Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bu arada canlar matematik için sıfırdan başlamak istiyorum kolay dan zora doğru kaynak önerileriniz var mi birde ben problemlerde zorlanıyorum nasıl çalışayım ne tavsiye edersiniz 😊
Ayy kaynak tavsiyesi demişsin ama ben video önerisi verdim 🙄

Kaynak önerisi hakkında çok bilgim yok ben en son pegem in denemelerini yapmıştım birde ales çıkmış matematik sorularına bakmıştım biraz

Bu arada canlar matematik için sıfırdan başlamak istiyorum kolay dan zora doğru kaynak önerileriniz var mi birde ben problemlerde zorlanıyorum nasıl çalışayım ne tavsiye edersiniz 😊
Matematiğe çalıştığım zamanlarda dershane hocamız antrenmanlarla matematik diye bir kitap aldırmıştı. Tam sıfırdan başlayanlara göre

Kızlar iyi akşamlar. Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz. Ben de başlayalı baya oldu ama vakit bulduğum kadar ders çalışabiliyorum. Dün Osmanlı kuruluş dönemi tekrarını yaptım. 4 test çözdüm ve yanlışları gözden geçirdim. Çevre ve doğal afet konusunu tekrar ettim tekrar ettim, 3 test çözdüm. Yanlışlarıma yine baktım. Bugün ise sadece cümlede anlam videosu izledim 2 tane. 1 test çözdüm bundan da. Biraz dinlenip 4 test daha var onları çözeceğim. Uyumazsam inşallah matematik videosu izlemeyi planlıyorum. Hepinize başarılar.

Matematiğe çalıştığım zamanlarda dershane hocamız antrenmanlarla matematik diye bir kitap aldırmıştı. Tam sıfırdan başlayanlara göre
Evet onu çok öneriyorlar siz alıp cozdunuz mu birkaç kişi kötü yorum yapmış kafam karıştı genel yetenegin üstüne çok düşmem lazım hem türkçe hem matematik çok zamanımı alıyor ikisine de sıfırdan başlayıp kademe kademe ilerlemek istiyorum

Evet gerçekten haklısın hele özel daha berbat.

Cidden mi ya 😮

Al bendende o kadar ya harfi harfine katılıyorum canım

Amin kuzum benim çok sağol Allahım sanada hepimizede kolaylıklar versin inşallah emeklerimizin karşılığını hayırlısıyla alırız 😍❤️
Of hemde özel ne barbat patron olmadan patronculuk taslayan mi dersin beş senelik tecrübe isteyip burun kıvıran mi 😴
Evet düz memurlikla ilgili sistem mi ne çıkmış bir memur emekli olmadan yeni alım olmayacak diye aman su 2022 den yüksek puan alayım mubasirlik ikm katiplik ne buldum alim olursa başvuru yapacagim😁😫💃 ben bir de alandan değil sadece genel yetenek ve kültürden gireceğim sınava düz memurlik istiyorum bakalım nasip 😊
Amin amin canım insaAllah 😍😘😘

Evet onu çok öneriyorlar siz alıp cozdunuz mu birkaç kişi kötü yorum yapmış kafam karıştı genel yetenegin üstüne çok düşmem lazım hem türkçe hem matematik çok zamanımı alıyor ikisine de sıfırdan başlayıp kademe kademe ilerlemek istiyorum
Evet almıştım o zaman için. Bence sıfırdan çalışan için iyi bir kitap mutlaka konuyu öğretir çünkü çol fazla alıştırma var içinde ama ben bi yerden sonra bıraktım mat çalışmayı çünkü çalışmam gereken çok ders vardı ve mat zaman kaybı gibi geliyordu bana.

Ayy kaynak tavsiyesi demişsin ama ben video önerisi verdim 🙄

Kaynak önerisi hakkında çok bilgim yok ben en son pegem in denemelerini yapmıştım birde ales çıkmış matematik sorularına bakmıştım biraz
Pegem su aşama için beni çok zorlar😀 yotubedan sıfırdan matematik diye konu anlatan hoca buldum insaAllah ondan başlayacağım 😊 kızlar çok yazdim ama turkceden aker hocayı dinlemistim başka hangi hocayı onerirsiniz güzel ve yalın anlatan

Pegem su aşama için beni çok zorlar😀 yotubedan sıfırdan matematik diye konu anlatan hoca buldum insaAllah ondan başlayacağım 😊 kızlar çok yazdim ama turkceden aker hocayı dinlemistim başka hangi hocayı onerirsiniz güzel ve yalın anlatan
Anladım canım. Aker hocayıda birisi çok beğenmişti iyiymiş sanırım ben onu izlemedim ama bende Öznur Saat Yıldırım izlemiştim türkçeden çok beğenmiştim. Ancak kısa, öz, sade değil bilgin olsun.

Of hemde özel ne barbat patron olmadan patronculuk taslayan mi dersin beş senelik tecrübe isteyip burun kıvıran mi 😴
Aynen öyle ya çok mide bulandırıcı bir durum yani
Evet düz memurlikla ilgili sistem mi ne çıkmış bir memur emekli olmadan yeni alım olmayacak diye
Ayy bi bu eksikti 😒
aman su 2022 den yüksek puan alayım mubasirlik ikm katiplik ne buldum alim olursa başvuru yapacagim😁😫💃
Süpersin aynen bende bu kafadayım artık ya öğretmenlik olmazsa memurluk düşünüyorum...
ben bir de alandan değil sadece genel yetenek ve kültürden gireceğim sınava düz memurlik istiyorum bakalım nasip 😊
Allah ım gönlüne göre versin inşallah canım benim
Amin amin canım insaAllah 😍😘😘
🌸

Kızlar iyi akşamlar. Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz. Ben de başlayalı baya oldu ama vakit bulduğum kadar ders çalışabiliyorum. Dün Osmanlı kuruluş dönemi tekrarını yaptım. 4 test çözdüm ve yanlışları gözden geçirdim. Çevre ve doğal afet konusunu tekrar ettim tekrar ettim, 3 test çözdüm. Yanlışlarıma yine baktım. Bugün ise sadece cümlede anlam videosu izledim 2 tane. 1 test çözdüm bundan da. Biraz dinlenip 4 test daha var onları çözeceğim. Uyumazsam inşallah matematik videosu izlemeyi planlıyorum. Hepinize başarılar.
Maşallah canım güzel gidiyorsun 👍🏻

Ben bugün hiç çalışamadım öğlen tam oturdum oğlan uyandı 15 dakika coğrafya videosu izledim. Az önce uyuttum ama kafam kazan gibi şu an çalışsam da verimli olmayacak yatacağım o yüzden
Bende neredeyse hiçbir şey yapamadım çocuk viyik viyik ötüyor ve sebepde yok yani kafayı yiyeceğim 😑. Biraz tarih baktım ilk üniteyi tekrar edeyim dedim okutmadı bir türlü bitiremedim. Hala yanımda cızırdıyor Allah ım sabır 😑.

Bende neredeyse hiçbir şey yapamadım çocuk viyik viyik ötüyor ve sebepde yok yani kafayı yiyeceğim 😑. Biraz tarih baktım ilk üniteyi tekrar edeyim dedim okutmadı bir türlü bitiremedim. Hala yanımda cızırdıyor Allah ım sabır 😑.
Seninki ne kadarlık. Benim uyanıkken bir şey yapmam pek mümkün olmuyor zaten tuvalete bile zor gidiyorum.

Seninki ne kadarlık. Benim uyanıkken bir şey yapmam pek mümkün olmuyor zaten tuvalete bile zor gidiyorum.
11 aylık ama düşün ki bu iyi günleri şükrediyorum. Bende tuvalete zor gidiyorum ya örümceğe bindiriyorum tuvalete giriyorum ben çıkana kadar ağlıyor artık takmıyorum yoksa altıma edeceğim. Banyo yapmak hayal oldu zaten benim için ve banyo yapmadan duramayan biriyim çok sinir oluyorum. Bunun dışında etrafı toplamaya kalkarsam o da örümcekle arkamdan gelip dağıtır. İlaçla temizlik yapacağım zaman daha zor oluyor ilaç kokusundan uzak tutmaya çalışıyorum bu sefer deliriyor bana yakın olmak için o yüzden çamaşır suyu ile temizlikde hayal oldu. Çamaşır sererken duruyor gibi işte ama çamaşır dürerken pek izin vermiyor. Yemek yerken her türlü sıkıntı çıkarır ne yediğimi çok anlamıyorum hızlı hızlı sokuyorum ağzıma bir şeyler 😂. Ha kendide yemek yerken ağzını kilitler ve hayatta yediremezsin her mama saatinde arkasından koşarım ve her kaşıkla yedireceğim zaman kilitlenmiş ağzını defalarca açar öyle yediririm. Açken niye ağzını kilitler bunuda anlamış değilim heralde anam kolaylık görmesin diyor bebem 😂.

Bak şimdi bunlara varya bin şükür çok şükür ya çünkü doğduğunda öyle çok zorlandım ki inanamazsın bunlar hiç kaldı...

Sende durumlar nasıl? Senin miniş daha mı küçük?

11 aylık ama düşün ki bu iyi günleri şükrediyorum. Bende tuvalete zor gidiyorum ya örümceğe bindiriyorum tuvalete giriyorum ben çıkana kadar ağlıyor artık takmıyorum yoksa altıma edeceğim. Banyo yapmak hayal oldu zaten benim için ve banyo yapmadan duramayan biriyim çok sinir oluyorum. Bunun dışında etrafı toplamaya kalkarsam o da örümcekle arkamdan gelip dağıtır. İlaçla temizlik yapacağım zaman daha zor oluyor ilaç kokusundan uzak tutmaya çalışıyorum bu sefer deliriyor bana yakın olmak için o yüzden çamaşır suyu ile temizlikde hayal oldu. Çamaşır sererken duruyor gibi işte ama çamaşır dürerken pek izin vermiyor. Yemek yerken her türlü sıkıntı çıkarır ne yediğimi çok anlamıyorum hızlı hızlı sokuyorum ağzıma bir şeyler 😂. Ha kendide yemek yerken ağzını kilitler ve hayatta yediremezsin her mama saatinde arkasından koşarım ve her kaşıkla yedireceğim zaman kilitlenmiş ağzını defalarca açar öyle yediririm. Açken niye ağzını kilitler bunuda anlamış değilim heralde anam kolaylık görmesin diyor bebem 😂.

Bak şimdi bunlara varya bin şükür çok şükür ya çünkü doğduğunda öyle çok zorlandım ki inanamazsın bunlar hiç kaldı...

Sende durumlar nasıl? Senin miniş daha mı küçük?
Benimki 20 aylık. Dakika durmuyor yerinde evin içinde beni de ordan oraya sürüklüyor. Bir de konuşamıyor henüz sürekli ııhh ıhh diye bir şeyler anlatıyor beynim uyuşuyor artık.

Temizlik işini onu da dahil ederek biraz hallediyorum. Mesela süpürge tutarken önce ona veriyorum hevesini alıyor sonra ben yapıyorum ama her zaman işlemiyor bu da. Bazen ben süpürgeyi açtım mı onun da emeceği tutuyor yeni emmiş olsa bile. Çamaşır suyuyla işleri o uyurken hallediyorum.

Yemek konusunda epey iştahsız dönemlerimiz oldu. Şimdi de çok seçiyor sürekli bir ne yapsam yer düşüncesi kafamda.

Böyle işte bizde de durumlar. Bazen isyaaaaaann diye bağırasım gelse de çok şükür sağlıklı bu günler de geçecek diye avutuyorum kendimi.

Kızlar iyi akşamlar herkeseİ Gündüz pek çalışamamıştım dışarıda işlerim vardı. Onları hallettim. Geldim dünden kalan 1 test Türkçe cümlede anlam çözdüm. Matematikten sayı problemleri ve kesir problemleri videosu izledim. Birazdan testlerini çözeceğim. Sizin gününüz nasıldı, verimli geçirdiniz mi?

Benimki 20 aylık. Dakika durmuyor yerinde evin içinde beni de ordan oraya sürüklüyor. Bir de konuşamıyor henüz sürekli ııhh ıhh diye bir şeyler anlatıyor beynim uyuşuyor artık.
Ne güzel iki yaşına yaklaşmış. Konuşur inşallah ya yavaş yavaş oluyor zorlanıyorlar. Bizimkide bir şey isteyince eeem diyor ama hangi em olduğunu bilmem lazım 😂. Uyku da em, karnı acıksa da em, altını pisletse de em. Hangisi olduğunu anlayana kadar çığrınıyor dediğin gibi bendede kafa bırakmıyor çok haklısın.
Temizlik işini onu da dahil ederek biraz hallediyorum. Mesela süpürge tutarken önce ona veriyorum hevesini alıyor sonra ben yapıyorum ama her zaman işlemiyor bu da. Bazen ben süpürgeyi açtım mı onun da emeceği tutuyor yeni emmiş olsa bile.
Buna bende çok sinir oluyorum ya duruyorsun dur işte dimi tam süpürge yapacaksın paçana yapışıp anırıyor. Sıkıntısı o işi yapmayalım sürekli onunla ilgilenelim bunu istiyorlar 😂
Çamaşır suyuyla işleri o uyurken hallediyorum.
Mantıklı. Ben uyuduğu zamanı öncelik derse ayırmaya çalışıyorum işte çok önemli işlerim olmazsa.
Yemek konusunda epey iştahsız dönemlerimiz oldu. Şimdi de çok seçiyor sürekli bir ne yapsam yer düşüncesi kafamda.
Ööff benimkide çok seçiyor ya anlıyorum seni buda ayrı bir dert
Böyle işte bizde de durumlar. Bazen isyaaaaaann diye bağırasım gelse de çok şükür sağlıklı bu günler de geçecek diye avutuyorum kendimi.
Aynen öyle yani işte gördüğün gibi çocuk varsa bu şekilde oluyor yani yapacak bir şey yok. Olumsuzluklara tutunursan motive olamazsan ders çalışamazsın. Çok şükür her şey yolunda bebiş sağlıklı o halde olabildiğince çalışabildiğimiz kadar çalışıcaz inşallah 😊 🌸

Kızlar iyi akşamlar herkeseİ Gündüz pek çalışamamıştım dışarıda işlerim vardı. Onları hallettim. Geldim dünden kalan 1 test Türkçe cümlede anlam çözdüm. Matematikten sayı problemleri ve kesir problemleri videosu izledim. Birazdan testlerini çözeceğim. Sizin gününüz nasıldı, verimli geçirdiniz mi?
İyi akşamlar canım.
Bende daha pek çalışamadım 1 saat yolculuk etmemiz lazımdı. Bebiş arabada çıldırdı daha yeni uyudu. Umarım şimdi birazcık bakabilirim.

Olumsuzluklara tutunursan motive olamazsan ders çalışamazsın. Çok şükür her şey yolunda bebiş sağlıklı o halde olabildiğince çalışabildiğimiz kadar çalışıcaz inşallah 😊 🌸
Aynen öyle bu sene kararlıyım çalışabildiğim kadar çalışacağım ve sınava gireceğim. Bu sene olmazsa bir sonraki senenin temelini atmış olurum

X