2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
3 4 gün önden gidiyor demişti sadece doktor. İçim rahat etmedi 21+4 güne değiştirdim 🤣
Ben de bugün 21+3 de gitmiş oldum 😄 20-25 dakika kadar sürdü son 5 dakikada da öylece bebisin suratini izledik 3 boyutlu olarak o kadar güzeldi ki parmaklarını emdi esnedi falan çok çok başka bir histi onu öyle görmek😍 hepinizin güzel haberlerini alalım insallah 💕🤲🏻

Bir göbek fotosu da benden gelsin akşam çıkıyor zaten ortaya 😀 bugün çok güzel birşey oldu küçük yeğenim 6 yaşında karnıma çarptı içerideki sıpada karşılık olarak hemen tekme attı çok hoşuma gitti artik ayaktaykende hissediyorum tekmeleri 😍😍 19+4

Eklentiler

• 20230326_001351.jpg
    20230326_001351.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 131
Kızlar tüm mesajları alıntılayamadım lütfen kusura bakmayın, herkese çok ama çok teşekkür ederim.
Çok şükür eve döndüm, bundan sonra daha yavaş hareket edecek, günlük hayatta daha az aktif olacağım. Hamilelik öncesinde “zararsız, sezaryende aldırırsın” denen myom meğer zararsız değilmiş. Allahtan bebeğin olduğu alanda değil acısı sadece bana, bebeğime dokunmuyor. Ara ara ağrılarım oldukça zeynep kamil yolcusuyum artık. Ağrıdan çok korkusu yetti, önce ameliyat olmam gerektiği ve düşük olabileceği söylendi sonrası sinir krizleri, çöküntü… Çok şükür ameliyat da gerekmiyormuş, bu haberi aldıktan sonra ruhen de normale döndüm sayılır…
Çok geçmiş olsun 💐

Merhaba hanım kızlar 🥰 biz organ taramadan geldik. 386 Gr çıktık biz, değerlerimizin hepsi 2 gün önde çıktı. Tüm herşey normal çıktı. Sol böbrek çok hafif büyük ama zamanla duzelebilir takip etmekte fayda var dedi sadece. Çok guzel büyümüş bizim güneş kız 😊 2 haftada 100 Gr kilo almış 😊 yüzünü de gördük açmıştı teyzeleri bir maşallah inizi alırız 🧿☀️yanındaki de benim göbüş😅
Oyy maşallah kuzuma🧿🥰 çok sevindim iyi cıkmasına canım Rabbim bizlere de iyi haberler duymayı nasip etsin inşAllah, sağlıkla kucaklarımıza alalım bebişlerimizi 🤲🏻

Valla sen tatlı söylemişsin biz yemek yeyip geldik bu saatte 😀😀
Yalnız olmadığımı bilmek çok iyi geldi 😁😁😁
Afiyet olsun kuzum😍
Oy teşekkür ederimm🫶🏼
Kızlar nasılsınız bebeisler nasillar biz 20+2 olduk 🥰
Ben iyiyim canım prilam çok iyi geldi şükür bebişleride bilmiyorumki çok hissedemiyorum düzenli aklım hep onlarda 20+6yız bizde bugün. 3 nisanda detaylımız var inşallah o zaman alalım iyi haberleri🌸 sen nasılsın paşalar nasıll
Selam anişler ben cuma gunu doktordaydım 💙 oğluşum gayet iyi 400gr olmuş sizin bebişler nekadar oldu 😇
Oyy maşallahh🧿🧿🧿 biz en son 19+3te gittik biri 300 gramdı biri 295🥹

X