2023 Mart ayı tüp bebek tedavisi görenler

Ben nstye haftaya cumartesi girecekmism dr simdi gerek yok dedi dogum 10 14 kasim arasi gunu soyleyecek benm kizda 2900 kg ins dahada kilo alir bende yarin izne ayriliyorum bakalim zaman yakalasiyor 🥰
İki haftan var yine 400 gr alır ortalama telefondan gir muhakkak inşallah sağlıkla doğurursun canım senin doğurduğun gün benim kontrolüm var 🥰

İki haftan var yine 400 gr alır ortalama telefondan gir muhakkak inşallah sağlıkla doğurursun canım senin doğurduğun gün benim kontrolüm var 🥰
yazarım tabi telden açtım zaten sen suan kac haftalıksın sezeryan bilgisi verırım sana gercı okadar kaıdn doguruyor bızmı doguramıycaz :)

Kizlar ibb nin yenidogan hediyesi var bilmeyenler icin internetten basvurun istanbul harici bazi sehirlerdede var arastrmak lazim

Çok sevindim canım çok şükür bugünü de gördük benim 4 Aralık doğum sezeryan sonrası çok ağrı oldumu ay çok sevindim darısı bana
Canim hic korktugum gibi olmadi ben genel anatezi istedim dr beni spinale ikna etti kizimida gordum optum hic denildigi gibi deglmia ne basbagrisi ne bel agrisi yok bende sukur dikisler agri yapiyor ama okadar olur dimi darisi basiniza teyzeleri kizimin selami var

Ben onu yerim banada spinal dedi doktor kaç günde ağrın azaldı canım hem heyecan hem merak var hayırlısı ile doğurup bir toparlasaydık

herkese selamlar kızlar kimse yazmamış aynı anda hamile kalıp aynı zamanlarda doğum yapanlarız nasılsınız kızlar bebeleriniz nasıl ben 3. ayımızı bitirip iş başı yaptım bile artık bebeklerimizin gelişimlerini konuşup fikir alışverişlerimizi yapalım

X