2023 İKİZ BEBEK BEKLEYENLER

Herkese merhaba güzel hanımlar bana da yarıdmcı olurmusunuz çatlatma iğnesi ile bu ay gebe kaldım reglime 5 gün kala kan testi ile öğrendim sat tarihim 9 aralıktı kan değerlerim ile şu şekildeydi
4.ocak 50.7
6.ocak 105.7
9.ocak 380.9
17.ocak 10240.58(5.haftamdı)
Doktorum değeri görünce ikiz olabilir dedi kesem göründü o gün 23.ocakta gittiğimde ise bebeğin kalp atışı göründü fakat doktorum bir beyazlık fçdaha gördü ikiz olabilir ama kalp atılı daha yok emşn değilim bişi diyemem dedi yol keseside olabilir dedi ama embriyoyada benziyor dedi ultrason görüntüsünde bile 2 tane belli bana yardım edermisiniz fikirleriniz neler nası ilerliyor bu durum tek kese ayrıyetten olursa tek kese ikizi olacak hiç bir bilgim yok lütfen fikirlerinizi paylaşın benimle🥰❤️🌸

Merhaba , hayırlı olsun dağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🥰
çift yumurta ikiziyiz biz , benim ultrasonda 5.hafta tek kese görünmüştü , 6,7. Haftamda ayrı ayrı kese görünmüştü . 😇
Çok sevindim bende sizin adınıza benim tek kese ama değerim çok yüksek göründü ve ikiz gebelikle ilgili hiç bilgim yok benmde tek kesede bir kalp atışı göründü ama ultrasonum böyle doktorum ya yolk kesesi olabilir ama embriyoda benziyor dedi ama tek kalp atışı vardı görüntümde bu şekilde🥹sizce❤️🙏
A6A23507-9507-4670-B94A-E60EFF6DF2CA.jpeg

Çok sevindim bende sizin adınıza benim tek kese ama değerim çok yüksek göründü ve ikiz gebelikle ilgili hiç bilgim yok benmde tek kesede bir kalp atışı göründü ama ultrasonum böyle doktorum ya yolk kesesi olabilir ama embriyoda benziyor dedi ama tek kalp atışı vardı görüntümde bu şekilde🥹sizce❤️🙏Eki Görüntüle 3197766
Maşallah 🥰 iki bebiş var gibi bana da öyle geldi , hayırlısı olsun hakkınızda inşallah 🥰 Tek yumurta ikizlerine hamile olanların daha çok bilgisi vardır bu konuda muhtemelen

İyiyim canım çok şükür bu aralar panda gibi hissediyorum uzandığım yerden kalkamıyorum sürekli yuvarlanıyorum 🤣 iştahımı hiç söylemiyim zaten 🤭sen nasılsın 🥰
Canım benim ya bende halen bulantılar var birde ağrılar başladı normalmi acab biri 12 haftalık diğeri 11 haftalık

Sırt bel ağrıları mı 🤔 herkesin gebeliği Farklı oluyor canımm normaldir yani , bende 20.haftada başladı ağrılar
Nasıl gidiyor canım ? Seninle yakındık. Arada bir sertleşme oluyor bende bide pek ayakta kalamıyorum karnımın altı geriliyor gibi bazen. Yaşıyor musun bu tarz şeyler?

Nasıl gidiyor canım ? Seninle yakındık. Arada bir sertleşme oluyor bende bide pek ayakta kalamıyorum karnımın altı geriliyor gibi bazen. Yaşıyor musun bu tarz şeyler?
Evet yaşıyorum muayene aralığımız henüz ayda bir , bu tarz şeyler yaşayınca endişeleniyorum hatta 🥺 ayakta kalınca sanki ikisi birden top gibi oluyor gibi hissediyorum. Az yürüsem yorulsam karnımın altına baskı oluyor sanki düşecekler gibi hissediyorum 🤦🏻‍♀️ Doktor normal dedi yorulmamaya çalışıyorum canım işte . Senin nasıl gidiyor

Evet yaşıyorum muayene aralığımız henüz ayda bir , bu tarz şeyler yaşayınca endişeleniyorum hatta 🥺 ayakta kalınca sanki ikisi birden top gibi oluyor gibi hissediyorum. Az yürüsem yorulsam karnımın altına baskı oluyor sanki düşecekler gibi hissediyorum 🤦🏻‍♀️ Doktor normal dedi yorulmamaya çalışıyorum canım işte . Senin nasıl gidiyor
Benimde öyle ya çok yorucu biraz ayakta kalsam hemen yorulup oturuyorum. Öğretmenim bide okulda çok zorluyor izne erken ayrılcam muhtemelen. Hep dinlenerek geçecek demekki. Allah’a emanet kuzucuklar. Çoğu bitti azı kaldı inşallah 🥰🤲🏻

Benimde öyle ya çok yorucu biraz ayakta kalsam hemen yorulup oturuyorum. Öğretmenim bide okulda çok zorluyor izne erken ayrılcam muhtemelen. Hep dinlenerek geçecek demekki. Allah’a emanet kuzucuklar. Çoğu bitti azı kaldı inşallah 🥰🤲🏻
Canım ben de çalışıyorum esnek çalışma saatleri var işimin ama , doktorum istersem 29.haftada izine ayrılabileceğimi söyledi . İkiz gebeliklerde izine ayrılma süresi daha erken oluyormuş 2 hafta falan fark ediyormuş 😊
Yormamaya çalış kendini aynen Allah’a emanet bebişlerimiz kolaylıkla geçsin inşallah 😍
Yatış pozisyonunu ayarlayamıyorum 😔 sola dönsem belim boşlukta ağrıyor sağa dönsem aynı ..sen napıyorsun ?

Canım ben de çalışıyorum esnek çalışma saatleri var işimin ama , doktorum istersem 29.haftada izine ayrılabileceğimi söyledi . İkiz gebeliklerde izine ayrılma süresi daha erken oluyormuş 2 hafta falan fark ediyormuş 😊
Yormamaya çalış kendini aynen Allah’a emanet bebişlerimiz kolaylıkla geçsin inşallah 😍
Yatış pozisyonunu ayarlayamıyorum 😔 sola dönsem belim boşlukta ağrıyor sağa dönsem aynı ..sen napıyorsun ?
Evet normalde 30. Hafta ama ben 25 de falan heyet raporu alıp ayrılmaya çalışıyorum inşallah olur . Hep ayaktayız çünkü zorlanıyorum.
Biraz sağa biraz sola yatıyorum bacağımın arasına yastık koyunca rahat ediyorum canım .

Evet normalde 30. Hafta ama ben 25 de falan heyet raporu alıp ayrılmaya çalışıyorum inşallah olur . Hep ayaktayız çünkü zorlanıyorum.
Biraz sağa biraz sola yatıyorum bacağımın arasına yastık koyunca rahat ediyorum canım .
İnşallah olur canım , Allahım kolaylıklar versin hepimize :anneadayı:

Selamlar ikiz anneleri bulantısı olan anneler bulantılarınız ne zaman geçti acaba 🙈 12+4üz hala devam ediyor

X