Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hepinize tek tek yazmak isterim ancak ne zaman vaktimin olupta buraya girebileceğimi artık kestiremiyorum. Sözde çocuk büyüdükçe daha rahat olacaktı ama öyle olmuyormuş gittikçe vaktim daralıyor hatta 2 gündür kendi kendine öğle uykusunuda kaldırdı bu yüzden 2 gündür kitap yüzü göremedim. Yani sınava kadar öğlenleri hiç uyumazsa hiç kitap açmadan sınava girmiş olacağım o yüzden moralim çok bozuk çünkü birde hal böyle olunca önceki çalışmalarımda çöp olmuş oluyor yani 2022 kpss den umutsuzum kızlar. Sizlere böyle umutsuz yazmak istemezdim ama bende tükendim galiba. 20 bin öğretmen atamasına girip girmediğimi de kestiremiyorum çünkü gene sınırdayım. 3 yıldır sınırda olmak beni yıprattı açıkçası ve artık hazırlanmak istemiyorum. Ayrıca bir yerle iş görüşmesine gittim ve olumlu oldu Eylül de orada işe başlayacağım diye düşünüyorum bakalım hayırlısı. Herneyse kızlar umarım sizlerde durumlar iyidir ve elinizden geleni yapın vaktiniz varkende çalışın inşallah hayırlısıyla hepimize atanmak nasip olur.

Hepinize tek tek yazmak isterim ancak ne zaman vaktimin olupta buraya girebileceğimi artık kestiremiyorum. Sözde çocuk büyüdükçe daha rahat olacaktı ama öyle olmuyormuş gittikçe vaktim daralıyor hatta 2 gündür kendi kendine öğle uykusunuda kaldırdı bu yüzden 2 gündür kitap yüzü göremedim. Yani sınava kadar öğlenleri hiç uyumazsa hiç kitap açmadan sınava girmiş olacağım o yüzden moralim çok bozuk çünkü birde hal böyle olunca önceki çalışmalarımda çöp olmuş oluyor yani 2022 kpss den umutsuzum kızlar. Sizlere böyle umutsuz yazmak istemezdim ama bende tükendim galiba. 20 bin öğretmen atamasına girip girmediğimi de kestiremiyorum çünkü gene sınırdayım. 3 yıldır sınırda olmak beni yıprattı açıkçası ve artık hazırlanmak istemiyorum. Ayrıca bir yerle iş görüşmesine gittim ve olumlu oldu Eylül de orada işe başlayacağım diye düşünüyorum bakalım hayırlısı. Herneyse kızlar umarım sizlerde durumlar iyidir ve elinizden geleni yapın vaktiniz varkende çalışın inşallah hayırlısıyla hepimize atanmak nasip olur.
Canım Benim seni çok merak ettik .İnş kontenjandasindir ve atanirsin. Duamiz seninle. Her şey yoluna girer merak etme. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin

Bende kpssye calismaya calisan bir anneyim. Önlisanstan sinava girecegim. Bu isleri kafamdan silmisken bir anda dank etti ve kollari sivayip calismaya basladim. Bir ara güzel calisip bir ara hic calisamiyorum. 2 haftadir hic calismadim mesela hala da calisamiyorum. Netlerim de hep ayni 1 asagi 1 yukari hep ayni geliyor. Bu sene kpss calismaya yrmin etmisken basima gelmeyen dert de kalmadi

Yorulduk ama 3 ay erteledik deseler sevineceğim
Hep yarın yamalak gibiyim😔
normal öyle hissetmen. asla öyle düşünme.
Bende kpssye calismaya calisan bir anneyim. Önlisanstan sinava girecegim. Bu isleri kafamdan silmisken bir anda dank etti ve kollari sivayip calismaya basladim. Bir ara güzel calisip bir ara hic calisamiyorum. 2 haftadir hic calismadim mesela hala da calisamiyorum. Netlerim de hep ayni 1 asagi 1 yukari hep ayni geliyor. Bu sene kpss calismaya yrmin etmisken basima gelmeyen dert de kalmadi
olsun iyi yaptın . kpss iyidir . candır.
Hem de çok yorulduk ya boşlukta gibiyim. Çalışıyorum ama ne yapıyorum kafam aliyo mu bilmiyorum
normal kuzum . canını sıkma. çok fazla çalışanlarda bu olurmuş. normal inan ki. kpss de bende de olduydu.
hiç bilmiyor , her şeyi unuttum gibiydim.
ay canım yaa.
öyle düşünme

olur inşallah

mümkün mü annen gelse . son 1 ay biz öyle yapmıştık .

inşallah olacak canım . güzel günler geldi . daha fazlası gelecek.
çocuk da uykuyu kaldırmış .
kendi başına karar vermiş sıpa

Teşekkür ederim canımsın ya 😍. Sizleri de çokça ihmal ettim biliyorum ancak inanın sanki gittikçe hiç vaktim olmuyor gibi 😢. Kontenjanlara gelince de gene sevinmekle sevinmemek arasında kaldım çünkü kontenjanda olup olmadığımı tam kestiremiyorum 😑. O yüzden ders çalışmaya çalışıyorum ama o da işte pek olmuyor yani bu yıldan umudum yok zaten 2022 kpss yi bir atlatabilirsem diğer yıla hazırlamayı düşünmüyorum çok yoruldum
Canım en önce hakkında hayırlısı olsun. İş bulmana sevindim ama inşallah kpssde olur kontenjanda olursun inşallah🤲
2022yi bırakma canım evet çok yorgunsun ama fırsat buldukça bak bu zamana kadar geldin şimdi bırakmak olmaz. Temelin de var. İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın 🤲

normal öyle hissetmen. asla öyle düşünme.

olsun iyi yaptın . kpss iyidir . candır.

normal kuzum . canını sıkma. çok fazla çalışanlarda bu olurmuş. normal inan ki. kpss de bende de olduydu.
hiç bilmiyor , her şeyi unuttum gibiydim.

ay canım yaa.
öyle düşünme

olur inşallah

mümkün mü annen gelse . son 1 ay biz öyle yapmıştık .

inşallah olacak canım . güzel günler geldi . daha fazlası gelecek.
çocuk da uykuyu kaldırmış .
kendi başına karar vermiş sıpa
Bilmiyorum ki canım ya bi boşlukta gibiyim hem sınava az kaldı artık bitecek diye mutluyum hem hazır hissetmediğim için mutsuzum.
Çok yıpratıcı bi süreç bu bi gercek😐 psikolojik bi sınav cidden.

Canım en önce hakkında hayırlısı olsun. İş bulmana sevindim ama inşallah kpssde olur kontenjanda olursun inşallah🤲
2022yi bırakma canım evet çok yorgunsun ama fırsat buldukça bak bu zamana kadar geldin şimdi bırakmak olmaz. Temelin de var. İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın 🤲

Bilmiyorum ki canım ya bi boşlukta gibiyim hem sınava az kaldı artık bitecek diye mutluyum hem hazır hissetmediğim için mutsuzum.
Çok yıpratıcı bi süreç bu bi gercek😐 psikolojik bi sınav cidden.
Canim deneme netlerin nasıl istediğin seviyede mi?

Canim deneme netlerin nasıl istediğin seviyede mi?
Yok canım değil. Ama artık netlerime takılmayı bıraktım ben öğrendiklerime bakiyorum soruların bi kısmında da dikkat hatası çok yapıyorum ordan gidiyo. İnşallah sınavda yapmam diye umuyorum🤷🏼‍♀️

Kızlar bir şey sorcam sayistay sinavinda bi coğrafya sorusu gelmiş ben tam anlamadım bana açıklar mısınız ?
Şıklarda Meriç, Seyhan, gediz, Kızılırmak, Göksu vardı.
Cevap gediz.

Nasıl düşünmem gerekiyor bu soruda? Screenshot_20220707-104850_Instagram.jpg

Kızlar bir şey sorcam sayistay sinavinda bi coğrafya sorusu gelmiş ben tam anlamadım bana açıklar mısınız ?
Cevap gediz.

Nasıl düşünmem gerekiyor bu soruda? Eki Görüntüle 3095202
Evet canım Gediz taşındı. Diğer akarsulara göre ege bölgesi daha düz daha geniş, dağlar kiyiya dik ya o yüzden diye yorum yapıyorum ben bu soruya.

Kızlar ben şuna karar verdim denemede
15 Türkçe 15 matematik genel kültür çözüp işaretleme yapacağım.
Sonra kalan vakitte 15 Türkçe ve 15 matematiğe donecegim.
Böyle en az 20 deneme çözerim sınava kadar inşallah, sistemi de oturtmuş olurum.
Neden peki canım böyle bir şey düşündün

Cevap gediz.

Nasıl düşünmem gerekiyor bu soruda? Eki Görüntüle 3095202
Gediz Nehri’nin 1886 yılında alınan bir kararla yatağının değiştirildiğini biliyor muydunuz?

Gediz Yatağı değiştirilmeden önce İzmir Körfezinde bugün Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi ve Mavişehir civarında denize kavuşmaktaydı. İzmir Körfezini doldurmaya başlaması ile denizin sığlaşmasına sebep olan Gediz, limana giriş çıkış yapan gemiler için bir tehlike haline gelmeğe başladığından yatağı değiştirilerek Menemen yakınlarında, şimdiki noktadan denize dökülmeye devam etmiştir.

Bende şimdi öğrendim. Bu ne kadar ayrıntı bir soru ya 😥

Neden peki canım böyle bir şey düşündün
Ya ben sabahları 25 paragraf çözüyorum.
Bunun üstüne kahvaltı yapıp denemeye başlıyorum.
Bir de üstüne burada 30 soru derken beynim yandı sanırım. Hep 15 Türkçe sonrası sıkılıp matematiğe geçtim.
Baktım ki bu daha verimli oluyor.
Bir de en çok yanlışım paragraf soruları da çıkıyor. Eğer sınavda yetişmeyecekse paragraf yetismesin, zaten yanlışım çok çıkıyor diye düşündüm.

Senin denemeler nasıl canim istedigin seviyede mi ?

Yok canım değil. Ama artık netlerime takılmayı bıraktım ben öğrendiklerime bakiyorum soruların bi kısmında da dikkat hatası çok yapıyorum ordan gidiyo. İnşallah sınavda yapmam diye umuyorum🤷🏼‍♀️
Canim benimde ilk denemelere bakınca fark 3-5 net 😥
Bu kadar zamandır çalışmayla bu kadar fark yapabiliyorum 😔
Hani sınavda -+%10 netleriniz fark eder diyorlar ya, eğer benim -%5 bile olsa malesef kötü sonuç geliyor.
İnşallah en iyi denemelerimiz gibi geçer sınavımız.

Ya ben sabahları 25 paragraf çözüyorum.
Bunun üstüne kahvaltı yapıp denemeye başlıyorum.
Bir de üstüne burada 30 soru derken beynim yandı sanırım. Hep 15 Türkçe sonrası sıkılıp matematiğe geçtim.
Baktım ki bu daha verimli oluyor.
Bir de en çok yanlışım paragraf soruları da çıkıyor. Eğer sınavda yetişmeyecekse paragraf yetismesin, zaten yanlışım çok çıkıyor diye düşündüm.

Senin denemeler nasıl canim istedigin seviyede mi ?
Canım bende sıkılıyorum paragraf sorusu sorularda, bazen değiştiriyorum bende.

Valla bilmiyorum ki canım, tg ilk denemeleri kolay geldiği için mi yüksek çıkıyor bende düşünüyorum civcikim gibi🥺🤭

Canim benimde ilk denemelere bakınca fark 3-5 net 😥
Bu kadar zamandır çalışmayla bu kadar fark yapabiliyorum 😔
Hani sınavda -+%10 netleriniz fark eder diyorlar ya, eğer benim -%5 bile olsa malesef kötü sonuç geliyor.
İnşallah en iyi denemelerimiz gibi geçer sınavımız.
İnş canım yaa yoksa bende yine aynı puanı almak istemiyorum 🥺

Yarın dersane uzman kariyer denemesi yaoacakmis.
Uzman kariyerde de netlerin yerle bir çıkıyor 😔
Siz cozdunuz mu hiç uzman kariyer ?
Bu yıl aldım, almaz olaydım. Çok sinir bozucu. Netlerin kötü çıkmasını geçtim, deneme bi acayip, soru tarzları garip. Hiç sevmedim canım. Hatta 8 li denemeymis bendeki,ikisini çözüp bıraktım. İnş onlara gerek kalmaz🥺 bosver sen deneme çözüyorum nasılsa diye düşün canım

Bu yıl aldım, almaz olaydım. Çok sinir bozucu. Netlerin kötü çıkmasını geçtim, deneme bi acayip, soru tarzları garip. Hiç sevmedim canım. Hatta 8 li denemeymis bendeki,ikisini çözüp bıraktım. İnş onlara gerek kalmaz🥺 bosver sen deneme çözüyorum nasılsa diye düşün canım
TG denemesi de öyle canım.
İnşallah moralimi coo bozmaz.

X