2021 Şubat Anneleri

Kızlar bi fotoya baksanıza iki haftadır diyetteyim katı bişeklde bugun çilek receli yedim sizce bi ilgisi var mıdır ?

Eklentiler

• C0B9ADBC-5462-4446-8277-2828F06042FA.jpeg
    C0B9ADBC-5462-4446-8277-2828F06042FA.jpeg
    75,9 KB · Görüntüleme: 104
Kızlar bi fotoya baksanıza iki haftadır diyetteyim katı bişeklde bugun çilek receli yedim sizce bi ilgisi var mıdır ?
Suan nedesem yanlis bilgi vermis olurum yardimcida olmak isterim tabi en dogrusunu dermotog soylerde cocuk huzursuz olmaya basladi mi yada sende aileden birinde kasinti falan var mi yoksa sicaktan isilikte olmus olabilir

Kizlar günaydın ben gebeligimde henüz sevinemiyorum. Ben adetimin 17.gunu yumurtlama gördüm değerlendirdik ve idrar testi ile pozitifi gördüm. Adetimden 1 gün önce kahverengi akıntım oldu acil doktora gittik.betam 72 çıktı. Dr dış gebelikten şüphelendi.2 gün sonra yani adetimden 1 gün sonra 405 e yükseldi. Sizce hala dış gebelik olabilir mi?

Selam kızlar 3,5 aylık olduk son 1 haftadır özellikle akşamları hiç durmadan ağlıyo gibi bağırıyor ama mahsus yaptığı belli sürekli etrafı kolaçan ederek bağırıyor. Onunla Konuşursan gülüyor oyalarsan yada evde gezdirirsen sesi yok. Ama kucağında otursa bile bağırıyo sıkılıyor gibi. Bizim gibi olan var mı? Çok yoruyor insanı.
Benim kızım da 3.5 aylık uygulamada atak haftasında gösteriyor belki sizinki de öyledir. Ekstra ilgi istemesi atak haftalarında normalmiş.

Bende hiç extra sağım yapmıyorum sadece emziriyorum. Eylülde işe başlayacagım için sağım yapmadım hiç.. sizin hamgi gün doğumluydu boy kilo nasıl 5.ayda doğum kilosunun iki katına ulaşması gerekiyormuş normalde.
Birde bizim dr umuz 4,5 aylıkken ek gıdaya başlayacaz dedi. Ya kakası toparlansın diye dedi yada iştahsız olur altı ayı bekleyen inanışında
Yada sütümü yetersiz buldu. Bu gittiğimde sorayım bi
O 2 katına ulaşma meselesi 6. Ayda olmalı

Olabilir canım 😥 benim kızın vücudu böyle. Bugün domates yedim kahvaltıda emzirdikten 1 saat sonra kafası kızardı ve kafası gözleri kaşınmaya başladı. Tahmin ettiğimden çok fazla şeye allerjisi var sanırım. Sizin de öyle olabilir 😥

Uyku konusunda bebeklerinizde değişim var mı? 2 gündür uyumuyo düzeni alt üst oldu. Uyusa da çok kısa. Uyutuyorum yerine koyuyorum 5 10 dk sonra uyanıyor.
Araştırdım bu ay uyku gerilemesi diye bişey varmış 😕

Benim kızım da 3.5 aylık uygulamada atak haftasında gösteriyor belki sizinki de öyledir. Ekstra ilgi istemesi atak haftalarında normalmiş.

Uyku konusunda bebeklerinizde değişim var mı? 2 gündür uyumuyo düzeni alt üst oldu. Uyusa da çok kısa. Uyutuyorum yerine koyuyorum 5 10 dk sonra uyanıyor.
Araştırdım bu ay uyku gerilemesi diye bişey varmış 😕
Benimki de iki gündür çok fena çok huysuz. Sürekli ağlıyor. Uykuları bozuldu yaa. Ataktan mıdır? Tam 3,5 aylık

Canım böbreklerin de genişleme yada herhangi bir rahatsızlık oluştumu bu süreçte benimde sağ böbreğimde ağrı var ve 2.grade hidronefroz teşhisi koydular böbreğim büyümüş bebeğin baskısından
Merhaba bende hidronefroz yani böbrek büyümesi teşhisi ile 4 gündür hastanede yatıyorum. Çok ağrım oldu ilk günler dayanamadım sırt üstü uzanamadım bile. Şimdi antibiyotik başladılar damar yolu ile veriyorlar daha iyi gibiyim. Siz ne kadar sürede atlattınız? Tekrar eder mi bu durum?

Kızlar biz erken mi yaptrıdık bu testleri alerji druna gittik. 3 bucuk aylık, gecen ay kaka testi gizli kan negatifti.. kan testide negatif şükür.. deride yama testide yapıldı bugun baktık bi sıkıntı yok gibi... bebeğim gürültülü kakası ve inanın her emme sonrası isal sulu sümüklü kaka yapması var.. bukadar gün içinde kaka yapması sümüklü ve isal olması beni düşündüren.. ve nerdeyse on gündür katı diyetteyim aynı halen..
kusma döküntü kilo kaybı çok yok gibi
Sizce anneler görüşünüz benm için cok kıymetli. Diyetimi bozayımmı dr sanırım 21 gün yaptıracak
Her bebeğin bağırsak hareketi farklı oluyo bence, mesela benim kızımda günde bir veya 2 günde bir yapıyo kakasını ve kaşının arasında da ufak Bi egzema var ama ben diyet yapmıyorum. Kilo alması iyiyse ve huzursuzluk yoksa bence diyet yapmayın tabi doktorunuzla da konusun

Kizlar günaydın ben gebeligimde henüz sevinemiyorum. Ben adetimin 17.gunu yumurtlama gördüm değerlendirdik ve idrar testi ile pozitifi gördüm. Adetimden 1 gün önce kahverengi akıntım oldu acil doktora gittik.betam 72 çıktı. Dr dış gebelikten şüphelendi.2 gün sonra yani adetimden 1 gün sonra 405 e yükseldi. Sizce hala dış gebelik olabilir mi?
2 katından fazla artınca dış gebelik olmuyordu sanki, kimyasal gebelik yaşadım bende. Mesela 70 di 95 falan olmuştu

Arkadaşlar daha önceki çocukları çoklu besin allerjisi olup refakat izni alan oldu mu?

Arkadaslar merhaba bebegim 4.5 aylik coklu besin alerjisi var kakada mukus ve kan hic bitmedi doktor 1 hafta alerjik mama verelim bagarsak iyilessin sonra diyetle emzirmeye devam et dedi. 1 hafta emzirmezsem sutten kesilir mi? Cok korkuyorum lutfen yasayan varsa yol gostersin 😞

Arkadaslar merhaba bebegim 4.5 aylik coklu besin alerjisi var kakada mukus ve kan hic bitmedi doktor 1 hafta alerjik mama verelim bagarsak iyilessin sonra diyetle emzirmeye devam et dedi. 1 hafta emzirmezsem sutten kesilir mi? Cok korkuyorum lutfen yasayan varsa yol gostersin 😞
Sagmalisin

Kızlar 4 aylık asi olanlar bebeğinizde ateş oldu mu..bu de bebisleriniz dönmeye başladı mı son sorum ek gıdaya geçen var mı mama veren arkadaslar

X