Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran ayı gebelik planlayanlari bekliyorum🌸

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Paranerde kuzum aktif sen ben nursecelline geliyor ferihacim ve asyadan da cok yogun galiba pek ugrayamiyorlar arada geliyorlar Boyle galiba gozden kacirdiklarim yoksa eger🤗

Paranerde kuzum aktif sen ben nursecelline geliyor ferihacim ve asyadan da cok yogun galiba pek ugrayamiyorlar arada geliyorlar Boyle galiba gozden kacirdiklarim yoksa eger🤗
Burdayım tabi kuzucum , maddi manevi tüm yoğunluğumu verdim bu işe, Allah'ın izniyle bu ay olur inşallah :) hepiniz de dualarımdasınız :KK200:

Burdayım tabi kuzucum , maddi manevi tüm yoğunluğumu verdim bu işe, Allah'ın izniyle bu ay olur inşallah :) hepiniz de dualarımdasınız :KK200:
Canim benim insallaaahhh cani gonulden diliyorum bende Allah saglikli hayirli evlatlar nasip etsin hepimize. En hayirli zamanda🌸

Benım kuzenımde öyle oldu canım test pozitif kan testi pozitif ti eve geldi adet oldu 1.5 hafta felan aurdu adeti kanama oldupu günden baz aldı sonra ertesi ay hamile kaldı dediki geçen ayo baz aldım ya ondan gecıktı heralde dedi meğer hamileymiş😂 kimyasal yada sağlıksız gebeliklerden sonra hemen kalınıyo %80
Yaa inşallah öyle olur. Çok duydum evet düşükten sonra gebelik daha kolaymış . 🤗🤗🤗

Sağol kuzum bende 4+2 yim senin 4+5 de beta değerin kaçtı 🌼
CNım ben ilk 17 sinde kan verdim o zaman 289 falandı 19 şunda 560 lerdeydi

25 sinde de doktora gittim o zaman betamı bilmiyorum doktorum 25 inde gelmemi istemişti . Aslında önemli olan beta değil bebeğin kaç haftalık olduğu :) bence sen de önümüzdeki hafta kese için gidebilirsin . Ben şimdi ayım 7 sini bekliyorum kalp atışı için :)

Kızlar misafirim vardı giremedim bugün hiç anca girebildim aman allahım maşallah ne kadar güzel oldu bu topik yahuuu hamişlerimizi tek tek tebrik ediyorum kullanıcı isimlerni aklımda tutamadım etiketleyemicem o kdr çok var ki hamiş haberi😂😂 hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum

Canim benim uzuldum senin adina biz burdayiz konusuruz yalniz hissetme kendini kiyamam
Saol kuzummm . Şaka yapiom ya fazla üzülmedim . Aksine bir yandanda bir dahaki ay için daha fazla umudum oluştu. Çünkü ilk oğlum biraz geç olmuştu. İkinci çocuk için ilk denememizde hamile kalınca demek ki kendiliğinden hamile kalabiliyormusum diye düşündüm.

Saol kuzummm . Şaka yapiom ya fazla üzülmedim . Aksine bir yandanda bir dahaki ay için daha fazla umudum oluştu. Çünkü ilk oğlum biraz geç olmuştu. İkinci çocuk için ilk denememizde hamile kalınca demek ki kendiliğinden hamile kalabiliyormusum diye düşündüm.
Tabii en azindan kendiliginden dogal yollarla hamile kalabiliyosun bu da guzel birsey. Birde simdi herkes dusukten sonra hemen hamile kalinabildigini soyluyo moral olsun sana. Doktor 6 ay ara verin de diyebilirdi denemeye devam edin demis mesela. Hersey guzel olucak hic endiselenme🌸

Tabii en azindan kendiliginden dogal yollarla hamile kalabiliyosun bu da guzel birsey. Birde simdi herkes dusukten sonra hemen hamile kalinabildigini soyluyo moral olsun sana. Doktor 6 ay ara verin de diyebilirdi denemeye devam edin demis mesela. Hersey guzel olucak hic endiselenme🌸
Teşekkür ederim gugummm . Bnde onu duydum evet inşallah bir dahaki ay hamile kalırız ikimizde 🥰

X