2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

60 günden fazla oldu hala devam ediyor benim ya:KK43: doktora gittim smear aldı baktı bişi görünmüyo dedi bi ilaç yazdı ama almadım onu da kendi doktorum değildi ne biliyim alsa mıydım acaba diyorum sonra da:KK43:
Benim kesildi ama gidemeyecegim bu hafta, bence kendi doktorunuza da sorup ilaca başlayın, sonucta doktorlar bizden daha iyi biliyorlar.
Kesilmeden benim doktorum smear almadi, sizinki almiş 😔 benden de alsaydi keşke aklimdan ciksaydi o en azindan 😔

Gittiniz mi 1 ay sonra? Biz ayın 9unda gitmistik, yine o civar gidecegiz ama icim icimi yiyor, 2 doktor gördü sonuclari, hatta 1 tanesi duzelince de ben garanti olsun diye 1 ay daha cift bez kullandiriyorum dedi. Bakalim sonuc ne olacak, inşallah güzel sonuclar aliriz 🙏
Başka doktora gittim bi sorun yok dedi diye çift bezi kullanmayı bıraktık

Benim kesildi ama gidemeyecegim bu hafta, bence kendi doktorunuza da sorup ilaca başlayın, sonucta doktorlar bizden daha iyi biliyorlar.
Kesilmeden benim doktorum smear almadi, sizinki almiş 😔 benden de alsaydi keşke aklimdan ciksaydi o en azindan 😔
Doktora gittiğimde kesilmişti kanamam öyle aldı smear ama iki üç gün sonra tekrar başladı. Yine bi haftadır kesildi umarım bi daha olmaz

60 günden fazla oldu hala devam ediyor benim ya:KK43: doktora gittim smear aldı baktı bişi görünmüyo dedi bi ilaç yazdı ama almadım onu da kendi doktorum değildi ne biliyim alsa mıydım acaba diyorum sonra da:KK43:
Kanaman ne durumda benimde doğum yapalı 60 gün oldu bir iki kez kesildi çok afedersin ilişkiden sonra tekrar kanama başladı çamur gibi kahverengi bir akıntı geliyor çocuktan dolayı gidemedim hastaneye internette 60 güne kadar normal daha sürerse doktora başvurun diyo

İnşallah güzel geçer transferin🙏🏻 Benim çok şükür tuttu anlatayım kısaca. Uzandım saat başı kalkıp 10-15dk yavaş adımlarla evde tur attım. Suyu çok içtim. Ceviz badem kabak çekirdeği çiğ olarak tükettim. Sabah aç karına kayısı tüket kabız olmaman lazım. Yada kefir iç faydalı. Her sabah yarım avokado yumurta kaşar salata domates peynir vs sağlıklı bir tabak oluştur. Sakatat dip balığı yeme onun harici ben transfer öncesi zeytinyağlılar ve sebze yemekleri yapmıştım onları tükettim. Et köfte balık çorba salata düzenli olarak yemelisin. Kısacası sürekli uyumadım evden çıkmadım bir süre (iğne için sadece) ağır kaldırmadım evin içinde yürüdüm. Ve çoook dua ettim elimi karnıma koyup yani esmalar çektim oturduğum yattığım yürüdüğüm zaman. Bazen uyurken telefondan açıp dinlerim rahatlarım. Güzel haberlerle gel🙏🏻☺️
Kayısı yedigimize göre kayısı kompostosu da tuketebiliriz degilmi?🙏

Kayısı yedigimize göre kayısı kompostosu da tuketebiliriz degilmi?🙏
Transfer sonrası bitki çayları dışında ( adet söktürücü olabilir ) her şey yiyip içebilirsin. Transfer günü duş aldım. Ertesi gün 3-4 saat ayakta durmak zorunda kaldım. 1 gün bile yatmadım. Aksine hareket kan dolaşımı için gerekli. Oglum yanımda uyuyor şu an. Kısacası olacak olan olur. Kafanız rahat olsun inanın yeter

Kanaman ne durumda benimde doğum yapalı 60 gün oldu bir iki kez kesildi çok afedersin ilişkiden sonra tekrar kanama başladı çamur gibi kahverengi bir akıntı geliyor çocuktan dolayı gidemedim hastaneye internette 60 güne kadar normal daha sürerse doktora başvurun diyo
En son bi hafta kanamam oldum kesildi 10 gün sonra yine oldum. Bi hafta sürdü yine şu an son günlerindeyim. Bakalım bundan sonra nasıl olcak

Başka bi doktora gitmiştik baktı sorun yok dedi. Bi daha da kullanmadık çift bez
Maşallah, çok şükür 🙏🧿 çift bez bir işe yaramadi, hatta biri prof biri doçent olmak uzere 2 doktor çift bez uygulamasinin literatürde yer almadığını, hatta 1 tanesi açıları daha da bozduğunu söyledi, pavlik bandaj kullanmaya başladık 1 ay oldu, açılar düzeliyor ama daha kullanmaya devam ediyoruz.

Merhaba! Kızlar bugün opu oldum 4 yumurta çıktı, hoca rahmimin müsait olduğunu taze transfer yapabileceğimizi söyledi ama ben dondurulmuş daha mı iyi olur bilmiyorum.Sizce?
Hocaya sorduğumda herkes farklı, sende çok yumurta yok, pcos vs olsaydın dinlendirme yapardık ama rahimde müsait dedi ama hala kafam karışık. Bir yandan heyecanlanıyorum hemen olsun istiyorum bir yanımda acaba dondursam mı diyor. Yardımcı olur musunız rica etsem

Merhaba! Kızlar bugün opu oldum 4 yumurta çıktı, hoca rahmimin müsait olduğunu taze transfer yapabileceğimizi söyledi ama ben dondurulmuş daha mı iyi olur bilmiyorum.Sizce?
Hocaya sorduğumda herkes farklı, sende çok yumurta yok, pcos vs olsaydın dinlendirme yapardık ama rahimde müsait dedi ama hala kafam karışık. Bir yandan heyecanlanıyorum hemen olsun istiyorum bir yanımda acaba dondursam mı diyor. Yardımcı olur musunız rica etsem
Merhaba, benim rahmim yumurtalıklarım uygun değildi taze transfer için opu sonrası kalıntılar kalmıştı bu yüzden bir ay dinlendirme vermişti dr um , dr daha iyi bilir bence uygun değilse riske atmaz , hayırlısı olsun hakkınıza

X