2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
gulumsebebek gulumsebebek canım doğumun olmuş çok sevindim. Sağlıkla büyüt bebişi😍😍🙏🏻
Sağol canım amin inşallah Allah razı olsun.
Yalnız düşüncende çok haklısın eğer plansız bi gebelik olursa yapacak bişey yok ama onun haricinde dediğin gibi oğlan 4 yaşına filan gelmeden doğurma. çok zor 😂😂

Sağol canım amin inşallah Allah razı olsun.
Yalnız düşüncende çok haklısın eğer plansız bi gebelik olursa yapacak bişey yok ama onun haricinde dediğin gibi oğlan 4 yaşına filan gelmeden doğurma. çok zor 😂😂
Hadi yaaaaa😂😂😂 şuan dahada bir korktum🤦🏼‍♀️😂
Kardeşler anlaşabildimi tepkisi nasıl oldu😍

Hadi yaaaaa😂😂😂 şuan dahada bir korktum🤦🏼‍♀️😂
Kardeşler anlaşabildimi tepkisi nasıl oldu😍
Başta bebek ağlayınca oda ağlıyordu dokunmuyordu şimdi yeni yeni alıştı bebek ağlayınca haber veriyor dokunuyor ama gücü orantısız ya sert dokunabiliyor bazen. Ay biri bi yandan biri bi yandan birini emzirirken öbürü beni istiyor bol kaoslu bol sesli bol ağlamalı evde huni takıp gezmeme az kaldı şimdiden 🤣🤣

Başta bebek ağlayınca oda ağlıyordu dokunmuyordu şimdi yeni yeni alıştı bebek ağlayınca haber veriyor dokunuyor ama gücü orantısız ya sert dokunabiliyor bazen. Ay biri bi yandan biri bi yandan birini emzirirken öbürü beni istiyor bol kaoslu bol sesli bol ağlamalı evde huni takıp gezmeme az kaldı şimdiden 🤣🤣
Hayırlı olsun, Allâh analı babalı büyütsün. Geçmiş olsun.

Ayyyy hklısın. Şuan bende 1 tane olduğunda bile başım götürmüyo😂 seni hiç düşünemiyorum. Hele bide 2. Büyüsün. Evde tam savaş alanı😂

Neyse en azından birlikte büyüdüler bi anda aradan çıktı dersin.
Sen bundan sonra dikkat et 😂😂😂 iyice korun😂

Ayyyy hklısın. Şuan bende 1 tane olduğunda bile başım götürmüyo😂 seni hiç düşünemiyorum. Hele bide 2. Büyüsün. Evde tam savaş alanı😂

Neyse en azından birlikte büyüdüler bi anda aradan çıktı dersin.
Sen bundan sonra dikkat et 😂😂😂 iyice korun😂
Okurken ilahi ben güldüm 😄😁 ama gerçekten çok haklısın ya biri ile baş edemiyoruz ikinci biizmkiler küçükken zor.

Kızlar bebelerinizin konuşma durumu nasıl ? Kaç kelime anlıyor ve kaç kelime kullanıyor? 2 kelimelik cümlelere başladı mı?
Her dediğimi anlayıp yapıyor o konuda sıkıntı yok. Ama konuşmada sıkıntı var. Kendi kendine birşeyler bana anlatıyor ama kelime fln yok. Hatta bana anne yerine Emmi diyor 😂
Zamanla öğrenir sanırım fazla sıkmıyorum bende

Kızlar bebelerinizin konuşma durumu nasıl ? Kaç kelime anlıyor ve kaç kelime kullanıyor? 2 kelimelik cümlelere başladı mı?
Her dediğimi anlıyor komut alıyor onlarda sıkıntı yok. Ama konuşma iki kelimelik anne gel, baba hadi, su ver gibi basit ve canı isteyince söylediği bi kaç cümle var. Öyle kitaplarda yazıldığı gibi hiçte bıcır bıcır konuşmuyor yani. Geçen kontrolü vardı doktor normal diyor 🤷🏻‍♀️

Her dediğimi anlıyor komut alıyor onlarda sıkıntı yok. Ama konuşma iki kelimelik anne gel, baba hadi, su ver gibi basit ve canı isteyince söylediği bi kaç cümle var. Öyle kitaplarda yazıldığı gibi hiçte bıcır bıcır konuşmuyor yani. Geçen kontrolü vardı doktor normal diyor 🤷🏻‍♀️
Benimki kelime olarak değilde kendince söylüyor, yakıştırma yaparak söylüyor.

X