Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

1 hafta için çokmuş bence. ama faydasını görmüşsün ne güzel
1 haftalık 125ti canm

Yok bu haftakine giremedim müsait olup gidemedim bi türlü. Artık tg6yi alıp evde yaparım. Mayısın sonunda yine var tg7

Sonra da haziranda üst üste kamp 5 deneme ve bitiyo😁

Dün 7 buçuk saat sürdü canim. İlk gündü. Ortalama 6-7 saat sürecek. Normalim son zamanlarda 5 saatti en fazla. İyi oldu program yetişsin diye evi b*k götürse de dersin başına oturuyorum mecbur 😊
çok iyi canım.
evi mok götürsün varsın. sınavdan sonra halledersin. önemli olan sınav . benim evi de mok götürdüydü kpss dönemimde

Burda pegem yapan bir dersane bulup girmem gerek benim de artık.
pegeem in denemesi yok mu internette satılan. onlardan alsak nasıl olurdu. artık seri günlük deneme yapmak lazım galiba.
elimde 3 yıllık dgs kaldı çıkmış sorulardan.
başka ne çözmeli. ales çözdüm . kpss yi de çözmeli mi acaba .hiç yapmadım kpss sayısal. internette bulunuyordur umarım.

tg 6 ve 7 sanıyorum senin parasını ödediğin denemenin isimleri

bugün sayı problemi vs karışık gidiyorum.
her şeyden ortaya karışık.
elimden geldiğince.
Evet canim ben senenin basinda 12 denemenin hepsine yazılmıştım yani hepsine gircem.
Dün 7 buçuk saat sürdü canim. İlk gündü. Ortalama 6-7 saat sürecek. Normalim son zamanlarda 5 saatti en fazla. İyi oldu program yetişsin diye evi b*k götürse de dersin başına oturuyorum mecbur 😊
Anladım canım valla benim ev de berbat halde🤣 molalarda gözümü kapatıp gezicem evin içinde utanmasam 🤣 neyse 2 ay daha kalsin böyle napalim..
1 hafta için çokmuş bence. ama faydasını görmüşsün ne güzel
Birkaç kişiyle görüştüm en uygunu bunu buldum canım diğerleri 250 300den basliyodu
çok iyi canım.
evi mok götürsün varsın. sınavdan sonra halledersin. önemli olan sınav . benim evi de mok götürdüydü kpss dönemimde
İyi yalniz olmadığıma sevindim hepimizin evi sey goturuyomus😅

pegeem in denemesi yok mu internette satılan. onlardan alsak nasıl olurdu. artık seri günlük deneme yapmak lazım galiba.
elimde 3 yıllık dgs kaldı çıkmış sorulardan.
başka ne çözmeli. ales çözdüm . kpss yi de çözmeli mi acaba .hiç yapmadım kpss sayısal. internette bulunuyordur umarım.
Alesi de cozduysen DGS denemesi al canim. Pegemim Yediiklimin vardır sanirim

Bugün hiç ders calisamadim doğru duzgun 😭
Boğazım agridigindan soğuk algınlığı ilacı aldim oda uyku yaptı 1 saat uyudum
1 saat komşu kahveye çağırdı
1 saat komşu çocuğu geldi ödevime yardımcı oldum.
Şimdide kızın jimlastik kursundayim 19 Mayıs'ta gosterileri var her gün akşam 1 saat çalışmaları olacak onu bekliyorum simdi

Bugün hiç ders calisamadim doğru duzgun 😭
Boğazım agridigindan soğuk algınlığı ilacı aldim oda uyku yaptı 1 saat uyudum
1 saat komşu kahveye çağırdı
1 saat komşu çocuğu geldi ödevime yardımcı oldum.
Şimdide kızın jimlastik kursundayim 19 Mayıs'ta gosterileri var her gün akşam 1 saat çalışmaları olacak onu bekliyorum simdi
geçmiş olsun canım. tatil dönüşü hasta oluyorsun sanki her seferinde . yanlış mı hatırlıyorum

Evet canim 🥺

Hayırlı olsun canimmm
Rabbim önüne hayırlı kapılar açsın.
Cekismeliydi sanırım.
İstediklerin oldu mu peki ?
Evet çekişmeliydi ancak 3-4 yıl sürerse pekde olumlu olmayacaktı benim açımdan çünkü maalesef erkeği koruyorlar gibi bir durum vardı hani sürekli onu korurlarsa asıl eziyeti haksız olarak gene ben çekecektim bu yüzden anlaşmalı boşandık. İstediklerim tam olarak olmasada koptuğu yerden bitsin çıksın gitsinler hayatımdan diye düşündüm bu yüzden bitti yoksa mahkemeyle uğraşınca hem çok komik tazminat alıyorsun hemde hiçbir yaptırım vs yok akli dengesi yerinde olmasa bile bu çok üzücü. Yani herkes yaptığıyla kalıyor anlayacağın. Sağol canım inşallah hayırlı olur

nasılsınız kızlar . neredesiniz. neler yapıyorsunuz bugün mesela
İyiyim şükür canim.
Akşamları boğaz ağrım oluyor.
Dün valiz bisaltabildim, bugün evleri supurdum. Kızı okula bırakmadan 1.5 saat ders çalıştım. Şimdi kahvemi yaptım derse oturuyorum.
2018 yılı kpss çözeceğim. Bu hafta 2 güne bir çıkmış 5 yılı çözüyorum.

X