2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Kızlr ilk kez hamile pantolonu aldim normalde pantolonda 38.40 giyiyorum ama hamile pantlonunu 42 aldim kilo alrm basenden olmaz vs diye yanlismi yaptim bedenimimi almaliydim belimden dusuyor henuz karnim olmadigi icin diye dusunuyorum ama paçalari dönüyor üstümde resmen :KK70: bacaktanda buyuk sanirim
Canım ben aynı giyindigim beden alıyodum ama hamilelikte cok kilo almıyorum ikisinde de 10 kg aldım. Gobek kısmı zaten lastıklı oluyor ya oradan sorun olmuyor ama buyukse degistir bence.

Merhabalar, uzun zamandır takip edip yazmayanlardanım. 9+0 oldum bugün. bulantılar, koku hassasiyeti tam gaz :KK43: bir de ağzımda değişik-acı bir tat var sürekli asla bastıramıyorum. Sizlerde de oluyor mu?
Ayyy o tat bende de var. Bir şey yemeye korkar oldum. Ne yesem sonunda yine o tat oluyor. 🤦🏼‍♀️

Kızlr ilk kez hamile pantolonu aldim normalde pantolonda 38.40 giyiyorum ama hamile pantlonunu 42 aldim kilo alrm basenden olmaz vs diye yanlismi yaptim bedenimimi almaliydim belimden dusuyor henuz karnim olmadigi icin diye dusunuyorum ama paçalari dönüyor üstümde resmen :KK70: bacaktanda buyuk sanirim
Ben ne bedensem hamileyken onu alıyorum hep bu seferde öyle yapacağım bence degistir

Aynen. Bulantıdan daha kötü bence. Suyu bile keyifle içemiyorum :/
Ben içiyorum ama su bittiği an ağzımda inanılmaz kötü bir tat kalıyor. Çok uzun zaman da geçmiyor. Acı, tatlı, tuzlu, ekşi ne yesem arkasından aynı tat oluşuyor. Acaba Ne zaman geçer ki bu tat?

Selam. Biraz önce hafif lekelenme gördüm. İlk haftalar olmuştu en son..
Dün akşam biraz sancım vardı. Şeffaf akıntı da vardı. Biraz önce akıntıyla beraber leke gibi kan geldiğini farkettim..
Devam ederse doktora gideceğim. İki gün önce kontrolde doktor bir sorun yok herşey normal demişti..

Merhabalar, uzun zamandır takip edip yazmayanlardanım. 9+0 oldum bugün. bulantılar, koku hassasiyeti tam gaz :KK43: bir de ağzımda değişik-acı bir tat var sürekli asla bastıramıyorum. Sizlerde de oluyor mu?
Evet evet o tat bende de var, acımsı.
Annemin de bana hamileyken 9 ay olmuş. Benim diğer ikisinde bulantı vardı ama bu tat yoktu. Acaba kız mı doğurcam 🙈😅

Canım bedenini al bence. Ben de öyle bir hata yapmıştım 9aylıkken bile bol geldi. En fazla 1 beden büyük al ama daha fazlası bol gelir

Ben normal de 36 beden giyinirim hamile pantolonu 40 bedende dogum yaptım hamilelikte 16 kilo almistim simdi kendi pantolonumu yine giyemiyorum düğme yeri çok rahatsız ediyo ilk doğumdan kalma hamile taytim vardı onu giyiyorum suan

Selam. Biraz önce hafif lekelenme gördüm. İlk haftalar olmuştu en son..
Dün akşam biraz sancım vardı. Şeffaf akıntı da vardı. Biraz önce akıntıyla beraber leke gibi kan geldiğini farkettim..
Devam ederse doktora gideceğim. İki gün önce kontrolde doktor bir sorun yok herşey normal demişti..
Plesanta oluşurken bunlar normal dedi bana bu haftalarda olabilir dedi. Günlerimiz çok yakin. Bir sorun yoktur insaallah.

Kızlar merhaba sizi takip ediyorum en başından beri ama hiç yazmadım ben 14 senelik evliyim hiç çocuğumuz olmadı tedavide gormedim 3ay ön ce tup bebek tedavisine başladık doktor 2 yumurta var diyip tedaviyi iptal etti 2 ay sonra gel tekrar başlayalım dedi ama ben hamile kaldim suan 12+3 günlüğüm dun 2li tarama testim vardi henüz çıkmadı umarim herkez için hersey guzel olur birde cinsiyet tahmini alabilirmiyim sizden

Eklentiler

• 20211225_153802.jpg
    20211225_153802.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 71
Kızlar merhaba sizi takip ediyorum en başından beri ama hiç yazmadım ben 14 senelik evliyim hiç çocuğumuz olmadı tedavide gormedim 3ay ön ce tup bebek tedavisine başladık doktor 2 yumurta var diyip tedaviyi iptal etti 2 ay sonra gel tekrar başlayalım dedi ama ben hamile kaldim suan 12+3 günlüğüm dun 2li tarama testim vardi henüz çıkmadı umarim herkez için hersey guzel olur birde cinsiyet tahmini alabilirmiyim sizden
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏 bana erkek gibi geldi çok anlamam ama 😍

X