2023 Mayıs ayında tüp bebek ve transfer olacaklar💓

Merhaba arkadaşlar cumartesi günü 3. Gün dondurulmuş iki embiriyo transferim oldu idrar testini ne zaman yapmaliyim ? Çok heyecanlıyım o yüzden sabretmem zor oluyor benim gibi olan var mı acaba kaçıncı gün test yapıp öğrendiniz lütfen paylaşır mısınız
3 günün embriyosu olduğu için sen geç yap erkenden boşuna üzülürsün..

Hepinize çok teşekkür ederim. Allah kimseye aratmasın. Pazartesi kan gününe kadar ilaçları bırakmıycam ama ümitlenmiycem de hayırlısı olsun.bi süre ara verip devam edecez inşallah yine Allah büyük inşallah nasip eder
Canım benim inşallah kanda güzel sonucu görürsün olmazsa da rabbimin bir Hayri vardır inşallah pes etmek yok 😓🤗

Merhaba arkadaşlar cumartesi günü 3. Gün dondurulmuş iki embiriyo transferim oldu idrar testini ne zaman yapmaliyim ? Çok heyecanlıyım o yüzden sabretmem zor oluyor benim gibi olan var mı acaba kaçıncı gün test yapıp öğrendiniz lütfen paylaşır mısınız
Ben 9.gün yapmıştım silik olarak çıkmıştı

Sımsıkı tutunsun sana bebişin inşallah, hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini inşallah 🤲🥰 7 veya 8.günlerde yerleşme kanaması oluyor, inşallah seninki de odur🤲
Kızlar bende 5 gün tek embriyo transferi oldum dün 7 gün dü öğlen kahve rengi lekelenme geldi bir kere birdaha gelmedi aranız da böyle olan var mı ?

İnşallah kuzum bir tek dün geldi daha gelmedi yarın test günüm dua edin kızlar peki sen kaçıncı haftadasın bir kere mi geldi senden de
İnşallah pozitifi görürsün canım, inşallah bebişin seninledir🤲 benim de 4.denemem 3 haziranda transfer olucam hayırlısıyla..rabbim evlatlarımıza kavuştursun bizleri🤲🤲🤲🥰

Gayet belli gördüm

dün akşam benimde pembe gelmişti silince.sabah uyandım hem kahveye yakın hem pembe yine geldi çok korkuyorum,hemşireye yazacağım birazdan coraspin kullanıyorum onu bırakacağım muhtemelen umarım bişey yoktur 😢
Yaz canım inşallah birsey yoktur🤲

Hepinize çok teşekkür ederim. Allah kimseye aratmasın. Pazartesi kan gününe kadar ilaçları bırakmıycam ama ümitlenmiycem de hayırlısı olsun.bi süre ara verip devam edecez inşallah yine Allah büyük inşallah nasip eder
Ben bir çok kişiyi okuyorum forumda, dünde bana moral oldular. Cok zor beklemesi biliyorum ama kaç kişi yazdı idrarda çıkmadı kanda çıktı, 1 gün önce idrarda negatif gördüm kanda pozitif gördüm diye. Her bünye farklı baksana kimisinde yerleşme kanaması oluyor kiminde olmuyor,belirtiler bile aynı olmuyor. Biz tez canlılık yaptık belki yanlış yaptık. 1 tane test yaptin belki test bozuk belki senin bunyen icin cok erken. Doktorlar boşuna 10 12 gün sonraya kan demiyorlardir. Lütfen moralini bozma ama bu ihtimalin de olduğunu bilerek kendini üzme. Pazartesi hep beraber kan veriyoruz. Sonrasında kese kalp atışı 3 lu 4lu testler var yol çok uzun. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Nasip değilmiş hayırlısı bidaha deneriz inşallah eşime daha söyleyemedim. Baya bi ağladım ama napalım Allah büyük var bir bildiği
Rabbimin bir bildiği vardır Hayırlısını düşünelim embrıyo iyi olmadığı sağlıklı olmadığı için rahim kabul etmedi varsayalım şuan pozitifi görüp daha sonra istemediğimiz kaldramayacağımız sorunlarla karşılaşabiliriz Rabbim hepimizin bebeğini kucağımıza alacağımız günü yazmış zaten. Bende evde kafası dopdolu gezen biriyim günlerdir ve eşim 1 hafta sonra asker aklım dopdoluuuu

Nasip değilmiş hayırlısı bidaha deneriz inşallah eşime daha söyleyemedim. Baya bi ağladım ama napalım Allah büyük var bir bildiği
Canım benim idrarda çıkmayabilir bu günlerde, test bozuk olabilir.. bi kan sonucunu görelim umudunu yitirme..inşallah bebişin seninledir ve boşuna üzülüyorsundur🤲🤲🤲

X