2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Toplam 10 kilo bile almamıştım. İyi ki almamışım valla. Son 4. Doğumdan sonra zinhar veremedim. Ama iyi yiyorum. Ona rağmen de almadım. Üstelik günde iki kez yürüyüş yapıyorum . Toplam on bin adım. 😅
Ben 16 kilo aldım 6sı gitti. Anlamadım ki 😂 hamilelikte çok yürüyüş de yaptım. Şimdi hiç hareket yok ama sürekli evdeyim bebekle.

Bence erken ek gıdaya geçmeden başlamam ben üstelik sut diyetindeyim mecburi ama diger seyleri fazla fazla yiyorum. Ben 9 kilo almıştım hepsi gitnisti emzirme derdine nasıl yediysem 2 kilo aldım. Şimdi süt diyetiyle kilo almam durdu sadece.
Oh ne güzel ya. Karbonhidratı keseyim en azından diyorum ben de ama sütüm çok yarıyor bebeğe korkuyorum bu kadar yaramazsa diye.

3 4 gün deneyim öyle yazayım dedim .sonunda süt azalan gogsu artırmayı başardım 😁😁artık bayağı sertlesiyor. Üzüm pekmezini suya katıp içiyorum sabah öğlen ve gece 3 tane hurma yiyorum küçükse 4 5 tane olabilir .benimki büyük hurmaydi Bir de solgar içiyorum.Bebek de normalde günde 20 gram civarı alıyormuş. 5 günde 150 gram almış. Keşke önceden deneseydim 😍

Sling kullanan var mı? Nasıl memnun musunuz ? Kullanışlı mı? Öneriyor musunuz?
Ben sürekli kullanıyorum markete yalnız gidebiliyoruz arabada durmuyor zaten parasını en hak eden şey bence ama yerinde olsam artık büyüdüğü için kanguru alırdım bir iki aya kanguru alıcam silinge büyük gelecek sanki

3 4 gün deneyim öyle yazayım dedim .sonunda süt azalan gogsu artırmayı başardım 😁😁artık bayağı sertlesiyor. Üzüm pekmezini suya katıp içiyorum sabah öğlen ve gece 3 tane hurma yiyorum küçükse 4 5 tane olabilir .benimki büyük hurmaydi Bir de solgar içiyorum.Bebek de normalde günde 20 gram civarı alıyormuş. 5 günde 150 gram almış. Keşke önceden deneseydim 😍
Solgarın hangi vitamini iyi geliyor

Ben sürekli kullanıyorum markete yalnız gidebiliyoruz arabada durmuyor zaten parasını en hak eden şey bence ama yerinde olsam artık büyüdüğü için kanguru alırdım bir iki aya kanguru alıcam silinge büyük gelecek sanki
Sonunda olumlu bir yorum duyduğuma sevindim 🤭 slingi deniyim severse kanguru da alırım

Yulaf lapasının içine biraz tahin pekmez 🤌🏻👌
Pekmez çok işe yarıyor cidden, hurma da.

Bende yere de öyle koyarım mutfaakta masanın üstüne koyarım diye aldım. Ama mama sandalyem var diye. Olmasa onu alırdım büyük rahatlık mama sandalyesi. Ama fiyatlar uçmuş. Ama ilk zamanlar Ikea tıpi olanlar çocuk için rahat değil.
İlk zamanlar için nasıl bir şey almalı peki ya

Hemen deneyeceğim. Solgar hangisi onuda alayim.

X