2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

yazdığım sıra çıkarıyorlardı büyük ihtimal hala çıkarıyorlardır. Normalde raporu ücretsiz bazı devlete bağlı hastanelerden alabiliyormuşsun ama bu süreci baya uzatıyormuş ve sıra bulmakta zorlanıyormuşsun herhalde.
Cevabınız için teşekkür ederim. Evet istanbulda 3-4 devlet hastenesinde çıkıyormuş ama biz zamandan kazanmak için araştıralım demiştik. Medipol mega ve istinye üni. Liv bahçeşehir şu an sadece kurum içi çıkarıyorlarmış bu raporu ve devlette aranan şartları istiyorlarmış. Benim gibi araştıran birileri varsa onlar da yararlansınlar diye size yazdığım cevaba da ekleyeyim dedim. İyi akşamlar dilerim.

Örneğin bu tarz bir rapor olmalı.
Canım labaratuvar dan sonuçları aldım bı bakabilir misin
IMG_20240403_101147_190.jpg

Sonucun çok iyi canım. Kan değerlerine göre 99.000 de 1 diyor çok düşük risk. Yaşa göre de 1190 da 1 diyor. Büyük ihtimalle doktorun da güzel der sonuçlara. Tekrar ultrasonda da bakar zaten. Sağlıkla gelsin inşallah evladın 🙏🏻🧿

Kızlar merhabaalr biz 19 haftalık olduk aranızda bebeğinin hareketlerini hisseden var her kontrolde doktor soruyor ama yok hissetmedim dahaca ilk his nasıl oluyor acabaa

Kızlar merhabaalr biz 19 haftalık olduk aranızda bebeğinin hareketlerini hisseden var her kontrolde doktor soruyor ama yok hissetmedim dahaca ilk his nasıl oluyor acabaa
Bende 19 hafta 4 günlük hamileyim. Geçen haftadan beri ara ara karnımda böyle nabız atması gibi birşeyler hissediyorum ama bebeğin hareketleri mi emin olamıyorum.

Ben hissediyorum 19+6 olduk sürekli olmasada içinde kalp çarpması gibi böyle kelebek uçması gibi bir his oluyor 🐣🐣🐣🐣 ben de 1 haftadır falan hissediyorum

Kızlar doktor devit-3 ve gynoferon demir hapı verdi. 21+3 deyiz bizde. Bunları kullanan var mı. Kullanmak hiç içimden gelmiyor 😒

Canım bende 21.haftadayım bende aşırı acemi olduğum için bilmiyordum taki karnımda pıt pıtları hissedene kadar bak bunu yazarken de hissettim🤤🥳 böyle nabız atması gibi değişik ama harika birşey💓

X