2021 Şubat Anneleri

S SkyAsteR sen nasılsın direk fireni patlamış kamyon gibi daldım, bizde henüz diş yok 15 gündür öksürüyor iki kere doktora gittik değişiklik yok

S SkyAsteR sen nasılsın direk fireni patlamış kamyon gibi daldım, bizde henüz diş yok 15 gündür öksürüyor iki kere doktora gittik değişiklik yok
Yaah Allah yardımcın olsun iş konusunda, Rabbim iyi insanlarla karşılaşmayı nasip etsin. 🙏 al benden de o kadar bazen zıvanadan çıkıyorum. Yaşların yakın olması cidden zor😒 bahsettiğin problem mi devam ediyor, benimkinin de nefes alıp vermesi hala düzelmedi ama uyurken yok diye öteliyorum Kulak burun boğaza gitmeyi🙈

Kozlar şu iki gündür rezalet durumdayimmmm ne uyuyor ne duruyor ...sürekli mızmız ne oluyor varmı böyle olan 😞😢
Aynen bu aralar bizimde hem uyku hem yeme duzenimiz bozuldu, disten olabilir, biz ilk iki disimizi patlattik, benimkine hak veriyorum, benim belimdeki fitik patladi, kayinvalidem geldi bebek icin yardima, oksuruyordu ,test yaptirdi pozitif cikti, ertesi gun bebek hastalandi, test yaptirdik, o da pozitif, cok agir atlatti kuzum, 2 yildir o kadar dikkat etmeme ragmen, tam iyilesiyor derken su cicegi cikardi, butun vucut, parmak aralarina kadar, ve berbat pisik oldu kuzum, cok sukur daha iyi ama cok zayifladi, cok mizmiz, yemeyen bir cocuk oldu, su cicegini de sanirim spada kapti, cok istiyordum dogdugundan beri, covid falan cekinmistim , hadi dedim havalar cok sogumadan goturelim icimizde kalmasin, 20 gun sonrada su cicegi olduk,

Sakral gamze kızımda da vardı 6 yasında şimdi Elhamdulillah bir sıkıntı sorunda yok . Cogu bebekte var fakrında değiller dedi doktorumuz. Hatta askere gittiginde öğrenen varmış öyle dedi

Sakral gamze kızımda da vardı 6 yasında şimdi Elhamdulillah bir sıkıntı sorunda yok . Cogu bebekte var fakrında değiller dedi doktorumuz. Hatta askere gittiginde öğrenen varmış öyle dedi.
Benim kızım da 18 aylık 2 tane sakral gazesi var.hala kendi başına yürüyemiyor.doktor rahat olun bişey yok dedi ama aklım hep oraya takılıyor.sizin kızınız ne zaman kendi başına yürümeye başladı?

Kizlar benim kız hasta ya ablasindan geçti burnu akıyordu durdu ama hala hiriltisi var antibiyotik içmeden geçmeyecek galiba sizin bebeklere hangi antibiyotik verdiler bi de balgam söktürücü verdiler mi 8 buçuk aylık olduk

Bu kadar yıpratıcı olacağını bilseydim sanırım asla 2. Çocuk düşünmezdim çökmüş durumdayım 31 Ağustosta iş başı yaptım 2 haftadır berbat insanlarla çalışıyorum süt iznimş rahatça kullanamıyorum, mobing var😏 bebeğim gelince bir yapışıyor ayrılmıyor, gece meme ağzında uyuyor kaç kere kalktığını sayamıyorum artık
Bu aralar ben de öyleyim ayaklarımı hissetmiyorum artık🤣

Kizlar benim kız hasta ya ablasindan geçti burnu akıyordu durdu ama hala hiriltisi var antibiyotik içmeden geçmeyecek galiba sizin bebeklere hangi antibiyotik verdiler bi de balgam söktürücü verdiler mi 8 buçuk aylık olduk
Çok geçmeden doktora götür bence. Bize de abiden hastalık geçti burun falan temizledik ama ciğeri indi hırıltıyala beraber öksürük yapt. 5 gün hastanede kaldık geç kalma kendi kendine ilaç verme

Çok geçmeden doktora götür bence. Bize de abiden hastalık geçti burun falan temizledik ama ciğeri indi hırıltıyala beraber öksürük yapt. 5 gün hastanede kaldık geç kalma kendi kendine ilaç verme
Öksürük yok çok şükür zaten ilerlemesin diye calpol veriyordum ama gecmeyince bugün götürdüm artık antibiyotik başladık bakalım pzt duruma göre tekrar kontrole goturcm genel durumu iyi şükür sadece burun akıntısı olduğu için balgam bı türlü bitmek bilmedi ilk kızım da alerjik astım di çok zor atlattı o da biz de inşallah bu kızımda yoktur çok zorlu bi süreç.belki antibiyotik siz geçer dedim ama sanırım kaderim 😔

Burdaki doktorlar hep pretisyen ne ilaç vereceğini bana soruyor ben 8 yıl olmuş hatirlayamadim ilacı ondan sordum cnm yanlış bişey vermesin diye eşim izin alamadı acile götürmek zorunda kaldik

Çok geçmiş olsun arkadaşlar hasta bebişlere.. biz de çapa ya gittik hasta çocuklar öksürük var ateş arada. Serum fizyolojik ve calpol kullanıyorum bir de öksürük ilacı.. çok çocuk vardı aynı dertten muzdarip.. akciğer röntgeni çekildi. Antibiyotik vermedi. İlk bakan dr hafif bisey var sanki bronşiyolit dedi sonra diğer dr.a sordu o olabilir Viral hastalıktan bu normal dedi bilemedim ben de iki bebişe de covid testi yaptılar negatif çıktı çok şükür. Bu arada sınıfımda online oldu kapandı o nedenle test yapılması iyi oldu bebişlere aslında. Maske gerçekten korudu bizi🤲
Şimdi özele de gitsek mi diyorum büyüğün ciğeri daha temiz diye bir kıyas da oldu şimdi. Bilemedim ufuga ekstra ne yapmalı. Su icirmek bile mesele... bir de oturmayan bir evlilik meselesi.. hayat epey zor bu ara. Buraları da sessiz.. içimdeki sesler de aksine yüksek 😓 Allah hepimizin yardımcısı olsun.. belki 2 çocuğu her anne kaldırabilir bir türlü ama her evlilik malesef 😔

Burdaki doktorlar hep pretisyen ne ilaç vereceğini bana soruyor ben 8 yıl olmuş hatirlayamadim ilacı ondan sordum cnm yanlış bişey vermesin diye eşim izin alamadı acile götürmek zorunda kaldik
Geçmiş olsun canım antibiyotik başlatmaları iyi olmuş benim de büyüğüm antibiyotik içti küçük 5 gün hava aldı . Şimdi bütün çocuklar hasta bir virüs dolaşıyor ama anlamadım

Benim çocuklarım da hasta 10 gün oldu, ateş, öksürük yok, burunları akıyor, o yüzden sadece serum fizyolojik kullandım. Sağlık ocağına göstermiştim hastalığın başında. Annemi kaybettim, Trabzona geldim herhalde hava değişimi de uzamasına sebep oldu. Bu ara ciddi bi salgın var.

Benim çocuklarım da hasta 10 gün oldu, ateş, öksürük yok, burunları akıyor, o yüzden sadece serum fizyolojik kullandım. Sağlık ocağına göstermiştim hastalığın başında. Annemi kaybettim, Trabzona geldim herhalde hava değişimi de uzamasına sebep oldu. Bu ara ciddi bi salgın var.
Başın sağolsun canım Allahım mekanını cennet eylesin 🙏🏻 Evet nerdeyse bütün çocuklar hasta burunları bol bol temizlemek lazım

Basın sağolsun. Mekanı cennet olsun güzel annenin 😔 valla bende çok kötüyüm, hafif ateş, yorgunluk, baş ağrısı.. Bi ağlamaklı ruh hali. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Derin nefes alamıyorum, almaya çalışsam öksürük geliyor

Başın sağolsun canım Allahım mekanını cennet eylesin 🙏🏻 Evet nerdeyse bütün çocuklar hasta burunları bol bol temizlemek lazım
Basın sağolsun. Mekanı cennet olsun güzel annenin 😔 valla bende çok kötüyüm, hafif ateş, yorgunluk, baş ağrısı.. Bi ağlamaklı ruh hali. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Derin nefes alamıyorum, almaya çalışsam öksürük geliyor
Amin Allah razı olsun kızlar. 🙏Korona mı grip mi F fatosayk ? geçmiş olsun, çabuk geçer inşallah canım. Rabbim şifa versin.

Blw ile ek gıdaya geçecekler var mi ? Kendi kendine yiyen çocukları görmek göze guzel geliyor ama tıkanip ogurdugunde ben panik oluyorum. 😣
hahaha ay canım ben güldüm, Allah da seni güldürsün :KK70: :KK70: İnsan korkuyor tabi ilk geçişte ama en rahatı daha güvenilir ürünlerle başlamak. Pütürlü şeylere hemen geçmeyin mesela, kıvamını yavaş yavaş arttırın. Elinde tutmasını öğrenmesi için bisküvi denedim ben kendim yapmayı. ama aşırı sert oldu kendi yaptığım. Hero baby organik bisküvi varmış, veriyorum eline ağzına sokuyor emiyor. bir de organik olması beni de rahatlatıyor.

Geçmiş olsun basın sağolsun canım. Ben de iki yıl önce kaybettim annemi😔seni çok iyi anlıyorum Allah sabır versin

X