Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Şu an 1.5ta izliyorum buna alışınca artıracağım 😄
Sürekli böyle izle arada 1.75 yap. İşte en son 2 ye alışıyorsun.
Yeniler ekim sonu başlayacak yüklenmeye canlı dersler yapıldıkça kayıtlar gelecek. Ben de onları bekliyorum ama beklemek vakit kaybı mı acaba dedim.
Ben ikiside var olarak anladım o yüzden öyle demiştim. O zaman bence eskileri izlemeye başla yeniler gelincede kaldığın yerden yeniler ile devam edersin. Genede sen bilirsin tabi.

Merhaba arkadaşlar giremedim bir ara. Cam silme perde yıkama vs. gibi işleri hallettik. Ama vakit buldukça ders çalıştım. Osmanlı Devleti duraklama dönemi videosunu izledim, notlar aldım. 3 Test çözdüm bu konudan. Yanlışlarımı çözümünden okudum. Paragraftan 14 soru çözdüm. ASSOSyal ASSOSyal hocam söylemişti düzenli paragraf çözmek faydalı diye. Biraz mola verdim. Sizler neler yaptınız? Matematik çalışmayı planlıyorum bugün.

Merhaba kızlarcım giremedim giremiyorum kusura bakmayın lütfen 🙏.
Bugün bende vatandaşlık ve eğitim bilimlerinden program geliştirmeye bakabildim. Vatandaşlıktan ilk üniteyi bitirdim videolarını izledim soru çözdüm (15 soru) ve özet çıkarıyorum. Videoları önceden bitmişti bugün sadece özetlemek ve soru çözmekle uğraştım. Program geliştirmeninde ilk konusunu okudum sorularını çözdüm 74 soru kadar.

Bunların dışında birde bebişle yürüyüş yapıyorum. Bunun ona daha iyi geldiğini farkettim yorulup enerjisini atıyor ve eve geldiğinde uyuyor çok şükür.

Merhaba arkadaşlar giremedim bir ara. Cam silme perde yıkama vs. gibi işleri hallettik. Ama vakit buldukça ders çalıştım.
Ayy o işler bizdede vardı bende süründüm birde o yüzden girememiştim buraya. Kolay gelsin hemencik bitir.
Osmanlı Devleti duraklama dönemi videosunu izledim, notlar aldım. 3 Test çözdüm bu konudan. Yanlışlarımı çözümünden okudum. Paragraftan 14 soru çözdüm.
Osmanlı duraklama dayız bakıyorum gayet güzel 😊
ASSOSyal ASSOSyal hocam söylemişti düzenli paragraf çözmek faydalı diye. Biraz mola verdim. Sizler neler yaptınız? Matematik çalışmayı planlıyorum bugün.
Bende anayasa ile program geliştirme ye bakabildim

Bugün coğrafyadan jeolojik zamanlar var dağlar konusunu izledim testlerini çözdüm.
Öytden 1 test çözdüm
Harikasınız kızlar Sena616 Sena616 Duraklamaya gelmiş. Canım sende dağlardasın gayet güzel zaten dağları aşınca gerisi düzlük yani en azından benim için öyle 😄. Ben dağları hiç aklımda tutamıyorumda sinir oluyorum gerçi osmanlıyıda tutamam ama neyse devam 😅

Harikasınız kızlar Sena616 Sena616 Duraklamaya gelmiş. Canım sende dağlardasın gayet güzel zaten dağları aşınca gerisi düzlük yani en azından benim için öyle 😄. Ben dağları hiç aklımda tutamıyorumda sinir oluyorum gerçi osmanlıyıda tutamam ama neyse devam 😅
Benim tarihim fena değildir severim de ama coğrafyam çok kötü bu sene ona biraz ağırlık vermem lazım

Kızlar merhaba. Herkes iyidir umarım . golgefeslegeni golgefeslegeni canım geçmiş olsun. Bu havalar tam hasta olma havası. Bir anda soğudu. En son bildirimden bu yana yaş problemleri 1 test çözdüm . İşçi havuz problemleri 1 videoydu onu izledim. 2 test çözdüm . Yapamadıklarımı çözümlerinden baktım. Coğrafyadan ekonomik coğrafya konusundan tarım ve hayvancılık konusunu izledim. Aşı olup geldim . Biraz dinlenip not çıkaracağım coğrafyadan. Bu kısım bitince testlerine geçeceğim.

Kızlar merhaba. Herkes iyidir umarım . golgefeslegeni golgefeslegeni canım geçmiş olsun. Bu havalar tam hasta olma havası. Bir anda soğudu. En son bildirimden bu yana yaş problemleri 1 test çözdüm . İşçi havuz problemleri 1 videoydu onu izledim. 2 test çözdüm . Yapamadıklarımı çözümlerinden baktım. Coğrafyadan ekonomik coğrafya konusundan tarım ve hayvancılık konusunu izledim. Aşı olup geldim . Biraz dinlenip not çıkaracağım coğrafyadan. Bu kısım bitince testlerine geçeceğim.
Sanada geçmiş olsun canım. Maşallah kız ilerlemişsin baya 😊 vur tahtaya nazar değmesin 🤪

Çok geçmiş olsun

Sağolun kızlar. Sana sana da geçmiş olsun

Kızlar iyi akşamlar herkese. Bugün tarımdan 3 test , hayvancılık konusundan 2 test çözdüm. Sözel mantıktan 2 video izledim. Şimdi sorusuna geçeceğim. Sizlerin verimli geçti mi?
Maşallah ne güzel çalışıyorsun. Ben 2 gündür bir şey yapmadım. Muhtemelen bugün de yapmayacağım. Bir depara çıkmam lazım ama çok zor geliyor

İyi akşamlar herkese❤️
Maşallah ne güzel çalışıyorsun. Ben 2 gündür bir şey yapmadım. Muhtemelen bugün de yapmayacağım. Bir depara çıkmam lazım ama çok zor geliyor
Ben de bu durumdayim. Ayrica Pegemin gkgy si var elimde. Başka kaynak almadim. Tek bu yeterli değil ama çok pahalı bunlar bitince ne yapacağım bilmiyorum. Zaten bitecek mi o da meçhul😂

İyi akşamlar herkese❤️

Ben de bu durumdayim. Ayrica Pegemin gkgy si var elimde. Başka kaynak almadim. Tek bu yeterli değil ama çok pahalı bunlar bitince ne yapacağım bilmiyorum. Zaten bitecek mi o da meçhul😂
Valla ben de bu hızla yetiştiremicem gibi geliyor ama pes etmek de istemiyorum bu sene

Hocam benim de ev temizliği yaptığım, yoğun geçirdiğim günler oluyor tabi. Ama boş geçirmemeye çalışıyorum. Bugün mesela testleri çözdüm. Dün de videolarını izleyip notlar almıştım. Şöyle düşünüyorum hocam 2020 yılında online eğitim olduğu için son 2.5 ay falan bakabilmiştim. Konuları doğru düzgün bitiremeden, soru çözemeden yarım yamalak sınava girdim. Atanamadınız yazısını gördüm. Bu yıl artık konularımı erkenden bitirmek istiyorum. Tekrarlarımı yapmak istiyorum. 2 yıl daha beklemek istemiyorum. Bu şekilde kendimi gaza getirip motive etmeye çalışıyorum. Şu an birileri çalışıyor, ben de onlardan geri kalmamalıyım diyorum.

İyi akşamlar herkese❤️

Hocam bence tek kaynak olması iyi bir şey. Bitirdikçe alın. Çok kaynak olduğunda bu sefer moralimiz bozuluyor. Kitaplıkta kalabalık oluşturuyor.

X