Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran ayı gebelik planlayanlari bekliyorum🌸

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar ben haziran ayı gebelik planlayıp hamile kalmıştım malesef bugün 10+3 olması gereken bebeğim 7+5 de kalbi durarak ölmüş Guguuu sana özellikle haber vermek istedim bana çok destek olmuştun kanamam varken sana teşekkür ederim 🙏olmadı bugün kürtaj oldum 🥺 Rabbim size hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin dualarım sizinle allaha emanet olun 🙏
Kuzumm cok uzuldum inan Rabbimden gelen herseye raziyiz vardir bunda da bir hayir diyelim cok gecmis olsun😔Insallah en kisa zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin Allahim 🤲🏻

Selam kızlar ben haziran ayı gebelik planlayıp hamile kalmıştım malesef bugün 10+3 olması gereken bebeğim 7+5 de kalbi durarak ölmüş Guguuu sana özellikle haber vermek istedim bana çok destek olmuştun kanamam varken sana teşekkür ederim 🙏olmadı bugün kürtaj oldum 🥺 Rabbim size hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin dualarım sizinle allaha emanet olun 🙏
Çok geçmiş olsun canımm üzüldüm hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏🏼

Cok geçmiş olsun canm benim . İnşallah en kısa sürede mücizene kavuşursun canm

Çok geçmiş olsun canım hayırlısıyla gönlüne göre en kısa zamanda nasip etsin tekrardan❤️

Yaklaşık 10 aydır bebek istiyoruz. 3 ay önce ilk hamileligimi düşük yaptım.
Beklenen adet tarihim 8 haziran dı. Normalde en fazla 2 gün gecikir yada tam gününde gelir. Hiç erken gelmez. Ve çok yoğun kanama olur. 6-7 gün sürer.
3 haziran da kahve leke geldi ( beklenen adetimden 5 gün erken )
4 Haziran'da da kahve pembe
5 Haziran'da da peceteye silince gelen koyu kırmızı bordomsu leke
6 Haziran'da yine kahvemsi sarımsı leke geldi.
Ped bile koymadım. Adetim geliyo dedim bir türlü sökülmedi.
Bu günlerde Hiç ağrım olmadi en çok buna şaşırdım çünkü normalde baya ağrım olur. Sadece batmalar oldu arada.

Devamı gelmeyince 10 Haziran'da ( yani beklenen adet tarihinin 3 gün gecikmesi ve lekelenme bittikten 4 gün sonra ) şüphelenip kanda beta HCG test yaptırdım ama negatif.
Yerleşme kanaması olsaydı şimdiye kadar çıkmaz miydi ? Erken mi yapmışım ? Ne zaman test yapmam gerekir emin olmak için ? Burda herkesin hemen pozitif çıkmış o yüzden umutlanmak istemiyorum.
yaşayanlar veya bilgisi olan varsa kaç gün sonra kanda pozitif gördünüz ? Cevaplarsanız çok sevinirim
Mrb canım sen hamile misin

Ne dedi doktor güzel haberler alın inşallah
12+5 olmamız gerekirken 13+1 olarak görüntü . Elleri parmakları ayakları her şeyi oluşmuş . Dün kıpır kıpırdı ☺️ İkili test için de kan verdim . Sonucu bekliyorum ☺️

Allah’a şükür sorun yok canım .

Senin minnoşlar nasıl ? Şu an kaç haftalık oldunuz

O oslem_ nasıl gidiyor hamileliğin ☺️
Cok sevindim guzel haberlerine. Bizimki kafa karistirip duruyor hala :) iki hafta once 6+1 di dun 9+1 cikti. Doktor sati duzenleyip duzenlememe konusunda kararsiz kaldi. Sata gore 9+5 olmasi gerekiyormus bu arada. Hizli mi buyuyo onceki olcum mu hatali anlamadim. Bir kac kontrolden sonra karar verelim dedi doktor. Bir sorun gorunmuyor su an sukur. 3 hafta sonra cagirdi tekrar ikili test icin. Bakalim sabirla bekleyecegiz yine :))

Cok sevindim guzel haberlerine. Bizimki kafa karistirip duruyor hala :) iki hafta once 6+1 di dun 9+1 cikti. Doktor sati duzenleyip duzenlememe konusunda kararsiz kaldi. Sata gore 9+5 olmasi gerekiyormus bu arada. Hizli mi buyuyo onceki olcum mu hatali anlamadim. Bir kac kontrolden sonra karar verelim dedi doktor. Bir sorun gorunmuyor su an sukur. 3 hafta sonra cagirdi tekrar ikili test icin. Bakalim sabirla bekleyecegiz yine :))
Hadi bakalım hayırlı olsun :) büyüyor güzelce demek ki :) diğer kontrolünde yaz bize ☺️

12+5 olmamız gerekirken 13+1 olarak görüntü . Elleri parmakları ayakları her şeyi oluşmuş . Dün kıpır kıpırdı ☺️ İkili test için de kan verdim . Sonucu bekliyorum ☺️

Allah’a şükür sorun yok canım .

Senin minnoşlar nasıl ? Şu an kaç haftalık oldunuz
Ben de 11+1 de gittim en son ama ultrasonda 11+5 gözüktüler ikisi de. Eller ayaklar kıpır kıpırdı. Yerinde duramıyolar minnoşlar maşallah diyelim, 10gün sonra 2li test için gidicem doktora bakalım ikizlerde çok yüksek oranda doğruluk payı vermese de yaptırmayı düşünüyorum

Ben de 11+1 de gittim en son ama ultrasonda 11+5 gözüktüler ikisi de. Eller ayaklar kıpır kıpırdı. Yerinde duramıyolar minnoşlar maşallah diyelim, 10gün sonra 2li test için gidicem doktora bakalım ikizlerde çok yüksek oranda doğruluk payı vermese de yaptırmayı düşünüyorum
Maşallah 🧿

Kızlar bu yöntemi deneyen var mı aranızda 😅
Ben regl gecikmesi yaşayınca deniyordum hep bi boşluk geliyordu parmağımın ucuna. Bu ay küçük yuvarlak bir yapı geliyor.

parmakla hamilelik testi

1. Öncelikle ellerimizi sabunla yıkayarak temizliyoruz ve kuruluyoruz. temiz bir havluyla
parmağınızı vajinanın içine

2. Orta tamamen sokuyorsunuz.

3. Eğer parmağınıza sert bir oluşum olan rahim geliyorsa rahim aşağı inmiş ve adet olacağınız bu nedenle hamile olmadığınız anlamı taşıyor.

4. Eğer parmağınıza sert bir oluşum gelmiyor ve bir boşluk varsa rahim yukarı çıkmıştır ve hamilelik oluşuyor anlamı taşımaktadır.
Aslında denemek için yapmadım ama bilmeden bu yöntemi denemiş oldum
Geçtiğimiz ay Progestan kullanıyordum fitil olarak başlarda gayet kolaydı koymak
Adetime kaç gün vardı hatırlamıyorum kaç gün sabah ilacı koyarken parmağına sert bişey değdi tabi ben korktum haliyle ve ilacı ağızdan almaya başladım iki türlü de kullanılabildiği için
Bu ay yine aynı ilacın kullanımına devam ediyordum aşılama yaptırdım buralarda bu testi okudum tesadüfen ve bu ay sertlik gelmedi hiç hala da yok
Şuan hamileyim yani sanki olabilir gibi geldi bana

X