Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Evet ben de izlemiştim paragraf için video. Hocanın bakış açısını yakalamak, soru çözümüne nasıl bir yol izleyerek gidiyor diye görmek açısından baya şey katar. Canım denemeleri mesela imkan olursa kütüphane gibi ortamlarda çözmek belki sınav stresini azaltmaya yönelik ise yarayabilir. Ya da bu yıl kpss den önce mesela yks ye de girmek. Ben bir ara sınav stresini azaltabilmek için ales ya da işime yaramasa dahi başka sınavlara da giriyordum.
Bunu bende destekliyorum deneyemeyi başka alanlarda çozmek.
Ben evde zaman artirdigim denemeleri dersanede zor yetistiriyordum.
Bu yüzden dersane denemesine yazılmıştım, ki telegramdan tüm tg ler indiriliyor. Daha uyguna geliyir. Yinede dersane ortamında çözmek daha verimli geldi.

Canim tarihten resmen alan soruları vardı, hiç bilmediğimiz terimler vs.
Ama ayrıntıda boğulup geneli kaçırmamak gerek.
27 de 27 yi tarih öğretmenleri bile yapamıyor.
Ama 20-22 yapmak için çok soru görmek, gördüğümüz soruları da sindirmek gerekiyor.
Tarih coğrafya anayasa dan bir güzel kitap kesinlikle çift tür donulmeli.
Peki o kitap hangi kitap😁 elimde o kadar çok tarih soru bankasi var ki. En begendiklerimden biri birolbyetimoglununki. Tam sınav tarziydi bence ASSOSyal ASSOSyal şimdi aklıma geldi bak. Onda da sınav tarzı öncüllü hem yorum hem bilgi soruları vardı.
Tek sıkıntı çözümleri videolu kendi sitesinde ve site pek iyi calismiyordu ses iyi değildi. Ama zaten bulamadklarimi da kendim araştırdım buldum bi yerde iyi oldu..
Bendeki 2019 basım olması lazim belki yenisi öyle değildir.

Evet safran bence de tarihi fullemek zor. Genel kültürü fullemek zor yani göründüğü gibi değil. Vatandaslikta bile neler soruldu..

Matematik yani işin özü genel yeteneğe yüklenmemiz lazım bizim. Genel kültürü bir şekilde ortalama yapıyoruz zaten..

Bunu bende destekliyorum deneyemeyi başka alanlarda çozmek.
Ben evde zaman artirdigim denemeleri dersanede zor yetistiriyordum.
Bu yüzden dersane denemesine yazılmıştım, ki telegramdan tüm tg ler indiriliyor. Daha uyguna geliyir. Yinede dersane ortamında çözmek daha verimli geldi.
Aynen katılıyorum bana ck sey katti ilk sınavda çok rahattım o dershane denemeleri sayesinde🤩

Peki o kitap hangi kitap😁 elimde o kadar çok tarih soru bankasi var ki. En begendiklerimden biri birolbyetimoglununki. Tam sınav tarziydi bence ASSOSyal ASSOSyal şimdi aklıma geldi bak. Onda da sınav tarzı öncüllü hem yorum hem bilgi soruları vardı.
Tek sıkıntı çözümleri videolu kendi sitesinde ve site pek iyi calismiyordu ses iyi değildi. Ama zaten bulamadklarimi da kendim araştırdım buldum bi yerde iyi oldu..

Evet safran bence de tarihi fullemek zor. Genel kültürü fullemek zor yani göründüğü gibi değil. Vatandaslikta bile neler soruldu..

Matematik yani işin özü genel yeteneğe yüklenmemiz lazım bizim. Genel kültürü bir şekilde ortalama yapıyoruz zaten..
Canim matematikte çok sasirtamiyorlar.
Dilbilgisi de de soracaklari belli.
Paragrafta zor olunca herhese zor derken.
Yine her yol iyi matematik neti yapmaktan geçiyor.
Ben 25 üzeri matematik neti yaptım yine atanamadim diyen duymadım ,😊
Onu halleden bir şekilde diğerlerini de hallediyor.

Bu hocanın şuan güncel kitabı var mı kuzum bilmiyorum, Birol hocanin ayrıntılı resimli bir kitabı var bende haritalı falan ama açtın mı diye bir sor🥺 ismail hocada kitabı guncelledim diyor ama bilmiyorum tabi🤷‍♀️

Bu hocanın şuan güncel kitabı var mı kuzum bilmiyorum, Birol hocanin ayrıntılı resimli bir kitabı var bende haritalı falan ama açtın mı diye bir sor🥺 ismail hocada kitabı guncelledim diyor ama bilmiyorum tabi🤷‍♀️
Valla Birol hocanın soru bankasını mutlaka tavsiye ederim canım.
İsmail hocaninki pusula miydi? Onun da branş denemesi var bende o da güzeldi evet. Ya küçük güncellemeler vardır en fazla ne yapabilir ki😁

Canim matematikte çok sasirtamiyorlar.
Dilbilgisi de de soracaklari belli.
Paragrafta zor olunca herhese zor derken.
Yine her yol iyi matematik neti yapmaktan geçiyor.
Ben 25 üzeri matematik neti yaptım yine atanamadim diyen duymadım ,😊
Onu halleden bir şekilde diğerlerini de hallediyor.
Evet kesinlikle öyle safranim.
Bugünlük motivasyon dozumu sizden aldım akşam soru çözeyim bolca😁

Teşekkür ederim 🥰
Canim çevre ve şehircilik Bakanlığı'nın büro Personelligi alimiydi.
Merkezi değil sözleşmeli bir alimdi, ama puanla yapılan mulakatsiz bir alimdi.
Geleceğine çok ihtimal vermedim. 30 tercih vardı. Ve 5. Tercihine yerlesmissim şükürler olsun. Bugün öğleden sonra açıklandı.
Safran tebrik ederim atanmışsın😊Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah🤲
Matematik online kitapları anlattığın bir mesajını gördüm eskiye gittim resmen.
Ben sonrasında KPSS yi rafa kaldırmak zorunda kalmıştım.
Biz Kayseri’ye tayin olduk oğlumun sağlık probleminden dolayı ve merkez ilçeye verdiler Kocasinan’a.Formasyon almıştım ve ders çalışmayı komple bırakmıştım.Son iki ay tekrar başlayıp 85 aldım.Öylesine girdiğim bir sınavla Allah’ın izniyle atanacağım.Bende ilan bekliyorum MEB’in ilanı bir türlü gelmedi😊İnşallah atanınca yazarım buraya 🤲

Biz Kayseri’ye tayin olduk oğlumun sağlık probleminden dolayı ve merkez ilçeye verdiler Kocasinan’a.Formasyon almıştım ve ders çalışmayı komple bırakmıştım.Son iki ay tekrar başlayıp 85 aldım.Öylesine girdiğim bir sınavla Allah’ın izniyle atanacağım.Bende ilan bekliyorum MEB’in ilanı bir türlü gelmedi😊İnşallah atanınca yazarım buraya 🤲
Maşallah ne ogretmeni siniz? Tebrik ederim 👏💜

Yaaa Aysun seninle ders calistigimiz günler aklıma geldi 🥺
Formasyona kabul edildigin günü dün gibi hatırlıyorum.
Çoğu kitabı senin tavsiyenle aldım, sen benden önce başlamıştın ve kitap stoklamistin 😁
Kayseriye memleketime tayin olmanıza ayrı sevindim.
Benim kutukte kocasinanda 😁
Hayırlı haberlerini bekliyorum canim. Mühendisliktende devam etsen ogretmenlikten de ben senin başarılı olacağını biliyordum.
Hayırlı haberlerini bekliyorum seninde.

Yaaa Aysun seninle ders calistigimiz günler aklıma geldi 🥺
Formasyona kabul edildigin günü dün gibi hatırlıyorum.
Çoğu kitabı senin tavsiyenle aldım, sen benden önce başlamıştın ve kitap stoklamistin 😁
Kayseriye memleketime tayin olmanıza ayrı sevindim.
Benim kutukte kocasinanda 😁
Hayırlı haberlerini bekliyorum canim. Mühendisliktende devam etsen ogretmenlikten de ben senin başarılı olacağını biliyordum.
Hayırlı haberlerini bekliyorum seninde.
Ooo bizde böyle konuşacak mıyız acaba🥺

Mehmet hocanın kpss videolarina başladım, allahim çok eksinli bi hayatım var🥳🥳🥳

Birde toplama, carpma anlatıyor yaaa yicem çok poncik🥰🤩🤭

Rüyamda da mehmet hocayla sohbet ediyorduk 🤣 yatıp kalkip matematik düşünüyorum ondan herhal🤣 duysa duygulanirdi bence🤣
Kız hiç güleceğim yoktu sosyal:KK70: :KK70: yicem ya çok tatlisin:KK70:

Ben de evi toparladım çamaşırları katliyim oturcam basina😄

X