim, kurumsal iletişim projeleri, saha ziyaretleri, müşteri teklifleri, internet projeleri sizin için mümkün. Sosyal medya projeleri düşünüyorsanız 13 Ocak sonrasında bir iki hafta boyunca harekete geçin. 28 Ocak günü gerçekleşecek Dolunaya doğru giderken bir hafta boyunca ev düzeninizde değişiklikler yapmayı isteyebilirsiniz. Her şey hem kariyer hem de özel hayatınızda görünür hale gelecek. Dolunay haftası işyerinden ayrılma kararı verebilirsiniz. Evinizdeki ortam daha fazla sorumluluk almanızı gerektiriyor.Yay​

Ocak ayının ilk haftasında yaratıcı, eğlenceli işlere kanalize olmaya devam ediyorsunuz. Hobilerinize bol bol zaman ayırın. Fikirleriniz, buluşlarınız çevrenizdekileri eğlendiriyor. Birkaç aydır süregelen neşeli ruh haliniz 6 Ocak sonrasında çalışmaya dönüşüyor. Ofis, iş ortamı, size verilen görevler konusunda isteğiniz ve yapabilecek gücünüz de artıyor. Daha fazla çalışıp üretmek söz konusu. Büyük bir projenin içinde elinizden geleni yapacak, angaryaları da üstlenmek durumunda kalacaksınız. 8 Ocak sonrası yabancılar, yurt dışı işler, uzaklarla bağlantılı konular canlanabilir. Kendinizi geliştirmek için 13 Ocak sonrası maddi birikimlerinizde artış olabilir. Kazanç modellerinizi gözden geçirin, yeni para kazanma imkanları, prim ve ikramiyeler söz konusu olabilir. 28 Ocak günü gerçekleşen Dolunaya doğru giderken, bir hafta boyunca sosyal alan, iş çevresi, mesleki gruplarda yoğun faaliyetleriniz devam ediyor. Bir partiye, kulübe, çalışma grubuna, STK’ya seçilmeniz ve burada emek vermeye başlamanız mümkün. 29 Ocak sonrası gelecekle ilgili beklentilerinizde kafanızı geçici olarak karıştıran konular olabilir. Umudunuzu, neşenizi yitirmeden her anı dolu dolu yaşayın.Oğlak​

Oldukça yorucu birkaç ay geçirdiniz. Aslında 2020'nin tamamı sizin için büyük bir maceraydı. Özellikle ev, ev ortamı, aile içi düzenle ilgili gerginliklerin sonuna geldiğinizi müjdeleyelim. Sizi özel hayatınızla ilgili oldukça yoran şartlar yerini yaratıcılığa bırakıyor. 6 Ocak sonrası hayattan daha fazla keyif aldığınız, ‘anda’ yaşadığınızı hissedeceksiniz. Bu tarihten sonra aşk, hobiler, tatiller hayatınızda daha fazla yer kaplayacaktır. 8 Ocak günü Oğlak burcuna geçen Venüs, ilişkilerinizi en güzel şekilde ön plana çıkarıyor. Birkaç hafta boyunca Venüs sayesinde o çok istediğiniz iş görüşmesini yapabilir, ilişkilerinizde bir adım öne çıkabilirsiniz. Para konularında yumuşama ve doğru yere doğru parayı kanalize edebilme imkanlarınız da oluşacak. 13 Ocak tarihinde burcunuzda gerçekleşen yeniay, birkaç hafta boyunca size yepyeni açılımlar getiriyor. Fiziksel, ruhsal, zihinsel anlamda ve kariyerinizle ilgili tazelenme peşine düşebilirsiniz. Hayatınızda neyi değiştirmek istiyorsanız, bu tarihten sonra harekete geçin. Şartlar, çevrenizdekiler, yakınlarınız ve en önemlisi yaratıcılığınız sizi destekliyor olacak. 28 Ocak tarihinde gerçekleşecek Dolunaya doğru giderken bir hafta boyunca maddi konular öne çıkıyor. Paranızı doğru kullanmak, en etkin şekilde bütçe yapmak üzere harekete geçin. Ne kadar para ile neler yapmanız gerektiğini, yatırım yapıp yapamayacağınızı bu tarihte daha fazla anlamış olacaksınız.Kova​

Yepyeni bir hayat size kapılarınız açıyor. Bu aydan itibaren 2021 boyunca fiziksel, ruhsal, zihinsel ve kariyer anlamında büyük dönüşümlerin arifesindesiniz. Zorlayıcı ama bir o kadar da şanslı fırsatlar kapınızı çalıyor. Yılın ilk haftasında geçen yıl olduğu gibi iletişim alanlarında aktifsiniz. Saha ziyaretleri, oradan oraya koşturma, evdeyseniz sanal toplantıları ardı ardına yapmanız mümkün. Sosyal medya projelerini başlatmadıysanız, bunun için son haftadasınız. 6 Ocak sonrası şartlar büyük ölçüde değişiyor. Ev ve aile düzeninizi değiştirmek, eşyalar, hatta taşınmayla ilgilenmek gündeme gelebilir. Tadilatlar, aile içinde düzen değişiklikleri ile uğraşmanız gerekiyor. Bu nedenle dış dünyadan çok özel hayatınıza zaman ayıracak bir program kurgulayın. Ayın en önemli günleri ise 20-28 Ocak arası tarihler olacaktır. Bu tarihlerde, Kova burcunda gerçekleşecek Dolunaya doğru giderken kendinizi adeta ışıklar altında hissedeceksiniz. Hayatınızdaki en ufak bir ayrıntının bile su yüzüne çıktığınız, çeşitli haberler aldığınızı görebilirsiniz. Özel ve kariyer hayatınızda bazı değişiklikler yapmak, bazı kararlar almak için sabırsızlanıyorsunuz. Ne var ki 29 Ocak günü Kova burcunda geri harekette olan Merkür kafanızı biraz karıştırabilir. Kararları 27 Ocak gününe dek alabilir, daha sonrasında ise 20 gün boyunca kemerlerinizi sıkı sıkıya bağlayabilirsiniz.Balık​

Maddi konulardaki gerginlik yılın ilk haftası da biraz sürecek görünüyor. Fazla para harcamak zorunda kalmanız endişe duymanıza sebep olmasın, daha sonra bunun fazlasıyla size döndüğünü göreceksiniz. Ocak ayı boyunca sosyal alanda, özellikle 8 Ocak sonrası iç çevrenizde daha aktif olacağınız, başkalarıyla etkileşimlerden keyif alacağınız şartlar oluşuyor. İş yapmak, tanınmak, ideallerinize doğru adımlar atmak için 13 Ocak yeniayı sonrasını seçin. Büyük adımlarınızı bu dönemde atabilirsiniz. Çeşitli mesleki oluşumlardan teklifler gelebilir. Ekip çalışması içinde geçen günlere hazırlıklı olun. 6 Ocak sonrası Boğa burcuna geçen Mars, yazılı sözlü iletişim, ticaret, iş ziyaretleri konularında, sözleşmeler üzerine çalışmalar getiriyor. Hepsi de size iyi gelecek projeleri gerçekleştirebilme gücünüz var. 28 Ocak günü gerçekleşecek Dolunay işyerinde, elinizdeki işlerde daha temkinli olmanız gerektiğini söylüyor. 21-28 Ocak günlerinde elinizde olmayan durumlara karşı kaygı duymayın. Geçici gerginlikleri önemsemeyin. 29 Ocak sonrası birkaç hafta boyunca içe dönük zamanlar geçirmeniz söz konusu. Şehir efsanelerinden, dedikodulardan uzak durun.
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043
kk el (7).jpg

Tüm Burçlar İçin Ocak Ayı Gökyüzü Gündemi​

Evet nihayet başardık ve 2020 bitti 2021 astrolojisi çok daha güzel şeyler vaat ediyor.

yıldızlar ocak ayı ve burcunuz için neler söylüyor bilmek ister misiniz?

Haydi buyrun.


7 ocakta güç merkezi Mars, Boğa

7’sında, güç merkezi Mars, Boğa burcunda. 3 Mart 2021’e kadar burada kalacak. Son altı ayda sahip olduğumuzdan daha az dürtüsel hissedeceğiz ve bunun yerine kararlara yaklaşımımızda daha temkinli olacağız. Bu süre zarfında, kendimizi kolektif olarak daha kararlı, inatçı ve uzun ömürlülüğe ve uzun süreli sonuçlara odaklanmış hissedeceğiz. Bu, para meseleleri için mükemmel bir zaman olacak, özellikle de mali durumumuzu düzene sokmak için bu ateşli gücü kullandığımızda. Bu yakıtla sadece daha fazla gelir elde etmekle kalmaz, aynı zamanda arzu ettiğiniz eşyalara daha fazla para harcadığınızı da görebilirsiniz. Şimdi, zamanla üstesinden gelmek istediğimiz planları yapmak ve oraya ulaşmak için sabırla zemini hazırlamak için mükemmel bir dönem.

Merkür Kova Burcunda 8 Ocak

Kozmik habercimiz Merkür, 15 Mart’a kadar önemli bir zaman geçireceği Kova burcuna 8 ocakta girecek. Bunun nedeni, 30 Ocak’tan 20 Şubat’a kadar bu burçta bir gerileme aşaması yaşayacak olmasıdır. Ancak, bu enerjinin yaklaştığını hissetmeye başlayacağız ve daha yavaş olan genel hız 15 Ocak gibi erken bir zamanda içeri girmeye başlayacak. Ayın ilk yarısında işleri halletmeye çalışmak veya elektronik satın almak veya o zaman sözleşme imzalamak önemlidir. Kova burcunda, kozmik habercimiz zihinlerimizin özellikle çevik olmasına ve olabildiğince çok insanla bağlantı kurmakla ilgilenmesine yardımcı olur. Şimdi oldukça sosyal hissedebiliriz ve bu, kişisel ve profesyonel ağlarımızı genişletmek için harika bir dönem. Bununla birlikte, retro sırasında, tipik gecikmelerin ve yanlış iletişimlerin gerçekleşmesini bekleyin.

Oğlak burcunda Yeni Ay 13 Ocak

Oğlak burcunda Yeni Ay 13 Ocak 2021’de geliyor. Yeni Aylar hayatlarımızda bir kapı aralığını açıyor ve sık sık yolumuza yeni fırsatlar getiriyor. Bu toprak burcunda yer alan bu aydınlatma ile, uzun vadeli hedeflerimizi ve hırslarımızı değerlendirme ve onlara ulaşmak için bir strateji belirleme şansımız olacak. Yeni Aylar size harekete geçme dürtüsü veriyor ve Oğlak burcu profesyonel başarıya ve bırakmayı umduğumuz miraslara bağlıyken, bu alanları değerlendirmek için mükemmel bir zaman olacaktır. En büyük planlarınız ve tezahürleriniz için bu aydınlatıcıyı takip eden haftayı kullanın.

Elektrikli Uranüs 14 Ocak 2021’de uyanacak.​

Devrim ve kurtuluş gezegeni 2018’den bu yana ağırlıklı olarak Boğa burcunda bulunuyor. 7 Temmuz 2025’e kadar burada kalacak. Sonra İkizler’e girecek. Ancak yine gerileyecek ve 8 Kasım 2025’ten itibaren Boğa’ya dönecek, ancak yine 84 yıl boyunca geri dönmeyeceği 26 Nisan 2026’dan ayrılacak. Uranüs, dönüşümün, radikal değişimin, krizin ve özgürlüğün gezegenidir. Başka bir gezegenle etkileşime girdiğinde, daha iyi ya da daha kötüsü için şoklar ve sürprizler yaşanacaktır. Uranüs şeylerin kaotik hissetmesine veya büyük acılara neden olmasına neden olsa bile, bizi her zaman ilerlemeye ve yaratıma daha iyi kurumlar getirmeye zorluyor. Uranüs, insanlığı en büyük iyiliğine ve kolektifin sorunlarını büyütmek ve çözmek için yeni keşfedilmiş yollar bulmaya itiyor. Ne zaman Boğa burcunda yıllarca yaşar, Boğa burcunun yönettiği şeyler büyük ölçüde etkilenecektir. Çoğunlukla etkilenmesini bekleyebileceğimiz şeyler küresel finans kurumları, küresel para birimleri ve çevreciliktir. Önümüzdeki aylarda bu alanlarda daha fazla gelişme bekliyoruz.

Ayın 19’unda Güneş,

birçok gezegenin önümüzdeki ay içinde olacağı Kova burcuna doğru yürüyecek. Bu, bu burçta bir stellium oluşturacak – bu, gökyüzünün aynı bölümünde önemli miktarda gezegensel faaliyetin gerçekleşeceği anlamına geliyor. Jüpiter ve Satürn’ün yaşamınıza gelişmeler getirdiği bölgeye bakın, bu size tüm dikkatinizin nereye odaklanacağını ve şanslı atılımlar bulabileceğinizi gösterecektir.

Aslan Burcunda dolunay 28 Ocak

Ayın sonunda, 28 Ocak 2021’de Aslan burcunda bir Dolunay gelecek. Bu, coşku ve tutkunun hayatınızı aşılayacağını hissedeceğiniz canlı bir zaman olacak. Şimdi dolgunlaşan olaylar, Ağustos 2020’den beri inşa etmekte olduğunuz şeye bağlıdır. Tezahür eden büyümeden memnun değilseniz, yönünüzü değiştirin ve kendinizi daha iyi ifade etmek ve hayatınızı inşa etmek için Dolunayın gücünü kullanın. hayallerin. Cesur olun, tutkulu olun ve güçlü olun. Unutma: eğlenirken hayat en iyisidir.

Ayrıca eklenmesi gereken heyecan verici bir şey de Güneş’in (yaşam gücümüzü yöneten) ve Jüpiter’in (iktidar şans ve fırsat) 28 Ocak’ta gökyüzünde birleşecek olmasıdır. Bu, 2019’dan bu yana ilk kez. Bu nadir bir olay ve olacak yılın en şanslı günü olarak bilinir. Bu tarihin en büyük faydalarından yararlanmak için önemli, unutulmaz veya önemli bir şey planlayın. Mucizeler olabilir!

Yıldızlar senin lehine olsun. Şimdi, ayın sizi nasıl özellikle etkileyeceğini öğrenmek için aşağıyı okuyun!


kk el (2).jpg


KOÇ

2021’e hoş geldiniz Koç! Satürn ve Jüpiter, tamamlanma bölgenize yükseldi ve bir süredir ikamet ediyorlar. Önümüzdeki yıllarda Satürn, umutlarınızı ve hayallerinizi daha pratik seçeneklere dönüştürmenize yardımcı olacak, ancak hayatınızı inşa etmek için harcadığınız hedefe ulaşmanıza yardımcı olacak. Önümüzdeki on yıllarda inşa etmek istediklerinizin bir listesini şimdi yapmanızı ve bu şeylere şimdi ulaşmak için gerçekten zemin hazırlamanızı öneririm. Önümüzdeki yıllarda sosyal çevrenizden bazılarını kesmeniz de oldukça muhtemeldir. Bu mutlaka dramadan kaynaklanmayabilir, ancak sadece dönüştüğünüz kişiyle uyumlu olmadığı için meydana gelir. Jüpiter, ilginç bir şekilde Satürn’ün enerjisini dengeleyerek gelecek yılın büyük bir bölümünde bu tatmin sektöründe yaşayacak. Umutlarınıza ve hayallerinize kapılar açacak bilge ve yardımsever yeni arkadaşlar ve bağlantıları hayatınıza çekeceksiniz. Ayrıca, Jüpiter burada parlarken, bu yıl oldukça yoğun bir sosyal yaşamınız olacak ve muhtemelen artık ulaşılabilecek bazı büyük kişisel başarılar göreceksiniz. Önümüzdeki yirmi yıl içinde büyümeyi göreceğiniz hayatınızın ana alanı olduğu havasını belirliyorlar. Ne kadar şanslı ve gerçekten heyecan verici! 2020’den itibaren bir başka engel, burcunuzda Ocak 7’ya kadar hala güçlü Mars’a sahip olacağınızdır. Hedeflerinize hemen ulaşmak için bu son enerji artışını kullanın. Ayın 7’sindan itibaren, yöneticiniz finans sektörünüze geçecek. Bu, harcamalarınızı önemli ölçüde artıracak, aynı zamanda size daha fazla gelir elde etme zevki verecektir. Kutsanmış Venüs, 8’inden başlayarak kariyer sektörünüzde dans edecek. Ayın geri kalanında alkışların yolunuza çıktığını göreceksiniz. Ayın 13’ündeki Yeni Ay aynı zamanda tutkularınızı da vurguluyor ve size bir terfi, yeni iş veya olumlu bir tanıtım getirebilir. Bu, yeni profesyonel planlar başlatmak için en önemli aydınlatıcıdır, bu nedenle hedeflerinize ulaşmak için sonraki haftayı kullanın. Ancak, tüm sözleşmeleri mümkün olan en kısa sürede imzalamaya çalışın çünkü Merkür Retrosu Ocak ayının sonunda gerçekleşir ve herhangi bir şeyi başlatmak için en iyi zaman değildir. Bu ay dikkat edilmesi gereken son şey,

28’inde kükreyen bir Dolunay olacak. Bu aydınlatma, tutku sektörünüze ışık tutuyor. Bu sizin için aşk, romantizm, yaratıcılık veya doğurganlıkla ilgili doruk noktasına ulaşabilir. Bekarsanız yeni seçenekler aramak için etrafındaki günleri kullanın veya eğer alınırsanız sevdiklerinizle unutulmaz bir tarih planlayın. Çocuklar veya sanatla ilgili mutlu haberler de sizin için somut olabilir. Unutulmaz bir 2021’e hazır olun!

BOĞA BURCU

2021, dünyada yükselen Boğalara yeni bir çağ başlatacak. Satürn ve Jüpiter, kariyer sektörünüze taşındı ve gelecek yıllar için güçlü bir yeni tema yaratıyorlar. Satürn, 2023 yılına kadar burada kalacak ve profesyonel yaşamınıza muazzam miktarda sıkı çalışma ve sorumluluk getirecek. Bazen işin aşılmaz olduğunu hissedebilirken, size uzun vadeli zafer, başarı ve hatta şöhret için kendinizi yenileme şansı veriliyor. Önümüzdeki yıllarda çok talep görecek ve bir lider olarak görüneceksiniz. Jüpiter de bu alanda parlayacak ve bu yıl ilerlemenizde size muazzam şans ve hatta mucizeler getirecek. Profesyonel olarak diğer tüm burçların üzerinde parlayacaksınız ve birçok Boğa dünya çapında başarının zirvesine ulaşacak. Yeni fırsatlar, açık kapılar, ve parlak alkışlar bu yıl oldukça muhtemel. Bununla birlikte, tembel olamaz ve “her şeyin yoluna girmesini” bekleyemezsiniz. Sadece çok çalışıyorsanız ve doğru yolda iseniz, başarıyı göreceğinizin garantili olduğunu söylüyorum. Bunun yerine, yanlış profesyonel şeritteyseniz, kısa sürede bunun farkına varacak ve daha tatmin edici bir yol seçeceksiniz. Gelecek yirmi yıl içinde profesyonel gelişimin ana ilgi ve genişleme noktanız olacağını göreceksiniz. Birçok Boğa burcu bu süre zarfında küresel olarak en büyük liderler, öncüler ve güç merkezleri olacak. Belki onlardan biri sensin. Bu şimdi başlıyor ve her yıl ilerledikçe daha da güçlenecek. Mars, önümüzdeki iki ay boyunca 7 Ocak da burcunuza katılarak alevlere daha fazla yakıt katacak. Bu size yaklaşık iki yıldır hissettiğinizden daha fazla enerji verecektir. Bu size en önemli hedeflerinizin hepsine ulaşmak için ihtiyacınız olan desteği verecektir. Planları başlatın ve şu anda liderliği ele alın. Bu aynı zamanda size çekici ve seksi bir cazibe verecektir. Bu ay Yeni Ay 13’ünde gerçekleşecek ve genişlemeyle ilgili olarak size bir kapı açacak. Bu nihayet bir medya, yayıncılık, akademisyenler, seyahat konularında ilerlemenize yardımcı olacak atılım sağlayabilir. Bunlardan herhangi birini takip etmek istiyorsanız, bu armatürü takip eden günleri kullanın. 2018’den beri burcunuzda olan elektrikli Uranüs nihayet uyanacağından, Ocak 14’ün etrafındaki günleri de izleyin. Muhtemelen, dilediğiniz önemli bir hedefin etrafında gecikmeler olduğunu hissettiniz, ancak ayın ortasında, sabahın gün doğumunu sevmeden önce yeni ufukların açıldığına dair haberler getirmesi gerekir. Ne olursa olsun otantik hedeflerinizi ve benliğinizi kucaklayın. Ancak, mümkün olan en kısa sürede profesyonel sözleşmeler imzalamaya çalışın çünkü ayın sonunda, başarı sektörünüzde bir Merkür Retrosu gerçekleşecek. Ay ortasına kadar biraz kafa karışıklığı görebilirsiniz. Önümüzdeki ay, Güneş bu küreye 19’unda ışıdığında, kariyer spotunuz daha da fazla dikkat çekecek. Burada çok fazla gezegensel aktivite varken, stratosferden büyük başarı kademelerine doğru çekim yapma olasılığınız oldukça yüksek.

Ay, 28’inde burada Dolunay gerçekleştiği için, dikkatinizi ev hayatınıza çevirecek. Bu, taşınıyor olabileceğinizi, bir ev sahibi veya oda arkadaşı durumuyla uğraştığınızı veya bir aile meselesini ele aldığınızı gösterebilir. Ne olursa olsun, bunun üstesinden gelmek için çekileceksiniz, öyleyse şimdi yapın. Son bir şey: gözlerinizi 28’ine doğru tutun, Güneş ve Jüpiter, kariyer sektörünüzde on iki yıl sonra ilk kez hizalanacağından, bu size büyük bir zafer getirebilir. Bu gerçekten büyük ikramiyeyi vurduğunuz an olabilir.

İKİZLER BURCU

Satürn ve Jüpiter, ileride sizin için büyük temalar kurmak için yıllardır ilk kez genişleme sektörünüze taşındı, İkizler. Bu yaşam alanı akademisyenleri, medyayı, yayıncılığı, seyahatleri ve manevi gelenekleri yönetir, bu da kendinizi önümüzdeki yıllarda en az birinin peşinde bulacağınız anlamına gelir. Kesinlikle maceradan ve yeni ufuklardan korkmuyorsunuz, İkizler, bu yüzden buradaki bu iki güçlü gezegenle, hayatınızın bu alanlarının yirmi yıl boyunca geliştiğini ve büyüdüğünü göreceksiniz. Pek çok İkizler öğretmen olacak ve akademisyenler ile ruhani uygulamalarda devrim yaratacak. Diğerleri, eski olanların bilgeliğini almak için okula dönecekler. Büyük miktarda İkizler, daha önce hiç olmadığı kadar önemli seyahatlerin peşinden gidecek. ve hatta bu yirmi yıl içinde orada kalıcı ikamet kurmak için başka bir ülkeye taşındığını bile görebiliyorlardı. Diğerleri medyada veya yayıncılıkta dalga yaratabilir. Bu caddelerden birini takip etmek istediyseniz, yıldızlar gerçekten sizin lehinize. Utangaç olma! Yelkenlerinizin altındaki rüzgarı kucaklayın! Unutulmaması gereken bir diğer nokta da, güçlü Mars’ın önümüzdeki iki ay boyunca 7’sinda dinlenme ve mahremiyet sektörünüze gireceği. Bu, kendinizi daha fazla tükenmiş hissedeceğiniz veya bağımsız olarak çalışmak isteyeceğiniz anlamına gelir. Göreyim seni! Venüs 8.’de bu ilişki sektörüne girecek ve 13’ünde Yeni Ay görüneceği için yakınlık da bu ay aklınızda olacak. Bu, yakın zamanda ayrılmışsanız boşanma anlaşmasından kredi, burs, risk sermayesi, ikramiye veya para almanıza yardımcı olabilir. Kesinlikle ortaklıklardaki ihtiyaçlarınıza ve karşılanıp karşılanmadığına odaklanacaksınız. Sözleşmeler imzalıyorsanız, bunu mümkün olan en kısa sürede yaptığınızdan emin olun çünkü yönetici gezegeniniz Merkür, Ocak ayının son gününde gerilemeye başlamak için ay ortasında yavaşlamaya başlayacak. Bu ay dikkat etmeniz gereken son şey, 28’inde gerçekleşecek olan iletişim sektörünüzde bir Dolunay olacaktır. İronik bir şekilde, bu alan genellikle sözleşmeler veya müzakereler ortaya çıkarır, ancak bazı detayların geri gitmeye yaklaşırken sisli olabileceğine dikkat edin. Bu aynı zamanda bazı İkizler’in büyük şans ve başarı için önemli bir yazma, konuşma, reklam veya pazarlama girişimi başlattığını görebilir. Ocak ayının son gününde gerilemeye dönmek için ay ortasında yavaşlamaya başlayacak. Bu ay dikkat etmeniz gereken son şey.

YENGEÇ

Geçen ay hem Satürn hem de Jüpiter, yakınlık sektörünüze uzun yıllardır ilk kez girdiler. Satürn size güven, kırılganlık ve önümüzdeki yıllarda bir başkasına güvenmenin yanı sıra sizin için “mükemmel” birliktelikte olduğunuzdan nasıl emin olacağınızla ilgili önemli yaşam dersleri öğretecek. Bununla birlikte, Jüpiter, sizi yaralamış olabilecek herhangi bir ilişki travmasını iyileştirebilmenizi sağlamak için bu enerjiyi dengeleyecektir. Bekarsanız, sizi her yönden tatmin edecek birini bulabilirsiniz. Güçlerini birleştiren bu iki gezegen, gelecek yirmi yıl boyunca sizin için tonu belirleyecekler – yani sizi gerçekten tatmin etmeyen önemli ilişkileri kesinlikle bırakacaksınız, ancak en ödüllendirici olanlarını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. sonraki yaşamınız. Mutlu bir şekilde bağlı olanlar sadece yakınlaşacak, ruhlarınızı her zamankinden daha derinden birleştiriyor. Bu ay dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli geçiş, güçlü Mars’ın önümüzdeki iki ay boyunca 7’sinda sosyal sektörünüze geçeçegi zamandır. Bu, önümüzdeki haftalarda birçok arkadaşınızdan ve tanıdıklarınızdan haber almanızı ve bazı harika etkinliklere katılmanızı sağlayacaktır. Kişiler ayrıca en içten umutlarınızın ve hayallerinizin bazılarının kapısını aniden açabilir, bu nedenle ihtiyacınız olan bir şey varsa, etrafa sorduğunuzdan emin olun. Muhteşem Venüs, ayın geri kalanında 8’inde ilişki sektörünüze girecek ve tüm ortaklıklarınıza uyum ve mutluluk getirecek. Tutulursanız romantizmi bir öncelik haline getirin ve daha da yakınlaşacaksınız. Bekarsanız, bu zamanı uzun vadeli potansiyeli olan birini aramak için kullanın. Aynı sektörde Yeni Ay 13’ünde görünürken, Plan yapmak, taşınmak ve hatta nişanlanmayı tartışmak için harika bir zaman. İş ortaklıkları da bu enerji tarafından fark edilebilir ve eğer sözleşmeler imzalıyorsanız, iletişim gezegenimiz yavaşladığından ve ayın sonunda gerilemeye başlayacağından bunu mümkün olan en kısa sürede yaptığınızdan emin olun. Ocak ayının sonuna kadar, 28’inde finans sektörünüzde kükreyen bir Dolunay görünecek. Bu aydınlatıcı bir zam, kazançlı yeni bir müşteri veya daha iyi maaşlı bir iş getirebilir. Bir gelir akışının sona ermesi ihtimali olsa da, şimdi peşine düşerseniz muhtemelen yeni bir akış ortaya çıkacaktır.

ASLAN

Yaşam dersleri gezegeni Satürn, şans ve servet veren Jüpiter gibi geçen ay sizden doğrudan gökyüzünde hareket etti. Önümüzdeki üç yıl içinde Satürn, burcunuza “karşı çıkacak”. Bir yandan, bu sizi biraz yalnız hissetmenize, zayıf ilişkilerinizi kendinizden uzaklaştırmanıza ve yürekten gelen hedeflerinizden bazılarına ulaşmanızı zorlaştırabilir, ancak özünde sizi her zamankinden daha güçlü kılıyor. Bunun bir önsezi olması gerekmez, ancak uyarılmanız gerekir: ille de kolay olmayacak. Önümüzdeki yıllarda ateşte dövülmüş çelik gibi olacaksınız. İhtiyacınız olan tüm güce zaten içinizde sahip olduğunuza güvenin. Satürn sizi hayatınızda olması gereken ilişkileri güçlendirmeye zorlayacak – ve önümüzdeki yıllarda radarınıza girenlerin kaderi orada kalmaya mahkum olacak. Hala, Sizin için mutlak kurtarıcı lütuf, mucizeler gezegeni Jüpiter’in, ortaklıklar ve ilişkiler içinde size şans getirmek için Satürn İle yan yana dans edecek. İhtiyaç duyduğunuzda destek bulunacaktır çünkü Jüpiter her zaman bir “koruyucu melek” gibi çalışır. Ruh eşi bağlantıları ve ortaklıklar önümüzdeki yıl birçok Aslan’a gelecek. Önümüzdeki yirmi yıl boyunca tüm Aslanlar, önemli ortaklıkların hayatlarının merkezi haline geldiğini görecekler. Tek Aslanlar, mükemmel partnerlerini bulacak ve bu süre zarfında, tamamen yeni bir bölümde evrimleşerek birlikte bir hayata başlayacaklar. Adanmış Aslanlar, önemli diğerleriyle her zamankinden daha yakın büyüyebilir veya başka ortaklar bulabilir – örneğin işbirlikçiler, iş ortakları ve ötesi onları yeni zirvelere çıkarabilir. Korkma Aslan. Evren tasarımında mükemmeldir ve mükemmel aynanızı bulmanızı ve onunla birlikte olmanızı sağlar. Bu ay dikkat edilmesi gereken bir diğer alan da kariyeriniz.

Mars, profesyonel hedeflerinizi Ocak 7’den itibaren iki ay boyunca tetikleyecek. Bu, işinizle oldukça meşgul olmanızı ve yeni zirvelere çıkmanızı sağlar. Şimdi çok çalışırsanız, hedeflerinizi yıkabilir ve yıla destansı bir başlangıç yapabilirsiniz. Uzun bir süredir önceden ücret alıyorsanız, ödüller, promosyonlar, tanıtım ve hatta şöhret tezahür edebilir.

Uyum gezegeni Venüs, ocak 8.’de istihdam sektörünüzde dans edecek ve 13’ünde burada bir Yeni Ay görünecek. Bu, şu anki işvereninizden ıktıysanız veya aniden daha fazla proje üstleniyorsanız yeni bir iş bulabileceğiniz anlamına gelir. Serbest çalışıyorsanız, muhtemelen en az bir önemli görev üstleneceksiniz. Elektrikli Uranüs, başarılar sektöründe de 14. sırada uyandığında, bu, birkaç aydır ertelenen büyük bir projeyi birdenbire ilerletebilir. Bununla birlikte, sözleşmeler veya müzakerelere ihtiyaç duyulursa, Merkür, ortaklık sektörünüzde ayın sonunda gerilemeye başlayacağından, sözleşmeleri hızla tamamlamaya çalışın. Bu, iş arkadaşlarıyla yanlış iletişim ve kafa karışıklığının ay ortası kadar erken başlayabileceği anlamına gelir. Güçlü Güneş, önümüzdeki haftalarda 19’unda ilişki sektörünüze girecek ve ilişkilerinize daha fazla odaklanacak. İstek ve ihtiyaçlarınız bilincinizde özellikle belirgin hale gelecektir.

Ayın sonu, 28’inde burcunuzda bir Dolunay olacağı için, sizin için büyük bir doruk noktası getirecek. Bu sizi ön plana çıkaracak ve önemli bir kişisel hedefin artık ulaşılabilir olduğunu gösterebilir. Şimdi tüm gözler üzerinizde olacak, bu yüzden kendinizi kanıtlamak için gücünüzü kullanın.

BAŞAK

Geçen ay Satürn ve Jüpiter üretkenlik bölgenize taşındı. Satürn’ün 2023’e kadar burada ikamet etmesiyle, çalışma hayatınız her zamankinden daha yoğun ve yoğun hale gelecektir. Aşılamayacak miktarda işle uğraşabilirsin ya da “günlük işinin” artık seni tatmin etmediğini hissedebilirsin. Bazı Başaklar, kendilerini daha mutlu eden şeylerin peşinden gitmek için işlerinden çıkarılabilir veya istifa edebilir. Bu zor olsa da, uzun vadede daha iyi durumda olacaksınız. Satürn’ün vesayetinize odaklanmasının bir başka yolu da sağlığınız ve fiziksel zindeliğinizdir. Hastalıklar görünebilir ve şöyle düşünürsünüz: “of, yine değil!” Bu, diyetinizi ve rutininizi her zamankinden daha güçlü hale getirdiğinizden emin olmak için olacaktır. Bu alanlardan en az birinin etrafında önemli yaşam dersleri alacaksınız. Ancak, kurtarıcı lütfunuz şu Jüpiter olacak, mucizeler gezegeni de aynı bölgede bir yolculuğa çıkar. Bu, yaşamın tüm bu alanlarına mutluluk, fırsatlar ve para getirecek. Böylece, başlangıçta inleyebileceğiniz gibi, bir koruyucu melek tarafından korunuyorsunuz. Bu iki gezegen, önümüzdeki yirmi yılın tonunu belirlemek için güçlerini birleştiriyor. Yirmi yıl öncesinde muazzam derecede meşgul olacaksınız, ama aynı zamanda gelişeceksiniz.

Unutulmaması gereken bir diğer husus da, güçlü Mars’ın önümüzdeki iki ay boyunca ocak 7’de seyehat sektörünüze gireceği. Bu, yeni bölgelere girme ve hayatınızı renklendirme arzusunu ateşleyecektir. Bazı Başaklar bir akademisyen, medya, yayıncılık, seyahat çabasıyla oldukça meşgul olabilir.

Güneş, Venüs ve Yeni Ay tutku sektörünüzde hareket edeceğinden, bu ayın başka bir teması da kalp meseleleri olacak. Romantizm, aşk, yaratıcılık ve bereket tatlı olacak. Bekarsanız potansiyel seçeneklerle tarihleri sıralamak veya ilişkinizdeki şimşekleri geri getirmek için 13 ocakta Ay’daki Yeni Ay’ı takip eden günleri kullanın. Son olarak, hamileliği sürdürüyorsanız, şimdi bir avantajınız olabilir. Ek olarak, yöneticiniz Merkür, Ocak ayının sonunda başlayacak bir gerileme yaklaşırken ay ortasında yavaşlamaya başlayacak. Sözleşme konularını mümkün olan en kısa sürede halletmeye çalışın. İş sektörünüzde satıcılığı destekleyecek, böylece orada kesinlikle bazı gecikmeler ve yanlış iletişim göreceksiniz. Ocak ayındaki en son not, 28’inde güçlü bir Dolunay olacak. Bu aydınlanma, dinlenme ve mahremiyet sektörünüze giriyor ve sizi şarj etmeye ve tadını çıkarmaya teşvik edecek. Bir spa günü planlayabilirsiniz

TERAZİ

Satürn ve Jüpiter, doğurganlık, tutku, yaratıcılık ve aşk sektörünüze daldılar ve geçen ay orada yeni keşfedilen ikametgahlara girdiler. 2023 yılına kadar Satürn size tüm bu alanları çevreleyen yaşam dersleri verecek. Bir yandan, onları elde etmenizi daha da zorlaştırabilir, ancak Satürn ile ilgili olan şey, sizi her zamankinden daha fazla çalışmaya zorluyor olmasıdır. Bu alanlarda yük taşıyormuşsunuz veya kalbinizin biraz daha hırpalanmış hissediyor olabilirsiniz. Bazı Terazilerin bu alanlarla ilgili olarak “büyümesi” gerekecektir. Ancak, ne kadar ısrarcı olursanız, ödüller o kadar büyük olacaktır. Bunlardan herhangi birine nasıl ittiğiniz konusunda proaktif olun. Yine de kurtarıcı lütfunuz sizi yaşamın bir alanında koruyan Jüpiter olacaktır. Bu, gelecek yıl yaşamın bu alanlarında iki adım ileri atıyor ve sonra bir adım geri gidiyormuş gibi hissedebileceğiniz anlamına gelir. Jüpiter ayrıca bizi hayat değiştiren ruh eşleriyle bağlantı kurma eğilimindedir. Öyleyse korkma Terazi, mutluluk hala senin için bol miktarda tezahür edecek. Eşzamanlı hareket eden bu iki gezegenle ilgili en sevdiğim şey güçlerini bir araya getirecek olmaları, doğurganlığın, tutkunun, yaratıcılığın ve gerçek aşkın önümüzdeki yirmi yılda sizin için en önemli odak noktası olacağını ortaya koymalarıdır. Tek Teraziler her zamankinden daha fazla aşık olacak ve büyük olasılıkla mükemmel ruh eşlerini bulacaklar. Gebe kalmak isteyenler atılımlara sahip olacak ve sonunda ebeveyn olacaklar. Küçük çocukları olan teraziler çiçek açtıklarını ve büyüdüklerini fark edecek ve onları her zamankinden daha fazla gururlandıracak. Eğer bir sanatçıysanız, en vizyoner sanatınızı yaratacaksınız.

Bir sonraki not, ateşli Mars’ın 7’sinda iki ay boyunca yakınlık sektörünüze gireceği – sevgi – aşk ihtiyacınızı artıracak. İlişkinizin altında yatan sorunlar varsa, şimdi ortaya çıkabilir.

Güzel Venüs ocak 8’de ev aile evinize girecek ve burada bir Yeni Ay belirecek – evde veya aile ile daha fazla mutluluğa kapı açacak. Hareket etmek istiyorsanız, bu armatür size mükemmel bir yaşam alanı veya oda arkadaşı getirebilir. Bununla birlikte, bir kira sözleşmesi veya sözleşme imzalıyorsanız, bunu mümkün olan en kısa sürede yaptığınızdan emin olun, çünkü Merkür ayın sonunda gerilemeye başlayacaktır.

Son not, sosyal sektörünüzü vurgulayan ocak 28’de Dolunay olacaktır. Bu, kişisel ve profesyonel fırsatları barındırabilecek lüks ve harika bir etkinliğe davet getirebilir. ZOOM aracılığıyla veya dijital olarak katılmayı seçseniz bile, sonuçlardan çok memnun olabilirsiniz. Bu aydınlatıcı, yürekten gelen umutlarınızdan ve hayallerinizden birine bir kapı açmak için bir arkadaşınızın içeri girmesi de oldukça olasıdır. Evren sana gülümsüyor, Terazi.

AKREP

Satürn ve Jüpiter, bir süre burada ikamet etmek için geçen ay ev ve aile sektörünüze yan yana süzüldü. Satürn size bu ilgi alanları etrafında hayat dersleri verecek ve on yıllarca sürecek kökler kurmak için çok çalışmanıza neden olacak. Bu, şimdi veya önümüzdeki yıllarda büyük ölçüde tadilatlara veya evinizi tamir etmeye ve hatta yer değiştirmeye odaklanacağınız anlamına gelebilir. Ailenin etrafında bazı zorluklar olması muhtemel olsa da, bu sizi daha güçlü hale getirecek ve hepinizin yakınlaşmasına yardımcı olabilir. Jüpiter’in önümüzdeki yıl bu bölgeye girmesi, yine de bu bölgeyi çevreleyen mucizevi ve mutlu deneyimler yaşayacağınızı garanti ediyor. Akrabanızla olan bağlar gelişecek ve hatta ailenizde daha fazla insanı ağırlayabileceksiniz. İki gezegen, önümüzdeki yirmi yıl boyunca ana odak noktanız olarak bunu kurmak için güçlerini birleştirecek. Ailen büyüyecek, kendini her zamankinden daha istikrarlı hissettiren kökleri gerçekten atacak ve geçmişinle barışacaksın. Bu ayın yanında, güçlü Mars, aşk, evlilik, ortaklık sektörünüzü ocak 7’den itibaren iki ay boyunca ısıtacak. Bu, kişisel veya profesyonel olarak başkalarıyla bir araya gelmek için yoğun bir dürtüye sahip olacağınız anlamına gelir. Bu, tek başınıza uçmaktansa yanınızda doğru kişiyle çok daha ileri gidebileceğinizi anlamanızı sağlayacaktır. Bekarsanız, avda olun veya kararlıysanız, ikiniz için önemli hedefler belirlemek için bu titreşimi kullanın. Bu ayın başka bir teması tamamen iletişimle ilgili olacak. Bu, ocağın 13’ünde bir Yeni Ay tarafından tetiklenecek ve bu, sizi yazmaya, konuşmaya, reklama veya markalaşma çabalarına odaklandığınızı görecek. Sosyal medyanızı yenilemek veya web sitenizi güncellemek için bir dürtüye sahip olabilirsiniz. Bunu yapmak için sonraki haftayı kullanın. Ancak, Merkür ayın sonunda gerilemeye başlayacağından bunu mümkün olan en kısa sürede yapın ve bu süre içinde bir şeyleri başlatmak asla akıllıca olmaz.

Bu ayın son notu, profesyonel yaşamınızda önemli bir kilometre taşı getirebilecek olan 28’inde Dolunay olacaktır. Birden bire bir ödül işi, terfi, ödül veya başarının yolunuza çıktığını görebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşın, çünkü bu, yılın zirve anı olabilir.

YAY BURCU

Satürn ve Jüpiter, sizin için yeni bir etki alanı olan Yay burcuna yerleşmek için geçen ay taşındı. Önümüzdeki yıllarda Satürn size dünya ile nasıl iletişim kurduğunuza dair hayat dersleri verecek. Yazma, konuşma, reklamcılık ve markalaşma konularında daha önemli projeler üstlenmeniz muhtemeldir. Bakış açınıza meydan okuyan bazı insanlar olabilir, ancak bu, her şeyi çok daha net ifade ettiğinizden emin olmak için olacaktır. Jüpiter’in genişlemesi, önümüzdeki yıl iletişimlerinize şans ve muhtemelen çok daha fazla para getirecek! Sizi yeni ufuklara taşımak için benzersiz reklamcılık ve sosyal medya teknikleri beyin fırtınası yapın! Bu iki güç santrali gezegen güçlerini birleştiriyor ve bu da önümüzdeki yirmi yılın tonunu belirliyor. Bu süre zarfında birçok Yaylı, dünya hakkında her zamankinden daha meraklı olduklarını fark edecek ve dünya hakkında daha fazla şey öğrenmek için mümkün olan her şeyi yapmaya başlayacak. Bazıları becerilerine ince ayar yapan kurslara kaydolacak ve hatta bazıları sosyal medyadaki topluluk önünde konuşma, yazma veya büyük etkileyicilerde oldukça başarılı olabilir. Reklamcılık ve markalaşma becerileriniz, sektörlerde devrim yaratmanıza ve bu alanlarda en çok aranan yeteneklerden biri olmanıza yol açabilir. Pek çok Yaylı, çok başarılı radyo ve medya şovları yayınlayacak ve önemli eserler yayınlayacak. Bu alanlardan herhangi biri ilginizi çekiyorsa, şimdi bir plan yapmaya başlamanızı öneririm çünkü kapılar açılıyor.

Bu ayın yanı sıra, güçlü Mars tutku sektörünüzde kalacak ve romantizminizi, yaratıcılığınızı ve doğurganlığınızı ocak 7’ye kadar artıracak. ailenize yeni bir üye getirmeyi düşünüyorsanız olası tarihler belirlemek için bu ilk haftayı kullanın. Venüs ayrıca sizi ocağın 8’ine kadar çarpıcı ve çekici kılacak – zevk ve mutluluk getiren başka bir şanslı araç. Ayın 6’sında Mars, üretkenlik bölgenize geçecek ve önümüzdeki iki ay boyunca işte muazzam derecede meşgul olmanızı sağlayacak. Para da bu ay öne çıkan bir tema olacak ve Yeni Ay, 13’ünde mali durumu vurgulayacak. Bu, size yeni bir iş, zam, yüksek çek veya kazançlı müşteri getirebilir. Ancak, bir sözleşme imzalıyorsanız, bunu mümkün olan en kısa sürede yaptığınızdan emin olun, çünkü Merkür ayın sonunda gerilemeye başlayacaktır.

Bu ayın son notu, genişleme sektörünüzde 28’inde gerçekleşecek olan Dolunay olacak. Bu aydınlatıcı bir medya, yayıncılık, akademi, seyahat konularına bir sonuç getirebilir. Ne olursa olsun, şu anda yeni yönlere doğru uçmaya hevesli hissedeceksiniz.

OĞLAK

Geçen ay, Satürn ve Jüpiter burcunuzdan mali bölgenize taşındı ve gelecek zaman için ikametgah kurdu. 2023’e kadar Satürn’ün size para yönetimini her zamankinden daha büyük hale getirme hakkında önemli hayat dersleri vermesini sağlayacaksınız. Bazı Oğlaklar başlangıçta borçlanacak veya finansal zorluklar yaşayacak veya başka bir şeyi (yeni bir çocuk veya emlak yatırımı gibi) karşılayabilmek için harcamalarını kısmak zorunda kalacaklar. Kâr ve refahı yöneten Jüpiter, gelecek yıl servetinizin artmasını sağlamak için Satürn ile savaşacak. Unutulmaması gereken daha da iyisi, bu gezegenlerden ikisinin güçlerini tamamen birleştirecekleri, yani hayatınız için yepyeni bir şafak göreceksiniz. Senin için sevgili Oğlak burcu, tamamen para, servet ve uzun vadeli bir miras oluşturmakla ilgili olacak. Bu yirmi yıl boyunca birçok Oğlak burcu, dünyanın en zengin insanlarından biri olacak (ya da en azından, örneğin büyük miktarda kaynağı olan biriyle evlenirlerse, ona erişebilecekler). Aynı alan mülkiyeti ifade eder ve aynı zamanda değerli şeyler elde edersiniz: en çılgın hayallerinizden bazıları! Mücevherler, altınlar, evler, giysiler, arabalar, sanat ve daha fazlası: Eğer ona doğru çalışırsanız, ona çok iyi sahip olabilirsiniz! Bununla birlikte, sınırsız kaynak garanti edilmez, bu nedenle, neye yatırım yapacağınız konusunda akıllıca seçim yapmaya ve onu elde etmek için çok çalışmaya zorlanacaksınız. Bu ay bahsetmemiz gereken bir diğer önemli husus ise doğum günü sezonu olması! Ne kadar sevimli! Doğum gününüz büyük olasılıkla yakın zamanda gerçekleşti veya hala olacak. Bu, yıl için hedeflerinizin bir listesini yapmak ve onlara doğru adımlar atmak için mükemmel bir zamandır.

Öne ve merkeze adım atmak ve hayallerinizin hayatını inşa etmek için harekete geçmek için 13.’de Yeni Ay’ı kullanın. Venüs burcunuza daha erken geçer – ayın geri kalanında 8’inde. Kesinlikle manyetik olacaksınız ve her yönden size zevk verecektir. Gardırobunuzu güncelleyin, yeni bir saç stili edinin ve kendinizi şımartın. Bu romantizm için de hayırlı bir zaman. Bekarsanız, kendinizi oraya koyun ve mükemmel bir eşleşme ile hizalayabilirsiniz! Tutku ve romantizmden bahsetmişken, bu, önümüzdeki iki ay boyunca 6’sından itibaren sizi ateşleyecek çünkü Mars bu bölgede bir çığır açacak. Flört hayatın patlayacak! Bu, yeni seçenekler arayışında olmak veya mevcut bir ilişkinizde heyecanı geri getirmek için harika bir zamandır. Yaratıcıysanız, fikirlerle patlayacaksınız.

Unutulmaması gereken son şey, eğer hamileliğin peşindeyseniz, şimdi özellikle tercih ediliyorsun. Ay, 28’inde samimiyet sektörünüzde muazzam bir Dolunay ile sona erecek. Bu aydınlatıcı kesinlikle sizi hislerinize sokacak ve özel kişinizi yaklaştırmanız veya ihtiyaçlarınızın nasıl karşılanmadığını tartışmanız için sizi cesaretlendirecektir. Bazı Oğlaklar bu zamanda ayrılabilirken, bu gerçekleşecek olsaydı, daha iyi birine yönlendirildiğiniz anlamına gelirdi.

KOVA

Geçen ay hem Satürn hem de Jüpiter’in ileride ikamet etmek için burcunuza girmesiyle sizin için yeni bir dönem başladı. Mart 2023’e kadar Satürn, önümüzdeki otuz yıl boyunca inşa edeceğiniz önemli kökler ve planlar belirlemenize yardımcı olacak. Satürn bir yaşam dersleri, sebat ve sorumluluk gezegenidir, bu yüzden önümüzdeki üç yılın tamamen altın, yıldız ve güllere gideceğini söylemem sorumsuzluk olur. Hayır. Olmayacaklar. Sizin için birçok “büyüme” gerçekleşecek ve Satürn bazen dünyanın yükünü omuzlarınızda taşıyormuşsunuz gibi hissetmenize neden olabilir. Bazen biraz daha melankolik, yorgun ve yalnız hissedebilirsiniz, ancak bunun nedeni size her şeyden önce dirençli olduğunuzu göstermesidir. Ayrıca, bu “birinci bölümü yeniden yazmaya” başlarken gerçekçi ve pratik olmanızı ve en samimi hedefleriniz ve planlarınız için çalışmanızı istiyor. Çoğu zaman, önümüzdeki onyılları kuran büyük yaşam olayları şimdi meydana gelir: biri bir ev satın alır, ancak bunun karşılığını almak yıllar alır; birinin bebeği vardır, ancak ebeveyn olmak muazzam miktarda enerji gerektirir; birisi kariyerini değiştirir ve onu başlatmak için çok çalışma gerekir.

Ancak bu, şimdiye kadar hayatınızda üzerinde çalıştığınız şeylerin karşılığını almaya başladığı bir dönem de olabilir. Jüpiter, burcunuza girdi ve benim “Elmas Yılı” dediğim şeyi başlattı. Bu gerçekten hayatınızın en şanslı yıllarından biri olacak ve çiçek açan bir bahçe gibi olacaksınız. Önümüzdeki yıl, sizi yeni yönlere iten ve uçmanıza yardımcı olan birçok yeni başlangıç gerçekleşecek. Tekrar, yine de beklentilerinizi yönetmek istiyorum. Bu bir “birinci bölüm” aşamasıdır, “ikramiye vurma” ve “kraliyet taç giyme” aşaması değildir. Bol mutluluk, refah ve iyi şans olacak mı? Evet. Ama şimdi tüm hedeflerinize ulaşacak mısınız? Hayır. Jüpiter ve Satürn de güçlerini tamamen sizin yararınız için birleştirecekler. Önümüzdeki yirmi yıl boyunca en büyük büyümeyi nerede göreceğinizi ve odaklanacağınızı gösterdiği için, bu sizin için muazzam bir nimettir Kova. Zodyak burcunuzda meydana gelirken, bu önümüzdeki yirmi yıl içinde her şeyin SİZİNle ilgili olduğu anlamına gelir. Hedeflerinize zamanında ulaşmanızla ilgili. Bu, sonuçta SİZİN kendinizi ilk sıraya koymanızla ilgilidir. Bu, SİZİN ne istediğiniz konusunda net olmanız ve ne olursa olsun bunu gerçekleştirebileceğinizi bilmenizle ilgilidir. Pek çok Kova, önümüzdeki yıllarda güç ve liderlik yerlerine yükselecek, ve zamanımızın en önde gelen düşünce liderlerinden biri haline geldi. Ama yine, açık konuşayım: bu sadece bir gecede olacak ve gözlerinizin önünde sihirli bir şekilde tezahür etmeyecek. Bu yaşamda ruhunuzun görevini yerine getirmeniz için kapı size açılıyor. Geri çekilme. İstediğiniz şeylerin bir listesini yapın: sizin için en önemli olan şeyler. Şimdi ilerleyin ve gerçekleştirin. Evren arkanızda ve sizi destekleyecek.

Bu ay dikkat edilmesi gereken bir başka alan da, alıngan Mars’ın iki ay kalmak için 7’sinda evinizin küresine gireceği. Bu, aktif olarak hareket etmenizi, yenilemenizi veya aile meseleleriyle ilgilenmenizi sağlayabilir. Bu, bu bölgeler etrafında bazı çatışmalar yaratabilir veya Mars ateşli bir gezegen olduğu için çok fazla gürültü sağlayabilir.

13’ünde bir Yeni Ay görünecek. bu sizi bir adım geri atmaya ve nerede olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi düşünmeye teşvik edecektir. Çok aktif bir yıl beklediği için bu zamanı dinlenmek ve yenilenmek için kullanın.

Ayrıca, bir Merkür Gerilemesinin yaklaşmakta olduğunu ve burcunuzda yer alacağını unutmayın. Bu, Şubat ayında kafanızın çok karışmasını ve kararsız kalmanızı sağlar, bu nedenle önümüzdeki aya kadar devam edebilmeniz için işleri şimdi ayarlamaya çalışın.

Güneş, ocak 19 da burcunuza girecek ve hayatınıza daha fazla parlaklık ve heyecan getirecek. Bu, diğerlerinin üzerinde parladığın doğum günü sezonu! En önemli içten planlarınıza ve hedeflerinize ulaşmak için bu ateş gücünü kullanın.

Bu ayın son notunu, 28’inde evlilik ve ortaklık sektörünüzde Dolunay olacak. Bu, en önemli kişinizi vurgular ve daha yakın birleşmenize olanak tanır – örneğin taşınmak, nişanlanmak, evlenmek veya planlar yapmak – veya ayrılmak yerine. Tek Kova, uzun vadeli potansiyele sahip birini bulmak için bu titreşimi kullanabilir. 2021 için heyecanlan Kova. Büyük bir yıl olacak.

BALIK BURCU

Aralık ayında, Satürn ve Jüpiter dinlenme ve yalnızlık sektörünüze yükseldi. Satürn, yaşam dersleri veren bir kişidir ve 2023’e kadar sizi karmaya odaklayacaktır: ya dünyaya getirdiğiniz servetin ödüllerini toplamak ya da şimdi kefaret etmeniz gereken bagajla sizi rahatsız etmek. Bu zamanda ruhunuzu iyileştirme ve geliştirme ihtiyacı hissedeceksiniz. Bununla birlikte, Jüpiter, daha ruhani bir yola girerseniz, yolunuza daha fazla mutluluk ve nimetler çıkaracağınızı gösterir. Birçok Balıklı, sezgilerinin, yaratıcılıklarının ve psişik yeteneklerinin önümüzdeki yıl da arttığını görecek. Bu iki gezegen güçlerini tamamen bir araya getirecek. Bu, hayatınızı önümüzdeki yirmi yıl boyunca tamamen bu şifa, gelişme ve ruhsal ilerleme alanlarına odaklanmak için kurdukları anlamına gelir. Bu, ruhunuzun misyonuna öncelik verdiğiniz ve dünyanın enerjisi ve frekansı ile gerçekten temas halinde olduğunuz bir zaman olacak. Meditasyon yapmak ve ışığınızı yönlendirmek için zaman bulun. Bu ayki diğer haberler, güçlü Mars’ın iletişim sektörünüze ayın 7 sindan itibaren iki ay boyunca talepte bulunacağı zaman olacak. Bu, zihninizi ateşleyecek ve dünyaya önemli bir mesaj verme konusunda tutkulu olduğunuzu görecektir. Bazı Balıklar büyük bir yazma, konuşma, reklam veya pazarlama çabası üzerinde çalışmaya başlayacak. Bazıları harika sonuçlar için bir kampanya başlatabilir.

Bu ay dikkat etmeniz gereken bir diğer husus, yolunuza çıkan tüm eğlence ve macera olacak! Sevgi gezegeni Venüs, auın 8’den itibaren sosyal sektörünüzde hareket edecek ve arkadaşlarınızla birçok davet, mesaj ve mutlu anlar getirecek. Bu, bekar ise bugüne kadar faydalı bir dönemdir – özellikle uzun bir süredir bir tanıdığınızı gözlemlediyseniz.

Bu alanda 13’ünde bir Yeni Ay belirir, bu sizin için güzel bir olay ya da sevgili bir topluluğa dahil olma şansı kalbinize getirebilir. Bir tanıdık, samimi bir hedefe ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz bir giriş sağlayabilir, böylece ihtiyaçlarınızı yakınlarınıza söyleyin.

Son tahmininizde, üretkenlik sektörünüzde 28’inde gerçekleşen bir Dolunay olacak. Bu güçlü aydınlatma sizi özellikle meşgul edecek ve bir projeye veya çalışma durumuna bir sonun işaretini verebilir. Yeni bir iş arıyorsanız, o zaman yapın ve onu bulabilirsiniz. Yeni yıla aktif başlamanın tadını çıkarın.


Cihan Bianchi
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043
tumblr_dbb3764797df18920f0829515d441e28_bc9a81a7_1280.jpg
#koçburcu aşk hayatınla alakalı bir yıkım yaşıycaksın bu aldatılma degil senden kaynaklı gerçekleşecek ve saglık konusunda sırt bölgende bir agrı olucak doktorluk bir durum degil parasal yönden Ocak ayı senin ayın degil sakın girişimlerde bulunma

#bogaburcu Son zamanlarda zorlu süreç atlatıyorsun Ocak ayı senin için doğru zaman yapmak istediğin şeyler için beklemeyi bırak kendini yırt ve gerçekleştir

#ikizlerburcu Ne olduğun gibisin ne göründüğün gibi gerçekten ne yapıyorsun sevgili ikizler doğayla Başbaşa kal sevgilisi olmayan ikizler için uzun zamandır beklediğin o aşk kapında ha bu arada at gibi giden sevgiliye hazırlan it gibi dönüş yolunda

#yengeçburcu Sağlık sorunları ve kilo problemleri gündemin de aniden diyete kalkışabilirsin Geçmişe Özlem duyuyorsun ama bırakıp yeniliğe kendini açman lazım çünkü o kapı sert kapandı

#Aslan Estetik planları gündeminde bu ay parasal anlam da güzel bir ay enerjini yüksek tut

#başakburcu Yaşamış olduğun zorlu süreçler bitti ciddi bir ilişkiye hazır ol enerjini yüksek tut geçmişsiniz bu yıl Siliceksiniz

#teraziburcu Kariyer planlarınız hızlıca gerçekleşicek ve parasal yönden çok iyi bir ay bunu iyi değerlendirin aşk kapınızda Eğer ciddi ilişkiniz varsa evliliğe doğru yoldasınız

#akrepburcu artık çevrendeki insanları umursama önüne bak hiç birşey kazandırmıyor sana parasal yönden çok iyi olucagın bir dönemdesin paranı boşaharcama

#yayburcu Takıntılarından kurtulacaksın sağlık konusunda Ocak ayı mide ve bogaz AGRISI olarak geçirebilirsin ama hemen geçicek aşk gündeminden eksik olmuycak iyi yönde

#oglakburcu Sağlık konusunda biraz kendini ihmal ettin evet ama Ocak ayında kendin için ugraşıycaksın çok mutlu olucagın bir dönemdesin enerjini yüksek tut

#kovaburcu Bu hafta çok mutlu olucagın olaylarla karşıkarşıya kalıcaksan para kapın çok açık enerjini sevdim böyle devam et üzülme artık hepsi geçti

#balıkburcu Duygusal yönden herşey geri bırakacaksın aşk hayatında çok güzel gelişmeler yaşıycaksın enerjini sevdim sağlık konusunda sorunlar yaşanılmayacak AİLEVİ konular gündeme gelicek karışma sus sessiz kal .
ARES hills 😍
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043
kk kadın (1).jpgKOÇ BURCU 21 MART-20 NİSANBüyük şans ve fırsatlar elde edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz siz sevgili Koç Burçları ve yükselen burcu Koç olanlar. İlerlemen, büyümen ve yapılanman için yakın çevre ve arkadaşlarından yardım görebileceğin bu süreçte geçmişten gelen sizin toparlayamadığınız her ne varsa işte şu an tam da zamanı. Kariyeriniz ile ilgili doyum noktasına ulaşabileceğiniz, çalışmalarınızın verimini alabileceğiniz bu ayda dikkat etmeniz gereken nokta evrak işleriniz ve atılan imzalardır. İlişkiler konusunda kendinizin teste tabir tutulduğunuzu düşünebilir gerilime maruz kalabilirsiniz. Sizi acıtan ve yaralayan konuları artık düzene sokma zamanı geldiğini görebileceksiniz. Ev içi yaşamınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi bir nebze de olsa kalabalıktan gerekli olmadıkça uzak tutmanızda da fayda olacak.BOĞA BURCU 21 NİSAN-21 MAYISYaşamınızda sizin de beklemediğiniz bir büyümeye doğru bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız siz sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar. Yaratıcılığınızın ve performansınızın artacağı bu aylarda gökyüzü hareketleri işlerinizi aceleye getirmeden yavaşça ilerletecek. Birilerinin size engel olduğu fikrine kapılmayın. Mahkemeler ve hukuksal konular ile ilgili durumlarınız varsa artık bir sonuca varıyor. Cesur olup, inisiyatif aldığınız takdirde ilişkinizde karşı tarafa kendinizi ve sevginizi daha doğru bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Sizler teknolojiden uzak ve endişe duyan insanlarsınız ama bu süreç sizleri teknoloji ile bütünleştirecek. Gerginlikleriniz zaman zaman vücudunuzdaki kas tutulmalarına sebep olurken kendinize zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Aile büyükleriniz ile ilgili bazı ihtiyaçları karşılamak sizlere düşebilir. Ortaklık girişimleri ile ilgili güzel oluşumlar yaşayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey ise iş alanında rekabeti abartmamak olacaktır.İKİZLER BURCU 22 MAYIS-21HAZİRANOldukça önemli gelişmelerin yaşanacağı bu ay nihayet eskiyi geride bırakıp tüm yeniliklere kucak açacaksınız siz sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar. Yeni bir eğitim almak için ve hatta uzmanlaşmak için çok uygun, yurtdışı ile ilgili cesaret edemediğiniz, hayata geçiremediğiniz konuları uygulamak için de cesaretiniz oldukça yüksek. Çalışan bir bireyseniz kariyerinizin zirvesine ulaşmak için oldukça emek ve zaman harcayacaksınız. Hayatınızın en hareketli dönemlerine doğru ilerlediğiniz bu yeni ayda evlilik yada bir ilişki dinamiğinin sonuna da gelebilir yada yeniden başlatabilirsiniz. Çocukları olan İkizler burçları eskisinden daha fazla vakit ayırıp zaman geçirebileceksiniz. Sağlık açısından parmak çatlaması, kırılması gibi kazalara bu dönemde dikkat etmenizde fayda var. Aile büyüklerinizin de sağlık sorunları ile ilgili koşturmalı bir dönem içinde olabilirsiniz.YENGEÇ BURCU 22 HAZİRAN-23 TEMMUZÇok yorulduğunuz, yıprandığınız koca bir seneyi geride bırakırken siz sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar. Bu ay somut adımlarla ödüllere yavaş yavaş ilerliyorsunuz. Servet ve zenginlik fırsatları yakalayabileceğiniz yeni yılın ilk ayında çok fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda hukuksal konularda elinizden para çıkmak zorunda kalabilir ama sonucu sizin lehinize olacaktır. Ortaklık ve iş birliği için uygun bir dönemdesiniz. Markanızı yaratıyorsunuz. Kazalara ve kayıplara açık bir süreç içerisindesiniz. Biraz daha dikkatli olmayan özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızda oldukça heyecanlı gelişmeler içine gireceksiniz. Geçmiş bir ilişkiniz gündem oluşturabilir. Yaşayacağınız yeni ilişkiniz sizlere yeni ufukların kapısını açarken bir kısmınız da beraber alacağınız kararlar doğrultusunda yurtdışına gidebilirsiniz. Çocukları olan Yengeç burçları sağlık açısından bağışıklık sisteminize dikkat etmenizde fayda var.ASLAN BURCU 24 TEMMUZ-23 AĞUSTOSİlişkiler konusunda derin bağlar kuracağınız ve sevgiyi derinden hissedeceğiniz bir dönemin başındasınız siz sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar. Geçtiğimiz yıl biraz fazla yorulup yıprandınız iş ve kariyer alanınızda ancak bu ay itibari ile işlerinizi daha rahat düzene koyabilecek, ödemeleriniz ile ilgili yeni yapılandırmalar sağlayabileceksiniz. Özellikle evli ve uzun süredir ilişkileri devam eden Aslan burçları geçmişe mazi dedirtecek değişiklikler yaşayabileceğiniz bir dönemden geçeceksiniz. Bu dönem biraz daha sabırlı davranmanızda fayda olacak. Bekar olan Aslan burçları bu dönem evlilikle taçlandırabileceğiniz ilişkiler yaşamaya hazır mısınız? Ani gelişen olaylardan sebep stres altında hissedebilir ve bu gibi durumlar sizlerde ritim bozukluğu yaratabilir. Sağlık kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var. Uyku ve yeme düzeninize de son derece dikkat etmelisiniz.BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS-23 EYLÜLDikkatli, özenli, titiz olan siz sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar pratikliğiniz sayesinde zorlukların üstesinden gelmeyi biliyorsunuz. Bu kadar detaylar içinde psikolojik olarak biraz zorlanabileceğiniz ve sevgi eksikliği hissedebileceğiniz bu ay durgun bir görüntü sergileyebilirsiniz. Bu aralar geçmişe fazla takılı kalmanız motivasyonunuzu düşürürken sizler kariyer planlarınızdaki olumlu gelişmeler sayesinde önünüze bakmanın daha faydalı olacağını anlıyorsunuz. Çocukları olan Başak burçları yeni eğitim planları ekleyebilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Bekar bir Başak burcuysanız aşk hayatınızda heyecanlı tanışmalar ve günler sizleri bekliyor. Yaşam tarzınızla ilgili seçimlerinizi yeniden gözden geçiriyorsunuz. Spor alışkanlığınızdan beslenmenize kadar bedeninizi yenilemek isteyeceksiniz. Kendinize ve bakımlarınıza ciddi vakit ayırmanızın zamanı geldi sevgili Başak burçları.TERAZİ BURCU 24 EYLÜL-22 EKİM
Yeni yıla sevgi dolu birlikteliklerle giriyorsunuz siz sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar. Evinizde oldukça huzurlusunuz zaten doğanız gereği anlayışlı ve uyumlu bir kişiliğe sahipsiniz. Birlikteliği olanlar evlilikle taçlanabilir hatta hayatınızı bir çocuk ile şenlendirebilirsiniz. Spora ara verdiyseniz kendinizi daha enerjik hissetmek için kısa mesafe yürüyüşleri ve esneme hareketleri gibi daha pratik aktiviteler yapabilirsiniz. Kişisel gelişiminize özen gösterdiğiniz bu dönemde uzun süredir ilgi duyduğunuz konular ile ilgili eğitim alabilir veya kütüphanenize yeni kitaplarla renk katabilirsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili ilgilenmeniz ve onlara destek olmanız gereken bir dönemdesiniz. İş dünyasında sizleri sürpriz gelişmeler sizleri bekliyor. Tatlı yorgunluklar zamanı. Bedeniniz ve zihniniz arasında denge sağlamalısınız. Sağlığınıza ve dikkatsizliğinize karşı gelişebilecek olumsuzluklara dikkat etmelisiniz.AKREP BURCU 23 EKİM-22 KASIMSezgilerinize son derece güvenen siz sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar. Hayatınızda eksik bulduğunuz her şeyi adım adım tamamlarken çevrenizde de gereksiz bulduğunuz ne varsa elemeye başlıyorsunuz. Kariyer hayatınızda ve çevrenizde saygınlığınız artarken cazibenizde her zamanki gibi dikkat çekici kılıyor sizleri. Biraz ego savaşlarından uzak durarak size doğru gelen sürprizlere açık olun. Asabiyetiniz sağlık açısından baş ağrılarına ve çeşitli kas tutulmalarına sebep olabilir. Sakin kalmaya ve gerilimli ortamlardan uzak kalmaya özen gösterin. Son zamanlarda yeni arkadaşlıklar edindiyseniz belli bir süre sonra arkanızdan sizi hiç memnun etmeyecek bazı sözler duyabilirsiniz. Kredi çekmek bazı borçlarınızı yapılandırmada ilk başta sizi rahatlatmış gibi hissettirse de ödemelerinizi yapmakta zorlanmamak için biraz ekonomi yapmanızda fayda olacak.YAY BURCU 23 KASIM-21 ARALIKÇok iyimser ve hareketli olan siz sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar çevrenizdeki insanlara ilham kaynağı oluyorsunuz ve sizinle vakit geçirmekten mutlu oluyorlar. Bu ay sizden talihlisi yok maddi kazançlar açısından ekstra gelirler söz konusu. İlişkilerinizde her zaman koruyucu ve sahiplenici bir yapıya sahipsiniz.Bunu daha fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. Fiziksel olarak bağışıklık sisteminize destekte bulunmalısınız. Düzenli spor ve C vitamini alarak ve uyku düzeninize dikkat ederek sağlığınıza öncelik tanıyabilirsiniz. Araba almak satmak ve yenilemek için oldukça uygun bir ay. Geçmişten gelen hala bağlarınızı koparamadığınız bir ilişkiniz tekrar gündeminizi oluşturabilir. Gelecek size çok umutlu ve güzel günler vaat ediyor.OĞLAK BURCU 22 ARALIK-20 OCAKO kadar zorlu deneyimlerden geçtiniz ki siz sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar. Çalışkan ve bir o kadar da inatçı yapınız sayesinde güçlüklerin üstesinden kolaylıkla gelerek keyif alacağınız günlere ulaştınız. Sonucundan memnun kalacağınız hedefler sizleri bekliyor. Detaylara takılmamaya özen göstermelisiniz. Kariyer planlarınızda sektör değişiklikleri mevcut her an terfii müjdesi de gelebilir. Son zamanlarda aile içinde yaşamış olduğunuz birtakım huzursuzlukların yerini sessizlik ve sükûnet kaplıyor. Yaratıcı fikirleriniz sayesinde hobilerinizi geliştirerek sosyal medya aracılığıyla kendinizi kolaylıkla tanıtabilirsiniz. Dışarıdan soğuk görünseniz de özünüzde sıcakkanlı olduğunuzu göstermelisiniz ki ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşamayın. Bu ay dış görünüşünüz ile ilgili birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Sizler için ayın 15’inden sonraki süreçler daha uygun olacaktır.KOVA BURCU 21 OCAK-19 ŞUBATDuygularınızı ifade etmekte zorluk çeken siz sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar bu ay itibari ile duygularınızı ifade etmekten çekinmemelisiniz aksi taktirde sahip olduğunuz ilişkinizde kopmalar yaşayabilirsiniz. Arkanızdan çevrilen birtakım oyunları ve dedikoduları duyabilir, ilk başta üzülseniz de sonradan kurtulduğunuz için şükredebilirsiniz. Maddi açıdan kazançlı yatırımlar yapacağınız hiç şüphesiz. Uzun zamandır üzerinde çalışmış olduğunuz projeyi hayata geçirme evresindesiniz. Endişe ve kaygılarınızın arttığı bu dönemlerde aileniz, çocuklarınız ile vakit geçirmek bir nebze de olsa sizlere daha iyi gelecek. Panik atak tetiklenmesine karşı destek almanızda fayda var. Temponuz git gide artarken sağlığınıza ve özelikle uykunuza dikkat etmelisiniz. Baş ağrıları sinirinizi bozabilir. Ay sonuna doğru estetik operasyonları yaptırmak için oldukça uygun.BALIK BURCU 20 ŞUBAT-20 MARTOldukça duygusal ve merhametli olan siz sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar yeni yıla biraz sinirleriniz gergin ve gözyaşı dökerek girebilirsiniz. Her şerde bir hayır olduğunu artık görmelisiniz. Sorumluluk almaktan çekinmezseniz yeni projeler ve terfiiler sizlere yeşil ışık yakmakta. Ortak girişimler için bu ay sizler için pek karlı değil. Patronunuzla birtakım sıkıntılar yaşamamak için iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Geçmişe takılıp yaşamak üzüntü ve stresi uzatmaktan başka bir şey değildir. Sizler çok şey atlattınız, kendinizi biraz ödüllendirmelisiniz. Doğayla, hayvanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz sizlerden artık endişe ve kaygı cümleleri yerine sevgi ve şefkat cümleleri beklemekte. Ayak ve bileklerinize her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. İlişkisi olmayan bir Balık burcuysanız aşk her an kapınızı çalabilir. Birlikteliği olan bir Balık burcuysanız evlilikle taçlandırabilirsiniz.SÜNDÜZ TAŞ
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043
ll.jpg


Sevgili Koç,


Güneş haritana bi' baktım da Allah Allah! Bu ay neler neler var?! Şans, şöhret, bolluk, bereket ve en önemlisi kariyer! Tabii tüm bunlar olurken ilerde kendini sorgulamamak için şimdiden sorgulamaya başlasan sanki daha iyi olacak gibi. Bu ay sık sık kendini 'ben kimim' diye soruyorken bulabilirsin ama artık hak ettiğin her şeye kavuşma vakti!

Senin yönetici gezegenin olan Mars bu ayla beraber Boğa'ya geçiyor. Yani anlayacağın enerji seviyende çeşitli değişimler gözlemleyebilirsin. Aman dikkat et! Bildiğin gibi Mars Eylül ayından beri senin burcundaydı, o yüzden biraz zorlu bir geçiş yaşayabilirsin. Yani bu aralar kendini yorgun, bitkin ve halsiz hissediyorsan tamamen bu yüzden sevgili Koç. Mars bu ayla beraber Boğa'ya geçer geçmez kendini çok daha güvende hissedeceğini söyleyebilirim.

8 Ocakla beraber Merkür Kova'ya, Venüs ise Oğlak burcuna geçecek. Yani bu haftayla beraber sosyal yaşantında ufak değişimler gözlemeyebilir aynı zamanda kendini yeni eski fark etmeksizin arkadaşlarınla sık sık zaman geçirirken bulabilirsin. Bu hafta zam ya da ödül gibi beklenmedik şeylerin haberini de alabilirsin. Gözünü dört açmanı tavsiye ederim. Bu hafta aynı zamanda Güneş Neptün ile bolca temasa geçeceğinden dolayı ruhani anlamda kendini yorgun hissetmen oldukça yüksek. Olabildiğince dinlenmeye, meditasyon yapmaya ve de bolca sabır çekmeye de hazırlansan iyi olur...

9 Ocak ile beraber gezegenlerdeki değişimler sana bolca hediye ve başarı getireceği gibi aynı zamanda çokça da takdir toplayacaksın. Ayrıca kendi güvenli alanınından çıkarak yepyeni sosyal ortamlara gireceksin.

11 Ocak'ta Merkür'ün Kova burcuna geçmesiye beraber özellikle de zaman geçirdiğin ve sevdiğin insanlarla arandaki bağ kuvvetlenebilir. Bol bol ilham alıp ilham vereceksin, unutma!

12 Ocak'ta Merkür ve Uranüs arasındaki hareketlenmelerle beraber özellikle de para ve gelecek planların hakkında şaşırtıcı haberler alabilirsin. Ayrıca bugün birtakım gerginlikler de yaşayacağını söyleyebilirim. Olabildiğince sakin kalmaya çalış.

Oğlak burcundaki yeni ayla beraber 13 Ocak'ta ise biraz dikkatli olmanı öneririm. Bugün sınırlarını zorlaman için pek doğru bir gün olmayabilir. Uzun süreli planlar yapmaya odaklanmalı ve koşulları kabullenmelisin. Tabii bunu yaparken kendi sınırlarının da farkına varmanı öneririm. Eğer tavsiyelerime kulak kabartırsan yaptığın işte çok başarılı olacaksın sevgili Koç. Çünkü bu ay kariyerinin ve başarılarının pik yapacağı bir ay olacak. Karşına yeni fırsatlar çıkacak ve eğer bu fırsatları olgunlukla değerlendirebilirsen hayatının kararını alabilirsin!

Ayın 14'üyle beraber bolluk ve berekette bir artış gözlemleyebilirsin. Uranüs'ün geri dönüşüyle beraber süprizlere de hazır olmalısın. Bu haberlerle karşılaştığında sakin kalmanı öneririm. Ayın 14'ünde aynı zamanda güneş Plüton'la da temas edecek. Bu da kariyerinde önemli anlar yaşayacağına delalet ediyor olabilir sevgili Koç. Önemli bir görev üstlenmen ya da üst düzey yöneticilerle görüşmen söz konusu olabilir. Adımlarını atarken dikkatli olmanı tavsiye ediyorum.

Bu ay senin için bir diğer önemli gün de Jüpiter'in Uranüs ile bolca temasa geçeceği gün olan 17 Ocak. Jüpiter büyümenin ve gelişmenin gezegenidir sevgili Koç. Uranüs ise inovasyon ve yeniliklerin. Bugün kendini yeni şeyler denerken bulabilirsin. Ayrıca sosyal yaşantından önemli kararlar alman, değer yargılarını ve gelecek planlarını gözden geçirmen gerekebilir.

19 Ocak ile beraber Kova sezonuna da geçmiş olacağız. Bu da devamlı olarak söylediğim gibi sosyal hayatına oldukça büyük etkilerde bulunacak. İş hayatında büyük fırsatlar yakalayabilir, özellikle de eski arkadaşlarınla tekrar görüşebilir ve eskiden keyif aldığın hobilerinle tekrar uğraşmaya başlayabilirsin. Bugünü kendine yatırım yapman için iyi değerlendirmeni öneririm. Ailen ve arkadaşlarına zaman ayırmalısın. Özellikle de yanlış anlaşılması muhtemel konuşmalardan kaçınmalı ve parayla ilgili konularda münakaşa yapmamalısın.

20 Ocak'la beraber yönetici gezegenin Mars Uranüs ile buluşacak. Bugün özellikle de aldığın kararları sıklıkla gözden geçirmeni öneriyorum. Unutma bu ay senin ayın!

23 Ocak senin için oldukça yoğun bir gün olacak gibi duruyor. Ayrıca Venüs ve Neptün'ün kuracağı etkileşimi de hesaba katarsak bu senin için oldukça romantik bir gün haline de gelebilir. Finansal anlamda bugün ciddi değişimler yaşayacağını söyleyebilirim ancak lütfen harcamalarına dikkat et.

Ayın 30'unda Merkür retrosunun Kova burcuna geçmesiyle beraber duygusal anlamda hiç beklemediğin ve deşilmesinden hoşlamadığın konular tekrar gün yüzüne çıkabilir. Ama sen bu ay aldığın kararlar ve attığın sağlam adımlarla bunun da üstesinden geleceksin. Bugün seyahate çıkmaktan, önemli yatırımlar yapmaktan ve imza işi gerektiren sözleşmelerden kaçınmanı tavsiye ederim. Merkür retrosu 21 Şubat'ta bitecek. Bu kararlar için 21'ne kadar beklemen ve tekrar tekrar gözden geçirmen senin yararına olacak.


Sevgili Boğa,


Bu ay senin için büyüme, gelişme, yeni fırsatlar ve eğitim hayatında büyük başarılar demek!

Ayın 8'i itibariyle kariyerinde yeni gelişmeler meydana gelebilir. Bu gelişmelere ayak uydurmakta başta zorlansan da üstesinden geleceksin! Venüs bugün Oğlak burcuna geçecek ve bu da sana yurt dışı tebriklerinin gelmesi, yöneticilerinle kariyerin hakkında konuşacağın ve dünya görüşlerin hakkında biraz kafaya yoracağın anlamına geliyor olabilir sevgili Boğa. Bugün kendini entellektüel anlamda tatmin ve değer yargıların konusunda seviye atlamış gibi hissedebilirsin. Ayrıca, Neptün Balık ile buluşacağından sevdiğin insanlarla bolca vakit geçirmeni tavsiye ederim.

9 ve 11 Ocak'ta Venüs ve Mars'ın rekabetçi enerjisini üzerinde hissedebilirsin. Aynı şekilde Merkür Kova burcunda Satürn'de buluşacağından kariyerinle ilgili önemli adımlar karşına çıkabilir. Gelecekle ilgili kurgulamış olduğun planlarının bir kısmı olumsuz sonuçlanacak olsa da kendini sakın üzme çünkü bu, büyümen için çok iyi bir fırsat olacak...

Uranüs asiliğin ve yeniliğin gezegendir sevgili Boğa! Tıpkı insanların seni tanımlarken kullandığı kavramlar gibi sen de Mars da birbirinize benziyorsunuz. Kişisel hayatında beklenmedik adımlar atıyor ve birçok insanın gözünde 'inatçı' olarak nitelendiriliyor olabilirsin. Ama bu ay düzeninde ve günlük rutininde ciddi değişimler meydana gelecek. İnat etmemeni öneririm.

12 Ocak'ta haberci gezegen Merkür ve Uranüs arasında zıtlıklar meydana gelecek. Bugün kendini açıklanmasını istemediğin bir sırrının ulu orta konuşulduğunu görürken bulabilirsin. Sinirlerini kontrol etmeni öneririm. Yoksa bu durum seni başını daha çoook ağrıtacak!

Mars ve Satürn'ün çarpıştığı günlerden biri olan 13 Ocak'taki Oğlak burcundaki yeni ay uzun süreli planlar yapman ve ani kararlardan kaçınman gerektiğini işaret ediyor. Bazen bazı şeyleri ne kadar zorlarsak zorlayalım olmaz. Ama unutma, Oğlak burcundaki yeni ay bize her zaman yeni fırsatlar, iş imkanları, tatil ve başarı gibi olumlu gelişmeler de getirir. Sadece sabretmeyi öğrenmelisin sevgili Boğa.

Ayın 13'ünde Venüs ve Uranüsün mükemmel diyebileceğimiz dizilimiyle beraber özellikle de kişisel hayatında oldukça keyif alacağın, kahkahanın eksilmeyeceği bir gün yaşayacaksın. Bugünü sevdiğin insanla geçirmeni öneririm. Bir taşla iki kuş kurmuş olursunuz.

14 Ocak itibariyle Uranüs retrosu son bulacak. Bugün aynı zamana güneş ve Plüton'un etkileşime geçeceği günlerden biri de olduğundan anlık planlar yapmanda sakınca yok. Bugün güzeeeelce bir iç çekme ve dinlenme zamanı senin için.

Bu ay senin için belki de en önemli günlerden biri de 17 Ocak olacak sevgili Boğa. Jüpiter ve Uranüs'ün etkileşime gireceği bugünde kariyerinde büyük bir kırılma noktası yaşayacakmışsın gibi duruyor. Unutma değişimler hiçbir zaman kolay olmaz ama önemli olan bu değişimden ne kazandığındır. Senin haritanda olan bu değişim sana bolca deneyim kazandıracak. Her şey senin için bir felaket gibi gözüküyor olabilir ama biraz sabır...

23 Ocak senin için yoğun bir gün olabilir. Bugün sinirlerine hakim olmayı öğrenmelisin sevgili Boğa. Ayrıca bugün sanki havada aşk kokusu var! Ne dersin?

28 Ocak'ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile beraber iş ve arkadaşlık ilişkilerinde ciddi bir değişim ve etkileşim gerçekleşebilir. Bu tutulmayla beraber kendi özel alanında kalmak istiyor olabilirsin. Ama unutma iletişim karşılıklıdır.

Ayın son gününde gerçekleşecek olan Kova burcunda Merkür'ün gerilemesi senin 14 Ocak'ta aldığın kararların etkisini gün yüzüne çıkarmaya başlayacak. Bugün özellikle de yanlış anlaşılabilecek konuşmalardan kaçınmanı öneriyorum. Bir karar almadan önce iki hatta belki üç kez düşünmelisin.


Sevgili İkizler,


Bu ay senin için borçlarınızı ödediğinin, finansal sorunlarınızı hallettiğinin ve özellikle de devir teslim ya da miras gibi işlere fazlasıyla kafa patlattığınız bir ay olacak.

Yönetici gezegeninin Merkür 8 Ocak'la beraber Kova burcuna geçecek. Bu da sana güzel haberlerin gelebileceğinin ve özellikle de iş arkadaşlarınla hararetli hararetli bir şeyle konuştuğunuzun bir göstergesi olabilir. Bugün aynı zamanda Venüs Oğlak burcuna geçecek. Karşınıza çıkan sorunlarda yaratıcı olmaktan çekinme. Kendine güven.

11 Ocak ile beraber Merkür ve Jüpiter'in arasındaki ilişki aslında kendini daha enerji hissetmene ve hayata daha pozitif bakmanı sağlayacak. Aldığın kararlarda konfor alanından çıkmak zorunda kalabilirsin ama unutma tüm bu gelişmeler senin lehine.

12 Ocak'ta kendinizi gergin ve sinirli hissedebilirsiniz. Benim tavsiyem eğer yapabiliyorsanız izin alıp dinlenmeniz, kafeinden uzak durmanız ve özellikle de sosyal medyaya pek bakmamanız yönünde olacak.

13 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile beraber finansal sorunlarınıza çözüm bulabilir ve parayla ilgili her türlü işinizde oldukça büyük bir şans elde edebilirsin. Bugünde dikkat etmeniz gereken tek şey Mars ve Satürn arasındaki gerginlik... Bu durum senin temponu düşürebilir. Sorunlarınıza kısa süreli çözümler bulmaktan ziyade daha uzun vadeli planlamalar yapmaya odaklanmalısın.

Ayın 14'ünde Uranüs'ün de etkisiyle tuhaf rüyalar görebilirsiniz. Yine söylüyorum içerisinde kafein bulunan her şeyden en azından bugün uzak durun!

Bu ay senin için en önemli günlerden biri olan 17 Ocak'ta Jupiter ve Uranüs arasındaki etkileşimle beraber kendinizin bile farkında olmadığı yönlerinizi keşfedebilirsin. Senin için bugün diğer burçlardan farklı olarak daha ruhani gerçekleşecek sevgili İkizler. Bolca meditasyon, yoga ya da nefes egzersizleri yapmanı öneriyorum. Unutma her değişim yıkıcı olur ama önemli olan o parçaları arkada bırakabilmektir.

19 Ocak'ta Kova sezonunun başlamasıyla beraber siz de seyahat ya da eğitime dair planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Ama tabii tüm bunları yaparken Kovid-19 tedbirlerine uymaya da özen göstermeyi ihmal etme lütfen. Ayrıca 20 Ocak'ta bolca dinlenmen gerekebilir. Bunu bir kenara not edin bence....

24 Ocak'ta Uranüs'ün güneşle buluşmasıyla hayatınızda birçok değişim meydana gelecek. 28 Ocak'ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan yeni ayda şans ayağınıza gelecek. Bu durumu iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Ayın son gününde Merkür, Kova burcunda gerilemeye başlayacak. Yani yapmış olduğunuz seyahat programlarında ufak değişimler söz konusu olabilir. Bugün size tavsiyem hiçbir randevunuza ya da işinize geç kalmamanız ve ayrıca yanlış anlaşılmaya mahal verecek konuşmalardan kaçınmanız olacaktır.

Umarım bu ay tüm dileklerinin gerçekleşeceği ve tüm çabalarının karşılığını alacağın bir ay olur sevgili İkizler.


Sevgili Yengeç,

Bu ay sen için ilişkilerinin güçleneceği, iş arkadaşlarınla bol bol vakit geçireceğin, yeni insanlarla tanışacağın ve tanıştığın bu insanlardan yeni bakış açıları kazanacağın son derece verimli bir ay olacak.

İletişim gezegeni olan Merkür bu ay bir hava burcu olan ayın 8'i itibariyle Kova burcuna geçecek. Bu da senin üzerinde uzun süredir çözüm bulmaya çalıştığın finansal konularda nihayet bir çözüm bulmana, borçlarını ödemeye başlamana ve kendini çok daha iyi hissetmene önayak olacak diyebilirim. Venüs'ün Oğlak burcuyla buluşacağı bugün güzel haberler alabilir ve ufak bir kutlama yapabilirsin.

Ayın 9'unda Mars ve Venüs arasındaki etkileşim sosyal hayatında büyük bir etki bırakacak. Özellikle de duygusal ilişkiler için oldukça verimli bir gün geçirebilirsin. Hayatındaki insanla zaman geçirmeni tavsiye ederim sevgili Yengeç. Merkür'ün Satürn ile olan bağlantısıyla da gelecek planlarına yoğunlaşman oldukça olası bir durum. Bu noktada olabildiğince sakin, kararlı ve iyi düşünülmüş kararlar vermen gerekebilir.

12 Ocak'ta Merkür'ün Boğa burcundaki Uranüs ile çatışması senin için yeni başlangıçların bir göstergesi olabilir.

13 Ocak'ta Oğlak burcundaki yeni ayla beraber birtakım zorluklar yaşayabilirsin. Dikkatli olmanı tavsiye ederim. Kısa süreli hedefler belirlemek yerine detaylı ve uzun vadeli planlara odaklanman senin için daha verimli olacaktır. Ayrıca bugün işle alakalı şaşırtıcı ama aynı zamanda heyecan verici haberler de alabilirsin. Bu noktada vereceğin kararlar çok önemli.

14 Ocak'ta bitecek olan Uranüs retrosuyla beraber kendini hayatında hiç tanımadığın kadar farklı insanlarla iletişim kurarken bulabilir ya da farklı bir hobi edinebilirsin. Bugün aynı zamanda güneş Plüton ile buluşacağından ilişki ve iş hayatında büyük kırılma noktalarına şahit olabilirsin. Ama bu kırılmalar sana her zamankinden çok daha iyi gelecek sevgili Yengeç.

Bu ay senin için en kritik günlerden biri 17 Ocak olacak. Jüpiter ve Uranüs'ün karşılaşmasıyla beraber sosyal hayatında büyük değişimlere şahit olabilir ve para konusundaki kalıplaşmış düşüncelerinin değiştiğini gözlemleyebilirsin. Tanıdığın biri para konusunda seni yönlendirebilir. Onun bu tavsiyelerini dinlemen senin yararına olacak benden söylemesi...

Ayrıca 17 Ocak'ta radikal değişimler yaşayabilirsin. Senden tek ricam bu kararları almadan önce iki kez düşünmen olacak. Ayrıca bugün küçük sürprizlerle de karşılaşabilirsin. Uranüs'ün ne yapacağı belli olmaz, sen yine de dikkatli ol!

19 Ocak'ta Kova sezonu başlayacak. Oğlak döneminde tamamen iş ilişkilerine odaklanmıştık hatırlarsan ama Kovayla beraber bu ilişkiler daha da derinlik kazanacak ve kendini sorgulamana neden olacak. İş ortakların varsa aranızda ufak tartışmalar çıkabilir. Dikkatli olmanı tavsiye ederim.

Ayın 20'sinde Mars ve Uranüs'ün büyük buluşması senin sosyal ilişkilerini etkileyebilir. Beklenmedik dargınlıklar yaşanmasını önlemek için olabildiğince dediklerine, görüştüğün insanlara ve ilgi alanlarının kişiler üzerinde bir hassasiyet yaratıp yaratmadığına odaklanmanı rica ediyorum senden. Kimseyi üzmek ya da kırmak istemediğini biliyorum çünkü.

23 Ocak senin için çok yorucu ve oldukça da yoğun bir gün olabilir sevgili Yengeç. Mars ve Jüpiter arasındaki gerginlik, Venüs ve Neptün arasındaki bağlantı ve güneşin Satürn'le buluşması sende öfke sorunlarına ya da uzun süreli kararsızlıklara neden olabilir. Ayrıca eğer şanslıysan bugün havada aşk kokusu var... İlk kez sınırlarını aşacaksın sevgili Yengeç.

26 Ocak ile beraber güneş ve Uranüs'ün karşılaşması özellikle de senin gibi Yengeç burçları açısından zincirlerini kırmak için oldukça önemli bir gün. Borçlarından kurtulacağını bir gün olacak. Eğer borcun yoksa sana borç verdiğin biri borcunu da ödeyebilir. Ayrıca uzun süredir dargın olduğun bir insanın senden özür dilemesi de bu ay gözlemlediklerim arasında. Affet ama unutma!

28 Ocak'ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan yeni ayla beraber ilişkilerinde ciddi derecede bir değişim gerçekleşecek. Kontrolünü kaybetmemeye çalışmanı tavsiye ederim.

Ayın 14'ünde almış olduğun kararlar ya da vermiş olduğun sözler aynın son gününde karşına tekrar çıkacak.

21 Şubat'ta Merkür retrosu sona ereceğinden o zamana kadar büyük kararlarını ertelemeni ve üzerine iyice düşünmeni tavsiye ederim.

Umarım bu ay senin için her şey gönlünce olur sevgili Yengeç. Şubat ayında görüşmek üzere.

Sevgili Aslan,


Bu ay senin için oldukça yoğun gözüküyor. Özellikle de iş hayatında farklı sorumluluklar üstlenebilir ve aslında senden günlük rutininden çıkman beklenebilir. İşleri her zaman en iyi şekilde yapmak gibi bir eğilimin var ama bu ay bu özelliğin senin daha da yorulmana neden olacak.

İletişim gezegeni olan Merkür bu ayın 8'i itibariyle Kova burcuyla karşılaşacak. Senden daha üst rütbede olan iş arkadaşlarınla her zamankinden daha farklı bir iletişim içerisinde bulabilirsin. Bu ay senin için yeni insanlarla tanışmak oldukça önemli. Üşengeçlik etmemeni öneririm. Ayrıca geçmişte sorun yaşadığın insanlarla bir karşılaşma söz konusu olabilir.

8 Ocak'ta Venüs'ün Oğlak burcuna geçmesiyle beraber özellikle de cilt bakımına dikkat etmeli ve seni sinirlendirecek şeylerden uzak durmalısın. Bugün aynı zamanda güneş Neptün ile de buluşacağından meditasyon ya da nefes egzersizleri yapmanı öneririm.

Ayın 9'unda Venüs ve Mars'ın bir araya gelmesi özellikle de kariyerinde büyük etkiler yaratabilir gibi duruyor sevgili Aslan. Ne kadar açık fikirili olursan ve öfkeden uzaklaşırsan bu aralar aslında senin için o kadar iyi olacak.

12 Ocak'ta Boğa burcundaki Uranüs ve Merkür bir konu hakkındaki fikirlerinin kökten değişmesine neden olabilir. Özellikle de ikili ilişkilerinde sözlerin ve eylemlerinin birbiriyle uyuştuğundan emin olmanı tavsiye ederim.

13 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile beraber yeni alışkanlıklar edinebilirsin. Bugün karşına çıkan zorluklarda asla pes etmemelisin ama bence sen zaten etmezsin!

Mars ve Satürn arasındaki gerginlik özellikle de ikili ilişkilerine yansıyacak. Kimseyi bir şey için zorlamamanı ve hatta birine tavsiye verirken iki kez düşünmeni tavsiye ediyorum. Bu kara bulutların dağılması uzun sürse de uzun vadeli planlamaların ve kişiliğin sayesinde her şey tekrar eski haline kısa sürede dönecek. Özellikle de bugün dilek tutmak sana verebileceğim en iyi tavsiye olacaktır sevgili Aslan.

14 Ocak'ta bitecek olan Uranüs retrosuyla beraber güneş aynı zamanda Plüton ile de etkileşim kuracak, ki bu da büyük kariyer değişimlerine işaret ediyor. Özellikle de uzun süredir bırakmak istediğin bir alışkanlığın varsa bugüne bir şans vermeni tavsiye ederim.

Ayın 17'si de senin için oldukça önemli bir gün. Jupiter ve Uranüs'ün karşılaşacağın bugünde Jupiter sayesinde yeni etkileşimler ve derin iletişimler kurarken Uranüs sayesinde de insanların senin hakkında düşündükleri tüm olumsuzlukları haksız çıkaracaksın. Sen sonuçta bir Aslan'sın. Kendini kanıtlamana gerek yok.

19 Ocak itibariyle başlayacak olan Kova sezonunda haritana baktığım zaman özellikle de ayın 20'sinde kariyerin için büyük bir adım atacakmışsın gibi geldi bana. Yaratıcılığını son damlasına kadar kullanmanı öneriyorum.

23 Ocak birçok burç gibi senin için de oldukça zorlu bir gün sevgili Aslan. Mars ve Jupiter'in etkileşimi, Venüs-Neptün birleşimi falan derken sinirlerine hakim olmakta bir miktar zorlanabilirsin. Ayın 26'sına kadar sabretmeni ve olabildiğince dinlenmeni tavsiye ederim.

28 Ocak'ta senin burcunda gerçekleşecek olan yeni ayda özellikle de duygusal, sanatsal ve tutkuyla yaptığın işlerde büyük başarılar elde edebilirsin. Kendini ifade etmekte zorlandığın bir konuda kendine tekrar bir şans tanımanı tavsiye ediyorum. Özellikle de Venüs ve Plüton'un birleşmesi senin açından senin için neyin daha kıymetli olduğunu anlamana ve artık tamamen yeni bir düzene geçmende önayak olacak gibi.

Ayın son gününde gerçekleşecek ve senin tam zıt burcunda olan Kova burcunun Merkür retrosu sinirleri biraz gerebilir. Özellikle de bugün yanlış anlaşılması olası olan konuşmalardan, gecikmelerden, ofansif şakalardan uzak durmalı ve olabildiğince sakin kalmaya odaklanmalısın. Unutma geçmiş geçmişte kaldı.

Sevgili Başak,

Güneş tıpkı seninki gibi toprak burcu olan Oğlak'ta. Bu da bu ayın senin açından son derece romantik ve yaratıcı olacağına işaret ediyor. Senin için özgürlüğün ne anlama geldiğini ve bu kısıtlamalarda ne kadar çok sıkıldığının farkındayım. Arkadaşlarınla buluşmak istiyor, eğlenmeden duramıyorsun ama sabret çok az kaldı. Eğer bu ay eylemlerine dikkat edersen aşk hayatında güzel gelişmeler görüyorum. Haydi gel derinlemesine bakalım.

8 Ocak'ta Merkür'ün Kova burcuna geçmesiyle beraber iş yerindeki düzen ve tertibin değişmesini sağlayacak önemli kararlar alabilir ve hatta eyleme bile geçebilirsin sevgili Başak. Ayrıca bugün Venüs Oğlak burcuyla etkileşime gireceğinden aşk hayatında güzel değişimlere ve sürprizlere de hazır ol. Ortaya oldukça yaratıcı şeyler çıkabilir benden söylemesi. :)

9 Ocak ile beraber Venüs ve Mars'ın etkileşimi özellikle de iş konusunda kendini sorgulamana, yeni hedefler çizmene ve aslında bir bakıma gözünün açılmasına neden olabilir. Kendine bir program hazırlamalı ve en azından şu anlık bir rutin oluşturmalısın.

Merkür retrosu biliyorsun ki geçtiğimiz ay başlamıştı ve bu da senin bazı şeyleri tekraaaar tekrar sorgulamana neden olmuştu. Özellikle de ayın 11'nde Merkür'ün Jüpiter ile buluşmasının arsından hayatında yeni bir sayfa açılacak diyebilirim. Belki bu sayfa belirgin olmayacak ancak kendini ciddi bir şekilde hissettireceğini söyleyebilirim. Bence bu süreçte doğru planlama ve etkili iletişim senin anahtar kelimelerin olsun. Sen Başak'sın hep daha fazlasını yaparsın, unutma!

Bu ay burcunun üstünde Uranüs'ün fazlasıyla etkisini göreceğiz. Uranüs tahmin edilmesi oldukça zor bir gezegen olduğundan özellikle de ayın 12'sine kadar adımlarını sağlam atmanı tavsiye ederim.

13 Ocak'ta Oğlak burcunda yaşanacak olan yeni ay sana yepyeni bir aşk getirecek. Artık biraz da olsa kendini sorgulamadan yeni bir ilişkiye adım atmanın zamanı sence de gelmedi mi? İçgüdülerini takip et, inan onlar sana doğru yolu gösterecek.

14 Ocak'ta sona erecek olan Uranüs retrosu uzaklardan gelecek yeni haberler almana ve beklenmedik fırsatlar yakalamana neden olabilir. Bu sıralar özellikle de kafeinli besinlerden uzak durmanı tavsiye ederim. Ayrıca bugün güneş Plüton ile iletişime de geçeceğinden dolayı sana tek bir şey söyleyeceğim: Aşk, aşk, aşk!

17 Ocak tüm burçlar gibi senin için de oldukça önemli bir gün sevgili Başak. Gezegenler arasındaki etkileşimler senin açından büyüme ve gelişmeyle sonuçlanacak diyebilirim. Planların ciddi anlamda değişecek olsa da bu hayatın için oldukça önemli bir adım.

19 Ocak'ta başlayan Kova sezonuyla beraber kendini uzun süredir yapmaya cesaret edemediğin konularda daha cesaretli ve üretken görebilirsin. Mars ve Uranüs'ün 20 Ocak'taki buluşmasıyla felsefi anlamda kendinizi daha rahat ve üretken bulacaksın.

23 Ocak senin için en yorucu günlerden biri olacak. Çünkü bugün biri senden büyük bir özür dileyecek. Onu affetmeni öneririm. Sen içinde kin tutabilecek biri değilsin sevgili Başak. Bu ondan çok sana zarar verir.

Ve ayın son gününde özellikle de ayın 14'ünde aldığın kararlar karşına çıkabilir ya da yaptığın işler için revize alabilirsin. Yanlış anlaşılacak eylemlerde bulunmaktan kaçınmalısın. Yaptığın işlerin muntazam olup olmadığını özellikle bugün iki kez kontrol edersen senin açından çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Sevgili Terazi,

Bu ay özellikle de senin için ev, aile, yeni gelenek ve alışkanlıklar açısından oldukça besleyici bir ay olacak gibi gözüküyor. Sevdiklerinle bol bol vakit geçirmeli, sınırlarını zorlamalı ve özellikle de içinde çözemediğin o sorunla yüzleşmelisin.

İletişim gezegeni olan Merkür bu ay bir hava burcu olan Kova'ya geçecek. Bu da senin üstünde oldukça yoğun bir etki bırakacak. Havada senin için aşk kokusu olduğunu söylesem yalan olmaz!

8 Ocak'ta Venüs'ün Oğlak'a geçmesiyle beraber evle ilgili yapmayı düşündüğün birtakım değişimlerde hızlanmalar söz konusu olabilir. Oldukça değerli bir eşya alabilir ve bu eşyanın senin için iyi bir yatırım aracı olacağını da söyleyebilirim. Ayrıca bugün Neptün ve güneşin birleşimiyle affetmeyi öğrenecek ve insanlara bir fırsat daha vermen gerektiğinin farkına varacaksın.

Ayın 9'u itibariyle Venüs ve Mars'ta gerçekleşecek olan birtakım değişimler duygusal anlamda seni fazlasıyla etkileyecek. İkili ilişkilere atacağın adımların sağlam olduğundan emin olmalısın. Ayrıca bugün gerçekleşecek olan Merkür'ün Kova burcundaki Satürn ile buluşmasının sınırlarını ve kendine biçtiğin anlamsız engelleri de sorgulatacağını belirtmem gerek. Kendine güven, açık görüşlü ol ve olaylara pozitif tarafından bakmaya odaklan.

11 Ocak'ta Merkür'ün Kova burcundaki Jüpiter ile bağlantısıyla yeni insanlarla tanışabilir ve oldukça keyifli bir zaman geçirebilirsin.

Ayın 12'sinde gerçekleşecek olan Boğa burcundaki Uranüs'ün Merkür ile karşılaşmasıyla şaşırtıcı haberler alabilirsin. Beklentilerinin altında kalan teklifler alırsan üzülme ilerleyen zamanlarda bu durum değişecek.

13 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ayla beraber özellikle de ev de aile hayatını etkileyecek olan yeni başlangıçlar yapabilirsin. Taşınabilir, yeni biriyle tanışabilirsin ya da kişisel hayatında yeniliklere karşılaşman oldukça muhtemel sevgili Terazi. Bugün Mars ve Satürn arasında gerçekleşecek olan gerginlik sana da yansıyacak. Bundan dolayı da işleri biraz daha ağırdan almanı, oyunu kuralına göre oynamanı ve uzun vadeli planlamalar yapmanı tavsiye ederim.

Duygusal ve arkadaşlık ilişkilerinde şaşırtıcı haberler alabilirsin. Uzun süredir olmayan ama olmasını istediğin durumlar olabilir. Bu noktada sakin davranmalı ve olabildiğince ağırdan almalısın.

14 Ocak'ta bitecek olan Uranüs retrosu sende asabiyete neden olabilir. Bu yüzden olabildiğince alkol ve kafeinden uzak durmalı ve kararlarını daha sakin olduğun zamanlarda vermeye odaklanmalısın. Finansal anlamda yaşayacağın ani değişimlerin gözünü korkutmasına izin verme. Geçmişi geride bırak ve affedemediğin her şeyle barışmaya çalış. Bunun senin için ne kadar zor olduğunun farkındayım ama affetmeden ilerleyemezsin sevgili Terazi. Ayrıca bugün Plüton'un güneşle buluşmasıyla beraber büyük değişimlere de hazırlıklı olmalı ve ani tepkiler vermekten de kaçınmalısın.

Her burç gibi bu ay senin için en önemli günlerden biri olan 17 Ocak'ta Jüpiter ve Uranüs'ün karşılaşmasıyla son derece yaratıcı işlere imza atabilirsin. Çekinmeden sınırlarını zorlamanı tavsiye ederim. Ayrıca bugün aşk hayatında ciddi değişimler de olacağını söylemeden edemedim. Bugün verdiğin kararlar hayatını sonsuza dek etkileyebilir sevgili Terazi. Dikkatli ol!

Kova burcunun hakimiyetine gireceğimiz 19 Ocak'ta çok eğleneceğini düşünüyorum. Bir kutlama kapıda gibi. Her ne kadar kısıtlamalar olsa da bugün iyi bir haber almasan bile rutininin dışına çıkmanı tavsiye ederim. Sana ne kadar iyi geleceğini gözlerinle göreceksin!

20 Ocak'ta Mars ve Uranüs'ün buluşması bazı insanlarla aranı açabilir.

23 Ocak'ta ise oldukça yoğun bir gün seni bekliyor olacak. Birçok gezegen arasında farklı etkileşimler söz konusu olduğundan sakinliğini korumanı ve enerjini yükseltmek için harekete geçmeni tavsiye ederim sevgili Terazi.

26 Ocak'ta Uranüs ve güneşin üzerinde bırakacağı romantik etkiye aldanmamalı ve özellikle de ikili ilişkilerinde partnerini kısıtlayıcı söylem ve hareketlerden kaçınmalısın.

Değişimlerin senin için ne kadar zor olduğunu ve kimseye çaktırmadığını kimse bilmese de ben biliyorum o yüzden sakin olmaya çalış sevgili Terazi.

28 Ocak'ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile beraber sosyal hayatında bir takım sıkıntılar yaşayabilirsin ama bunu lehine çevirmek senin elinde. Bugün yeni insanlarla tanışmaktan kaçınmamanı tavsiye ederim.

Ayın son günüyle beraber eski arkadaşlıklar ve aşklar hakkında önemli kararlar alman gerekebilir. Geçmişte başladığın ama bir türlü bitiremediğin için yarım bıraktığın bir iş ya da hobine geri dönmek bugün sana çok iyi gelecek. Eski bir flörtün bugün seninle iletişme geçebilir ya da partnerinle duygusal bağınız bugün güçlenebilir. Bugün özellikle önemi kararlar almaktan kaçınmalı ve 21 Şubat'ta kadar bu tarz kararları alırken iki-üç kez düşünmeni tavsiye ederim sevgili Terazi.
Sevgili Akrep,

Bu ay senin için yıl boyunca geçireceğin en yoğun ve yorucu aylardan biri. Birçok görüşme yapacak, insanlarla sık sık iletişime geçecek ve özellikle de iş/okul gibi konularda çok sıkı çalışmak durumunda kalacaksın ama merak etme bu çabanın karşılığını fazlasıyla alacaksın.

8 Ocak'ta Kova burcunun Merkür'e geçmesiyle beraber özellikle de iş ve aile hayatındaki birçok konuda her zamankinden çok daha fazla çalışman gerekebilir sevgili Akrep. Ayrıca Venüs'ün Oğlak burcuna geçmesiyle beraber aşk hayatından da birtakım değişimler gözlemliyorum.

11 Ocak'ta özellikle de ev ile ilgili meselelerle başa çıkarken çok yorulacak olsan da her şey bittiğinde kendini çok rahatlamış ve emeklerinin karşılığını aldığını hissedeceksin.

12 Ocak ile beraber Uranüs ve Merkür'deki hareketlenmelerle şaşırtıcı ve olağandışı haberler alabilirsin. Bu haberleri aldığında sakin olmalı ve paniklemeden her zamanki gibi işini yapmaya devam etmeni tavsiye ederim.

13 Ocak'ta gerçekleşecek olan Oğlak burcu yeni ayı iletişim anlamında yeni başlangıçlar yapacağını düşündürüyor bana. Bugün iç sesine kulak vermek senin için oldukça önemli bir zaman olacak. Mars ve Satürn arasında gerçekleşecek olan değişimler özellikle de senin gibi birçok Akrep için aile ve kişisel yaşantıda büyük değişimlerin göstergesi olabilir. Dikkatli olmanda fayda görüyorum, benden söylemesi...

Ayın 14'ünde gerçekleşecek olan Uranüs retrosunun bitmesiyle beraber ikili ilişkilerde sakin olmanı ve sinirlerin çok gerilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer kendine hakim olmamazsan bu işten zararlı çıkan sen olacaksın sevgili Akrep. Ayrıca bugün edindiğin bilgilerle eline büyük bir koz geçeceğini düşünüyorum. Bunu akıllıca kullamalısın.

17 Ocak bu ay senin için en kritik günlerden biri. Jüpiter ve Uranüs arasındaki bu gerginlik şans anlamında senin yanında yer alacak. Benden tavsiye bugün özellikle de ev konusunda kararlar alırken bir kez daha düşünmen yönünde...

19 Ocak senin için belki de bu ayın en sakin ve neşeli günlerinden biri. Bunu iyi değerlendirmelisin.

20 Ocak'ta ise iş arkadaşlarına aranda bir tatsızlık yaşanabilirsin ama hızlı ve analitik düşünce yapınla hemen bu sorunu ortadan kaldıracağına inanıyorum.

23 Ocak senin için bu ayın en yoğun günlerinden biri olacak. Mars ve Jüpiter arasındaki gerginlik, Venüs'ün Neptün ile bağlantısı, Güneş ve Satürn'ün büyük buluşmasıyla beraber sinirlerin biraz laçkalaşabilir. Ama bu durum sana uzun vadede kazandıracak. Elbette kendine hakim olabilirsen.

Ayın son gününde ise Merkür retrosu başlayacak! Retrolar, yanlış anlaşılmalara yol açmaları ve olumsuzluklarıyla biliniyor olsa da bu durum senin için biraz daha farklı olacak. Ayın son gününde ruhani anlamda kendini sorgulayabilir ve bu sorgulamadan verimli sonuçlar çıkarabilirsen ilerleyen yaşantından şu anda olduğundan çok daha farklı bakış açılarına sahip bir insan olabilirsin.

Sevgili Yay,


Geçirdiğimiz bu Oğlak dönemi sana bolluk ve bereket getirecek. Özellikle de bu ay kime güvenmen gerektiğini, kendini nasıl daha rahat hissettiğini ve güvenli alanını bulmak için fazla çaba göstermeden büyük bir yol katedeceksin. Para senin için tabii ki de her şey değil ama bu ay büyük kazançlar elde edeceğini düşünüyorum.

Sen sevdiği insanlara oldukça anaç bir tavrıla yaklaşan, eli bol ve sevgi dolu bir insansın sevgili Yay. Senin bu özelliğin aslında birçok burçtan daha farklı olmana neden oluyor.

Bu ay iş konusunda büyük gelişmeler yaşayacağını ve yaratıcılığının sınırlarını zorlayacağını düşünüyorum. Özellikle de Merkür'ün Oğlak burcuna geçmesi buna büyük bir altyapı sağlayacak.

8 Ocak'ta Merkür'ün Kova burcuna geçmesiyle beraber duygusal anlamda kendini çok daha sağlıklı hissedebilirsin. Venüs'ün Oğlak burcuna geçmesi ise sana hem finansal hem de duygusal anlamda birçok sürprizi de beraberinde getirecek.

9 Ocak'ta Venüs'ün Mars'la ve Merkür'ün Satürn ile buluşması özellikle de kariyer anlamında sana büyük kapıların açılmasını sağlayacak. Artık oyunu kendi kural ve sınırlarınla oynayabileceksin. Özellikle de ikili iletişim konusunda gelişeceğini ve değişeceğini düşünüyorum sevgili Yay.

11 Ocak'la beraber daha açık görüşülü ve pozitif biri olacağını düşünüyorum. Bunda Jüpiter'in Kova burcuna geçmesinde büyük bir etkisi olacak.

12 Ocak'ta hiç beklemediğin bir yerden enteresan bir haber alabilirsin. Merkür'ün Boğa burcundaki Uranüs'e geçmesiyle değişime hazır ol.

13 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay yeni başlangıçlar demek! Özellikle de finansal konularda büyük bir iyileşme olacağını düşünüyorum. Acaba zam alacak olabilir misin sevgili Yay?

14 Ocak'ta sona erecek olan Uranüs retrosuyla birlikte yıllardır oturttuğun o düzenin tamamen değişebilir. Yeni bir hobi edinebilir ya da eski bir alışkanlığını kolayca bırakabilirsin.

17 Ocak senin için en önemli günlerden bir tanesi. Şans kapıda haberin olsun!

23 Ocak'ta gerçekleşecek olan gezegen hareketlerine göre kısa süreli sıkıntılar yaşayabilirsin. Öfkeni kontrol etmeni rica ediyorum çünkü yaşayacağın bu sıkıntılar gerçekten çok hızlı bir şekilde çözüme bağlanacak.

26 Ocak'ta gerçekleşecek olan Uranüs ve güneş yakınlaşması da seni yakından etkilecek gibi gözüküyor. Rutin hayatında değişimler yolda.

Ayın 28'inde Aslan burcunda gerçekleşecek olan yeni ayda romantik ilişkilerine dikkat etmelisin. Bugünün senin için oldukça güzel geçeceğini söyleyebilirim.

Ayın son günün de ise 14 Ocak'ta aldığın kararların sonuçlarını göreceksin. Özellikle büyük kararlar alırken bir kez daha düşünmeni ve 21 Şubat'a kadar eğer erteleyebiliyorsan ertelemeni rica ediyorum.Sevgili Oğlak,


Öncelike doğum günün kutlu olsun diyerek cümleme başlamak istiyorum. Umarım bu sene önceki yıllara nazaran senin için çok daha mutlu ve sağlıklı bir yıl olur!

8 Ocak'la beraber Merkür'ün Kova burcuna ve Venüs'ün senin burcuna geçmesiyle beraber iletişim, finans ve sosyal ilişkiler konusunda senin için çok daha rahat bir dönem olacağını söyleyebilirim. İlişkilerinde sevgini belli etmek konusunda zorlandığını biliyorum ama sevdiğin zaman karşındaki insan tereddüt etmeden bunu hissediyor haberin olsun!

Bu ay aslında senin en yaratıcı olduğun aylardan biri. Bu yüzden özellikle de ilgi alanlarına ve sanata yoğunlaşmanı öneririm.

9 Ocak'ta Venüs'ün Mars'a ve Merkür'ün Kova burcundaki Satürn'e geçmesiyle beraber romantik anlamda seni son derece tatmin edecek gelişmeler yaşayacağını belirtmemde yarar var. Kafanı kurcalayan tüm sorulara yanıt bulacakmışsın gibi geldi bana. Ayrıca çok da takdir toplayacaksın!

13 Ocak'a özellikle dikkat etmeni istiyorum senden sevgili Oğlak. Olmasının zor dolduğunu düşündüğün hedeflerini artık bir kenara atma vakti yoksa hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Sabırlı olmalı, arkana yaslanmalı ve isteklerin için harekete geçmeye çalışmalısın. Şanslısın ki bunları yaparken yanında hep seni destekeleyecek insanlar olacak. Duygusal anlamda çok yoğun bir gün olacağını düşündüğüm 13 Ocak'ta sevgini olabildiğince çok göstermeni tavsiye ederim.

14 Ocak'ta sona erecek olan Uranüs retrosuyla beraber aşk hayatında bir takım değişimler söz konusu olabilir. Uzun süredir beklediğin sorunlar çözüme ulaşıp anlamlandıramadığın sorunların cevabını alabilirsin. Yalnız bu noktada bazı sorunlar 12 Mart'a kadar devam edecek gibi gözüküyor. Bence bu tarihi bir köşeye not et!

Bu ayın en kritik günlerinden biri olan 17 Ocak'ta ise hedeflerine ulaşmak için dışardan bir destek alacaksın. Sen sonuç odaklı yaşayan bir insansın bundan dolayı sevgili Oğlak seni çok mutlu edecek haberlerin kapıda olduğunu söylemekte yarar var. Enerjini anlamsız şeylere harcamayı artık bırakmalı ve kendine bir düzen oturmalısın.

19 ve 20 Ocak'ta enerjinin doruklarına varacağını düşünüyorum. Bu enerjiyi iyiye yönlendirmeyi öğrenmelisin.

23 Ocak'ta gerçekleşecek olan gezegen hareketleri sende kısa süreli dikkat dağınıklıklarına yol açabilir. Öfkene dikkat etmeli ve sinirlendiğin anda sakinleşmeye çalışıp biraz beklemeni tavsiye ediyorum.

26 Ocak'ta özellikle de cinsel anlamda uzun süredir yaşamadığın şeyler olabilir. Dikkatli ol!

Ayın son günü olan 30 Ocak'ta ise iş ilişkilerinde ufak da olsa bir hareketlenme olacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisin yoksa ilerde çok pişman olursun benden söylemesi.

Sevgili Kova,

Bu ay senin için oldukça yorucu ama bir o kadar da heyecan verici bir ay olacak. Kendine güvenmeyi öğrenmeli ve korkusuca adım atmayı bilmelisin.

Özellikle de 8 Ocak'la beraber utangaçlığından bir nebze de olsa sıyrılmalı ve kendinle gurur duymalısın. Özellikle de kendini ifade etmekte zorlanacağın bugünde Merkür retrosu da varken işler beki beklediğinden daha zor gerçekleşebilir ama unutma bu ay geçtikten sonra kapıda seni çok güzel haberler bekliyor olacak. Ayrıca bugün insanlara bol bol yardım etmeni tavsiye ederim. Karma tüm bu iyilikleri sana geri getirecek haberin olsun...

9 Ocak'taki Mars ve Venüs etkileşimi hayatını ciddi anlamda değiştirecek. Hayatın tüm güzelliklerini adeta gözü bir anda açılan bir insan gibi görmeye başlayacak ve duygusal anlamda büyük bir tatmin yaşayacaksın sevgili Kova.

11 Ocak'ta aldığın kararlara dikkat etmelisin! 12 Ocak'ta ise Merkür ve Uranüs arasındaki etkileşimle beraber ev ve ailenle alakalı şaşırtıcı gelişmelerle karşılaşabilirsin.

13 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay kendini daha iyi tanımana yardımcı olacak. Özellikle de bugün eskiyi hatırlamakta fayda olduğunu düşünüyorum.

14 Ocak'ta aldığın kararlara çok dikkat etmelisin sevgili Kova. Yaptığın şeylerden emin olamadığın anlar olacak ama sana az önce de dediğim gibi artık kendine güvenme vakti geldi de geçiyor.

17 Ocak birçok burç gibi senin için de yeni başlangıçları temsil ediyor. Yeni şeyler denemeli, bırakmak istediğin alışkanlıklar için bir adım atmalı ve rutinin dışına çıkmalısın.

23 Ocak senin için oldukça yoğun bir gün olacak gibi geldi bana! Gezegenlerin hareketlerini de ele aldığımızda geleceğinle ilgili ciddi planlar yapacaksan bunu biraz daha ertelemeni tavsiye ederim. Ayrıca bugün olması gerekenden biraz fazla alınganlık gösteriyor olabilirsin. Dikkatli olmanı tavsiye ediyorum.

26 Ocak'ta özellikle de aile ve ev ile ilgili ilişkilerinde sözlerine dikkat etmeli ve kimseyi kırmadığından emin olmalısın.

2021 yılı senin için yeni başlangıçların yılı olacak. Eğer bu ay sabredip devam edersen her şey senin istediğin gibi sonuçlanacak.

Sevgili Balık,

Bu ay senin için yeni arkadaşlıklar, işte başarı, yeni alışkanlıklar ve özellikle de sevdiğin şeyleri yapabilmen için büyük bir alan yaratan bir ay olacak. Özellikle de 8 Ocak'ta Merkür'ün Kova burcuna geçmesiyle beraber kendin bile farkında olmadığın yeteneklerini keşfedebilirsin. Ama bunun için kendine fırsat tanıman gerekecek. Özellikle de gerçekleştirmek istediğin hedeflerin varsa bugünü iyi değerlendirmeni tavsiye ederim. Bol bol meditasyon yapabilir, eski arkadaşlıklarınla ilgili çıkmazlarına yoğunlaşabilir ve ailene zaman ayırabilirsin.

9 Ocak'ta Venüs ve Mars'ın etkileşimiyle özellikle de senin için harika bir gün olacak sevgili Balık. Aşk hayatında güzel bir hareketlenmeyle karşılaşabilirsin. Ayrıca bugünü iyi değerlendir çünkü ay boyunca en yaratıcı olduğun günlerden biri olacak.

11 Ocak'taki Merkür ve Kova burcundaki Jüpiter'in buluşmasıyla beraber şaşırtıcı haberler alacak ve oldukça da mutlu olacaksın.

Ayın 12'sinde ise Merkür ve Uranüs arasındaki gerginlik özellikle de finansal konularda sana zorluk yaşatabilir. Uzun vadeli planlardansa öncelikle kısa vadeli çözümlere odaklanmanı öneririm.

13 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay senin için özellikle de sosyal ilişkilerinde yeni başlangıçların olduğunun habericisi. Ayrıca Mars ve Satürn arasındaki yıkıcı etkileşim iletişim problemleri yaşayacağını ifade ediyor olabilir.

Ayın 14'ünde beklenmedik haberler alabilirsin sevgili Balık. Bu haberleri aldığında bir adım geride durmalı ve durumu derinlemesine analiz etmelisin. Eğer bunu yapmadan adım atarsan bu senin için pek iyi sonuçlanmayabilir.

17 Ocak her burç kadar senin için de oldukça önemli bir gün. Gezegenler arasındaki değişimler hata yapmana neden olabilir. Dikkatli olmalısın.

19 Ocak senin için yılın en sakin günlerinden biri olabilir sevgili Balık. Bunu iyi değerlendirmelisin. Özellikle de bugünü tek başına geçirmeni tavsiye ederim.

23 Ocak senin için oldukça yoğun geçecek gibi. Mars ve Jüpiter arasındaki gerginlik ve güneşin Satürn ile buluşmasıyla büyük sözler vermekten kaçınmalı ve sakin kalmaya çalışmalısın.

28 Ocak'ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan yeni ayda kötü alışkanlıklarından kolayca kurtulabilirsin. Ayrıca yeni bağlantılar kurabilir ve iş hayatında oldukça sağlam bir adım da atabilirsin.

Ayın son gününde 14 Ocak'ta aldığın kararların sonuçlarını gözlemleyebilir ve yaptığın hatalardan ders çıkarabilir ya da doğrularınla gurur duyabilirsin. Hepsi senin elinde! :)

Kaynak: Onedio
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043

Ocak 2021 burç yorumları ve şifalı nesneleri
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

Aile büyükleri ve kariyerdeki üstlerinizle ilişkilerinizde yeni koşullar oluşacak. Yeni istek ve arzularınız olabilir. Diğer yandan zorlayıcı koşullarda, kurallarda ve kanuni kısıtlamalarla karşılaşma olasılığında artış görülebilir. Acele kararlar vermemek gereken bir dönemdesiniz. İyileşme ihtiyacı duyduğunuz noktalarda şifalanmak için yeni yöntemler bulabilir ya da şifalandığınızı düşünebilirsiniz.

Kristal Taşınız : Kunzit

Kelime şifa çalışması : Yaptığım ve yapmadığım tüm şeyler gerçeğin, sevginin ve bilgeliğin gelişmesine katkıda bulunuyor.

Kokusu : Menekşe

Dr. Bach Çiçeği : Water Violet + Red Chestnut


**************************************

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

Yurt dışı bağlantılarınız, yabancılar ve uzak akrabalar ile yaptığınız görüşmelerde mekân değişikliğinden bahsediyor, hayalinizin gerçekleşmesi için gün sayıyor olabilirsiniz. Heyecanlı günler geçiriyorsunuz. Hedefiniz ne olursa olsun büyüklerin fikrini almanız işinize yarayacaktır. Bu dönemde özellikle kadınlardan destek ve yeni fikirler hakkında ilham alabilirsiniz. Acele etmeyin, konfor çalışmanızın sonundaki ödülünüzdür.

Kristal Taşınız : Turuncu Kalsit

Kelime şifa çalışması : Düşüncülerim, duygularım ve eylemlerim, gitgide ne Yaratıcı’nın birleştirici gücüne yöneliyor.

Kokusu : Erik çiçeği

Dr. Bach Çiçeği : Aspen ve Crab Apple


**************************************

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

Miras, sigorta veya eşlerin gelirleri ile ilgili konularda yeni projeler gelişebilir. Kendinizi tercih etmediğiniz bir döngüye sıkışmış hissedebilir ya da planların hayallerinizi engellediğini düşünebilirsiniz. Yeni bir adım atmayı zorlayıcı bulduğunuz bir dönem. Sizi sinirlendiren çok fazla şeyle karşılaştığınızı düşünseniz de çaresiz olmadığınızı bilin. Yola devam edebilmek için biraz motivasyon iyi olur. Yıkıcı yanlara değil yapıcı olanlara odaklanmayı seçin. Aradığınız şifre yapıcılıkta saklı.

Kristal Taşınız : Kunzit

Kelime şifa çalışması : Kendim için koyduğum ve gelişmemi engelleyen tüm sınırlamaları geri veriyorum.

Kokusu : Limonotu

Dr. Bach Çiçeği : Wild Oat


**************************************

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

Ortaklı işlerde hukuksal zorlukların belirginliği arttıkça kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Ancak bu döngü birçok şeyi fark etmenizi sağlayacak. Nasıl başa çıkacağınız konusunda endişelenirseniz unutmayın ki kendini besleyebilme ve çevreyi doğru okuyabilme gücünüz çok yüksek. Kırgınsanız iyileşmek için kendinize zaman tanıyın. Arkadaş ortamlarındaki ani gelişmelere dikkatli olun. Maddi konularda yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız eskiden tamamen vaz geçmeniz gerekebilir.

Kristal Taşınız : Turmalin

Kelime şifa çalışması : Yaşamımda mutluluğa yer açılsın diye bana birazcık doyum veren şeyleri dışlıyorum.

Kokusu : Portakal

Dr. Bach Çiçeği : Vine


**************************************

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

İş ortamında günlük düzenli yaptıklarınızda yeniliğe gitme, görmeniz gerekenleri fark ederek değişme zamanı. Şartları akışına bırakırsanız kolay ve istekli bir değişime giden yolu açarsınız. Sağlığınıza ve beslenmenize dikkat etmeniz gereken bir dönem. Özellikle gözler, dişler ve sindirim sistemi hassas bölgeleriniz. Yurt dışı ile olan ilişkilerde ya da yükseköğrenim konularında ani gelişmeler olabilir. Hukuki konular çıkabilir veya adalet arayışına girebilirsiniz.

Kristal Taşınız : Selenit

Kelime şifa çalışması : Düşüncelerimin her birini, bir sağaltım ve gelişim fırsatı olarak sevgiyle ve şükranla kabul ediyorum.

Kokusu : Çam

Dr. Bach Çiçeği : Chestnut Bud


**************************************

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

İkili ilişkiler, sanatsal faaliyetler veya çocuklarla ilgili konularda yeni ve olumlu gelişmeler görünüyor. Başlangıçta bu değişimi rahatsızlık verici bulabilirsiniz. Ancak bu etki bir buçuk ay sonra yumuşayacak ve düzene girecektir. Sabırla akışta kalarak izleyin ve uyum çerçevesinde kalın. Rutin işlerinizde eski alışkanlıklardan kurtulma zamanı. Maneviyatınızı güçlendirmek size iyi gelecektir. Ruhsal aydınlanma için çok uygun bir dönem. Kopuşlardan çekinmeyin, yeni denizlere yelken açmak için gereklidir.

Kristal Taşınız : İnci

Kelime şifa çalışması : Duygusal bedenim özgürce akarak her saniye daha güçlü hale geliyor.

Kokusu : Turunç

Dr. Bach Çiçeği : Mimulus


**************************************

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

Ev değişikliklerinin yaşanabileceği bir dönemdesiniz. Bu değişimin hem avantajlarını hem de dezavantajlarını birlikte yaşayabilirsiniz. Değişim siz istemediğiniz halde gerçekleşiyorsa zorlayıcı olabilir ve sizi derinden sarsabilir. Ancak arzuladığınız bir şeyse bu gelişmeyi olumlu görebilirsiniz. Maddi durumu zorlayıcı yoğun tadilat gereklilikleri de bu değişimin bir parçası olabilir. Su içerek ve nefes egzersizleri yaparak rahatlayabilirsiniz. Büyük hedefleriniz için kararlı ve odaklı olmanız çok önemli. Kariyerdeki üstler ve aile büyükleri ile ilişkilerinizde dikkatli olun, sert rüzgârların etkileyebileceği bir zamandan geçiyorsunuz. İş ortamında ya da özel hayatınızda arkadaşlarınızla paylaştıklarınıza özen gösterin, sırlarınızı kendinize saklayın.

Kristal Taşınız : Dumanlı Kuvars

Kelime şifa çalışması : Çevremdeki varlıklarla tekrar tekrar fikir alışverişi yapmam, yaşamımı bir kez daha zenginleştiriyor.

Kokusu : Limon

Dr. Bach Çiçeği : Cerato


**************************************

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

Kardeşler veya komşularla iletişim ve öğretiler üzerine yeni projelere geliştirme arzusu duyabilirsiniz. Planlarınızda hassas davranmaya özen gösterin. Kariyerdeki üstler ve aile büyükleri ile birlikte olduğunuz işlerde yarım kalma ya da erteleme söz konusu olabilir. Sakin kalmaya gayret edin. Yapmak istedikleriniz şartlar doğrultusunda daha elverişli zamanda gerçekleşecektir. İlkbaharda gelişmeler netleşecektir. Ortak işlerden bu ay kaçının.

Kristal Taşınız : Kaplan gözü

Kelime şifa çalışması : Varlığımı dünyaya mutlulukla gösteriyorum.

Kokusu : Paçuli

Dr. Bach Çiçeği : Wild Rose ve Pine


**************************************

YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

Emeğinizi ve kaynaklarınızı kullanabileceğiniz yeni bir düzen arayışındasınız. Harketlerinizde kısıtlanma hissediyorsunuz. Yorgun olabilirsiniz. Geçen yıldan bu yana çok mücadele verdiniz. Bırakmanız için yeni ve daha elverişli şartlar gelişmiş olabilir. Gündelik stresinizi azaltmalı, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Kristal Taşınız : Dumanlı Kuvars

Kelime şifa çalışması : İstediğimi ve reddettiğimi açıklıkla ve sevgiyle iletiyorum.

Kokusu : Bergamot

Dr. Bach Çiçeği : Cerato


**************************************

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

Girişimci ruhunuz yenilik arayışında ancak acele etmezseniz iyi olur. Arzularınız hemen karşılanmayabilir. Bu durumun motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin. Kısıtlanmalar ve zorluklar da hayatın bir parçasıdır. Niyetiniz doğru ve zaman için yavaş yavaş yol alacaksınız. Dişler, kaslar, cilt, boyun-boğaz ve sindirim sisteminde oluşabilecek sağlık sorunları için dikkatli olun, hassas bir dönemden geçiyorsunuz. Esneme hareketlerinin faydasını görür, alternatif tıp çözümleri ile mucizevi gelişmeler deneyimleyebilirsiniz. Acil olmadığı sürece ameliyatlar için iyi bir dönemde değilsiniz.

Kristal Taşınız : Malahit

Kelime şifa çalışması : Düşüncelerim, çevremdekilere sevgi ve içtenlikle aktarıyorum.

Kokusu : Paçuli

Dr. Bach Çiçeği : Crab Apple ve Centaury


**************************************

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

Geçen yıldan bu yana çok yoruldunuz. Üzücü gelişmelerle karşılaşmış olabilirsiniz. Her yeni başlangıç sancılı bir süreç de içerir. Kısa bir süre için bile olsa bu ayı dinlenmeye ayırmanız iyi olacaktır. Bu sürenin sonunda olayların netleşmesi, farkındalığınızın yükselmesi ve istediğiniz iyileşmenin gerçekleşmesi olası. Yeni bir benliğe kavuşabilirsiniz. Bu dönem partneriniz veya iş arkadaşlarınızla ya da hukuki bir takip sürecindeki anlaşmazlıkların sonlanmasını içerebilir.

Kristal Taşınız : Peridot

Kelime şifa çalışması : Başkalarına şefkatle ve samimiyetle yardım ediyorum.

Kokusu : Paçuli

Dr. Bach Çiçeği : Vervain


**************************************

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

Uzun süredir arkadaş çevrenizde süregelen bir gerilim ya da yabancılar ile yaşanan hızlı başlangıç ve bitişleri tecrübelemiş olabilirsiniz. Bunları sadeleşme olarak değerlendirmek iyi olacaktır. Artık farklı bir tablo oluşmakta. Bu dönemde yeni koşullar gelişebilir veya büyük hayallerinizin peşine düşme arzusu duyabilirsiniz. Rutinlerinizde farklılaşmalar gerçekleşebilir. Elbette, sabır göstermek iyi olacaktır. Partneriniz ya da iş ortaklarınızla fikir ayrılıkları olabilir. Anlamaya gayret gösterin. Şans dinlenmiş ruhların kapısını çalar.

Kristal Taşınız : Kuvars

Kelime şifa çalışması : Yaşamımı sürdürmemi güvenceye alan varlığımın tüm bölümlerini sevgiyle kabul ediyorum.

Kokusu : Limon

Dr. Bach Çiçeği : Crab Apple ve ElmNot: Kelime şifa çalışması, koku, Dr. Bach çiçekleri, Sevgili Dr. Bach Blumen Terapisti ve Astrolog Jai Radha'ya (Jai Radha by Aysel Gülcem) aittir.

Havvanur İncekara

Şifalı Taşlar Uzmanı
Karma&Spritüel Astrolog
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043
kk ocak.jpg
Koç Burçları ve Yükselen Koç’ları “Neler Bekliyor” derseniz;
Mars’ın Boğa Burcu geçişini maddi kazanımlarınızı anlatan alanda karşılarken, Venüs kariyer alanınızda, Merkür ise sosyal çevre ve gelecek planlarınızı ifade eden alanınızda hareket ediyor olacak. Bu etkiler ile kariyer gelirlerinizi ve diğer kazanımlarınızı geleceğe yönelik olarak küçük adımlarla bile olsa değerlendirmek isteyeceksiniz. Bazı Koç Burç’ları bu dönem yeni iş başlangıçları ile para kazanmaya başlayabilecekler ve böylece sosyal çevrelerinde de değişimler yaşanabilecek. Ocak ayında verecekleri mantıklı kararlar ve alacakları ciddi sorumluluklar ile dikkat çekebilirler. Senenin ilk ayı gergin enerjiler söz konusu olduğundan dengeli ilerlemek makul olacaktır, herhangi bir konunun olması gerekenden fazlasını hedeflemek zarar verici sonuçlar getirebilir. 💫

Boğa Burçları ve Yükselen Boğa’ları “Neler Bekliyor” derseniz;
7 Ocak 2021’de Mars sizin burcunuza yerleşmiş olacak. Venüs eğitim konularınıza, seyahatlerinizi, uluslararası işleriniz anlatan alanda bulunurken, Merkür ise kariyer konularınızda sıra dışı fikirler veriyor olacak. Bu etkiler ile hayatınızın birçok alanında harekete geçmeniz, ertelediğiniz işlerinize hızlıca geri dönüşler yapmanız ve bu sefer oldukça kararlı bir tutum sergilemeniz beklenebilir. Kendinizi işiniz ve aileniz arasında stres altında hissetseniz bile yaratıcı çözümlerle hayata odaklanmanız kolay olacaktır. Bu dönem aklınıza gelen farklı fikirleri not almak ileride işinizi kolaylaştırabilir. İkili ilişkilerde geçmişten gelen sorunların sizi öfkelendirmesine izin vermeden geleceğe odaklanmak makul seçim olacaktır. 💫
İkizler Burçları ve Yükselen İkiz’leri “Neler Bekliyor” derseniz;
Mars sizlerin kapalı bir alanınızda hareket ediyor olacağından gergin ama oldukça güçlü aydınlanmalar yaşayacağınız etkiler alacaksınız. Arkanızdan dönen bazı işleri öğrenmeniz, bazı gerçeklerle yüzleşmeniz veya aldatıcı durumlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Venüs ortaklaşa kazanımlarınızı, paylaşımlı mallarınızı, vergi, sigorta konularınızı anlatan alanda yerleşmiş olacak ve Merkür ise hukuki konuları, bir yerden bir yere taşınmayı ve hayata yaklaşımlarınızı anlatan alandan size farklı fikirler veriyor olacak. Bu etkiler ile geçmişten gelen fakat sizin yeniden deneyimleyeceğiniz konulara bu sefer fiili ve akılcı çözümler bulabileceksiniz. Olası çözümler maddi anlamda yeni düzenlemelerle ilgilenmenizi de gerektirebilecek. İradenizin dışında gelişen olaylarla yaşayacağınız bazı sonlanmalar yerine açılacak yepyeni kapılara odaklanmanız makul seçim olacaktır. 💫

Yengeç Burçları ve Yükselen Yengeç’leri “Neler Bekliyor” derseniz;
Mars 7 Ocak 2021’de sizlerin sosyal çevre, gruplar, işbirlikleri ve ekip halinde yapılan işleri anlatan alanınızda seyahat etmeye başlayacak. Bu konularda oldukça hareketli ve motive olabileceksiniz. Ufak tefek stresleri yönetmeniz de gerekebilir. Venüs ikili ilişkiler, anlaşmalar, ortaklıklar alanınızda bulunurken, Merkür ise ortaklaşa gelirlerinizi, borçlarınızı anlatan alanda ve bazı yapılanma krizlerini çözümlemeniz için sıra dışı fikirler veriyor olacak. Bu etkiler altında yeni yatırım ve ortaklıklara kalkışmanız, ertelediğiniz projelerinizi hayata geçirmeye başlamanız söz konusu olabilir. Rekabet gerektiren durumlarda hedef odaklı kalmanız fayda getirecektir. Adli konuları olanlar ve özellikle paylaşımlı bir konuda mahkemesi olanlar ise sonuçlanmalar yaşayabilirler. 💫Aslan Burçları ve Yükselen Aslan’ları “Neler Bekliyor” derseniz;
Mars Boğa Burcu sürecine sizlerin kariyer ve toplumsal statü alanınızda başlayacak. Mücadele verip, sabır göstermeniz gereken konular iş hayatınız, kariyer ve ebeveynlik temalarınız ve aile hayatınız olacaktır. Venüs günlük düzeninizi anlatan alanda hareket ederken Merkür ilişkilerinizle alakalı konularda çözümlere ihtiyacınız olacağını anlatmakta. Günlük hayatınızı kökten değiştirebilecek ilişki ve ortaklık kararlarınızı anlatmak ve bu kararlarınızla görünür olmak hoşunuza gidebilir. Çalışma ortamınızda ciddi ve mesafeli tavırlarınız kararlılık gösterdiğiniz konulardaki sürekliliğinizi sağlayacaktır. Eleştirilere kapalı kalmamak ve yapıcı olanları uygulamaya yönlenmek makul seçim olabilir. 💫

Başak Burçları ve Yükselen Başak’ları “Neler Bekliyor” derseniz;
Mars sizlerin il dışı, yurtdışı konularınızı, yüksek eğitimle ilgili gündemlerinizi ilgilendiren alanda seyahat edecek. Eğitim hayatı devam edenler, akademisyenler ve basın, yayın, medya konularıyla ilgilenenler elde etmek istedikleri sonuçlar için kararlılık gösterirken, yoğun zamanlar geçirebilirler. Venüs aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili konularda size ciddi ve sürekliliği olacak kararlar aldırırken, Merkür günlük hayatınızın düzeninde oluşacak değişimlerle beraber eş zamanlı olarak çalışma koşullarınızda da bazı değişimlere gidebileceğinizi işaret etmekte. Birlikte çalıştığınız kişilerle alakalı gelişmelere çözüm üretmeniz ve gerektiğinde artan sorumluluklarınızı şikayet etmeden şansa çevirme gayretinde olmanız makul olacaktır. 💫Terazi Burçları ve Yükselen Terazi’leri “Neler Bekliyor” derseniz;
Mars sizlerin kredi, vergi, miras, paylaşımlı mallar ve ödeme dengenizi anlatan alanda hareket edecek. Bu konularda sabır göstererek düzenlemeler yapmanız, güvenilir kaynaklarla harekete geçmeniz ve bazı girişimlerinizi uygulamaya başlamanız gerekecektir. Evli olanlar eşlerinin maddi kaynaklarıyla ilgili konulara yoğunlaşabilirler. Venüs ev, aile, yuva, yerleşim ve gayrimenkullerle ilgili konularda ciddi ve özenli kararlar almanızı sağlarken, Merkür aşk hayatınız ve yatırımlarınızla alakalı konularda yaşanabilecek olası krizleri farklı fikirlerle çözümlemenize yardımcı olacak. Bu zaman diliminde yeni bir hobiye başlamak, yeteneklerinizi keşfetmek sizi iyi gelecektir. 💫

Akrep Burçları ve Yükselen Akrep’leri “Neler Bekliyor” derseniz;
Yönetici gezegeniniz Mars sizin ikili ilişkilerinizi, evlilik konularınızı ve yasal düzenlemelerinizi anlatan alanda hareket edecek. Sabır ve kararlılıkla mücadele edeceğiniz bu konularda beklenmedik krizleri çözümlemeniz söz konusu olacaktır. Venüs arkadaşlıklarınızdan ve yakın akrabalarınızdan gelecek desteklerle sizi rahatlatacak ve bazı alım, satım işleri sonucunda şanslı imzalar atmanızı sağlayacaktır. Merkür ise aile hayatınızı anlatan alanda ileriye dönük kararlar vererek yakın geleceği planlamaya başlayabileceğinizi ve bu yönde değişiklikler yapmaya başlayacağınızı anlatmakta. Aile büyükleriyle ilgili alınması gereken bazı sorumluluklar gündeminize gelebilir. 💫
Yay Burçları ve Yükselen Yay’ları “Neler Bekliyor” derseniz;
Mars birlikte çalıştığınız kişileri ve/veya sizin için çalışanları anlatan alanda hareket ederken bu konularda yaşanacak gelişmelerin bazı gerilimlere sebep olabileceğini anlatmakta. Gün içinde iş arkadaşlıklarınızda sakin kalmaya çalışmak ve kendinizi doğru ifade ettiğinize emin olmak, kişi, konu, durum ve olaylara yapıcı bir tavırla yaklaşmak makul olabilir. Genel sağlık konularınıza da Ocak ayı boyunca dikkat etmeniz doğru olacaktır. Venüs sizlerin değer yargılarınızı anlatan alanda seyahat edeceği süre boyunca, özdeğerinizle alakalı somut kararlar alabileceksiniz. Maddi kazanımlarınızı da anlatan bu alan yeni girişimlerinizde size şans ve bolluk sağlayacaktır. Merkür ise anlaşmalar, sözleşmeler, resmi başlangıçlar alanınızda bulunacak ve girişimlerinizle alakalı olarak arkadaşlıklarınızdan ve akrabalarınızdan alacağınız kavramsal desteklerin ve yapacağınız zihin fırtınalarının verimini size sunacaktır. 💫

Oğlak Burçları ve Yükselen Oğlak’ları “Neler Bekliyor” derseniz;
Mars’ın Boğa Burcu’ndaki seyrini sizler eğlenceli konular, aşk hayatı ve çocukları ilgilendiren temalar alanınızda karşılayacaksınız. Bu konularda kendinizi oldukça aktif hissederken anlık gerilimlere karşılık sizden beklenen hızlı çözümler keyfinizi kaçıracak olabilir. Venüs’ün burcunuzda hareket edecek olmasının avantajı ile her zamanki vakur ve olumlu yaklaşımlarınızla herkes için en doğru ve yapıcı çözümleri üretebileceksiniz. Merkür ise kazanımlarınızı anlatan alanda size ilginç fikirler sunacak ve ileriye dönük adımlarınızla refah düzeyinizi yükseltecek destekleyici etkiler verecektir. Güvenli ve makul olana kolayca ulaşabileceksiniz ve yeni fırsatlar yeni sorumlulukları da size verecektir. 💫Kova Burçları ve Yükselen Kova’ları “Neler Bekliyor” derseniz;
Mars sizi ev hayatınız, yuvanız, yerleşim konularınız alanından bazı sınavlara tabi tutacak gibi görülmekte. Bu süreçte bazı bilinçaltı korkularınızla yüzleşmeniz de gerekebilecek ve yapmam diye düşündüklerinizi yapacak olabilirsiniz. Venüs kapalı bir alanınızda yerleşeceği için iradenizin dışında gelişecek konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ayrıca ilişkilerle alakalı sizin şimdilik bilinmesini arzu etmediğiniz temalarda ciddiyet içinde hareket etmeniz gereğini vurguluyor. Bazı beklenmedik ilişki krizleriniz oluşabilir ve sırlarınız ortaya çıkabilir. Sizler için zorlayıcı olabilecek Ocak ayı içinde güvenmediğiniz kişilerle iletişiminize sınır koymanız makul olabilir. Merkür ise sizin burcunuzda yerleşmiş olacak ve oldukça radikal kararlarla hayat yolunuzda değişime gidebileceğiniz kararları size aldırtacak görünüyor. 💫Balık Burçları ve Yükselen Balık’ları “Neler Bekliyor” derseniz;
Mars sizlerin ilişkilerinizi ve anlaşmalarınızı anlatan alanda oldukça hızlı gelişmelere tabi tutacak. Ocak ayı boyunca iletişiminizde sertleşmemeye, restleşmemeye dikkat ederken gerçeklikten uzaklaşmamanız da önemli olacaktır. Sizler için yoğun görüşme trafiği yaşanabilir ve bu bazı istenmeyen dedikodular, hoş olmayan temalar sebebiyle olabilir. Venüs gelecekle ilgili adımlarınızda ve planlarınızda sosyal çevreniz tarafında destek göreceğinizi ve onaylanacağınızı anlatıyor olacak. Merkür ise, kesin kararlarınızı vermeden önce biraz içe kapanmanız gerektiğini ve acele etmeden yaratıcı çözümler geliştirmeniz gerektiğini ifade ediyor olacak. Ocak ayı boyunca içsel yaratım, rüya ve ilhamlar size destek olacaktır. 💫
Astrolog Meral Aranca Sümer
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043
tumblr_27a659c7c2888fd88f7c78c378651355_8afe739e_1280.jpg

KOÇ BURCU OCAK 2021 YORUMU

Yeniayla beraber, kariyerinizde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş değişikliği için adımlar atabilir, işinizi kurmak gibi hayalleriniz varsa bu dönemde gerekli motivasyona sahip olabilirsiniz. Dolunay ile özel hayatınızda çalkantılı bir dönem yaşayabilirsiniz. İlişkilerde dengeyi sağlamak daha zor hâle gelebilir.

BOĞA BURCU OCAK 2021 YORUMU

Bu dönemde, hukuksal konularla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri gündeminize gelebilir. Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber ev, aile, yuva, yerleşim konuları önem kazanacak. İş hayatınızda yaşadığınız yorucu tempoya rağmen aile içlerindeki sorumluluklarınızı layığıyla yerine getireceksiniz.

İKİZLER BURCU OCAK 2021 YORUMU

Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniayla beraber miras, ortaklaşa kazanımlar, burslar gibi konular gündem maddeleriniz olabilir. Bu konularla ilgili iletişim trafiğiniz artabilir. Dolunay ile beraber iletişim odaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Çalışma ortamlarında tansiyon yükselebilir.

YENGEÇ BURCU OCAK 2021 YORUMU

Yeniayla beraber eş, ortak veya sevgili figürleriyle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bakış açınızı değiştirecek sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dolunay ile iş hayatınızda önemli bir anlaşma yapabilirsiniz. Para durumlarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Gelir-gider dengeniz biraz sarsılabilir.

ASLAN BURCU OCAK 2021 YORUMU

Gerçekleşecek yeniayla çalışma koşullarında rahatlatıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırabilirsiniz. Bu dönem içerisinde sağlık kontrollerine gidebilirsiniz. Dolunay ile amaç ve hedeflerinizde finansal kaynaklarınızı genişletmek öncelik kazanabilir. Yeteneklerinizle para kazanma fikri sıcak gelebilir.

BAŞAK BURCU OCAK 2021 YORUMU

Bu ay özel hayatınızda yeni, sürpriz bir ilişki kapınızı çalabilir. Aile hayatınızda sorumluluk üstlenmeniz gereken durumları deneyimleyebilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ile beraber fedakârlık yapmanız gereken durumlar ortaya çıkabilir. Sorunlarla başa çıkma biçimleriniz değişebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU OCAK 2021 YORUMU

Yeniayla beraber aile fertleriyle ilişkiler ana temanız olabilir. Aile içinde daha fazla sorumluluk alabilir, evinizle ilgili birtakım değişiklikler yapabilirsiniz. 28 Ocak günü Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay ile sosyal olarak daha aktif bir dönem geçirebilirsiniz. Daha sık iletişim ve etkileşim hâlinde olabilirsiniz.

AKREP BURCU OCAK 2021 YORUMU

Bu ay iletişim alanında mesafeli, otoriter ve daha katı olabilirsiniz. Sorumluluk bilinciyle ve gerçekçi bir tutumla hareket edebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde özellikle yakın akraba ve kardeş iletişimlerinde sorumluluk alarak ilerleyebilirsiniz. Dolunay ile kariyerinizle ilgili ileriye yönelik planlar yapabilirsiniz. Sürpriz iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

YAY BURCU OCAK 2021 YORUMU

Bu dönem maddi kaynaklarınızı yönetmekle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Savurganlık yapmayı bırakabilir, geleceğinizi garanti altına almak adına hareket edebilirsiniz. Dolunay ile yurt dışı iş fırsatları veya yabancı firmalarla görüşmeler gündeminizde olacak. Sürpriz ve sevindirici haberler alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU OCAK 2021 YORUMU

Yeniayla beraber hayatınızdaki önceliklerini gözden geçirebilirsiniz. Yeni hedef belirleyebilir, rutininizden çıkmak isteyebilirsiniz. Sorunları hızlıca çözmek isteyebilirsiniz. Dolunay ile sonuç almayı beklediğiniz hukuki süreçler varsa çözümlenebilir. Başkalarından elde ettiğiniz gelirlerde aksamalar yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU OCAK 2021 YORUMU

Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniayla beraber zihinsel ve ruhsal yorgunluklarınızın farkına varabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi dinlemek ve sorumluluklardan kaçmak isteseniz de iş hayatınızda bazı angaryalar karşınıza çıkabilir. Aslan burcunda gerçekleşecek dolunayla ilişkilerinizde uyum ve ahengi yakalamak için dengeli davranmanızda fayda var.BALIK BURCU OCAK 2021 YORUMU

Bu ay dostlarınıza karşı geride durmak isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda yeni insanlarla tanışabilirsiniz ancak mesafeli ve davranabilirsiniz. Yeni kurallar ve prensipler önemli olabilir. Aslan burcundaki dolunayla ev ve iş hayatınızda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Öngöremediğiniz bazı durumlarla yüzleşebilirsiniz
Dinçer Güner
 

Nhessa

Popüler Üye
Pro Üye
13 Eylül 2013
33.399
2.043
kk kyzk (1).jpg
Koç

Bu ay öfke kontrolü şart. Hayallerle yaşamak güzeldir. Üstelik içsel gücünüzün farkındasınız ve neler yapabileceğinizi çok iyi biliyorsunuz. Başkalarının acıları sizi fazla üzebilir. Yardım etmek için gereğinden fazla zaman harcayabilirsiniz. Dalgalı bir öfke sizi sarabilir. Yıllardır unutmaya çalıştığınız olayların geri tepmesiyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu dönem sakin olun ve mutlu başlayan günlerinizi cehenneme çevirmeyin. Duygusal zaaflarınız artabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Değerinizin anlaşılmadığı duygusuna kapılabilirsiniz. Kuruntulu düşünce yapınızı çevrenize karşı yanlış kullanabilirsiniz. Ailenizle geçmişten kaynaklanan problemlerinizi konuşarak çözmeyi deneyin. Çalışmalarınızda alışık olmadığınız şekilde hırslı olacak ve yakın çevrenizden ummadığınız yardımlar alacaksınız. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkmayı öğreniyor ve güçlükler karşısında önlemlerinizi alıyorsunuz. Arkadaşlıklarınızın seviyesini değerlendireceksiniz. Ruhsal yönünüz ve manevi duygularınızdaki artış önemli olacak. İçsel anlamda yeniden kendinizi keşfedeceksiniz.

Boğa

Toplumsal olaylarda hayallerinizi ifade ederken, korkularınızı yenmelisiniz. Pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Sizi eleştirebileceklerini düşünmeyin. Siz zeki ve sezgisel davranıyorsunuz. Yükselen hedeflerinizden ve sonuçlarından memnun kalacaksınız. İşinizi iyi yapacak ve farklı fikirlerle dikkat çekeceksiniz. Çevrenizde yardım edeceğiniz çok kişi var. Bu dönem, rutin işler size göre değil. Bırakın ufak-tefek işleri başkaları yapsın. Siz hedeflerinize kilitlenin. Tüm enerjinizi yapacaklarına verin. Gezegenlerin bu konumunu kolay bulamazsınız. Yakınlarınızın dışında hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Sizi üzen ve geçmişte kalan durumların değerlendirmesini yapmak için elinize geçen bu fırsattan mümkün olduğu kadar yararlanın. Yeni başlayacağınız işlerinizde kontrollü yol almaya çalışın, her şeyin en kötüsünü düşünerek önlem alın. Mars-Satürn karesi yorabilir. Disiplinli çalışmak konusunda fazla ileriye gidebilirsiniz. Sizi acımasızlıkla suçlayabilirler.

İkizler

Bu ay inatçı bir yapı sergileyecek ve fazla sorumluluk yükleneceksiniz. Duygularınız çok önemli. Kendi istemleriniz doğrultusunda yoğun bir potansiyel içinde olacak, kendinizi daha çok beğeneceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirleyecek ve başlangıçlar konusunda oldukça cesur davranacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Merkür’ün yanıltabileceğinizi unutmayın. İstek, güç ve aksilikler kapınızda. Kritik bir durum. Eski ve yeni şartları gözden geçirmelisiniz. Evliyseniz, ilişkinizi güçlendirmeyi deneyin. Çünkü bu dönemde beraberliğiniz ciddi aşama geçirecek. Olayları abartmadan çözümlemeleyin. Ayrılık ve devamı için tereddütleriniz olacak. Rekabetçi duygulardan sakının. İlişkinize asılmak yerine gideni özgürce bırakmayı tercih edin. Yaşamın sunacağı yeni sürprizlere hazır olun. Bu ay bilinçaltınız kişisel özelliklerinizde etkin olacak. Düşünüyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Hırslarınızın siz yönlendirmesine izin vereceksiniz. Merkür retro yapacağından ayaklar, baldır ve ayak bilekleriyle ilgili sorun yaratabilir.Yengeç

Çevrenizin değerlendirmelerinden çok kendi doğrularınız önemli olacak. Bu ay kariyer için kolları sıvamalısınız. Müdahale gerektiren işlerde kendi çabalarınızla başarılı olacak ve günlük rutin çalışmalarınızı istekleriniz dahilinde gerçekleştireceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda ilgi çekeceksiniz. Azimli ve hırslı yapınız sizi agresif yapabilir. Enerjinizi doğru kullanmalı, insanlara karşı baskıcı davranmamalısınız. Kendinizden yaşça büyük kişilerle olumlu güç birliği oluşturacak, onların desteğini hissedeceksiniz. Siz savaşmayı ve mantıklı davranmayı seviyorsunuz ama bu özelliklerinizi ulu orta sergilemek istemiyorsunuz. Değerli zamanınızı herkesle paylaşmak istemiyorsunuz. Sizin için önem taşıyan kişilere öncelik vereceksiniz. Karşıt Plüton, sıra dışı olaylarla ilişkilerinize kural ve mantık getiriyor. Her şeyi en ince detaya kadar hesaplıyor ve olumsuz sonuçlardan kaçıyorsunuz. İlişkilerinizde sezgilerinizin sizi yanıltabileceğini düşünerek olayları doğru algılamaya çalışmalısınız. Partneriniz de belki sizi anlamakta güçlük çekiyor. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmeli, duygularınızı karşılık beklemeden göstermelisiniz.

Aslan

Hırslarınızı ve para harcama tutkunuzu dizginlemek zorundasınız. Kazançlarınız konusunda daha da atılımcı olabilirsiniz. Girişimde bulunduğunuz çalışmaların geri dönüşümlerini hesaplarken zihniniz çok daha rasyonel çalışacak ve bilgilerinizi pratik bir şekilde ortaya dökeceksiniz. Ay boyunca para konusuna odaklaşacak, azimli ve kararlı davranışlarınız sayesinde yeni fikirlerinizi yaşama geçireceksiniz. Konfor duygularınızın ortaya çıkmasıyla harcamalarınızda aşırıya kaçacaksınız. Gereksiz alışverişlerden uzak durun. Güven duygunuzun artmasıyla para kazanma konusunda olanaklarınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Hayallerinizde ısrarcı davranmanız yüzünden riskli pozisyonlar içinde kalabilir, eleştirilere kulak asmamakla da sakıncalı durumlara neden olabilirsiniz. Sosyal çalışmalarınızda da meydana gelecek olumlu gelişmeleri beklemelisiniz. Kendinizi de kontrol altında tutmayı öğreneceksiniz. Gerginliklere hazır olun. İnatçılığınız yüzünden bağnaz bir tablo içinde olacaksınız. Hoşnut olmadığınız şartları değiştirecek güce sahipsiniz. Hevesle aldığınız bir eşyayı ertesi günü değiştirebilirsiniz.Başak

Satürn ve Jüpiter çalışma ve sağlık evinizde. Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine, işinize sıkıca sarılın. Sizinle çalışan kişilerin ruhsal durumlarını iyi gözlemleyeceksiniz. Sessizliği tercih ederken, etrafınızdaki kişilerin hakkınızdaki düşüncelerini araştıracaksınız. Bu dönem, nedenini bilemediğiniz bir gerginlik içinde olacak ve denge kurmakta zorlanacaksınız. Düşüncelerinizi bu konuda yoğunlaştırabilir ve yakınlarınızın ilgisini çekmek isteyebilirsiniz. Yanınızda çalışan kişilerle kronik duygusal bağlar kurabilirsiniz. Kendinizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalarak, kendinizle ilgili yetersizlik duygusuna kapılabilirsiniz. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Yaşamınızla ilgili zor düşüncelere alışık olmadığınız için günlük yaşam akışındaki toplumsal oluşumları bile kendinize yönelik, bireysel değerlendiriyorsunuz. Satürn, artık sizi daha bilinçli düşünmeye zorluyor. Şimdi geçmişle gelecek arasında mantıklı köprüler kurabileceksiniz. Alışkanlıklarınızı yaşamın bütünlüğünü bozmadan katı bir şekilde değerlendirmeyi öğreniyor, düzen içinde yerinizi almaya hazırlanıyorsunuz. Sağlığınız konusunda hassaslaşabilirsiniz. Bazılarınız takıntılı bir şekilde kendisine hastalıklar icat edebilir.

Terazi

Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz. Beklediğiniz haberlerin ve iş konularınızın gecikmesi sizi hayal kırıklığına uğratsa da, ay sonunda bozulan sinirleriniz düzelecek. Yeni atılımlarınız için bekleyin. Şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Hedeflerinizle ilgili isteklerinizde değişim yapabilirsiniz. Değişim süreci içinde olacaksınız. Fakat yine de dikkatli olun. Çünkü karşı görüşteki insanlarla karşı tepkili bir kimlik oluşturacaksınız. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlıklı olun. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. Zevkleriniz için para harcamaya bayılıyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmenize neden olabilecek bu durum bazen çok zor durumda bırakıyor. Sistemli çalıştığınız zaman, istediğiniz parasal kazançlara kavuşacaksınız. Yatırım konusuna yoğunlaşın.

Akrep

Direkt sizi ilgilendiren konularda karar verirken dikkat edin, aceleci olmayın. Aşk hayatınızla ilgili ilginç gelişmeler söz konusu. Karşılaşacağınız güçlü ve kariyerli bir kişiyle iş yaşantınızla birlikte aşk yaşantınızı da paylaşabilirsiniz. Bazılarının size olumlu katkıları olacak. Sosyal yaşantınız ve iş hayatınız olumlu sürecek fakat bir o kadar da yüksek tansiyonlu olacak. Bu dönem özellikle dikkat edin ki, düşüncelerinizi gerçekleştirecek dostlarınızla bir arada olacaksınız. Hırslı ve yaratıcı yönlerinizin destekleyici unsurları olarak enerjik arkadaş gurubuna ihtiyacınız var. Fakat bu özel durumlarda bile tartışmaya açıksınız. Bulunduğunuz ortamlarda egonuzu tetikte tutuyorsunuz. Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz. Medya ve iletişim konusuyla ilgileniyorsanız, gösterilerine kapılmayın. Bu arada kırgınlık yaşadığınız kardeşlerle bir araya gelebilirsiniz. Bu ay, kendinizden daha yaşlı kişilerin ilgisi üzerinizde olacak. Bazılarınız planlarını yaparken yakın çevrelerinin fikirlerini alacak.

Yay

Kazançlarınızla ilgili çalışmalarda iddialı olacaksınız. Bu etkiyle harika ve pozitif işbirlikleri içinde bulanacaksınız. Sadece başarınızı vurgulamakla kalmayacak, Jüpiter’in, iletişim evinizden verdiği olumlu enerji sayesinde hazirana kadar işleriniz başarılı geçecek. Kendinizi daha güçlü ve mantıklı hissedeceksiniz. Bu olaylar ani gelişerek sizi şaşırtacak.. Kariyer konusunda mutlu ve başarılısınız. Plüton daha yıllarca madde evinizde kalarak size şimdiye kadar denemediğiniz birçok işin temelini arttıracak. Yani sizi baştan yaratacak. Paranın gücünü tanıyacaksınız. Onu kullanmayı ve önemli yatırımlarınız nasıl yapmanız gerektiği konusunda Plüton desteği gelecek. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacak. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Cesur, aktif ve risk almaya hazırsınız. Maddi korkularınızı bir kenara atın. Bu ay akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Özel ilişkiler konusunda dikkatli olmalısınız. Karşılaşacağınız kişilerin etkili sözleri ve anlamlı davranışları baştan çıkarıcı olurken, daha sonra vazgeçeceğiniz birlikteliklerin temelini atabilirsiniz.Oğlak

Ailenin karışık durumlarına çözüm bulmak için yalnız düşünmek size iyi geliyor. Kalabalık ortamları sevdiğiniz halde bazen içinize kapanmaktan hoşlanıyorsunuz. Ödün vermeden hayatınızı sürdürmek istiyorsunuz. Kendinizden söz etmekten pek hoşlanmazken, başkalarıyla ilgili gözlemleriniz eleştirel oluyor. Bu dönemde bazı konularda fikirlerinizi almak isteyebilirler. Fakat siz gene düşüncelerinizi açığa vurmak konusunda kararsız bir tutum izleyeceksiniz. Amacınız birilerinden onay almak değil ama tavırlarınızla “Ben de varım” demek istiyorsunuz. Bu ay sorumluluk duygunuz çok gelişmiş durumda. Bu arada ihtiraslarınızı somut bir şekilde ortaya dökmek isteyebilirsiniz. Ailenin aşk hayatınıza karışma durumları canınızı sıkacaktır. Söylenecek çok şeyiniz olmasına rağmen fikrinizi beyan etmeniz gereken konularda sessiz davranabilirsiniz. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, enerjinizi kullanma konusunda kısıtlamalar getirecek. Bu dönem dinlenmeye ve projelerinizin planlarını yapmaya ihtiyacınız var. Hızlı düşünüyor fakat iş uygulamaya geldiği zaman kendinize sınırlar koyuyorsunuz.Kova

Her konuda kendinize güveneceksiniz. Bu dönemde çevrenize çabuk kızabilirsiniz fakat kin tutmayacak ve çevrenizi çabuk affedeceksiniz. Liderlik yeteneklerinizi ilişkilerinize yansıtacaksınız. Psikolojik analiz ve sezgisel yeteneklerin artmasıyla başarılı kompozisyonlar ortaya çıkacak. Güneş’ten alacağınız etki Mars’la etkileşince düşüncelerinizde ısrarcı olabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızla partnerinizi bıktırabilirsiniz. Düşüncelerinizde ısrarcı olmanız sizi birbirinizden uzaklaştırabilir. Bu arada ailenizin onaylamadığı kişilerle aşk ilişkilerine başlayabilirsiniz. Bu dönemde duygusal konularınıza çok yüklenmeyin. Aşk ilişkileriniz istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanız güçleşebilir veya yanlış algılanabilir, partneriniz tarafından hırpalanabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirerek, aksayan yönlerini açığa çıkarın. Partnerinizle aranızda sorun olan; mesleki çabalarınızın, aşk hayatınızın önünde olması ikilemini çözünüz. Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemek.

Balık

Çevresel koşullarınız zayıflayabilir ve beklediğiniz haberler gecikebilir. İletişim konusunda çıkan aksilikler canınızı sıkacaktır. Fakat, şans sizi desteklemeye devam ederken; motivasyonunuzu koruyarak, pes etmeyeceksiniz. Yeni başlayacağınız işlerinizde kontrollü yol almaya çalışın, her şeyin en kötüsünü düşünerek önlem alın. Bu arada yaşamınızda iz yapan mevcut işlerinizi ele alarak, düzeltici faaliyetler doğrultusunda çalışabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizdeki sorunları da bu dönemde çözebilir, iletişim problemlerinizi düze çıkarabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin düşüncelerine değer vermeyi ve dinlemeyi öğreneceksiniz. Kariyer savaşı verdiğiniz konularda sert bir tutum izleyebilirsiniz. Gücünüzü gösterebileceğiniz konuları seçmenizde yarar var. Beklediğin başarıları yaşamanızda somut bir şekilde göreceksiniz. Ekonomik yaşamınızı sürdürmek ve kendinizi yetiştirmek için gösterdiğiniz çabalar olumlu sonuç verecek ve çevre ilişkileri mutlu edecek gelişmelere sahne olacak. Zamanın hızla aktığı aktif bir döneme giriyorsunuz. Hedefleriniz doğrultusunda bilinçli hareket etmenin vereceği avantajlı günler sizi bekliyor.

Filiz Özkol