2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
yaa o zaman hiiiç geçmezzz ama şaka maka yolu yarıladık bugün artık işyerinden izne ayrılmama 9 hafta kaldığını farkettim ve bir pırpır ettim 🙈🙈
Yaaaa 🥲 bak şu an bi duygulandım gerçekten yarısı gitmiş.programlarda 18 hafta kaldı yazıyor doğuma 🥲 bişey kalmamış ki ,bazen hazır hissetmiyorum kendimi açıkçası.bilinmezliğin endişesi olabilir bu 🥲 ama kucağıma alınca dünyanın en mutlu kadını olurum gibi 🎈

Ay kızlar haftasonu bikini bölgesi temizlemeye çalıştım da anam ne kdr zorlandım :KK70: göremedim ya la :KK70: şimdiden böyleyse ben napıyodum acaba önceki gebeliklerimde 😂
Ben şimdilik hala jiletle halledebiliyor gibiyim 😀 bakmadan görmeden olduğu kadar 😀😀 ama 2 hafta sonra ne olur bilemem çünkü şimdi paylaşacağım göbek fotosu sizi şoka sokabilir 😀😀
Not : beni de yemek biraz şişirmişti @Deepblues 🙋🏼‍♀️😀

Eklentiler

• C7BA251A-CFFE-4E37-AD2A-7BE965C6D652.jpeg
    C7BA251A-CFFE-4E37-AD2A-7BE965C6D652.jpeg
    136,1 KB · Görüntüleme: 133
Ben şimdilik hala jiletle halledebiliyor gibiyim 😀 bakmadan görmeden olduğu kadar 😀😀 ama 2 hafta sonra ne olur bilemem çünkü şimdi paylaşacağım göbek fotosu sizi şoka sokabilir 😀😀
Maşallah maşallah çok tatlısınız 😍😍

Yaaaa 🥲 bak şu an bi duygulandım gerçekten yarısı gitmiş.programlarda 18 hafta kaldı yazıyor doğuma 🥲 bişey kalmamış ki ,bazen hazır hissetmiyorum kendimi açıkçası.bilinmezliğin endişesi olabilir bu 🥲 ama kucağıma alınca dünyanın en mutlu kadını olurum gibi 🎈
bazense yine iyi arkadaşım ben hiç hazır hissetmiyorum ikize yetebilcek miyim doyurabilcek miyim bla bla bla ama ultrasona gittiğimde o düşünceler uçuk gidiyor e diyorum görüntüleri bu kadar yetiyorsa kokularını aldığımızda baştan aşağı yükleniriz o duyguyu şimdiden düşünmeye gerek yok 😘😘
ay çok tatlı maşallaahhh 🤍🤍🤍

hahaha bende deneyimli annelerden akıl isticektim bu konuda 😄😄 karnımın altını göremiyorum eğilmeyi bırakk 🤣🤣 ay pozitif ileride kimden destek alıyorsunuz bu konuda ağdaya cesaret edemiyorum 🙈
Valla inan hiç hatırlamıyorum naptıgımı 😂 Ama şu aralar jilet iş görüyor gibi. Sonlara doğru Tüy dökücü kremle hallederim gibi sanki :) Bunca yıl jilet ten sonra ağda çok zor iş bacım , eskiden doğum yapan kadınlar gibi ağzıma bez sokmaları lazım gelebilir 😂

Pozitifimiz yine içimizi ısıtarak geldin ❤️❤️ ne iyi geldi okumak yazdıklarını ☺️🧡

Kantaron yağından edinmek lazım ya. orjinalini bulsak aslında elde yapılan bu her yaraya iyi gelen versiyonunu.Ama ankarada zor bulurum gibi 😬😬
Oyhh seni severim Cerenikom :KK60:
Trendyol dan güvenilir satıcılardan alabilirsin sankilim :KK66:

Bana da dün gece eşim, poponla göbeğin arasındaki mesefe bizim iki çocuğun toplamı kadar dedi😄 düşün yani. Ben dedim ki bunlar senin iyi günlerin bir daha asla beni böyle görüp benden ince gorunemeyeceksin🤣🤣 herhalde 3. çocuktan sonra ulaştığım seviye😁

Not: yemek sisirmisti beni🤣🤣
Valla sallamamak lazım. Enseye şaplak mode on bizde :KK70: Ben bir dönem okuduklarımdan dinlediklerimden anladığım kadarıyla, sen kendini ne kdr sever ve güvenirsen, o, o kadar karşıya geçiyor. Sürekli çok güzelim , Çok sexy yim, ben özelim deyin kızlar. İnanın iyi geliyor :KK66: Söylediğinize de inanın ama lütfen :) İnsan kendine güvenince ayrı bir sexapalite geliyor 😂

Oy o göbişi de içindekini de yerim ama ben :KK68: Maşallah 🧿

Maşallah maşallah çok tatlısınız 😍😍
Çok teşekkür ederim 💕🙏🏼
bazense yine iyi arkadaşım ben hiç hazır hissetmiyorum ikize yetebilcek miyim doyurabilcek miyim bla bla bla ama ultrasona gittiğimde o düşünceler uçuk gidiyor e diyorum görüntüleri bu kadar yetiyorsa kokularını aldığımızda baştan aşağı yükleniriz o duyguyu şimdiden düşünmeye gerek yok 😘😘

ay çok tatlı maşallaahhh 🤍🤍🤍
Ay ikiz o kadar çok istedim ki .Hiç yok ailede ama çok istemiştim olmadı.inşallah yetersin de doyurursun da.bal gibi büyür giderler birlikte Allah’ın izniyle. Görmek bile Bizi bu hale sokuyorsa ah doğunca bence de üstesindeyiz geliriz 🧡💐

Valla inan hiç hatırlamıyorum naptıgımı 😂 Ama şu aralar jilet iş görüyor gibi. Sonlara doğru Tüy dökücü kremle hallederim gibi sanki :) Bunca yıl jilet ten sonra ağda çok zor iş bacım , eskiden doğum yapan kadınlar gibi ağzıma bez sokmaları lazım gelebilir 😂

Valla sallamamak lazım. Enseye şaplak mode on bizde :KK70: Ben bir dönem okuduklarımdan dinlediklerimden anladığım kadarıyla, sen kendini ne kdr sever ve güvenirsen, o, o kadar karşıya geçiyor. Sürekli çok güzelim , Çok sexy yim, ben özelim deyin kızlar. İnanın iyi geliyor :KK66: Söylediğinize de inanın ama lütfen :) İnsan kendine güvenince ayrı bir sexapalite geliyor 😂

Çok teşekkür ederiz teyzemiz ❤💐 Trendyola bi bakayım kız iyi söyledin 🎊

Göğüs ucu kuruluğu yaşayan var mı 😞 lansinoh kullanıyorum ama yok geçmedi.4 litreye yakın su içiyorum daha ne yapayım ay 😞
Ya ben yasıyorum cok aciyor. Evde sutyen giymeden geziyordum. Ama uclari deydikce kiyafetime cok acimaya basladi. Baktim uclari kuru kuru sertlesmis. Evde organik hindistan cevizi yagi var. Gobegime suruyorum arada ama useniyorum da cunku hava soguk oldugu icin donmus oluyor. Fon makinasiyla azcik isitip sivilasinca suruyorum falan. Karnima surerken gogsume de suruvereyim dedim gecen. Ve tatatatam gecti 😁

Şu dediğine o kadar inanıyorum ki bende özgüven eksikliği vardı uzun yıllar sorunlu ilişkiden ötürü, tabi temel çocukluğa da iniyor 2 yıl terapiste gittim her neyse önceden eşime sürekli sorardım şu yakışmış mı bu yakışmış mı diye hamile kaldığımdan beri göbişle kendimi daha iyi hissetmeye başladım hatta eşim diyo hamilelik sana çok yakıştı diye evet biliyorum diyorum gıcık oluyo özgüvene bak diyo 🤣🤣🤣

Kız bendeki özgüven kimsede yok🤣🤣 yazık garip kocam bu dönemi iyi degerlendirsin 😄

Kizlar bisi sorcam sizlere. Burnu buyuyen var mi ? Hayir 3 4 kilo kadar aldim tamam ama hepsini burnuma mi aldim arkadaslar 😁 hemde 1 gunde. Dun disari cikicaktik burnumun ucunda belli olmayan icten bi sivilce var sanirim aciyodu dokununca. Neyse dedim belli bi cikinti vs yapmamisti kendim anliyodum acidigi icin. Ama simdi burnum buyudu ne cikinti ne bisi sanki dogumun son haftasinda olur ya yuzun siser benim sadece burnum sisti. Bu sabah annem kapidan bisi vericekti. Hiii burnun mu yandi dun guneste mi kaldin kizarmis sismis dedi ilk cumlesi. Bakiyorum bakiyorum sivilce acisi da kalmamis ama burnum kirmizimsi ve şiş. 😔

Ya ben yasıyorum cok aciyor. Evde sutyen giymeden geziyordum. Ama uclari deydikce kiyafetime cok acimaya basladi. Baktim uclari kuru kuru sertlesmis. Evde organik hindistan cevizi yagi var. Gobegime suruyorum arada ama useniyorum da cunku hava soguk oldugu icin donmus oluyor. Fon makinasiyla azcik isitip sivilasinca suruyorum falan. Karnima surerken gogsume de suruvereyim dedim gecen. Ve tatatatam gecti 😁
Evde var Hindistan cevizi yağım.Ay o ne beter bi acı.bende hemen süreyim çünkü artık sütyen değdikçe bile çok açıyor.kupkuru olmuş durumda.duşta falan bi acıyor ki 🥲 ay hadi inşallah bende de işe yarasın nolur 🙏🏼💘
Yaa bu erkek bebe göbişi ama yaa🥰 nasıl da belli ediyor kendini bu erkekler😊
🙈 evet minik bir topa dönüştü.Yani pek de minik değil 😀😀
Kizlar bisi sorcam sizlere. Burnu buyuyen var mi ? Hayir 3 4 kilo kadar aldim tamam ama hepsini burnuma mi aldim arkadaslar 😁 hemde 1 gunde. Dun disari cikicaktik burnumun ucunda belli olmayan icten bi sivilce var sanirim aciyodu dokununca. Neyse dedim belli bi cikinti vs yapmamisti kendim anliyodum acidigi icin. Ama simdi burnum buyudu ne cikinti ne bisi sanki dogumun son haftasinda olur ya yuzun siser benim sadece burnum sisti. Bu sabah annem kapidan bisi vericekti. Hiii burnun mu yandi dun guneste mi kaldin kizarmis sismis dedi ilk cumlesi. Bakiyorum bakiyorum sivilce acisi da kalmamis ama burnum kirmizimsi ve şiş. 😔
Suratım burundan oluşuyor 3-4 gündür.hem şiş hemde benim hep dolu olduğu için baya kocaman görünüyor.sanki böyle 8-9 aylık hamişler doğum öncesi tamamen şişer ya hah aynı öyle 😬 buzla ovdum dün,bugün daha iyi. hergün yapıcam artık.Benim daha bebeği bilmezken bile en büyük belirtim burun şişmesiydi aynada bakıp oha bu ne biçim burun demiştim 😀 o zamandan belliymiş şişeceği 👃🏻

Çok haklısın canım ben sürekli ay çok tatlıyım çok güzelim baksana şu tipime diye dolanıyorum ortalıkta peşimden ayrılmıyor benim ki sürekli sıkıştırıyor ama bizde de ben korkuyorum bebekle kendimi rahat hissedemiyorum

Kızlar merhaba benim ilk gebeliğim 18+1 deyim. Bebişin ilk hareketlerini ne zaman hissetiniz? doktoruma sorduğumda 20. hafta dedi ama ben sanki minik minik dalgalanmalar gıdıklanma gibi bir şeyler hisssediyorum ama emin olamıyorum bebişten mi yoksa gaz mı diye :KK70:
Bir de sivilcelenme problemi yaşayan var mı aranızda? Benim gebeliğin başından beri her gün yoğum bir şekilde artmaya devam ediyoru, alnımla başladı bütün sırtıma boynuma omuzlarıma göğsüme yayıldı çooook fazlalalar, doğumdan sonra geçer İnşallah...

Evde var Hindistan cevizi yağım.Ay o ne beter bi acı.bende hemen süreyim çünkü artık sütyen değdikçe bile çok açıyor.kupkuru olmuş durumda.duşta falan bi acıyor ki 🥲 ay hadi inşallah bende de işe yarasın nolur 🙏🏼💘

🙈 evet minik bir topa dönüştü.Yani pek de minik değil 😀😀

Suratım burundan oluşuyor 3-4 gündür.hem şiş hemde benim hep dolu olduğu için baya kocaman görünüyor.sanki böyle 8-9 aylık hamişler doğum öncesi tamamen şişer ya hah aynı öyle 😬 buzla ovdum dün,bugün daha iyi. hergün yapıcam artık.Benim daha bebeği bilmezken bile en büyük belirtim burun şişmesiydi aynada bakıp oha bu ne biçim burun demiştim 😀 o zamandan belliymiş şişeceği 👃🏻
Annem beni o sekilde gorunce hemen kadin dogum doktoru arkadasini aramis. Normal sismesi ama simdiden sisiyorsa doguma kadar baya buyuk olur demis. Ya bu burun ne ya bakip bakip guluyorum ama sinirlerim bozuldu. Bide gozluk kullaniyorum(disari cikarken gunluk lens takarim genelde) ve yuzumde kucuktur. Tipitip gibi oldum. 🤔

Kızlar merhaba benim ilk gebeliğim 18+1 deyim. Bebişin ilk hareketlerini ne zaman hissetiniz? doktoruma sorduğumda 20. hafta dedi ama ben sanki minik minik dalgalanmalar gıdıklanma gibi bir şeyler hisssediyorum ama emin olamıyorum bebişten mi yoksa gaz mı diye :KK70:
Bir de sivilcelenme problemi yaşayan var mı aranızda? Benim gebeliğin başından beri her gün yoğum bir şekilde artmaya devam ediyoru, alnımla başladı bütün sırtıma boynuma omuzlarıma göğsüme yayıldı çooook fazlalalar, doğumdan sonra geçer İnşallah...
Canım cok bilgim yok sivilceyle ilgili, ama tüm vücudunda olması yolunda gitmeyen bir seylerin belirtisi olabilir mi ki? Bi karacigerine, hormonlarina baktirsan senin icin de bebek icin de daha saglikli olabilir🤷🏻‍♀️ hamilelikte bu şekilde sivilce deneyimi yaşayan vardir belki bilmiyorum ama🤷🏻‍♀️
Ben de bebegimi tam 18 de hissetmistim, gaz degildir o, minik eller minik ayaklardir🥰

X