Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bende öyleyim ya yemek yemeyi çok seviyorum normalde boğazım fena değildi ama hamile kalınca dünyayı yiyesim geldi şimdide iştahım kapanmıyor 😅.
Tarifler basit, güzel, sağlıklı, lezzetli çok sağol deneyeceğim en kısa zamanda mesela bugün çünkü her dakika açım 😂.
Zamanla mide, vücut alışır diye düşünüyorum ya yani inşallah 😅😄.

Birde internette bir çay kaşığı zencefil bir çay kaşığı tarçını bir kupa çaya karıştırıp içiliyormuş gün içinde arada bir. Bu iştahı kesiyor diye video koymuş birisi ama ne kadar yararlı/zararlı bilemiyorum 😂. Bi içeyim içemezsem derim size içmeyin diye 😂😂😂
Bir zararu olacağını sanmıyorum tarçın zaten iştahı kapatır şekeri düzenler ....yoğurt karpuz yiyorum şu anda akşam yemeği niyetine bakalım ...yarın arkadaşlarla kahvaltıya gidicen orada olabildiğince az yemeye hatta yemiş gibi yapmaya çalışsam iyi olur :KK70:

Bir zararu olacağını sanmıyorum tarçın zaten iştahı kapatır şekeri düzenler ....yoğurt karpuz yiyorum şu anda akşam yemeği niyetine bakalım ...yarın arkadaşlarla kahvaltıya gidicen orada olabildiğince az yemeye hatta yemiş gibi yapmaya çalışsam iyi olur :KK70:
Öff o çok kötü oluyor ya yani bakıp bakıp onları midede hayal etmek ve arkadaşların niye yemiyorsun dediğinde işte yedim ya demek 😂😂😅.Afiyet olsun şimdiden o zaman 😅

İstediğin kadar sorabilirsin ne kusuru 😍. Alanla ilgili hiç soru olmuyor bildiğim kadarıyla. Ama senin alanın edebiyat hani kitaplarla ilgili soru olduğunda alanına girebilir buna bişey diyemem ama bu senin için avantaj olur zaten bildiğin kısım diye. İnşallah çok sağol canım Allah hepimize atanabilmeyi nasip etsin hayırlısıyla 😍❤️❤️❤️
Aminn canım 🤲🤲😍

Kızlar merhaba bende 2022 kpss önlisansa hazırlanıyorum tekrardan, yeni konu kitapları almayı düşünüyorum önereceğiniz kaynaklar varmı, 😊
Tatil modundayım ben kendi adıma konuşacak olursam bu yüzden şimdilik bir önerim yok ancak Eylül ayının kaçı olur bilemiyorum yavaş yavaş ders çalışmaya başlayacağım inşallah işte o zaman yeni kaynaklara, videolara vs göz atma şansı bulduğum zaman burada paylaşacağım 🤗. Önceki yılları soracak olursan pegem, lider, yargı başta olmak üzere bunlardan çok memnundum 👍🏻

Hoşbuldum canım grup mu oluyo burası. Bu siteye yeni üyeyim çözemedim pek Bi kusurum olursa siz kusura bakmayın 🤣 keşke telegram dan falan grup kurulsaydı
Bu konu altında toplanıyoruz birbirimize destek oluyoruz ders çalışıyoruz filan işte. Ancak şu sıralar tatil modundayız da tabii en kısa sürede 2022 için başlıyoruz inşallah. Yok canım ne kusuru sorun değil öğrenirsin zamanla. Telegram, İnstagram vs. burası dışında başka bir yere geçmek yasak diye biliyorum. Bence burada güzel bir çalışma grubu olduk kızlarla ve her isteyen gelebilir hem dostluklar kuruyoruz hemde ders çalışıyoruz 😊

Bu konu altında toplanıyoruz birbirimize destek oluyoruz ders çalışıyoruz filan işte. Ancak şu sıralar tatil modundayız da tabii en kısa sürede 2022 için başlıyoruz inşallah. Yok canım ne kusuru sorun değil öğrenirsin zamanla. Telegram, İnstagram vs. burası dışında başka bir yere geçmek yasak diye biliyorum. Bence burada güzel bir çalışma grubu olduk kızlarla ve her isteyen gelebilir hem dostluklar kuruyoruz hemde ders çalışıyoruz 😊
Benim temel olmayınca biraz biraz başladım. Ee kızlar ne mezunusunuz ben işletme b ve a ya hazırlanıyorum işletme mezunu olan var mı. 26 yaşındayım 2.5 yaşında bebem var onla kpss mücadelesi veriyorum 🥱🥰

Benim temel olmayınca biraz biraz başladım. Ee kızlar ne mezunusunuz ben işletme b ve a ya hazırlanıyorum işletme mezunu olan var mı. 26 yaşındayım 2.5 yaşında bebem var onla kpss mücadelesi veriyorum 🥱🥰
Temel yoksa evet bekleme hiç başla ufak ufak. İyi yapmışsın 👍🏻. Bende fizik bölümü mezunuyum. Aynı yaştayız ☺️. Benimde 10 aylık bebişim var ve yıllardır kpss ye hazırlanıyorum 🤪. Allah bebişini analı babalı büyütsün canım ve kpss için bolca başarılar inşallah 😊.

Merhaba bu sene ben de kpss çalışmaya çalışıyorum. 20 aylık bir oğlum var onunla kaplumbağa hızında ilerliyorum. Burada sizlerle motive olabilirsem çok iyi olur benim için

Merhaba bu sene ben de kpss çalışmaya çalışıyorum. 20 aylık bir oğlum var onunla kaplumbağa hızında ilerliyorum. Burada sizlerle motive olabilirsem çok iyi olur benim için
Hoşgeldin canım 🤗. Ben kendi adıma konuşayım biraz tatil modundayım ancak bu ay içerisinde hatta çok yakında ders çalışmaya başlayacağım inşallah. Diğer kızlarında böyle olduğunu düşünüyorum yani yorucu bir yıl geçirdik helede çocukluysa bu yüzden anca toparlanıyoruz. En kısa sürede hangi dersten ne çalışıyorum ne izliyorum ne çözüyorum başladığım zaman sizlerlede paylaşacağım eğer sen başladı isen burada paylaşabilirsin kolay gelsin hepimize 😊

Kızlar ne diyeceğimi bilmiyorum. Ders çalışmaya başlayamamıştım zaten hem bunun sonucunu göreyim istedim hemde biliyorsunuz boşanma işlerim var onlarla uğraşıyorum. Atanamadınız yazısını gördüm maalesef. Aynen rengide böyleydi bu rengiyle paylaşmak istedim sizinlede. En çok merak eden ASSOSyal ASSOSyal im canım benim senide etiketlemek istiyorum. Ne yalan söyleyeyim atanabileceğime benden çok sen inanmıştın çok teşekkür ederim ama yüksek oranda doğru hissetmişsin çünkü 0.9 puanla kaçırdım. Mülakatta zaten hakettiğimden 7 puan düşük aldığımı düşünüyordum. Hatta şunu diyebilirim hakettiğimi bırakın 2 puan daha verilseydi bugün atanık bir bireydim öyle söyleyeyim sizlere. Hayırlısı olsun bir şey diyemiyorum moralim biraz bozuk içim buruk bugün.

Sizlerinde moralini bozmak istemiyorum elbette sadece her şeyi paylaşıyorum sizlerle biliyorsunuz bunuda paylaşmak istedim. Bundan sonra ne mi yapacağız? Daha çok çalışacağız :deli:. Eveeet kızlar yani bizi bomba gibi bir 2022 bekliyooooor 😂. Moral bozukluğu ile başlayan konuşmanın sonu motivasyona döndü 😂😂😂. Ee yani yıllardır kpss ye çalışıyoruz normal olmamızı beklemeyin 🤪.Çalışanlar ve çalışmaya başlayanlar dewamke litfeeeen hemen yetişeceğim inşallah 😊

Kızlar ne diyeceğimi bilmiyorum. Ders çalışmaya başlayamamıştım zaten hem bunun sonucunu göreyim istedim hemde biliyorsunuz boşanma işlerim var onlarla uğraşıyorum. Atanamadınız yazısını gördüm maalesef. Aynen rengide böyleydi bu rengiyle paylaşmak istedim sizinlede. En çok merak eden ASSOSyal ASSOSyal im canım benim senide etiketlemek istiyorum. Ne yalan söyleyeyim atanabileceğime benden çok sen inanmıştın çok teşekkür ederim ama yüksek oranda doğru hissetmişsin çünkü 0.9 puanla kaçırdım. Mülakatta zaten hakettiğimden 7 puan düşük aldığımı düşünüyordum. Hatta şunu diyebilirim hakettiğimi bırakın 2 puan daha verilseydi bugün atanık bir bireydim öyle söyleyeyim sizlere. Hayırlısı olsun bir şey diyemiyorum moralim biraz bozuk içim buruk bugün.

Sizlerinde moralini bozmak istemiyorum elbette sadece her şeyi paylaşıyorum sizlerle biliyorsunuz bunuda paylaşmak istedim. Bundan sonra ne mi yapacağız? Daha çok çalışacağız :deli:. Eveeet kızlar yani bizi bomba gibi bir 2022 bekliyooooor 😂. Moral bozukluğu ile başlayan konuşmanın sonu motivasyona döndü 😂😂😂. Ee yani yıllardır kpss ye çalışıyoruz normal olmamızı beklemeyin 🤪.Çalışanlar ve çalışmaya başlayanlar dewamke litfeeeen hemen yetişeceğim inşallah 😊
Yaaaaa canım inan ne diyeceğimi bilmiyorum 🙈 bu haksızlık, mülakat haksızlığı olmamalıydı ya🤷‍♀️ bunu sen haketmedin. Ben çok inanmıştım çünkü mülakatında gayet iyiydi 🤔 sebep olanlari allah görsün ınş, çok üzgünüm 😢 ama şunu biliyorum bu yıl daha kolay olacak senin için çünkü temelin çok iyi, ınş Rabbim yüzünü güldürür canım 💜 bu yıl ki kpss de açıklanmadı çok daha iyi olur inş 🤩🤗😍 sen çok hakediyorsun, nasıl çalıştığını hepimiz gördük bebeğinle 🤲

Bu yıl Bende başlıyorum güzel bir şekilde. Napicam bilmiyorum ama bir şekilde halletmeliyim.🤲

X