2022 Tüp Bebek Ağustos/Eylül Pozitif Görenler buraya :)

narinal narinal Vildan Vildan 🧿🧿🧿
Ne güzel bebişler sıra sıra gelmeye başladı.😍
İnşallah sağlıklı olsunlar, az gazlı bol gülücüklü olsunlar. Hayırlı, vicdanlı, akıllı, iyi insan olsunlar.

İyi haberlerinizi eksik etmeyin güzel anneler.

Şimdi ikimiz de iyiyiz 24 nisanda doğum oldu ben de topladım bayağı ilk günler çok zordu tabi herkes yürüyüp kalkarken benim altım bezlendi ama atlattık

kızlar nasılsınız? bir ben giremiyorum sanıyordum ama galiba herkes nefes alacak zaman bulamıyor. günler nasıl geçiyor anlamıyorum en uzun uykum 3 saat :) o da yine uyanıp kontrol ediyorum nefes alıyor mu iyi mi diye . şükür birbirimize alıştık. 13 kilo almıştım 10 kilosu gitti. sütüm de geliyor sanırım bebeğime de yetiyor. ilk günler kilo kaybımız oldu toparlamak 1 hafta sürdü. sizde durumlar nasıl?

kızlar nasılsınız? bir ben giremiyorum sanıyordum ama galiba herkes nefes alacak zaman bulamıyor. günler nasıl geçiyor anlamıyorum en uzun uykum 3 saat :) o da yine uyanıp kontrol ediyorum nefes alıyor mu iyi mi diye . şükür birbirimize alıştık. 13 kilo almıştım 10 kilosu gitti. sütüm de geliyor sanırım bebeğime de yetiyor. ilk günler kilo kaybımız oldu toparlamak 1 hafta sürdü. sizde durumlar nasıl?
Maşallah ikinize de… güzel haberler almak çok güzel. Çok fırsat olmuyor ama merak ediyorum herkesi, iyi misiniz diye.

Biz de iyice alıştık birbirimize, gaz sorunumuz devam ediyor ayrıca reflü ve kusma problemimiz var hepsi için ilaçlar kullanıyoruz, deneye yanıla öğreniyoruz bazı şeyleri.
Erken doğmalarına rağmen gelişimleri güzel şükürler olsun, sesimi tanıyorlar, bir gülüyorlar aklım gidiyor 🥰 sürekli şükrediyorum varlıklarına… çok yorucu ama çok da güzel bir duygu anne olmak.

Beni emzik gibi kullanmaya başladılar yaralar vs. derken mama takviyesine başladım ben de. :/
22 kilo almıştım (7ay 10 günde) hepsi gitti ama hafif bi göbek var, bir de iç dikişlerimin köşeleri bazen çok ağrıyor.
Bebek monitörü elimde geziyorum, bir şey olmasından korktuğum için (bu ne zaman geçer? geçer mi? Bilmiyorum)
Uyuduklarında özlüyorum 😍 birine bakarken diğerini düşünüyorum 🤣 öyle… (bir çeşit delilik hali)

•••••••••••••••••••••
Benim bi sorum var sizlere; bu Löşi denilen lohusalık akıntısı ne kadar sürüyor. ( 2,5 ay oldu, sarı akıntı oluyor tam bitiyor herhalde diyorum kahve rengine dönüyor) sanki uzamış gibi, doktora gitmem mi?

Kızlar merhabaa güzel haberlerinizi okudum bin şükür🫶🏻 en başından beri yaşadığım düşük riski erken doğum riskiyle devam etti
Durdurmak için ipneler ve ciper geliştiricileri olmuştum
37 haftaya kadar zor tutduk benim kızı☺️ 28 nisanda doğum yaptım. Kızım cok kustugu için kilo alamıyordu son hafta almaya baslamıs dün guzel hberler aldım
Son başladığımız ilaç işe yaramış şükür
Bizde durumlar kısaca böyle🐥
Birçoğunuzla insagramdan takipleşince
Buraya girmek aklıma gelmedi🤭 takipleşmediklerim yazın bana ordan daha çok haberdar oluyoruz, görüyoruz

Maşallah ikinize de… güzel haberler almak çok güzel. Çok fırsat olmuyor ama merak ediyorum herkesi, iyi misiniz diye.

Biz de iyice alıştık birbirimize, gaz sorunumuz devam ediyor ayrıca reflü ve kusma problemimiz var hepsi için ilaçlar kullanıyoruz, deneye yanıla öğreniyoruz bazı şeyleri.
Erken doğmalarına rağmen gelişimleri güzel şükürler olsun, sesimi tanıyorlar, bir gülüyorlar aklım gidiyor 🥰 sürekli şükrediyorum varlıklarına… çok yorucu ama çok da güzel bir duygu anne olmak.

Beni emzik gibi kullanmaya başladılar yaralar vs. derken mama takviyesine başladım ben de. :/
22 kilo almıştım (7ay 10 günde) hepsi gitti ama hafif bi göbek var, bir de iç dikişlerimin köşeleri bazen çok ağrıyor.
Bebek monitörü elimde geziyorum, bir şey olmasından korktuğum için (bu ne zaman geçer? geçer mi? Bilmiyorum)
Uyuduklarında özlüyorum 😍 birine bakarken diğerini düşünüyorum 🤣 öyle… (bir çeşit delilik hali)

•••••••••••••••••••••
Benim bi sorum var sizlere; bu Löşi denilen lohusalık akıntısı ne kadar sürüyor. ( 2,5 ay oldu, sarı akıntı oluyor tam bitiyor herhalde diyorum kahve rengine dönüyor) sanki uzamış gibi, doktora gitmem mi?
aaa şimdi gördüm geçmiştir herhalde akıntın. benim 35 gün sürdü sonra kupkuru oldum :KK70: sanırım ergenlikten beri ilk kez külotlarım giydiğim gibi çıkıyor :KK70: bugün yeniden akıntım başladı vücut regl olacak sanıyor belki de. bebeklerin için çok sevindim. nasıl ki hamilelik sürecinde herkesi kendi yerime koyup üzülüyor seviniyor endişe ediyorsam bebekleri de kendi bebeğim gibi düşünüyorum :KK70:

uyurken ben de özlüyorum ama özlemeye razıyım çünkü benimki gece hariç nerdeyse hiç uyumuyor :KK43:

ikiz annesi olmak zor sütün nasıl yetecek tabi mama takviye olacak. benim kız ne emzik ne biberon almıyor göğsüm kanaya kanaya emdi beni. keşke biberon alsa da arada sağdıklarımdan versem.

Kızlar merhabaa güzel haberlerinizi okudum bin şükür🫶🏻 en başından beri yaşadığım düşük riski erken doğum riskiyle devam etti
Durdurmak için ipneler ve ciper geliştiricileri olmuştum
37 haftaya kadar zor tutduk benim kızı☺️ 28 nisanda doğum yaptım. Kızım cok kustugu için kilo alamıyordu son hafta almaya baslamıs dün guzel hberler aldım
Son başladığımız ilaç işe yaramış şükür
Bizde durumlar kısaca böyle🐥
Birçoğunuzla insagramdan takipleşince
Buraya girmek aklıma gelmedi🤭 takipleşmediklerim yazın bana ordan daha çok haberdar oluyoruz, görüyoruz
gözün aydın canım. önemli olan sağlıklı olması. 37 haftadan sonra erken doğum sayılmıyor zaten. şükür kavuşmuşsun. umarım her şey güzel olur bundan sonra sağlıkla büyüsünler

Selam kizlar dogumdan beri ilk defa bu basliga bakiyorum suan 😊
Yazdiklarinizi gorunce cok sevindjm saglikla gelmis bebisler, bu arada bayraminizi kutlariz 🧿

Nasıl gidiyor bayanlar. Bir şey soracağım saç fırçası aldınız mı ben doğal kıl olandan aldım ogurmeden kullanamıyorum

X