Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İlyas Güneşin taktiklerle temel kavramlar kitabındaki karekod ile giriş yapılıyor. Gün gün öğretmen çekimleri yüklüyor. Soru çözümleri ve konu tekrarı oluyor canım.
Ben matematiği yapamıyorum canım o yüzden soruyorum, eğer çok faydalı bulduysan diğer kiraplarindan alicam. Senin fikrini merak ettim 🤗

Ben matematiği yapamıyorum canım o yüzden soruyorum, eğer çok faydalı bulduysan diğer kiraplarindan alicam. Senin fikrini merak ettim 🤗
Canım, biraz sabır işi gerçekten. Ben de kalem oynatamazdım. Şimdi biraz yapıp sorulardan kaçamıyorsam İlyas Güneş sayesinde. Bana hitap etti. Şimdilik iyi gidiyor ama dediğim gibi sabır çok sabır işi.
Ben tavsiye ederim.

Canım, biraz sabır işi gerçekten. Ben de kalem oynatamazdım. Şimdi biraz yapıp sorulardan kaçamıyorsam İlyas Güneş sayesinde. Bana hitap etti. Şimdilik iyi gidiyor ama dediğim gibi sabır çok sabır işi.
Ben tavsiye ederim.
Ah bende hiç sabırlı değilim ama yapmak zorundayım kaçışım yok. Soruların video çözümlü olması beni cezbetti ve ilyas hocanın enerjisi . Sorular çözümlü olmasa kimseyi bulup soramam bu yüzden kafama yatiyor

Kızlar size bir şey soracağım şu anda pomem başvuruları devam ediyor aralık sonunda başlamıştı. Ben buna başvursam ama kpss yede girsem sallıyorum pomem sonucu erken açıklandı ve atandığım yer belli oldu hemen ardından da kpss yi kazandığım belli olsa bu durumda kpss yanıyor mu veya pomem de kazanıp gitmemenin cezası nedir varmı dır? Kafamda deli deli sorular 😅

Tam net bilmiyorum belkide pomem sonra açıklanır. Birde bu durumda nasıl olur yani kpss yi kazandığımı puanım açıklanınca anladım diyelim ancak hemen ardından pomem de atandığım şehri şak diye açıklasalar ve gitmesem nasıl olur ne olur?
Pomem çok geç açıklanıyor 27. Pomem yani bundan önceki pomem sonuçları daha iki uc ay önce açıklandı
Benim tahminim bunun açıklanması da 2022 kasım aralık ayını bulur
Pomemde bazı şartlar var bu başvuru yapılan on başvuru bundan sonraki yapılacak başvuruya kişi elemek için bu başvuru. Bu basvuru gecilirse ikinci başvuruya hak kazanılıyor belli bir ücret var o yatırılıyor daha sonra belirlenen bir yere mulakata cagriliyor onda da mülakat parkuru sağlık ve sözlü mülakatlar var
Mülakat parkuru için spor salonlarında iki uc ay eğitim de almalı
Benim bildiğim bunlar canım öğretmenlik ataması için sıkıntı oluşturur mu bilmem

Pomem çok geç açıklanıyor 27. Pomem yani bundan önceki pomem sonuçları daha iki uc ay önce açıklandı
Benim tahminim bunun açıklanması da 2022 kasım aralık ayını bulur
Pomemde bazı şartlar var bu başvuru yapılan on başvuru bundan sonraki yapılacak başvuruya kişi elemek için bu başvuru. Bu basvuru gecilirse ikinci başvuruya hak kazanılıyor belli bir ücret var o yatırılıyor daha sonra belirlenen bir yere mulakata cagriliyor onda da mülakat parkuru sağlık ve sözlü mülakatlar var
Mülakat parkuru için spor salonlarında iki uc ay eğitim de almalı
Benim bildiğim bunlar canım öğretmenlik ataması için sıkıntı oluşturur mu bilmem
Kızlar benim bildiğim böyle farklı da olabilir daha iyi bilen birine sorup öğrenmek lazım 😇yanlış yönlendirmek istemem 😇

Merhabalar herkese kolay gelsın 🤩 Ben coğrafya dinleyeceğim ama hangi hocadan dinlemeliyim, hangısı daha iyi anlatıyor bilmiyorum. Bıraz biraz hepsine baktım ama coğrafyadan aşırı korktuğum ıcın kendime bı kriter de belırleyemıyorum hocaların anlatımı konusunda emin olamıyorum yani galıba dırek cografya anlamıyorum ben😂 hangi hocayı veya yayını tavsiye edersiniz acaba yardımcı olur musunuz, cok tesekkurler 🤗

Ah bende hiç sabırlı değilim ama yapmak zorundayım kaçışım yok. Soruların video çözümlü olması beni cezbetti ve ilyas hocanın enerjisi . Sorular çözümlü olmasa kimseyi bulup soramam bu yüzden kafama yatiyor
Benim de çevremde soracak kimsem yok hocam. İlyas Hoca her ayrıntıı vermeye çalışıyor.

Merhabalar herkese kolay gelsın 🤩 Ben coğrafya dinleyeceğim ama hangi hocadan dinlemeliyim, hangısı daha iyi anlatıyor bilmiyorum. Bıraz biraz hepsine baktım ama coğrafyadan aşırı korktuğum ıcın kendime bı kriter de belırleyemıyorum hocaların anlatımı konusunda emin olamıyorum yani galıba dırek cografya anlamıyorum ben😂 hangi hocayı veya yayını tavsiye edersiniz acaba yardımcı olur musunuz, cok tesekkurler 🤗
Engin Eraydın'dan diledim ben. Tavsiye ederim.Korkmayın çok eğlenceli ders aslında.

Engin Eraydın'dan diledim ben. Tavsiye ederim.Korkmayın çok eğlenceli ders aslında.
Engin Eraydını 3 kere dinledim desem :KK43:😂 kendımı veremediğim bı donemdi muhtemelen cunku cok guzel anlatıyordu engin hoca. Onun dısında hangı hocayı tavsiye edersiniz

Engin Eraydını 3 kere dinledim desem :KK43:😂 kendımı veremediğim bı donemdi muhtemelen cunku cok guzel anlatıyordu engin hoca. Onun dısında hangı hocayı tavsiye edersiniz
Mehmet yıldız vardı galiba adını tam net hatirlamadim ama biraz sade yavaş anlatıyor birde bu hocayı deneyin ben engin hocadan dinliyorum

Ah kuzum çok pahalı kitaplar o yüzden emin olup öyle almak istiyorum🤗🤩😍
Sıfırdan mi başlayacaksınız öyleyse şenol hocanin video ders notları var birde kitapları var onları araştırıp şenol hocadan baslayabilirsiniz bir kitap 35 TL civariydi galiba

Sıfırdan mi başlayacaksınız öyleyse şenol hocanin video ders notları var birde kitapları var onları araştırıp şenol hocadan baslayabilirsiniz bir kitap 35 TL civariydi galiba
Evet kuzum pek anlamiyorum maleseg🤦‍♀️ şenol hocanım iki kitabı var, alıştırmalarla matematik ve merhaba tyt kitabı 🤗

Olabılır hocam. bayram meral'e de bakim cok tesekkurler hocam
Hocam mehmet eğit ve hakan bileyen de tavsiye ederim. Ikiside gayet iyidir. Bana coğrafyayı sevdiren hocada engin eraydindir. Şuan coğrafya yapıyorsam onun sayesinde👏 ama dediğim iki hocaya da bakin onlarida dinledim ben🤗

X