2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Günaydın herkese🥰 ömrümde gecirmedigim gribi bu sene geçiriyorum. Yine hastayım. Bağışıklığım normalde iyidir ama ne oldu bilmiyorum. Test vereceğim gelip evden alan bir firma varmış. Çocuklarla harekette edemiyorum hastane gibi yerlere çok zorlandım. Yalnız olmanın bir şehirde en kötü yanı bu.
Geçmiş olsun canim :KK200:

Kizlar bir şey soracağım öksürmekten bebek düşer mi ?Bir arkadaşın eşinin covid den karnında bebeği ölmüş. Bana biraz tuhaf geldi ama
Deme nolur bence başka bi sebebi vardir malum ben 15 gündür şiddetli öksürüyorum hatta öksürmekten kaburgalarım kasıklarım ağrıyor artık zaten korkuyorum 🥺🥺

Sagolasin. Naisl bir sene anlamıyorum. Sürekli bir hastalık hali.
Bende 1 haftadır toparlanamıyorum, burada bile aktif olamadım o yüzden.

Ateşlendim ama negatif çıktım ben artık yanlışmıydı yoksa cidden grip miydim bilmiyorum. Ama hala kafam kazan gibi tam olarak toparlanamadım Allahtan çocuğa geçmedi sen nasılsın?

yoncambenim yoncambenim Gttim gittim 🤭anca yazabiliyorum çok kalabalık ve çok küçük bir yer korona açısından büyük riskliydi açıkçası.ama doktor güzeldi detaylı detaylı anlattı hep tüm tahlillerimi inceledi.bebisimizi renkli gösterdi 🥰ama cikdi vermedi 🙄bu haftalarda net görüntü olmaz daha küçük dedi yazıcısında da sorun varmış sanırım. Ve cinsiyetiniz belli oldu kızımız oluyormuş 🥰🥰🥰🥰🥰
Kuzu cam ve sakura hastanesine mi gittin 😊

Bende 1 haftadır toparlanamıyorum, burada bile aktif olamadım o yüzden.

Ateşlendim ama negatif çıktım ben artık yanlışmıydı yoksa cidden grip miydim bilmiyorum. Ama hala kafam kazan gibi tam olarak toparlanamadım Allahtan çocuğa geçmedi sen nasılsın?
Test verdim 3 saate çıkacak ama bence negatif. Okullara gidiyorum dönem başlayacak garanti olsun kimseye birsey olmasın diye verdim. Ates burun akıntısı ve aşırı halsizlik. Toparlarım umarım. Bide yalnızım evde çok zorlanıyorum.

Deme nolur bence başka bi sebebi vardir malum ben 15 gündür şiddetli öksürüyorum hatta öksürmekten kaburgalarım kasıklarım ağrıyor artık zaten korkuyorum 🥺🥺
Bana saçma geldi ben de ondan yazmak istedim .Yani oksurukten kocaman bebek düşer mi ? Sonuçta artık bir patates büyüklüğünde. Yani ne biliyim ondan da düşüyorsa hiç dayanıklılığı yok demektir .Hani ilk haftalar olsa sonuçta bir hücre düşebilir ama .kaldı ki kusarken de düşmeli o zaman .

Kuzu cam ve sakura hastanesine mi gittin 😊
Normalde hep oraya gidiyorum da dün burda başka bi yere gttim canım.12.haftada cam sakurada kız demişlerdi perinatolojide ikili testte bir ihtimal değişebilir erken diye demişlerdi.gecen haftada gttim kıza benziyor ama tam cihaz net degil dedi gebe polikinigi bende burda özele gttim 🥰

Bu hafta baya hissetmeye başladım. ☺️
Dün doktorum omega içeren multivitamin ve kan ilacı yazdı. Almadım daha eczaneden isimlerini bilmiyorum. Demir hapı gyno ferrodur kesin 😁
Kan hapını bir ay önce yazdı ama içemiyorum balık yağınıda henüz almadım hap içmeyi hiç sevmiyorum habire hap yazıyor komplex bişi olsa toptan içsek

Normalde hep oraya gidiyorum da dün burda başka bi yere gttim canım.12.haftada cam sakurada kız demişlerdi perinatolojide ikili testte bir ihtimal değişebilir erken diye demişlerdi.gecen haftada gttim kıza benziyor ama tam cihaz net degil dedi gebe polikinigi bende burda özele gttim 🥰
Anladim canim memnun olduğun bir doktor muydu peki bende oraya randevu bakıyorum ama zor düşüyor sanirim

Anladim canim memnun olduğun bir doktor muydu peki bende oraya randevu bakıyorum ama zor düşüyor sanirim
Çok şükür kötü ters bir durum yaşamadım hiç bu zamana kadar kuzum.adnan şar var onun hastası çok ve ilgili, Berna aslan cetine gttim oda iyi.aslinda düşüyor canım MHRS den randevu talebi bırak açılınca mesaj gelsin diye.dun açıldı bir sürü randevu ama 2 üç saate bitiyor tabi herkes alıyor.sadece gebelere bakılmaktadır yazanlardan alman gerekiyor randevuyu.

Çok şükür kötü ters bir durum yaşamadım hiç bu zamana kadar kuzum.adnan şar var onun hastası çok ve ilgili, Berna aslan cetine gttim oda iyi.aslinda düşüyor canım MHRS den randevu talebi bırak açılınca mesaj gelsin diye.dun açıldı bir sürü randevu ama 2 üç saate bitiyor tabi herkes alıyor.sadece gebelere bakılmaktadır yazanlardan alman gerekiyor randevuyu.
Evet dün bildirim geldi canim ama şuan İstanbul da olmadığım için alamadım randevu artık bir dahakine hem testleri falan orda yaptırırım diye düşündüm bakalim hayırlısı

Evet dün bildirim geldi canim ama şuan İstanbul da olmadığım için alamadım randevu artık bir dahakine hem testleri falan orda yaptırırım diye düşündüm bakalim hayırlısı
Hayırlısı canım inşallah🌺 demet acar sayım var birde onuda çok ovuyorlar ama ben almadım ona daha randevu hiç.

Kızlar size bir sorum olacak, normalde geçen hafta rutin kontrolüm varsı aylık doktorum izinde olduğu için bu haftaya kaldı. 18+0 olacak gidersem. Bnde gitmeyim 23 haftalıkken gideyim hem izne ayrılacağım için kağot alırım hemde ayrıntılı ultrason olır diye düşünüyorum sizce çok mu geç olur. Eğer 23+0 gibi gidersem 10 hafta gitmemiş olacağım. Sizce ne yapayım.

Kızlar size bir sorum olacak, normalde geçen hafta rutin kontrolüm varsı aylık doktorum izinde olduğu için bu haftaya kaldı. 18+0 olacak gidersem. Bnde gitmeyim 23 haftalıkken gideyim hem izne ayrılacağım için kağot alırım hemde ayrıntılı ultrason olır diye düşünüyorum sizce çok mu geç olur. Eğer 23+0 gibi gidersem 10 hafta gitmemiş olacağım. Sizce ne yapayım.
Bana sorarsan gitsen iyi olabilir. 10 hafta baya uzun olacak. Ortalama 4 5 haftada bir kontrol öneriyorlar. Ben 6 haftadır gitmemiş olacağım pazartesi gideceğim o bile çok uzun.

X