Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Haklisın canım tekrarı ihmal etmek benim hatam net.. doğru yoldayım onun haricinde😬 onu da yoğun çalışmayla halletcem.

Tarihte bayağı soru bankası bitirdim ben de ama hala dediğin gibi.. kolay değil. Karakutuyu bitirmiştim bi tur daha döncem onu. Özellikle yanlış sorularımi.
2 ay kaldı diye uzun süreli tekrar yapmıyım dedim de ondan sordum canm. Ama düşününce tekrar yapmicaksam napcam koca 60 gün😬 son günler tekrarı daha hızlı yaparım artık.

Evet gerçekten öyle🤦🏼‍♀️ notlarıma alistigim için mi nedir her şeyi biliyorum gibi geliyo denemede farkediyorum unuttuklarimi. Hosgediniz bu arada

Yarından itibaren Hergün genel denemeye başlıyorum. Net sayısına değil, doğru ve yanlışlarıma odaklanacagim ve tekrar yapacağım . Gerekirse tekrarları daha yoğun daha sık tapmayi düşünüyorum.

Bu bir hata evet biliyorum ama soyleyecem . Ben tarihi aklimda tutamam diye on yargiyla pek ilgilenmezdim . Ilk defa tarihe calisiyorum yine aklimda kaliyor mu pek degil ama agladim ben ya neler olmus neler oturdum niye oyle yapmislar diye agladim. Esim geldi ne bicim ders calisyon dedi 😅 bu da komik tarafi tabii aglarken dersi calisamadim . Ama gercekten insanin gecmisini tarihini bilmesi gerekiyor bunu anladim 👍🏻

Amin inşallah ❤️. Evet öyle oluyor hatta sen test çözerken o karalıyor 😂😂
Neler yapıyorsunuz kızlar, son haftalar planınız nedir ?

Ben deneme yapıyorum her gün kuzu,birde tekrar 🤔 ama beğenmiyorum daha farklı olmalı sanki🙈 sen napiyon kuzu💜
Bende deneme yapıyorum mutlaka canim. Yanında da tarih soru Bankası video çözüm izliyorum, coğrafya tarihten ders denemesi yapıyorum.

Her günümüzü artık deneme mutlaka koyalım da, sonrası artık kafamıza gore

Onu da alacağım.
Ya ben retro alacaktım 60 lira miydi neydi oda çok pahalı geldi.. Sonra hepsi yetişmez diye bu ay Ali koç aldım, önümüzde ay hoca wepte alacağım. Artık son düzlük.
Retroya gerek yok bence, ben daha önce bir yıl boyunca yazmıştım beyza hocanın her paylaşımını ama sınavda çok farklı şeyler gelmişti 🤷‍♀️

Neler yapıyorsunuz kızlar, son haftalar planınız nedir ?
Canım haftada 4 deneme çözüyorum onun haricinde bol tekrar bol soru mat ve türkçede özellikle ales dgs tyt kpss msü çıkmışlar yani.
Branş denemeleri yeniden tekrar+soru derken geciyo öyle..
Sen napiyosun?
Ali koç un güncel kitabını siparis ettim kızlar. Bir önceki sınavda guncelde dogrumdan çok yanlışım vardı. Ondan güncele ayrı önem vermek istiyorum bu sene
Geldi mi canm nasıl kitap? Ben de bakınıyorum daha almadım güncel için kitap
Bende hocawebte istiyorum ama 35 lira yaaa,pahalı değil mi
Evet ben de baktım da açıkçası 35 lira veresim gelmedi almasam mı da diyorum bi yandan.. güncel defterim var zaten bir de sait zaman hoca toplu pdf paylascakmis. 2 youtube kanalını takip ediyorum ordan da pdf indirdim
Kararsız kaldım yani. Aslında bakınca kaynak çok bi yandan ama duruma göre bakcam🤔
Retroya gerek yok bence, ben daha önce bir yıl boyunca yazmıştım beyza hocanın her paylaşımını ama sınavda çok farklı şeyler gelmişti 🤷‍♀️
Retroyu da çok övüyolar dusunuyodum almayı. Ayy ne biliyim.
Aslında zaten çoğu kitap youtube videosu ayni şeyleri söylüyo dönüp dolaşıp sonra soru tutturduk diyorlar orası da ayrı bir şey.

Naptin aldın mı kitap canim sen?

Canım haftada 4 deneme çözüyorum onun haricinde bol tekrar bol soru mat ve türkçede özellikle ales dgs tyt kpss msü çıkmışlar yani.
Sen napiyosun?

Evet ben de baktım da açıkçası 35 lira veresim gelmedi almasam mı da diyorum bi yandan.. güncel defterim var zaten bir de sait zaman hoca toplu pdf paylascakmis. 2 youtube kanalını takip ediyorum ordan da pdf indirdim
Kararsız kaldım yani. Aslında bakınca kaynak çok bi yandan ama duruma göre bakcam🤔

Aslında zaten çoğu kitap youtube videosu ayni şeyleri söylüyo dönüp dolaşıp sonra soru tutturduk diyorlar orası da ayrı bir şey.

Ooo canım maşallah çok iyi gidiyorsun😍🤩💜 bende daha almadım ama hocawebte istiyorum. Çokta pahalı geliyo bilemedim🙈

Ooo canım maşallah çok iyi gidiyorsun😍🤩💜 bende daha almadım ama hocawebte istiyorum. Çokta pahalı geliyo bilemedim🙈
Sağ ol canım daha çok surunuyorum diyelim 🤣 çok yorulduk ama çok az kaldı sosyal😍

Geçen aydın hoca kitabın icini çekmiş bi ısınamadım (psikolojik olarak galiba)😂 hayırlısı olsun bakalım
Bir de Ali Koc hocaninkine bakiyim

Sağ ol canım daha çok surunuyorum diyelim 🤣 çok yorulduk ama çok az kaldı sosyal😍

Geçen aydın hoca kitabın icini çekmiş bi ısınamadım (psikolojik olarak galiba)😂 hayırlısı olsun bakalım
Aaa ben icerigi görmedim bilmiyorum kuzu🙄
Valla az kaldı bunaldik 🙈

Sen napiyosun?

Canim kitap kargoda gelince paylaşırım yorumumu.

Ya bende çok beğendim aksine 😀
İzledim içerik videosunu
Ya guncelin nerden geleceği belli olmuyor, günü birlik olay mi, tarihi olay mi....
Vicdanını rahat ettirmek için 2 kaynak okuyacağım iste

X