Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar iyi akşamlar herkese. Ben de dün 40 soru paragraf çözdüm. Yanlışlarımı inceledim. Bugün ise coğrafyadan 1 video ulaşım konusu, 1 video turizm konusu dinledim(zaten uzun değildi.)
Deftere notlar aldım. 18 tane soru çözdüm (ilk testi) bu konunun. Daha çözmem gereken 3 test var bunları yarına bıraktım. Kızlar sizler neler yaptınız?
@Dersolsun Jawlensky Jawlensky @Papatyamaviss QuantumPhysics QuantumPhysics
Bende bugün eğitim bilimlerinden rehberlik dersine baktım iki ünitesini bitirdim 120 soru çözdüm, yanlışlarımı not aldım, notlarımı düzenledim 😊

İyi geceleri kizlar ben çok yavaş ilerliyorum sanırım üç konu izleyebildim şimdiye kadar iyice konuları anlayip öyle sonrakine geçiyorum en son test çözmeye baslicam coğrafyadan hangi kitapi önerirsiniz pegem düşünüyorum ama?
Olsun olabilir ya hiç canını sıkma sen yeterki bırakma gerisi olur gider. Bende ilk başladığımda çok çok yavaştım ama sonradan anladım ki ileriki günlere yatırım oluyor bugünkü emekler o yüzden bırakmayı hiç aklımdan bile geçirmem. Birde sana tavsiyem çok konularda takılı kalma, sorularına ağırlık ver. Bizim için önemli olan çok fazla soru tipi görebilmek hemde çok soru çözmek ezberlemeyi kolaylaştıracaktır göreceksin.

Soru bankasına gelince evet pegem iyidir alabilirsin. Tabii benim coğrafyam berbat o yüzden pegem muhteşem gelmiş olabilir bunuda belirteyim 🥴😄. Yani kitap kolaydıysa da bana zor hepsi zor 😂

Olsun olabilir ya hiç canını sıkma sen yeterki bırakma gerisi olur gider. Bende ilk başladığımda çok çok yavaştım ama sonradan anladım ki ileriki günlere yatırım oluyor bugünkü emekler o yüzden bırakmayı hiç aklımdan bile geçirmem. Birde sana tavsiyem çok konularda takılı kalma, sorularına ağırlık ver. Bizim için önemli olan çok fazla soru tipi görebilmek hemde çok soru çözmek ezberlemeyi kolaylaştıracaktır göreceksin.

Soru bankasına gelince evet pegem iyidir alabilirsin. Tabii benim coğrafyam berbat o yüzden pegem muhteşem gelmiş olabilir bunuda belirteyim 🥴😄. Yani kitap kolaydıysa da bana zor hepsi zor 😂
Benim kadar berbat olamaz inanin, ilk defa bir sınava çalışmaya karar verdim 🙈 burası bana çok destek oluyor, yazamasamda önerileri okuyorum. paylaşımda bulunan herkesten Allah razı olsun ve sizdende iki kere yazdım ikisindede çok motive edici cevapladiniz teşekkür ederim 😊

Hem alan hemde tarihten 3 vid gözümden kaçmadı iyisin iyii 😍. Demek ki çıldırık bebiş izin verdi bugün desene 🥴
Alandan 1 videoya baktım 1 saatlikti hoca nasıl çalışılacak ders nasıl olacak falan onları anlatmış atlaya atlaya baktım konu değildi o yüzden yapabildim 😄

Benim kadar berbat olamaz inanin, ilk defa bir sınava çalışmaya karar verdim 🙈
İşte bu yüzden ne kadar zorlanacağını çok iyi biliyorum. Asla bırakma her çalışman bir öncekinden daha kolay olacak emin ol
burası bana çok destek oluyor, yazamasamda önerileri okuyorum. paylaşımda bulunan herkesten Allah razı olsun ve sizdende iki kere yazdım ikisindede çok motive edici cevapladiniz teşekkür ederim 😊
Amin inşallah 🤗. Yaa rica ederim çok mutlu oldum 😍 ☺️. Başka herhangi merak ettiğin bir şeyde hep yaz birimiz bilmezse diğerimiz bilir yanıtlar 😊

Bugün gündüz çalışamadım. Akşam coğrafyadan ovalar videosunu izledim. 2 test sorularını çözdüm üzerine. Bir de plato testlerini çözmemişim 2 test de onu çözdüm. Öğrenmeden de soru çözecektim ama dayanamıcam galiba çok yorulmuşum bugün

Kızlar iyi akşamlar hepinize. Coğrafya ulaşım ve turizm konusundan 3 test kaldı demiştim, o testleri çözdüm. Yanlışlarımı inceledim çözümlere bakarak. 26 soru Türkçe paragraf çözdüm.
Osmanlı dağılma dönemi kitaptan not çıkarıyorum. Yarıya kadar geldim, uykum geldi bunun devamını yarına bıraktım. Yarın dağılma dönemine devam edeceğim. Sizler neler yaptınız? Jawlensky Jawlensky QuantumPhysics QuantumPhysics B Basakcikk

Bugün sadece mülakata çalıştım onada eh işte yani sonuç olarak bugün pek bir şey yapmadım kızlar 🥴
Mülakata gidebilmek benim için büyük başarı ya inşallah olur bu yıl 😍
Kızlar iyi akşamlar hepinize. Coğrafya ulaşım ve turizm konusundan 3 test kaldı demiştim, o testleri çözdüm. Yanlışlarımı inceledim çözümlere bakarak. 26 soru Türkçe paragraf çözdüm.
Osmanlı dağılma dönemi kitaptan not çıkarıyorum. Yarıya kadar geldim, uykum geldi bunun devamını yarına bıraktım. Yarın dağılma dönemine devam edeceğim. Sizler neler yaptınız? Jawlensky Jawlensky QuantumPhysics QuantumPhysics B Basakcikk
BEn bugün kosturdum biraz. O yüzden matematik çalıştım sadece yarın daha verimli olur inşallah 😊

Kizlar hepinize basarilar dilerim Allah yardimciniz olsun. Anasayfada topiginizi gorunce yazmadan edemedim.Bu yolun ne kadar mesakatli oldugunu bilirim. Inat edip cocuklu bir anne olarak 33 yasinda atandim. Pes etmeyin yilmayin. Hedefinize odaklanin.🤗

Kizlar hepinize basarilar dilerim Allah yardimciniz olsun. Anasayfada topiginizi gorunce yazmadan edemedim.Bu yolun ne kadar mesakatli oldugunu bilirim. Inat edip cocuklu bir anne olarak 33 yasinda atandim. Pes etmeyin yilmayin. Hedefinize odaklanin.🤗
Çok teşekkür ederiz güzel dilekleriniz için :) Maşallah helal olsun size.

X