Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran ayı gebelik planlayanlari bekliyorum🌸

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
🙈 bilemedim hafif ince çizgi olarak kaldı dayanamadım adet günümde tekrarlayayım aslında yarın yapacaktım niyetim öyleydi 😂
Merhaba canım bizim seninle aynıydı sanırım bat günü, 3 yada 4 temmuz ben de bugün bi erken gebelik testi yaptım aynı senin gibi çıktı hatta telefondan dakika tuttum, 5.30 dakikada gölge çizgi gördüm oğluma gösterdim o da gördü, kurulduğunda daha çok belli oldu. Ama bu testler yaniltiyor diyende var sen ne yaptın acaba

Merhaba canım bizim seninle aynıydı sanırım bat günü, 3 yada 4 temmuz ben de bugün bi erken gebelik testi yaptım aynı senin gibi çıktı hatta telefondan dakika tuttum, 5.30 dakikada gölge çizgi gördüm oğluma gösterdim o da gördü, kurulduğunda daha çok belli oldu. Ama bu testler yaniltiyor diyende var sen ne yaptın acaba
Evet bende okudum erken gebelik testleri yanıltabiliyormuş. Bugün kaset testlerden kullandım hafif bir gölgelik vardı ama emin olamadım. Adet günümü veya bir gün öncesini beklemeyi düşünüyorum. test yapmayacağım artık kendime söz verdim 🙈

Tekrar merhaba hanımlar. Benim bat 30 haziran 1 temmuz. Ovulasyon testi yaptım 15-17 si yumurtlama gördüm. Göğüslerim aşırı dolgun ve sızlıyo. Adet olmama yakın hep böyle olur ama bu sefer daha fazla hiç bu kadar olmamıştı. Göğüs çevresi rengi de bi değişik sanki o küçük yuvarlaklar da daha iri. İştahım çok arttı. Sürekli bişiler yemek istiyorum. Karnımda 1-2 gün seyirme oldu kalp atışı gibi aynı karnımın hareket ettiğini görebiliyodum. ve bacaklarım eklem yerlerim sanki hastaymışım gibi sızlıyo. Karnımda bi gerginlik var. Bugün pembemsi kahvemsi akıntım oldu. Regl mi oluyorum acaba. Buna benzer belirtileriniz oldu mu hanımlar ? Duphaston kullandım bu ay onun yan etkisi olabilir mi ? Gebelik testi yaptım negatif. Ovulasyondan 17 gün sonra yapın diyolar erken mi davrandım acaba.

Evet bende okudum erken gebelik testleri yanıltabiliyormuş. Bugün kaset testlerden kullandım hafif bir gölgelik vardı ama emin olamadım. Adet günümü veya bir gün öncesini beklemeyi düşünüyorum. test yapmayacağım artık kendime söz verdim 🙈
Şimdi yaptım hem kaset hem erken gebelik testi daha koyu çıktı benim ama kimyasal çok okuyorum regl günüm geçene kadar daha yapmayim diyorum

Şimdi yaptım hem kaset hem erken gebelik testi daha koyu çıktı benim ama kimyasal çok okuyorum regl günüm geçene kadar daha yapmayim diyorum
Benim dün çokta koyu çıkmamıştı o yzden yapmaya korkuyorum adet günümğ bekleyeyim dedim ama senin koyuysa vardır birşeyler🥰

Dayanamadım bitane daha kaset tet yaptım canım dünden biraz daha belirgin çıktı bak atıyorum ama çok koyu değil 2 dk içinde oldu dakika tuttum. Adetime hesapladığıma göre 3 tem muz ama belki 4 temmuzda olabilir çünkü normalde 26/27 günde bir adet görebiliyorum.

Eklentiler

• C81E6DAD-7014-4287-862B-73D2AA32C259.jpeg
    C81E6DAD-7014-4287-862B-73D2AA32C259.jpeg
    68,1 KB · Görüntüleme: 36
Dayanamadım bitane daha kaset tet yaptım canım dünden biraz daha belirgin çıktı bak atıyorum ama çok koyu değil 2 dk içinde oldu dakika tuttum. Adetime hesapladığıma göre 3 tem muz ama belki 4 temmuzda olabilir çünkü normalde 26/27 günde bir adet görebiliyorum.
gayet belliiii :) kan ne zaman vereceksin

Elimde bi tane erken gebelik bitane normal test kaldı 🙈 erken gebeliği yarın normal kadet testi adet günü yapacağım ama dün gece sağ kasığımda batışma çok oldu dedim ben hamileyim 😊 ilk çocuğumda hiç belirti yaşamamıştım ama bunda özellikle sırt ağrısı yaşıyorum inanılmaz derece bilemiyorum Rabbim hayırlısıysa nasip etsin inşallaj

Cizgi belli canim erken yapmana ragmen. Adet gunune kadar koyulasir zaten iyice. Insallah guzel sonuclar alirsin kelebegin seninledir:KK200:

Cizgi belli canim erken yapmana ragmen. Adet gunune kadar koyulasir zaten iyice. Insallah guzel sonuclar alirsin kelebegin seninledir:KK200:
Amiin canıım inşallah erken gebelik testi yapıcam akşama doğru onda da çıkıcak mı bakıcam hayırlısıyla 🥰 Rabbim bekleyen herkese güzel haberler versin inşallah

X