Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ooo süpersin canım, ben o kadar yapamiyorum. Hedefim 10 15 net yapmak 🥺
matematik bence çok zoru çözümü görmekle alakalı bol bol cozumlu mat kitabı al ve önce soruyu çözmeye çalış sonra çözümüne bak . matematik yapamama nedenimiz çözün yolu bilmememiz.b

Bende tarih 15 net yapsam keşke coğrafya 1 2 yanlış hele anayasa 6 da 3 dogru vs gahah

matematik bence çok zoru çözümü görmekle alakalı bol bol cozumlu mat kitabı al ve önce soruyu çözmeye çalış sonra çözümüne bak . matematik yapamama nedenimiz çözün yolu bilmememiz.b

Bende tarih 15 net yapsam keşke coğrafya 1 2 yanlış hele anayasa 6 da 3 dogru vs gahah
Canım sürekli çözüm izleyip çözmeye çalışıyorum zaten, birde bu yolu deniyorum 🥺 sözel derslerde gerçekten tekrar edilince yapılıyor canim🥺 ah sen sözel ben sayisal yapsam ne güzel olacak🤲🥺

Alan bilgisi olmayacak mı emin misiniz? Bir de aile danışmanlığı da düşünüyorum, o da o zaman gk gy?
Canım formasyon olmayınca alan bilgisi yok. Eğer alırsan eğitim de var. Çocuk gelişiminde oabt vardı galiba dimi? Aile danışmanlığı biraz boşa masraf diye düşünüyorum 🥺 bende alabiliyorum ama işe yaramiyor genelde. Çoğu arkadaşım aldı. Diğer bolumun nedir?

Canım formasyon olmayınca alan bilgisi yok. Eğer alırsan eğitim de var. Çocuk gelişiminde oabt vardı galiba dimi? Aile danışmanlığı biraz boşa masraf diye düşünüyorum 🥺 bende alabiliyorum ama işe yaramiyor genelde. Çoğu arkadaşım aldı. Diğer bolumun nedir?
İşletme mezunuyum aslında ama istemeden okudum, muhasebenin m sinden anlamıyorum. Oabt nedir? :KK45:Bu kadar uzağım işte.. Dur bi googlellayım. Öğretmenlik alan bilgisiymiş. Formasyon alırsam var diye biliyorum. Ama benim bu konuda ki bildiklerime güvenilmez

İşletme mezunuyum aslında ama istemeden okudum, muhasebenin m sinden anlamıyorum. Oabt nedir? :KK45:Bu kadar uzağım işte.. Dur bi googlellayım. Öğretmenlik alan bilgisiymiş. Formasyon alırsam var diye biliyorum. Ama benim bu konuda ki bildiklerime güvenilmez
Formasyon alırsan gk gy, eğitim, alan olacak.
Aile danismanligina hiç girme. Çocuk gelişimi olarak atan derim

Formasyon alırsan gk gy, eğitim, alan olacak.
Aile danismanligina hiç girme. Çocuk gelişimi olarak atan derim
Benim asıl hedefim aile danışmanlığıydı aslında ama siz öyle diyorsunuz bir de kadrosu yokmuş şu an biraz soğudum :kahve: Çok yardımcı oldunuz yaa çok teşekkür ederim. Kpss de gireceğim sınavlar netleşti şimdiden. Yazın başlarım çalışmaya. Üstten ders alarak son sınıfa geldiğim için seneye çok az dersim olacak, bu arada kpssye hazırlanırım inşallah. Son sorum: özel sektörde aile danışmanlığı nasıl olur bilginiz var mı?

Benim asıl hedefim aile danışmanlığıydı aslında ama siz öyle diyorsunuz bir de kadrosu yokmuş şu an biraz soğudum :kahve: Çok yardımcı oldunuz yaa çok teşekkür ederim. Kpss de gireceğim sınavlar netleşti şimdiden. Yazın başlarım çalışmaya. Üstten ders alarak son sınıfa geldiğim için seneye çok az dersim olacak, bu arada kpssye hazırlanırım inşallah. Son sorum: özel sektörde aile danışmanlığı nasıl olur bilginiz var mı?
Bulursan olur canım da, o da şüpheli. Kendine büro açarsın falan. Bir yerde çalışsan asgari ücret verir. Bende çok istemistim sonra vazgeçtim. O kadar paraya yazık. Kpss çalış atanirsin. Aile danışmanlığı her zaman alınır. Zaten herkes alıyor.

Evet çok geç kalmadan başla, yavaş yavaş.. matematiğin iyidir.

Bende aynı canım, kaç puanla sinirda kaldın. Ben bu yıl giricem yine soruları gormek istiyorum 🥺
Sınırda kaldım değilde henüz benim bakanlık alım yapmadı. Alacağı da garanti değil. Sağdan soldan yaptığım başvurularda da ya mülakattan elediler soruları bilmeme rağmen. Yada yedekte kaldım. Bakalım temmuz alımında ne olacak

X